رفتن به مطلب

سقط جنین

ارسال های توصیه شده

کلا شاروک دلش به هیچی رضایت کامل نمیده:ws3:

بچه ناقص باشه بنظر من حتما باید سقط جنین انجام بشه

بخصوص بچه اول که باید پسر و سالم باشه

متعصب نباشید

چه پسر چه دختر ... حق دارن سالم و تو شرایط خوب زندگی کنن

بایدی در کار نیست ...میتونیم بگیم اگه سقط بشه بهتره !

اما نقص داریم تا نقص ....مثلا اگه طرف تنها نقصش دست کج یا یه همچین چیزی باشه لزومی نداره سقط بشه ولی سندروم داون کسایی که واقعا مشکل دارن و نگه داری ازشونم سخته سقط میشن

ولی باز هم برای نواقص جنین و سقط اونها باید قوانینی تعیین بشه :ws37:

لینک به دیدگاه
شعار دادن آسونه اما

به عمل کار برآید

ضمنا هر انسانی تو این دنیا ماموریتی داره فقط کارش بخور و بخواب نیست

آها آفرین / منم منظورم همین بود هر کس یک هدف مشخص داره / پس هیچکس حق کشتن دیگری رو ندارد !!

من گفتم اگه بخور و بخوابه اونم بلده بخوره و بخوابه / اگه دلیل و هدف هست ، برای همه هست ، برای اون هم هست

لینک به دیدگاه

چرا هنوز نظر بعضیها مثل اون قدیمیها هست

که میذاشتند بچه گیرشون بیاد طرف از نظر مالی خودش هم در مضیقه بوده بعد شعارشون این بوده :

هرآنکس که دندان دهد نان دهد:w58:

این میشده منطق آینده اون بچه هم خودش باید بسازتش حالا با هرکاری که شده..

به اندازه کافی با تصادفات و یک سری بیماریها عده ای دچار معلولیت جسمی یا حتی ذهنی میشند دیگه لزومی نداره وقتی میدونیم طرف قراره با مشکل حاد دنیا بیاد بازم بذاریم قدم به دنیایی بذاره که فرد سالم هم توش توانایی زندگی کردن درست رو نداره!

این بچه ها مطمئن باشید هیچ وقت دعاگو والدینشون نیستند و هیچ کار خیری هم برای والدینشون نوشته نمیشه..

گناه این والدین بدتر از کسایی هست که بمب اتمی و شیمیایی میسازند..

اصلا عقیم بشوند بهتره تا هی نسل معیوب رو گسترش بدهند..

هی کودکان کار هی کم توانهای ذهنی و بعضا جسمی یعنی واقعا وجدان دارید که اینها رو ببینید بعد بازم سعی در ازدیاد این افراد داشته باشید؟

لینک به دیدگاه
شما و همسرتون تصمیم به بچه دار شدن میگیرین.درحین حاملگی متوجه میشین که حاملگی برای جان مادر خطرناکه یا احتمال ابتلای جنین به بیماری یا مرگ پیشرس یا معلولیت بالاس (یا ترکیبی از این موارد ) . نظرتون در مورد سقط جنین در این وضعیت چیه؟ آیا مدت زمان حاملگی در تصمیم و نظر شما نقش داره؟

من تصمیم به سقط میگیرم.چون نمیخوام نه خودم نه همسرم و نه اون بچه اذیت بشیم.

خیلیا هم شجاعت و صبرشو دارن که اون بچه رو نگه دارن و زندگی شادی داشته باشن اما من فاقد این توانایی هستم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...