رفتن به مطلب

با 50 هزار تومان چگونه می توان کسب در آمد کرد؟

M!Zare

ارسال های توصیه شده

بهتر نیس محدود نکنین و یه تاپیک بزنیم که کلا چه کارایی میشه کرد

کارایی که تا حالا کسی انجام نداده یا خیلی کمه دست تو این کارا و پردرامدن و به چشم نمیان:ws38:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 48
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من گاهی برای رهایی از شلوغی ذهنم کارایی که تو برنامه روزانه م هیچ وقت جا نداشته انجام می دم یکی از این کارا رو چند روز پیش انجام دادم.

رفتم خرازی 10 بسته مونجوق خریدم 5 بسته کش قیطونی نازک و یه بسته نخ نامرئی و یه جا سوزنی و دو بسته مهره چوبی و 10 بسته سنجاق قفلی که کلش شد 15 هزار تومان

توی سه روز از بیکاری 7 تا دست بند درست کردم که 5 تاشو بچه برداشتن بردن چون واقعا ساده وقشنگ شده بود ( تعریف از خود نباشه:ws3:) بعد خواهرم گفت اینا رو اگه بخوایم از بیرون بخریم حداقل دونه ای 3 هزار تومن می فروشن با این حساب اگه پول اینا رو بهت بدیم پول وسایلت در میاد.

این 5 تا دستبد کمتر از یک سوم وسایلمو برد و در واقع دو سوم بعدی که بیشتر از 10 تا دستبند می شد میشد سود.

با این حساب با 15 هزار تومان میشه حدود 30 هزار تومان سود کرد:w16:

دوست عزیز شما اگر اون زحمتی که در 3 روز کشیدی و انرژی که مصرف کردی و اون 3 روز زمانی که از دست دادی را در نظر نگرفتی.

شما در اون زمان از اب و پغذا و برق وگاز و کرایه و هزار تا چیز دیگه استفاده کردی.ولی در مقابلش فقط روزی 10 هزارتومان بدست اوردی.

از نظر منطقی بخواهیم حساب کنیم شما هیچ سودی نکردی و ضرر کردی.

لینک به دیدگاه
دوست عزیز شما اگر اون زحمتی که در 3 روز کشیدی و انرژی که مصرف کردی و اون 3 روز زمانی که از دست دادی را در نظر نگرفتی.

شما در اون زمان از اب و پغذا و برق وگاز و کرایه و هزار تا چیز دیگه استفاده کردی.ولی در مقابلش فقط روزی 10 هزارتومان بدست اوردی.

در ضمن فروشش هم خودش مسئلس:5c6ipag2mnshmsf5ju3

که البته مهمترین بخشش هم هست:ws37:

لینک به دیدگاه

من این کار رو تفریحی انجام دادم و از زمان های مرده ام استفاده کردم توی این 3 روز به برنامه زندگیم کامل رسیدم و توی زمان بیکاری این کار رو کردم :icon_redface:

هر دستبند 15 تا 30 دقیقه زمان برد و یعنی برای 5 تا دستبد حداکثر 2.5 ساعت زمان صرف کردم.

به راحتی توی یک روز میشه 10 تا 15 تا دستبند درست کرد:ws37:

لینک به دیدگاه

میرم 40 تا بستنی سالار میخرم 1400 توی یه جای گرم که نه آبی هست و خورشید هم درست وسط سرت میتابه میفروشم !!!! به قیمت طلا میخرن ازت ...

ثواب هم داره .... والا !!!!:hanghead:

لینک به دیدگاه
میرم 40 تا بستنی سالار میخرم 1400 توی یه جای گرم که نه آبی هست و خورشید هم درست وسط سرت میتابه میفروشم !!!! به قیمت طلا میخرن ازت ...

ثواب هم داره .... والا !!!!:hanghead:

40بستی میشه 56تومن بعدش شما نیاز به یخدان و یخ دارید اینها هم خودش حداقل 20تومن میشه پس باید با 20تا بستنی شروع کنید از طرفی پیدا کردن جای گرم و بدون سوپر خیلی سخت شده الان تو هر کوچه یدونه سوپر است

لینک به دیدگاه

بعضی وقتا مثلا کیف چرمی هایی که کسی دستم میبینه میگه چقد میدوزی مثلا میگم اینقد یا خوشنویسی که کار میکنم میگن چقد

وقتی قیمت میپرسن میگن اووو مگه چه خبره:banel_smiley_4:

طرف خبر نداره همین کیف چرم باید چقد سنبه بزنی ودستت درد میگیره.همین خوشنویسی که خانم بهش میگه اووووووووو من چند سال وقتمو گذاشتم و یاد گرفتم.چقد هزینه کردم(الان شده جلسه ای 5 هزار تومن)یعنی شما میشینی اونجا استاد ایرادای خططو تو 5 دیقه میگیره میشه 5 هزار تومن.

منم نخواستم هنرمو به حراج بذارم.وگرنه اینم کاریه که با کمتر از 50 هزار تومن هم میشه انجامش داد.البته اگه مشتری داشت من حتما اینکارو انجام میدادم.

تو مملکت ما کسی به هنر اهمیت نمیده:sigh:

لینک به دیدگاه

تو مملکت ما کسی به هنر اهمیت نمیده:sigh:

وقتی مردم عادی تو نون شبشون ماندند و از طرفی افراد پول دار حرس بیشتر پول درآوردن ولشون نمی کنه انتظار دارید کسی برای هنر پول بده؟؟؟؟؟؟؟من خودم اصفهانم چند سال پیش که می رفتیم میدان امام تو تمام مسگری ها پیر و جوان چکش و قلم می زدند یک موسقی عالی داشت که نگو حداقل 10-20تا گردش گر خارجی می دیدی حالا چی ..........:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

سلام

تاپیک با حالیه:w02:

راستش میشه با 50 تومن کاموا خرید و کلاه بافت و به مغازه دارا فروخت خیلی از خانومها این کار رو میکنن:a030:

بعدش اینکه من چند روز پیش رفتم سنبل رنگ شده گندم بخرم 10 تا شخش 4هزار تومن بود:w58: به شوهرم گفتم از مزرعه گندممون برام آورد یک عالمه:ws3: 9 تومن رنگ خریدم و رنگ کردم خب میشه رفت سر زمین و از مزرعه دار 100 شاخه گرفت بعد بفروشنش به گلفروشیا فکر کنم سود خوبی داشته باشه:ws37: اینم عکس گندمایی که خودمو وحید درستش کردیم:ws3:

x767_20130607035.jpg

لینک به دیدگاه
درود ....

تاپیک خیلی خوبیه مریم جان...حالا من نمیدونم دعوتی بوده یا نه،بهرحال اگر بی دعوت اومدم معذرت میخوام در غیر اینصورت خونه خودمونه....

نظرات و ایده های دوستان رو مطالعه کردم ...به نظر من هم با 50 هزار تومان باید کاری رو شروع کرد که بتونیم 50 رو به 70 تبدیل کنیم ...

اتفاقا در راستای بحث شما ،قبل از عید من به یک نمایشگاه هنرهای دستی رفتم ،اوایل درست کردن شمع بود (اگر یادت باشه :ws3:) .احساس کردم که دوست دارم شرکت در نمایشگاه رو تجربه کنم البته فقط به عنوان تجربه که فروش برام مهم نبود و به مسئول نمایشگاه گفتم که دوست دارم اگر امکان داشته باشه در نمایشگاه بعدی من هم شرکت کنم.تقریبا یک ماه پیش بود که تماس گرفتن و رفتیم کارهای هماهنگی رو انجام دادیم.الان اتاقم تبدیل شده به یه کارگاه.فکر میکنم بیشتر اوقات ماها به قولی حس و حال کارکردن و وقت گذاشتن برای بعضی کارها رو نداریم .دیروز به مادرم میگفتم که با اینکه مثلا من میدونستم اگر این کار رو انجام بدم خیلی کار زیبایی میشه ولی حتی امتحانش نکردم.

نمایشگاه ما تقریبا یک ماه بعد هست و من فکر میکنم هیچ ایرادی نداره بخوام از لحظاتی که در شبانه روز داره میگذره در کنار کارهای روزمره ،ارزش افزوده ایجاد کنم .این هست که میخوام بهش جدی تر فکر کنم.(خبر های جدیدی در راه است)

در راستای همین کارهای تولیدی فکر میکنم کسی که میخواد کاری رو شروع کنه میشه به تولیدی های لباس و حوله و... سر بزنه. و ازشون بخواد که مقداری کار بهش بدهند.مثلا در تولیدی های حوله (چون در داخل سیستمشون بودم یه مدت بهتر میتونم توضیح بدم) حوله ها رو سردوزی و پس دوزی میکنن.کار خیلی سختی نیست و چند تا دوخت صاف هست .ما کارگری داشتیم که روزانه 700-1000 تا حوله می دوخت و بصورت کارمزدی کار میکرد و باعث میشد که بیشتر اوقات حقوقش بالای 700-800 تومن در ماه باشه.

فکر میکنم هر کسی اگر در نهاد خودش کمی جستجو کنه قطعا به نیروهای نهفته ای میرسه که میتونه بهش کمک کنه و در زمینه خودش کار کنه...

میشه کارهای کشاورزی رو شروع کرد .مثلا پرورش قارچ و....

و خیلی کارهای دیگه که فقط به کمی فکر و حرکت و در نهایت تلاش نیاز دارند.

برای همه مون آرزوی موفقیت دارم...:a030:

درود...آخه اگر تاپیک دعوتی بود مگه میشد بانوی فعال کارآفرینی انجمن رو فراموش کردvahidrk.gif (هیچ کدوم از تاپیک های من دعوتی نیست، ورود همه افتخاری برای من است:icon_gol:)

به نکته خوبی شرکت کردی، شرکت در این جشنواره ها و نمایشگاهها بسیار خوب است..(البته انجمن هم میخواست همچین کاری رو انجام بده که نفهمیدم چی شد:whistle:) اسفندماه در موسسه زبان ما جشنواره ای بود که من هم شرکت کردم، یک خانم باهوش آش رشته درست کرد و میفروخت، با توجه به هوای اون موقع واقعا انسان وسوسه میشد که حتما امتحان کنه:w16: و فروش خیلی خوبی هم داشت در صورتیکه موضوع جشنواره توضیح نمادهای هفت سین به انگلیسی برای بازدید کنندگان بود...و یا خیلی از بچه ها کارهای دستی و وسایل هفت سین میفروختن...

بهتر نیس محدود نکنین و یه تاپیک بزنیم که کلا چه کارایی میشه کرد

کارایی که تا حالا کسی انجام نداده یا خیلی کمه دست تو این کارا و پردرامدن و به چشم نمیان:ws38:

قبلا دوست خوبمون هادی ناصح در زمینه سرمایه گذاری تاپیک در بخش ویژه گفتگوی آزاد داشتن و همچنین در طوفان فکری اول هم موضوعی که شما فرمودید، برررسی شده است.

سلام

تاپیک با حالیه:w02:

راستش میشه با 50 تومن کاموا خرید و کلاه بافت و به مغازه دارا فروخت خیلی از خانومها این کار رو میکنن:a030:

بعدش اینکه من چند روز پیش رفتم سنبل رنگ شده گندم بخرم 10 تا شخش 4هزار تومن بود:w58: به شوهرم گفتم از مزرعه گندممون برام آورد یک عالمه:ws3: 9 تومن رنگ خریدم و رنگ کردم خب میشه رفت سر زمین و از مزرعه دار 100 شاخه گرفت بعد بفروشنش به گلفروشیا فکر کنم سود خوبی داشته باشه:ws37: اینم عکس گندمایی که خودمو وحید درستش کردیم:ws3:

درود...hapydancsmil.gif

اینجوری این سنبل ها دیگه نمیتونن به آرد و در نهایت نان تبدیل بشن و یکجوری به اقتصاد کشور لطمه میزنه..البته مقدار کمش مشکلی نداره:ws3: (الان فصل این کار هستش، ممنون عزیزم)

لینک به دیدگاه
درود...آخه اگر تاپیک دعوتی بود مگه میشد بانوی فعال کارآفرینی انجمن رو فراموش کردvahidrk.gif (هیچ کدوم از تاپیک های من دعوتی نیست، ورود همه افتخاری برای من است:icon_gol:)

به نکته خوبی شرکت کردی، شرکت در این جشنواره ها و نمایشگاهها بسیار خوب است..(البته انجمن هم میخواست همچین کاری رو انجام بده که نفهمیدم چی شد:whistle:) اسفندماه در موسسه زبان ما جشنواره ای بود که من هم شرکت کردم، یک خانم باهوش آش رشته درست کرد و میفروخت، با توجه به هوای اون موقع واقعا انسان وسوسه میشد که حتما امتحان کنه:w16: و فروش خیلی خوبی هم داشت در صورتیکه موضوع جشنواره توضیح نمادهای هفت سین به انگلیسی برای بازدید کنندگان بود...و یا خیلی از بچه ها کارهای دستی و وسایل هفت سین میفروختن...

قبلا دوست خوبمون هادی ناصح در زمینه سرمایه گذاری تاپیک در بخش ویژه گفتگوی آزاد داشتن و همچنین در طوفان فکری اول هم موضوعی که شما فرمودید، برررسی شده است.

درود...hapydancsmil.gif

اینجوری این سنبل ها دیگه نمیتونن به آرد و در نهایت نان تبدیل بشن و یکجوری به اقتصاد کشور لطمه میزنه..البته مقدار کمش مشکلی نداره:ws3: (الان فصل این کار هستش، ممنون عزیزم)

یه سری از خوشه ها معمولا خوب رشد نمیکنن و خشک هم نمیشن :a030:

ولی تو فصلش اکثرا این کار رو انجام میدن:ws3:

لینک به دیدگاه

بستگی داره 50 هزارتومان دست کی بیوفته.

برای یه آدم گرسنه صرف نون میشه و برای یه آدم سیر صرف یه شام.

این دوستایی که طرح میدن، 50 تومان براشون در چه درجه اعتباری هستش که اینجوری تز میدن؟

لینک به دیدگاه
بستگی داره 50 هزارتومان دست کی بیوفته.

برای یه آدم گرسنه صرف نون میشه و برای یه آدم سیر صرف یه شام.

این دوستایی که طرح میدن، 50 تومان براشون در چه درجه اعتباری هستش که اینجوری تز میدن؟

در حقیقت نگاه کردن به امکانات محدود برای شروع کار مخصوصا کار دانشجویی است...لطفا پست های تاپیک رو مطالعه نمایید تا متوجه منظور تاپیک شوید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
وقتی مردم عادی تو نون شبشون ماندند و از طرفی افراد پول دار حرس بیشتر پول درآوردن ولشون نمی کنه انتظار دارید کسی برای هنر پول بده؟؟؟؟؟؟؟من خودم اصفهانم چند سال پیش که می رفتیم میدان امام تو تمام مسگری ها پیر و جوان چکش و قلم می زدند یک موسقی عالی داشت که نگو حداقل 10-20تا گردش گر خارجی می دیدی حالا چی ..........:icon_pf (34):

حالا یعنی دیگه هیچی .یا باید سرمایه کلان داشته باشی.یا باید به همینی که هستیم راضی باشیم.

اره با 50 هزار خیلی کارها میشه بافت.بافتنی.گلدوزی.از این کارا...اما مگه چقد درامدش میشه.تازه اونم اینقد باید چشم و دست بذاری که فردا همشو باید بدی پول دکتر و خودتو درمون کنی

لینک به دیدگاه

من زمستون گذشته یه کلاه خوشگل از همین جا یاد گرفتم . برای اطرافیانم بافتم

اونهایی که رنگش روشن بود و طرح و مدلش رو خوب نشون میداد باعث میشد راغب پیدا کنه.

یه شب هم رفتیم دنیال کاموا که برای دوتا از سفارشهام بگیرم یه خانمی خوشش اومد برای دخترش سفارش داد بعدم براش بافتم تقریبا سودش صرف نظر از پول مواد و وقت یک سوم بود ( من دونه ای 15 تومن حساب کرده بودم با کاموا بدون کاموا 10 تومن ) که یک 10 ساعتی یا یک روز از وقتمو میگرفت که اون زمانهایی که داشتم سریال میدیدم میبافتم پس وقتم خیلی تلف نمیشد..

بعدم برای یه سفارش یک مغازه دار خرید ازم منتها چون نزدیک بهار بود مشتریش کم بود موند برای سال بعد.

کارهای هنری پر کاربرد خوب فروش میره ولی به مفاصل و عضلات دست و پا آسیب میرسونه و حتی چشم..

من یه قیمتی داشتم برای قیاس که طرف مقابلم میدید نه تنها ضرر نمیکنه بلکه سود هم میبره..

لینک به دیدگاه

سلام دوستان:icon_gol:

اما من یه پیشنهاد متفاوت تر و البته مقداری پر دردسر تر دارم برای دوستانی که خونشون آپارتمانی نیست و یا آپارتمانی همراه با پشت بام مستقل میتونه مفید باشه :ws3:

من پیشنهاد میکنم تعدادی جوجه یک روزه رسمی "از اینایی که خیلی خوشکله و کاکل داره و روی پاشم پر داره بعدتر عکسش میزارم" فکر میکنم دونه ای پنج هزار تومان باشه بخرید و مقداری هم غذاش تهیه کنید و داخل یک جعبه موز نگهداری بفرمایید تا بزرگ بشه و به قیمت 50 هزار تومان بفروشیدش بلکه بیشتر نگران قیمت غذاش هم نباشید اگه خودتون جدا تهیه کنید و با هم مخلوط کنید ارزونتر در میاد یه راه دیگه هم داره و اون این که از باقی مانده غذاهاتون هم استفاده کنید و تازه میتونید باقی مانده سبزی های میادین میوه و تره بار را که دور ریز هستند را به صورت رایگان تهیه و خورد کنید و برای تغذیه استفاده بفرمایید.

من خودم می‌خوام این کار رو انجام بدم :ws3:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان:icon_gol:

اما من یه پیشنهاد متفاوت تر و البته مقداری پر دردسر تر دارم برای دوستانی که خونشون آپارتمانی نیست و یا آپارتمانی همراه با پشت بام مستقل میتونه مفید باشه :ws3:

من پیشنهاد میکنم تعدادی جوجه یک روزه رسمی "از اینایی که خیلی خوشکله و کاکل داره و روی پاشم پر داره بعدتر عکسش میزارم" فکر میکنم دونه ای پنج هزار تومان باشه بخرید و مقداری هم غذاش تهیه کنید و داخل یک جعبه موز نگهداری بفرمایید تا بزرگ بشه و به قیمت 50 هزار تومان بفروشیدش بلکه بیشتر نگران قیمت غذاش هم نباشید اگه خودتون جدا تهیه کنید و با هم مخلوط کنید ارزونتر در میاد یه راه دیگه هم داره و اون این که از باقی مانده غذاهاتون هم استفاده کنید و تازه میتونید باقی مانده سبزی های میادین میوه و تره بار را که دور ریز هستند را به صورت رایگان تهیه و خورد کنید و برای تغذیه استفاده بفرمایید.

من خودم می‌خوام این کار رو انجام بدم :ws3:

من میترسم از جوجه:ws3:در نتیجه نمیتونم.قبلنا داداشم میخرید زود میمردن :banel_smiley_4: اگه الانم زود بمیرن سود که هیچی ضرر هم میکنیم:sigh:

لینک به دیدگاه

اینایی که من میگم هم همون روز واکسن زده می‌شوند هم یکماه بعد میبری واکسن بعدی اون هم به صورت رایگان تازه سابقه مرگ و میر هم نداشتند این ها با جوجه های رنگی که میفروشند فرق میکننا :ws3:

لینک به دیدگاه
اینایی که من میگم هم همون روز واکس زده میشوند هم یکماه بعد میبری واکسن بعدی اون هم به صورت رایگان تازه سابقه مرگ و میر هم نداشتند این ها با جوجه های رنگی که میفروشند فرق میکننا :ws3:

هر جور باشندا من نیستم:ws3:خودت برو بخر.من از کثیف کاری بشدت بدم میاد:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...