رفتن به مطلب

بزم خونین «بازی تاج و تخت» / گریه و وحشت بینندگان با تماشای قسمت جدید سریال (تذکر: خطر لو رفتن داستان با خواندن تاپیک)

ارسال های توصیه شده

اون صحنه ی خرسه یکم درگیریشون آره مشکل داشت ولی من خیلی از شخصبت پردازیه همین زنه قئبلنده خوشم میاد و اینکه رابطش با ائن لنستره خیلی خوب در اومده

به نظرم خیلی مشکل داشت...مخصوصا موقعی که داشتن از دیوار بالا میرفتن خرسه مثل یوس پلنگ دوید سمتش..اصلا اعصابم خورد شد

ولی رابطه لنیستر و اون زن به نظر من خیلی قشنگ دراومده

راستی صحنه ی دیشب که عروس خانوم رو آوردن و بعد پارچه رو از روی سرش برداشتن خیلی خنده دار بود، یه داستان قدیمی ایرانی هم هست که توی سریال قشنگ هشت بهشت نشون دادن و منو یاد اون انداخت:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 70
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آره واقعا تکان دهنده بود

واکنش مردم هم خیلی جالب بود در نوع خودش

:ws28:

الان کلیپ رو دیدم خیلی باحال بود مخصوصا اون مرده که با کله چسپید به کف زمین:ws28:

لینک به دیدگاه
من دلم از همه بیشتر برای لیدی استارک سوخت

فوقالعاده شخصیت جالبی داشت

و آخرش هم که قبل مرگش اون دختره رو کشت خیلی خوب بود

آره خدایی

من دلم واسه دخترش بیشتر سوخت

اصلا یه حسی بهم میگفت که این دختر به مادرش نمیرسه و اون یارو که بهش میگفتن سگ هم به دختره گفت ترس تو چهرت معلومه:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

الان چی شد شیوا این قسمت عروسی جهنمی مال کدوم جلد کتاب بود کجا این اتفاق میوفته اخه پست اول گفتی تو جلد سه نیست اون یکی پست ولی؟؟؟؟

ین دو شخصیت در حالی کشته شدند که در جلد سوم از هفت رمان جرج آر. آر. مارتین به نام «توفان شمشیرها» چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد.
- باید بگم صحنه ایی که من در کتاب خلق کردم بسیار متاثر کننده تر بود و صلاح بود که تلطیف بشه ، مرگ راب استارک در جلد "طوفان شمشیرها" اتفاق می افتاد .

یکی بیاد منو توجیه کنه :hanghead:

لینک به دیدگاه
الان چی شد شیوا این قسمت عروسی جهنمی مال کدوم جلد کتاب بود کجا این اتفاق میوفته اخه پست اول گفتی تو جلد سه نیست اون یکی پست ولی؟؟؟؟

این عروسی جهنمی توی کتاب نبوده انگار...یه کم تغییر دادن توی فیلم:w16:

لینک به دیدگاه

آره این تناقض داشت یه کم

نویسنده خودش هم گفته من کتابو که نوشتم بعدش برگشتم رو این صحنه و مرگ اینا

ظاهرا این حوادث تو جلد 3 هست ولی با کمی تغیر، البته کسانی که کتاب رو خوندن خیلی بهتر میتونن جواب بدن

ما که نخوندیم

:ws3:

لینک به دیدگاه

من هنوز این قسمت رو ندیدم چرا لو میدین کی مُرد،کی نمُرد...:w000:

ولی خوب شد از یه نظر آمادگیشو دارم دیگه شوک نمیشم:ws3:

ینی تو فصل یک بعد اینکه "ند استارک" رو کشتن من تا ی مدت اصن دپسرده شده بودم دلم نمیخواس بقیشو نگاه کنم:4564::5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

ینی تو فصل یک بعد اینکه "ند استارک" رو کشتن من تا ی مدت اصن دپسرده شده بودم دلم نمیخواس بقیشو نگاه کنم:4564::5c6ipag2mnshmsf5ju3

ای بابا

یکتای عزیر وقتی ندیدی چرا میخونی:ws3:

بابا ما که همه چی رو گفتیم که...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
عنوان تاپیک آدمو جذب میکرد خو...:4564:

زدم قسمت جدید دیگه، دل نمیدیا

الان همه ی کامنتا رو خوندی؟:sorry:

ای بابا من خواستم بگم به عنوان تاپیک هشدار اسپویلم اضافه شه محض احتیاط:w02: همه باید شوکه شن

راست میگید اشتباه از من بود، من فکر نمیکردم خیلی طرفدار داشته باشه این سریال اینجا

:icon_redface:

لینک به دیدگاه

بهت قول میدم با این وجود باز هم شوکه میشی:ws3:

لینک به دیدگاه
الان همه ی کامنتا رو خوندی؟:sorry:

راست میگید اشتباه از من بود، من فکر نمیکردم خیلی طرفدار داشته باشه این سریال اینجا

:icon_redface:

عب نداره خوبه اینجوری تا گرمیم حسش هست در موردش حرف بزنیم دور همی باحاله:ws3: (یکتا با این حال شوکه میشی منم یه جورایی قبلش میدونسم اخه داداشم دیده بود اینجوری بود>>:w58: منم فهمیدم یه خبری هست این قسمت ولی بازم اینجوری شدم:w58:)

البته تو تیترم که گفتی قسمت جدید سریال حالا یه هشدار اسپویل برای اونایی که ندیدن جهت احتیاط اضافه کنی بد نیست:ws3:

لینک به دیدگاه
عب نداره خوبه اینجوری تا گرمیم حسش هست در موردش حرف بزنیم دور همی باحاله:ws3: (یکتا با این حال شوکه میشی منم یه جورایی قبلش میدونسم اخه داداشم دیده بود اینجوری بود>>:w58: منم فهمیدم یه خبری هست این قسمت ولی بازم اینجوری شدم:w58:)

البته تو تیترم که گفتی قسمت جدید سریال حالا یه هشدار اسپویل برای اونایی که ندیدن جهت احتیاط اضافه کنی بد نیست:ws3:

ویرایش نداره هرچی گشتم

حالا به مهند گفتم درستش کنه

آره من خودم فقط در این حد شنیده بودم که این قسمت پایانش سورپرایزه، ولی هیچ رقمه فک نمیکردم اینجوری شه

اصلا تا چند دقیقه بعدش فقط راه میرفتم تو خونه تا هضمش کنم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

بدبختی هیچکی دیگه هم نمیبینه تو خونه ی ما این سریالو، نمیشد دربارش باشون درد دل کنم:ws37:

لینک به دیدگاه
نه دیگه سعی کردم نخونم همه رو سه چهارتای اولی رو خوندم فقط5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

به

پست اول که همه چی رو گفت که

حالا عب نداره، تجربه شد دفه بعد دیگه وا نکنی این تاپیکارو

:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...