رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

خانوم مهندس چه خبر از آزمون دکتری:whistle:

:ws28:وسط نصیحت مچ میگیریدا...

من اگر کاری رو خودم انجام نداده باشم به بقیه توصیه نمیکنم که:ws3:دو هفته مونده به کنکور تصمیم گرفتم بخونم..رتبم 51 شد...شبانه فقط مجاز شدم(دکترا ما رو فقط سه تا یونی داره)...یک نصفه روز ناراحت شدم، بعد دیدم این همه راه دیگه، بشینم غصه چی رو بخورم...رویکردم رو عوض کردم

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 190
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:ws28:وسط نصیحت مچ میگیریدا...

من اگر کاری رو خودم انجام نداده باشم به بقیه توصیه نمیکنم که:ws3:دو هفته مونده به کنکور تصمیم گرفتم بخونم..رتبم 51 شد...شبانه فقط مجاز شدم(دکترا ما رو فقط سه تا یونی داره)...یک نصفه روز ناراحت شدم، بعد دیدم این همه راه دیگه، بشینم غصه چی رو بخورم...رویکردم رو عوض کردم

Htvdk h

آ باریکلا الان شد غصه خوردن نداره بهتر که نرفتی 4 سال میخوندی که چی؟:whistle:

• Like 2
لینک به دیدگاه

آقای اسماعیل خان دیدی کنکوری که ماه 11 سال 92 دادن بچه ها اسمش کنکور 93 بود ؟؟؟؟

مردم از یه چیز که اطلاع ندارن نظر هم میدن جبهه هم می گیرن

این خصوصیات آدمو خاص می کنه :ws3:

دوستان ماه 11 امسال کنکور 94 برگزار خواهد شد:w000:

• Like 3
لینک به دیدگاه
آقای اسماعیل خان دیدی کنکوری که ماه 11 سال 92 دادن بچه ها اسمش کنکور 93 بود ؟؟؟؟

اسماعیل همیشه خاص است.

حضرت جاست مکانیک کبیر

• Like 3
لینک به دیدگاه
اسماعیل همیشه خاص است.

حضرت جاست مکانیک کبیر

آخه یدف کلی منو دست انداخته بود که چرا به کنکور 92 میگی 93 :ws3:

با این روش سعی داره بگه هنوز جوونه :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

برو یه بار دیگه بخونش ببین چی نوشتی خخخ

الان درست گفتی

• Like 3
لینک به دیدگاه
شما خوب هستید؟

خانواده خوب هستن؟

اوضاع کاری خوبه؟

منم خوبم...

همچنان بیکارم:ws28:

خوشحالم که باعث خوشحالی شما شدم:ws3:

بهترین کار رو انجام میدید:w16: آها اون علی آقا بود که نوشت بدبخت شدم، من فکر کردم همه ناراحتن:whistle:

مرسی

همه خوبیم

من تلاشم رو کردم ولی نشد.

بالاخره بهم ثابت شد کنکوری نیستم.

خخخخ

• Like 4
لینک به دیدگاه
مرسی

همه خوبیم

من تلاشم رو کردم ولی نشد.

بالاخره بهم ثابت شد کنکوری نیستم.

خخخخ

مشکل از شما نیست....مشکل خیلی بنیادی تر هست...مثل یک آزمون استخدامی که خودم شرکت کردم و به جای پرسش از مفاهیم سوالاتش جوری بود که فقط با حفظ فرمول میشد جواب داد یعنی استدلال پر...همون رو که ما بهت میگیم رو حفظ کن...نه بیشتر و نه کمتر..تو محیط کاری هم که اینجوری وارد بشی یا حتی دانشگاه باید همین جوری بود...و اینجوری بودن برام مثل روز مشخص هست که تهش هیچی نیست..

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام سینا

خوش اومدی

خیلی سخته

:icon_pf (34):

من هم رتبه جالب نشد.

نمیدونم امیدوارم باشم یا نه :4564:

ممنون آقای خاص آره واقعا زحمت کشیده بودم پدرم درومد 6-7 ماه درس خوندم ولی جلسه کنکور هنگ کردم icon_pf%20%2834%29.gifمن که امیدم به خداست قبول نشم هم حداقل اینو می دونم که کم نذاشتم حداقل خودم راضیم این نشد دانشگاه آزاد اینم از درصدام

زبان 0 ریاضی 8.33 سیالات 3.33- جامدات 26.32 دینامیک 8.33 سیالاتم بعد کنکور گفتم از همشون بالاتر می زنم 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
ممنون آقای خاص آره واقعا زحمت کشیده بودم پدرم درومد 6-7 ماه درس خوندم ولی جلسه کنکور هنگ کردم icon_pf%20%2834%29.gifمن که امیدم به خداست قبول نشم هم حداقل اینو می دونم که کم نذاشتم حداقل خودم راضیم این نشد دانشگاه آزاد اینم از درصدام

زبان 0 ریاضی 8.33 سیالات 3.33- جامدات 26.32 دینامیک 8.33 سیالاتم بعد کنکور گفتم از همشون بالاتر می زنم 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

سوالات سیالات پر از تله بود و متاسفانه من در تمامی تله ها گیر افتادم :icon_pf (34):

درصد سیالات من 27% بود. با اینکه بعد از آزمون حس کردم بالای 50% زده باشم.

روی ریاضی بسیار سرمایه گذاری کرده بودم که فقط 3 تا زدم و هر سه تاشم درست.

:hanghead:

ولی به قول خودت، زندگی جاریست.

• Like 2
لینک به دیدگاه

[ سلام دوست عزيز

درصد هاي خودت را با من مقايسه كن شايد بتوني تصميم بهتري واسه آينده بگيري

رياضي:20 سيالات :48.7 جامدات: 26 ارتعاشات :6 رتبه تبديل :896 رتبه طراحي كاربردي: 1089 من فكر ميكنم شما ميتوني با تلاش سال ديگه نتيجه خيلي بهتري بگيري در ضمن در مورد دانشگاه ازاد بيشتر فكر كن

حالا به نظر شما با اين رتبه شبانه صنعتي اصفهان را ميارم؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
آقایون کسی فایلی نداره که رتبه و دانشگاه قبولی سال قبل یا دو سال قبل توش باشه؟

سلام

بفرمایید این رتبه های قبولی سال 90 فکر کنم باشه :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام به همگی.یه سوال دیگه داشتم.من ارشد که ثبت نام کردم ترم 7 بودم حالا که معدلم بالا رفته باید معدلم رو اصلاح کنم؟

اطلاعیه سازمان سنجش:

3ـ داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قبل از اقدام به تكميل فرم انتخاب رشته (در محيط اينترنتي) بندهاي ذيل را مشاهده مي‌نمايند كه در صورت علامتگذاري در يكي از اين موارد به آنها اجازه انتخاب رشته داده مي‌شود. بديهي است هر زمان‌ مشخص‌ شود كه‌ داوطلب‌ حقايقي را عمداً يا سهواً كتمان‌ نموده‌، در هر مرحله ‌(پذيرفته‌شدن‌، حين‌ تحصيل‌ ‌و ...) كه باشد، از اين آزمون‌ و آزمون‌ سال‌ بعد محروم‌ خواهد شد و حق هرگونه اعتراضي از وي سلب مي‌گردد.

اطلاعات فوق (معدل كارداني ، كارشناسي، رشته و محل تحصيل دوره كارشناسي) مورد تأييد مي‌باشد.

اطلاعات فوق (معدل كارداني ، كارشناسي، رشته و محل تحصيل دوره كارشناسي) مورد تأييد نبوده و داراي مغايرت است. □

تبصره: در صورتي كه داوطلبان بند دوم را علامتگذاري نمايند به آنها اجازه اصلاح و ويرايش معدل و دانشگاه محل تحصيل داده خواهد شد و پس از ويرايش اين موارد و تأييد آنها، اجازه انتخاب رشته به آنان داده مي شود.

تذكر: داوطلباني كه در رديف پذيرفته شدگان نهايي قرار بگيرند و به هنگام ثبت‌نام در موسسه محل قبولي، داراي مغايرت معدل باشند با توجه به مصوبات و دستورالعمل‌هاي مربوط از آنان ثبت‌نام بعمل نخواهد آمد. پس لازم است داوطلبان معدل خود را براساس مفاد بند «تذكرات خيلي مهم در رابطه با معدل» مندرج در صفحه 2 دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 2) اين آزمون مورد بررسي قرار دهند تا بين معدل اعلام شده به اين سازمان و معدلي كه به هنگام قبولي ارائه خواهند نمود، مغايرتي نداشته باشند.

• Like 2
لینک به دیدگاه
اطلاعیه سازمان سنجش:

3ـ داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قبل از اقدام به تكميل فرم انتخاب رشته (در محيط اينترنتي) بندهاي ذيل را مشاهده مي‌نمايند كه در صورت علامتگذاري در يكي از اين موارد به آنها اجازه انتخاب رشته داده مي‌شود. بديهي است هر زمان‌ مشخص‌ شود كه‌ داوطلب‌ حقايقي را عمداً يا سهواً كتمان‌ نموده‌، در هر مرحله ‌(پذيرفته‌شدن‌، حين‌ تحصيل‌ ‌و ...) كه باشد، از اين آزمون‌ و آزمون‌ سال‌ بعد محروم‌ خواهد شد و حق هرگونه اعتراضي از وي سلب مي‌گردد.

اطلاعات فوق (معدل كارداني ، كارشناسي، رشته و محل تحصيل دوره كارشناسي) مورد تأييد مي‌باشد.

اطلاعات فوق (معدل كارداني ، كارشناسي، رشته و محل تحصيل دوره كارشناسي) مورد تأييد نبوده و داراي مغايرت است. □

تبصره: در صورتي كه داوطلبان بند دوم را علامتگذاري نمايند به آنها اجازه اصلاح و ويرايش معدل و دانشگاه محل تحصيل داده خواهد شد و پس از ويرايش اين موارد و تأييد آنها، اجازه انتخاب رشته به آنان داده مي شود.

تذكر: داوطلباني كه در رديف پذيرفته شدگان نهايي قرار بگيرند و به هنگام ثبت‌نام در موسسه محل قبولي، داراي مغايرت معدل باشند با توجه به مصوبات و دستورالعمل‌هاي مربوط از آنان ثبت‌نام بعمل نخواهد آمد. پس لازم است داوطلبان معدل خود را براساس مفاد بند «تذكرات خيلي مهم در رابطه با معدل» مندرج در صفحه 2 دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (شماره 2) اين آزمون مورد بررسي قرار دهند تا بين معدل اعلام شده به اين سازمان و معدلي كه به هنگام قبولي ارائه خواهند نمود، مغايرتي نداشته باشند.

آقا من نفهمیدم.من الان ترم 8 خوب دوباره معدلم آخر ترم تغییر میکنه اون چی؟

لینک به دیدگاه

[ سلام دوست عزيز

درصد هاي خودت را با من مقايسه كن شايد بتوني تصميم بهتري واسه آينده بگيري

رياضي:20 سيالات :48.7 جامدات: 26 ارتعاشات :6 رتبه تبديل :896 رتبه طراحي كاربردي: 1089 من فكر ميكنم شما ميتوني با تلاش سال ديگه نتيجه خيلي بهتري بگيري در ضمن در مورد دانشگاه ازاد بيشتر فكر كن

حالا به نظر شما با اين رتبه شبانه صنعتي اصفهان را ميارم؟[/QUOT

ممنون از وقتی که گذاشتین و پستم خوندین :ws37:

نمی دونم شاید بشینم واسه ساله بعد بخونم ولی هم زمان اگه دانشگاهی شبانه قبول بشم می خونم:w58:

واقعا خودمم موندم:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه
آقا من نفهمیدم.من الان ترم 8 خوب دوباره معدلم آخر ترم تغییر میکنه اون چی؟

یعنی اینکه آره.. میتونی ویرایش کنی

ولی باید اون گزینه دوم رو انتخاب کنی

یعنی مغایرت دارد

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...