رفتن به مطلب

وضعیت اقتصادی مردم خیلی بد شده

ارسال های توصیه شده

چند روز پیش 1جای بودم

1مرغ وماهی فروشی براش بار مرغ اومد مشغول خالی کردن بار بود که در این حین هم چندتا مشتری واسش اومد

1زن هم اومد طوری به این مرغ ها نگاه میکرد که انگار چند ین سال بود ندیده بود معلوم بود داره با خودش کلنجار میره

در همین حین دیدم 2تا مرغ برداشت و انداخت توی 1کیسه برنجی و رفت....

وقتی وضع اقتصادی بد بشه هروز بیشتر از این وقایع توی خیابونا می بینیم واسه همین فقر از هر دری بیاد ایمان خارج میشه:hanghead::sigh:

لینک به دیدگاه

وضعیت اقتصادی بسی اسف بار و فشار روی قشر متوسط و ضعیف جامعست که اگر فشار ادامه پیدا کنه باید مستقیم همگی ماشین دربست بگیریم بریم اون یکی دنیا....

البته امیدوارم درست بشه

لینک به دیدگاه

بازار ار کنترل خارج شده.

هیچ چارچوب مشخصی نداره دیگه

هر کسی قلمرو مشخص داره و قوانین خاص خودش.

هیچ نظارتی نمیشه.

این یک سوی قصه دردناک مملکت بود.

سوی دیگر از این هم بدتر است.

و اون سوء مدیریت....

مردم وسیله ای هستند برای بالا رفتن.

تا وقتی که مشت ها گره کرده و شعار توخالی "انرژی هسته ای، حق مسلم ماست" رو سر میدیم، همینه که هست.

تا حالا مگه ما از این انرژی هسته ای به جز ضرر، چیزی هم عایدمون شده؟

نسل سوخته ی سوخته هستیم. بدون شک:ws37:

ایرانی هستیم دیگه، خلایق هر چی لایق:ws37:

حالا بریم هی بچه دار بشیم تا ماهی 45 تومن بیشتر گیرمون بیاد.:hanghead:

مرغ از کیلویی 3تومن بشه 7 تومن، و بعدش 6 تومن. براش صف های کیلومتری همراه با دعوا و ..... بکشیم.:ws37:

ضرب المثل انگلیسی میگه: اگه میخوای بر ایرانی حکومت کنی، همیشه گرسنه نگرشون دار.

بهله.. بهله :ws37:

لینک به دیدگاه

بد و و بد تر شد و بدتر میشه و بدتر بدتر بدتر بد تر بد بد بد بدتر از اینا بدتر میشه ها ...... بد شد ه خعلی بد شده ؟

.

.

.

اوضاع بد شده !؟؟؟؟

به خاطر اینکه دانشگاه داشت خعلی فشار می آورد کارم رو ول کردم و بیکارم و خرج خودمو خودم میدم ولی الان بدتربدتر شده چون شهریه رو هنوز ندادم .

امروز که آخرین برگه های اسکناسی که چند روز پیش از بانک گرفته بودم رو داشتم تو جیبم حمل میکردم و با گرانتر شدن کرایه های تاکسی اونا رو بیشتر از دست میدادم سوار آخرین تاکسی شدم که جلو خونمون پیادم کنه من هم که از دانشگاه برمیگشتم و کلی خودمو عطر و اسپری زده بودم و لپ تابی رو که برا چند روزی از دوستم گرفته بودم حمل میکردم سوار تاکسیه شدم ... راننده تاکسی داشت برا آخرین مسافر تلاش میکرد ... خانموم میان سالی که قبل از من سوار شده بود گفت هزار تومان بده تا بدم به این ( منظورش به راننده تاکسیه بود ) ...

لینک به دیدگاه
از ماست که برماست

واقعا

یارو میگه من میرم رای میدم ولی رای خالی میدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ^n

اخه به این ملت با این افکار جلبکی چی میشه گفت :banel_smiley_4:

آخهههههههه ####### مگه مهمه تو به کی رای بدی مهم اینه تو فقط بری عین چی تو صف وایسی شناسنامه اتو کثیف کنی عکستو بگیرن تا به دنیا نشون بدن اینا چقدر طرفدار دارن به قول خودشون این دوره , انتخابات نیس رفرندام آری به نظام هس

قضیه این ملت عین قضیه اون فلانیه که میبرن و بش **** بعدش با لگد از خونه بیرونش می کنن

اگه میخاییم که کار درست بشه نباید بگیم نریم رای بدیم تا مردم دنیا بدونن که ما از دولت ناراضی هستیم .

به قول خودتون کم نیستن آدمهایی که میگن میخام برم رای بدم ولی رای خالی بدم و بدتر از اونا ....

به نظر من با رای دادن و رای ندادن کار درست نمیشه ...

لینک به دیدگاه
گاهی وفتا انتخاب بی معنیه

مثلا تو بین مسی و مثلا یه بازیکن ایرانی کدوم را به عنوان بهترین بازیکن انتخاب میکنی

به قول فردوسی پور "اظهر من الشمسه" اصلا انتخاب معنی نداره

ولی وقتی مجبورت کنند و یه تفنگ بزارن رو کله ات و بگن بازیکن ایرانی چی .

کی که ندونه خیلی از کالاهای ایرانی بهتره از جنسای بنجل چینی هست ولی وقتی درامد محدود باشه و کالای ایرانی گرون و جنس چینی 90 درصد بازار ایران را پر کرده باشه اونم باقیمتی یک دهم قیمت جنس مشابه ایرانی کدوم را انتخاب میکنی

فرض کن یه کارگر یا کارمند با درامد ما هانه 700 هزار تومن باشی و بخوای سه بچه مدرسه ای را اداره کنی کیف تمام چرم ساخت ایران میخری یا کیف چینی ؟!

من خودم ایرانی خریدم 5 سال پیش 160 تومن، هنوز استفاده می کنم ولی...

اینجا یه چور دیگه انتخاب را بی معنی کردن چون یک گزینه بیشتر نزاشتن اونم چین

جنس چینی چطوری بازار ایرانی رو پر کرده؟

خود ایرانی های سودجو جنس چینی وارد میکنن، جنس چینی که از آسمون نمیادش. O_o

کفش ملی و بلا و اینا یادته، کارخونه چیت تهران یادته، صنعت نساجی ایران یادته؟

همه اینا بودن، ایرانی زمانی جنس خودش رو داشته و میپوشیده، اینایی که امروز تو جامعه هستش تقصیر خودشه.

خودش سبب برشکستی شده چون هرکی منفعت خودش رو چسبیده و هیشکی حاضر به از خودگذشتگی نیستششش. :-(((

لینک به دیدگاه

سلام

این که وضع بده و فقر به شدت زیاد شده که همه می دونند .اما سوال اینه که من و شمای مثلا تحصیل کرده مثل خاله زنکها(خودم را عرض می کنم به کسی بر نخوره) بشینیم همین طور برای هم قصه بدبختی و نداری خودمون و بقیه را بگیم چه سودی داره ؟؟؟؟؟؟؟متاسفانه این تو کشور ما اپیدمی شده همه فقط غر می زنند .....چند وقت پیش جایی بحث شد طرف شروع کرد بره بالا منبر که بله وضع مردم بده فلانی را خدا لعنت کنه و............10 دقیقه نگذشته بود طرف داشت مثلا از زرنگی خودش تو دلال بازی دلار تعریف می کرد که چه طوری 6تا را 8تا کرده در 2ماه :icon_pf (34):

به نظر من به جای اینکه بشینیم برای هم غم نامه بنویسیم به عنوان مثلا تحصیل کرده راه کار بدهیم .........مثلا الان وضعیت بده: اما فلان شغل هنوز کار خوب با درآمد خوب و شرافت مندانه است و...........

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...