رفتن به مطلب

مسابقه عکاسی با موضوع " فرسودگی و کهنگی شهر "

Saba Heidari

کدام عکس زیبا تر است:D  

239 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام عکس زیبا تر است:D

• 25
    • 11
    • 19
    • 11
    • 25
    • 41
    • 11
    • 30
    • 17
    • 9
    • 23
    • 17

ارسال های توصیه شده

با اینکه تو نظر سنجی از آخر اول شدم اما دوست داشتم عکس ام رو بیشتر بشناسونم :

این عکس تو بافت قدیم شیراز پشت مدرسه ی خان و پشت کاروان سرای اقاباباخان ( یکی از سرا های بازار شمالی وکیل شیراز ) گرفتم .

تو عکس میبینید که بافت کهنه رو خراب کردن و میخان یه ساختمان تجاری بسازن .

البته چند تا بنا تو سایتی که تخریب کرده بودن رو نگه داشتن ولی چون عجله داشتم نتونستم اطلاعات بیشتری از اینکه قراره چه بلایی سر این ساختمان ها بیاد بگیرم .

در کل دارن بافت کهنه رو تخریب میکنن و من هم سعی کردم که از پشت فنس عکس بگیرم .

اینم باقی عکس ها :

32adcc2a4q5ycebpqne4.jpg

6p4tyv2v8rg5chw7d5vl.jpg

es7nu9yl95pwtczefo5c.jpg

lpada1u54mpna2i88u2q.jpg

8shbadnv1ms02uczty1.jpg

8fzy91o7jb6vfg5dfsb1.jpg

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 46
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این عکس تو بافت قدیم شیراز پشت مدرسه ی خان و پشت کاروان سرای اقاباباخان ( یکی از سرا های بازار شمالی وکیل شیراز ) گرفتم .

البته چند تا بنا تو سایتی که تخریب کرده بودن رو نگه داشتن ولی چون عجله داشتم نتونستم اطلاعات بیشتری از اینکه قراره چه بلایی سر این ساختمان ها بیاد بگیرم .

اینم باقی عکس ها :

سلام دوست عزیزم

ببخشید که تصاویر زیبای شما رو از توی نقل قول حذف کردم، به دلیل دیر لود شدن صفحه بود ببخشید.

بنده که عکس شما رو خیلی پسندیدم :w16:

اما خوب توی عکس شما اول ساخت و ساز دیده میشه و بعد ساخت و ساز و یعد بافت فرسوده و با توجه به هدف مسابقه احتمالا عکس شما مورد استقبال کمتری قرار گرفته :icon_redface:

اگر نه از لحاظ مفهومی من خیلی تصویر شما رو پسندیدم.

جدا عرض میکنم بنده بعد از شرکت در مسابقه وقتی عکس های دوستان دیدم و مربوط بودن بیشتر اون ها به موضوع مسابقه تا عکس خودم خجالت کشیدم عکسم گذاشتم اما خوب من از این مسابقه اینطور متوجه شدم البته این مسابقه در تالار تخصصی شما برگزار شده بود و شما درک بهتری نسبت به موضوع مسابقه داشتید تا بنده.

من از شما و همه دوستانی که شرکت کردند تشکر میکنم و به همه عزیزان خسته نباشید عرض میکنم :icon_gol::icon_gol:

موفق و پیروز باشید:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیزم

ببخشید که تصاویر زیبای شما رو از توی نقل قول حذف کردم، به دلیل دیر لود شدن صفحه بود ببخشید.

بنده که عکس شما رو خیلی پسندیدم :w16:

اما خوب توی عکس شما اول ساخت و ساز دیده میشه و بعد ساخت و ساز و یعد بافت فرسوده و با توجه به هدف مسابقه احتمالا عکس شما مورد استقبال کمتری قرار گرفته :icon_redface:

اگر نه از لحاظ مفهومی من خیلی تصویر شما رو پسندیدم.

جدا عرض میکنم بنده بعد از شرکت در مسابقه وقتی عکس های دوستان دیدم و مربوط بودن بیشتر اون ها به موضوع مسابقه تا عکس خودم خجالت کشیدم عکسم گذاشتم اما خوب من از این مسابقه اینطور متوجه شدم البته این مسابقه در تالار تخصصی شما برگزار شده بود و شما درک بهتری نسبت به موضوع مسابقه داشتید تا بنده.

من از شما و همه دوستانی که شرکت کردند تشکر میکنم و به همه عزیزان خسته نباشید عرض میکنم :icon_gol::icon_gol:

موفق و پیروز باشید:icon_gol:

مرسی از نقل قول تون .

در کل عکس هایی که دوستان گذاشته بودن زیبا بود .

من نمیخاستم یه ساختمون کهنه یا فرسوده رو به نمایش بذارم سعی داشتم یه بافت از شهر و یه حالت کلی رو برای کهنگی و فرسودگی تو عکسم به نمایش بذارم .

برا همین هم حتی تو نظر سنجی عکس های 6و5 رو انتخاب کردم .

:a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه

خب الان که این عکسا رو گذاشتین خیلی بهتر شد

کاملن داره بافت رو نشون میده فک کنم اون عکسی که توی نظر سنجی آوردین به علت زاویه دیدی که انتخاب کرده بودین نتونسته فرسودگی بافت رو نشون بده

بیشتر ساخت و ساز بود تا فرسودگی

به نظر من این 2 تا عکس آخر عکسای بهتری هستن :a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه
خب الان که این عکسا رو گذاشتین خیلی بهتر شد

کاملن داره بافت رو نشون میده فک کنم اون عکسی که توی نظر سنجی آوردین به علت زاویه دیدی که انتخاب کرده بودین نتونسته فرسودگی بافت رو نشون بده

بیشتر ساخت و ساز بود تا فرسودگی

به نظر من این 2 تا عکس آخر عکسای بهتری هستن :a030:

آره همینطوره دوست داشتم از پشت فنس عکس بگیرم تا نشون بدم این بی رحمیه که دارن بافت تاریخی رو از بین میبرن و ما نمیتونیم کاری کنیم .

و برا همین نتونستم از زاویه های مناسبتری عکس بگیرم .

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

به همه دوستان عزیز تبریک میگم عکس های خیلی خوبی یود دست همه درد نکنه :icon_gol:

اما یه پیشنهاد به عکاس عکس شماره 10 و البته برگزار کنندگان مسابقه:

کتار هم قرار گرفتن چند عکس برای رساندن مفهوم بیشتر همچنین نوشتن مکان و توضیحات عکس آن هم در مسابقه اصلا کار حرفه ای نیست و بهنر بود یکی از عکس ها به انتخاب عکاس و راهنمایی برگزار کننده در مسابقه شرکت میکرد.

به نظرم رای بهتری می آورد و مورد استقبال بیشتری قرار میگرفت.

در مسابقه دیگری در انجمن آتلیه عکاسی با موضوع ماکروگرافی هم ما شاهد همچین عکسی بودیم که عکاس سعی کرده بود برای رساندن مفهوم 2 عکس قرار بده و توضیحاتی راجع به اون ازائه کنه که خوب امیدوارم دیگه از این به بعد دوستان به این نکته توجه کنند.:icon_gol:

مرسی از نظرت:w16: من بابت این موضوع سوال کردم ولی درست راهنمایی نشدم وگرنه یه عکس میدادم:w16:ایشالا دفعات بعد...

• Like 2
لینک به دیدگاه
مرسی از نظرت:w16: من بابت این موضوع سوال کردم ولی درست راهنمایی نشدم وگرنه یه عکس میدادم:w16:ایشالا دفعات بعد...

سلام دوست عزیزم

خواهش میکنم:icon_gol:

ببخشید که عکستون نقد کردم:sigh: البته عرض کردم اگه یکی از اون ها رو و البته بهترینش انتخاب میکردید قطعا با اقبال بیشتری روبرو میشد:icon_redface:

اما خوب راست میگید دیگه برگزار کنندگان باید به شما اعلام میکردند :icon_pf (34):در کل دستتون درد نکنه انشاءالله از این پس شاهد تصاویر زیباتری از شما باشیم :a030::icon_gol:

راستی از شما و همه عکس دوستان و عکاسان عزیز هم دعوت میکنم تا به نگارستان سری بزنید و اگه دوست داشتید عکساتون برای نمایشگاه ارسال کنید،چون موضوع آزاد محدودیت انتخاب عکس هم ندارید و میتونید بهترین هاش برای نمایشگاه گروهی بفرستید:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...