رفتن به مطلب

بزرگ‌ترین مفت‌خور جهان!

شــاروک

ارسال های توصیه شده

[h=2]طبیعت - کوسه‌نهنگ، بزرگ‌ترین ماهی جهان است که علی‌رغم طول نزدیک به 10 متری‌اش کاری به انسان ندارد. این شکارچی عظیم‌الجثه برای سیرکردن شکم بزرگش روش ساده و پربازدهی را پیدا کرده و آن چیزی نیست جز کمک گرفتن از انسان!

[/h]

IMAGE635026703718838221.jpg

[h=4]این ماهی عظیم‌الجثه در نزدیکی قایق‌ها و کشتی‌های ماهیگیری می‌پلکد و وقتی ماهیگیران در حال جمع‌آوری تور ماهی‌گیری هستند، به آن حمله می‌کند و در یک حرکت، تعداد زیادی ماهی بادآورده را روانه شکم خود می‌کند.

شایان ذکر است که وال‌ها از کوسه‌نهنگ‌ها بزرگ‌ترند، ولی وال‌ها پستاندارند نه ماهی و به همین دلیل کوسه‌نهنگ را بزرگ‌ترین ماهی جهان لقب داده‌اند[/h]

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 46
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فک کنم ماهی برای اونه ما داریم ماهیاشو میدزدیم این همه ماهی رو ورمیداریم میبریم از تو دریا بعد توقع داریم بشینه ما رو نگاه کنه بره علف بوخوره؟ یا پاشه راه بیوفته بیاد تو خشکی دنبال غذا؟

خدایی انسان ها زورگو هستن غذای بابا رو میدزدن طرف از غذای خودشم میخواد بوخوره بهش میگن مفت خور:icon_pf (34)::ws3:

لینک به دیدگاه
فک کنم ماهی برای اونه ما داریم ماهیاشو میدزدیم این همه ماهی رو ورمیداریم میبریم از تو دریا بعد توقع داریم بشینه ما رو نگاه کنه بره علف بوخوره؟ یا پاشه راه بیوفته بیاد تو خشکی دنبال غذا؟

خدایی انسان ها زورگو هستن غذای بابا رو میدزدن طرف از غذای خودشم میخواد بوخوره بهش میگن مفت خور:icon_pf (34)::ws3:

فری ایز بِتر

ای مفت خور نوش جونش:ws3:

مفت باشه کوفت باشه:ws3:

کارشناسان بزرگ محیط زیست :ws3:

راستش من چون از این رشته سر در نمیارم و اکولوژی رو هم با نمره 11.5 :whistle:پاس کردم اظهار نظر نمیکنم و به همتون حق میدم :w02:

لینک به دیدگاه

خعلـــــــی هم عالـــــــی:w02:

شایان ذکر است که وال‌ها از کوسه‌نهنگ‌ها بزرگ‌ترند، ولی وال‌ها پستاندارند نه ماهی و به همین دلیل کوسه‌نهنگ را بزرگ‌ترین ماهی جهان لقب داده‌اند

:w58::w58: یعنی چی اونوخ؟

ماهی نیست پَ چیه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
پستاندار دیگه :ws3:

خب پس با این حساب چون ما انسانها پستانداریم پس تو گروه ماهی ها طبقه بندی نمیشم:w58: ... برادرم دلیل علمی بیار:w02:

دلیل نمیشه چون پستانداره ماهی نباشه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
خب پس با این حساب چون ما انسانها پستانداریم پس تو گروه ماهی ها طبقه بندی نمیشم:w58: ... برادرم دلیل علمی بیار:w02:

دلیل نمیشه چون پستانداره ماهی نباشه:banel_smiley_4:

چون گفتی برادر !! من دیگه پامو از این قضیه میکشم بیرون :ws3:

راستش منم سردرنیوردم اما گفتم شاید چون درسشو نخوندم برام انقدر عجیب و ناشناسه :ws37:

یه چیزایی تو ذهنم هست اما خیلی ضایع و غیر علمیه :ws3:

لینک به دیدگاه
نوش جونش

زحمت بکشه بره این همه ماهی رو بخوره به کجا حساب میشه..:banel_smiley_4:

همونو بوگو:w02:

چون گفتی برادر !! من دیگه پامو از این قضیه میکشم بیرون :ws3:

راستش منم سردرنیوردم اما گفتم شاید چون درسشو نخوندم برام انقدر عجیب و ناشناسه :ws37:

یه چیزایی تو ذهنم هست اما خیلی ضایع و غیر علمیه :ws3:

نه خواهرم دلایلاتو بوگو شاید درست باشه.. خوشمان امد از این بحث.. شاید خیلی ساده باشه اما کلی مفهوم درش هست:ws37:

لینک به دیدگاه
همونو بوگو:w02:

نه خواهرم دلایلاتو بوگو شاید درست باشه.. خوشمان امد از این بحث.. شاید خیلی ساده باشه اما کلی مفهوم درش هست:ws37:

راستش من فک کنم از لحاظ تولید مثل و به دنیا آوردن بچه باشه این دسته بندیشون :hanghead:

واسه همین به وال نمیگن ماهی ..... شایدم الان دارم هذیون میگم :ws3:

ولی این بود تراوشات ذهنی من:ws37:

لینک به دیدگاه
یس بابابزرگ:w02:

همونو بوگو یعنی تایید حرف شوما... :w02:

الان شما خوبی؟:w02:

آره کوچولو خوبم

بله میدونم

ولی چون تو رو گذاشتم سر کار خندم میگیره:ws28:

لینک به دیدگاه
راستش من فک کنم از لحاظ تولید مثل و به دنیا آوردن بچه باشه این دسته بندیشون :hanghead:

واسه همین به وال نمیگن ماهی ..... شایدم الان دارم هذیون میگم :ws3:

ولی این بود تراوشات ذهنی من:ws37:

الان کوسه زنده زا هس اما بهش میگن کوسه ماهی:ws3:

یا مثلا ماهی هایی مثله ماهی مولا مولا تخم گذاره بهش میگن ماهی :ws3:

کلا به جانور آبزی ،مهره دار و خونسرد میگن ماهی .. پس وال یه ماهی پستاندار هس:w16:

لینک به دیدگاه
آره کوچولو خوبم

بله میدونم

ولی چون تو رو گذاشتم سر کار خندم میگیره:ws28:

ما ازاون خونواده هاش نیستیم بابابزرگومونو سر کار بزاریم .. قشنگ محترمانه واضح با ادب اصن یه وضعی جوابگوشون هستیمelivg5ddfqdy8k5mocf0.gif

لینک به دیدگاه
الان کوسه زنده زا هس اما بهش میگن کوسه ماهی:ws3:

یا مثلا ماهی هایی مثله ماهی مولا مولا تخم گذاره بهش میگن ماهی :ws3:

کلا به جانور آبزی ،مهره دار و خونسرد میگن ماهی .. پس وال یه ماهی پستاندار هس:w16:

آره ... راس میگی:ws37:

میگم به نظرم غیر منطقی بود تراوشات ذهنیم :ws3:

من دیگه حرفی ندارم ..... اصن هرچی متین بگه :ws3:

لینک به دیدگاه
ما ازاون خونواده هاش نیستیم بابابزرگومونو سر کار بزاریم .. قشنگ محترمانه واضح با ادب اصن یه وضعی جوابگوشون هستیمelivg5ddfqdy8k5mocf0.gif

آره دارم از این حرکتت elivg5ddfqdy8k5mocf0.gifمیبینم چطور به پدر بزرگ احترام میذارین؟

:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...