رفتن به مطلب

فراخوان مسابقه هماهنگ بین رشته ای (مهندسی شیمی و مهندسی مکانیک)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 477
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بعد یه سؤال دیگه...

من که تاحالا پالایشگاه نرفتم چه کنم؟

اصن مگه چنین جاهایی که شبیه هم هستن تو پالایشگاه ها زیاد نسیت؟!

میتونید برید سایت پتروشیمی و پالایشگاه ها و تصاویرشون رو مشاهده کنید:ws3: عکس های کتاب ها هم مرجع مناسبی هست....تازه گوگل هم عکس بهش بدیم اسم میده:whistle:

لینک به دیدگاه
میتونید برید سایت پتروشیمی و پالایشگاه ها و تصاویرشون رو مشاهده کنید:ws3: عکس های کتاب ها هم مرجع مناسبی هست....تازه گوگل هم عکس بهش بدیم اسم میده:whistle:

بلی...بنده نیز چنین راه هایی را آموخته ام...گفتم شاید راه بهتری باشد...:ws3:

لینک به دیدگاه

سوال آسون میزاریم میگید سطح مسابقه پایینه....سخت تر میزاریم...هیچ کس جواب نمیده...:banel_smiley_4:

تا حالا یک پاسخ دریافت شد:icon_gol:

لینک به دیدگاه

نمیشه 15 خط درموردش توضیح بدین:whistle:

لینک به دیدگاه
دوستان، چه شد؟

ببخشید چون این هفته خیلی مشغله ذهنی داشتم فرصت نشد پاسخ ها رو قرار بدم..در اولین فرصت پاسخ ها قرار داده می شود.

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

سلام به همه :)

دوستان من نبودم انگار خیلی اتفاقا افتاده هاااااااا 48 صفحه شده!!حوصلم نکشید بشینم یکی یکیشونو بخونم میشه بگین چه اتفاقا افتاده؟؟

بازم مسابقه ها هس؟

لینک به دیدگاه
سلام به همه :)

دوستان من نبودم انگار خیلی اتفاقا افتاده هاااااااا 48 صفحه شده!!حوصلم نکشید بشینم یکی یکیشونو بخونم میشه بگین چه اتفاقا افتاده؟؟

بازم مسابقه ها هس؟

نه دیگه تموم شد.:icon_redface:

لینک به دیدگاه
اه چه بد:(

درود...اگر ایده ای برای شروع یک مسابقه جدیدتر دارید بفرمایید...در صورت استقبال دوستان برگزار میکنیم.

لینک به دیدگاه
درود...اگر ایده ای برای شروع یک مسابقه جدیدتر دارید بفرمایید...در صورت استقبال دوستان برگزار میکنیم.

یه فکرایی دارم ولی زیاد جالب نیس بزارید فکرمو کامل کنم اگه خوب شد میگم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...