رفتن به مطلب

کلامی در باب همجنس بازی حیوانات

anvil

ارسال های توصیه شده

دوستان ببخشید که من خیلی رک میگم امیدوارم که سوء برداشت نشه و به بزرگی خودشون ببخشن منو :ws37:

برادر اسی عزیز:ws3:

یه توضیحاتی میدم با توجه به اطلاعات ناقصم:hanghead:

آقایون کروموزوم x و y دارن و خانومها x و x هستن

روی کروموزوم y که مختص آقایون هست روی بازوی کوچیک نزدیک به سانترومر یه ژنی به اسم TDH هست ( thestis determining factor ) یعنی تعیین کننده اسپرم

این ژن باعث به وجود اومدن دستگاه تناسلی مردانه میشه در مردان

افراد ممکنه TDH+ ویا TDH - باشن که مسلما خانومها نباید این ژن رو داشته باشن

هنگام تقسیم سلول تخم ( پس از لقاح اسپرم و تخمک ) ممکنه در اثر crossing over هنگام تقسیمات این ژن انتقال پیدا کنه به جنینی که کروموزوم xx داره این یعنی اندام تناسلی مردانه روی بدن یک زن که اصطلاحا به این افراد هموفرودیت میگن

و گاهی هم جنین کروموزوم های x y داره یعنی مذکر هستش اما این ژن در اثر یک جهش به جنین منتقل نمیشه و ...

خلاصه اینکه بیشتر حال و احوالات ما آدما بسته به ترشح هورمون هایی هست که خودم به شخصه دل خوشی ازش ندارم !!

ترشح هورمون ها هستن که افراد رو جذب یکدیگر میکنن .... که با مشاوره و رفتن پیش متخصصین غدد میشه از بروز خیلی از اتفاقات و مشکلات جلوگیری کرد

امروزه تغییرات هورمونی به وفور در افراد دیده میشه و یکی از دلایلش هم استرس هست !

تازشم هورمون ها فقط تاثیر بر روی عواطف و غرایز و احساسات ندارن و بسیار پیچیده تر هستن که علم هم تو کارشون مونده و روز به روز به نتایج تازه تری میرسن

درضمن علم نیز افرادی که با این نوع مشکلات ژنتیکی به دنیا میان رو ناقص میدونه و نظر برادر اسی:ws3:در مورد این نقصان ها درسته!!

راستش من معنی خواجه رو نمیدونستم از یه بنده خدایی پرسیدم نمیدونم درست فهمیدم یا نه ولی این مشکل مانعی نیست برای تمایل به جنس مخالف و بازهم دست پشت پرده هورمون ها:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 52
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حرف منو کسی نفهمید گویی:icon_pf (34):

دیگه خیلی وقته حوصله ندارم:hanghead: دوست داشم توضیح بدم حیف حسش نیست :sigh:

فقط

درمورد همجنسگرایی که اصلا موضوع تاپیک این نبود امیدوارم دوستان بعدها کمی بیشتر درک کنن مطالب و تحقیقات زیاده موضوع اینه که اساسا ما دگرجنس گرها علاقه به دونستنش نداریم:icon_razz: ولی علاقه خاصی به نظر منفی دادن درموردش داریم:icon_razz:

لینک به دیدگاه
حرف منو کسی نفهمید گویی:icon_pf (34):

دیگه خیلی وقته حوصله ندارم:hanghead: دوست داشم توضیح بدم حیف حسش نیست :sigh:

فقط

درمورد همجنسگرایی که اصلا موضوع تاپیک این نبود امیدوارم دوستان بعدها کمی بیشتر درک کنن مطالب و تحقیقات زیاده موضوع اینه که اساسا ما دگرجنس گرها علاقه به دونستنش نداریم:icon_razz: ولی علاقه خاصی به نظر منفی دادن درموردش داریم:icon_razz:

اتفاقا ما میفهمیم حداقلش اینه که من دارم درسشو میخونم با این افراد طوری برخورد نمیکنم که شما فکر میکنید و کاملا درکشون میکنم و شرایطشون رو میفهمم:ws37:

بعدشم ... ما اینجا کسی رو متهم نکردیم و اجازه توهین هم به کسی داده نشده !!

هرکسی با توجه به دغدغه ها و سوالات ذهنیش تو این تاپیک میاد و حرفی میزنه در ضمن ما دقیقا حول محور تاپیک بحث میکنیم .... طبیعت و تغییراتی که سبب ایجاد اتفاقات متعددی شده از جمله همجنسگرایی !!

قرار نیست که همه نظر مثبت داشته باشن .... نظرات منفی و مثبت هست که بحث رو پوشش میده و ذهن هارو به چالش میکشونه:ws37:

لینک به دیدگاه

اصلا همجنسگرایی محلی از اعراب داره که در موردش بحث میکنین ، جالبه این روشنفکر نماها برای هر رذیلت اخلاقی دنبال دلیل برهان روانشناسی میگردن غافل ازین که اون نظریه پردازی که در دفاع از این پلشتی ها نظر داده بدتر از همه گرفتار بوده و چاره ای جز توجیه نداشته:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اتفاقا ما میفهمیم حداقلش اینه که من دارم درسشو میخونم با این افراد طوری برخورد نمیکنم که شما فکر میکنید و کاملا درکشون میکنم و شرایطشون رو میفهمم:ws37:

بعدشم ... ما اینجا کسی رو متهم نکردیم و اجازه توهین هم به کسی داده نشده !!

هرکسی با توجه به دغدغه ها و سوالات ذهنیش تو این تاپیک میاد و حرفی میزنه در ضمن ما دقیقا حول محور تاپیک بحث میکنیم .... طبیعت و تغییراتی که سبب ایجاد اتفاقات متعددی شده از جمله همجنسگرایی !!

قرار نیست که همه نظر مثبت داشته باشن .... نظرات منفی و مثبت هست که بحث رو پوشش میده و ذهن هارو به چالش میکشونه:ws37:

عزیزم منظورم پست قبلیم بود متوجه شدم نفهمیدید از پاسخ ها که کامل عکس چیزی که تو ذهنم بود برداشت شده

گفتم حوصلم نمیشه واسه این بود که معلوم بودم نامفهوم یا برداشت اشتباه شده از پست قبلیم ولی راستیاتش حوصلم نشد ادبیات نحوه نگارش پستامو درست کنم:sigh: پیر شدم دیگه:hanghead:

اخه موضوع کشیده میشه به خود همجنسگرایی نه نحوه نقد بررسی یه موضوع اینچنینی من فقط نمیخواستم موضوع خراب کنم :w16:

اتفاقا تو پست قبلی اول پست نوشته بودم تو باید بهتر بدونی با توجه به رشتش ولی بعد عوض کردم که یوقت سوتفاهم نشه

عزیزم جمله اخرت >>>> منظورم نظر ما گروه غالب جامعه بود نسبت به گروه خیلی کمتر جامعه ینی همجنسگراها که میزانی علاقه ای و تلاشی که نسبت به دونستن حقیقت داریم کمتر است از میزان علاقه به نهی نکر این موضوع ..............( منظورم نظر مثبت منفی دادن نبود مقایسه ای گفتم اینکه چقد میخوایم بیشتر بدونیم حقیقت چیه ) خلاصه شاروک جان من نگفتم کسی توهین کرده یا میکنه واسه همینم گفتم ما اینجوریم... اونم بخاطر اینه که مطالب و مقالات ضد این موضوع بسیار زیاده از گذشته های دور و به ندرت مقاله یا تحقیق بررسی منصفانه بیطرفانه پیدا میشه ولی میگم بازم هست ..)

الان در مورد پست قبلیم اینو ممیگم من گفتم قبول انسان خودش میخواد تا با یه همجنس وارد رابطه میشه همینطور که من خودم میخوام که با یه پسر رابطه داشته باشم این جمله که نقل کرده بودی کاملا مشکل داشت یه چیز کلی بود در مورد همه ی انسانها صادق بود

یه چیز دیگه من بگم همجنسگرایی فقط محدود به رابطه ج نسی نیست کلا در مورد زندگی مشترک و مسائل مختلفش

لینک به دیدگاه
عزیزم منظورم پست قبلیم بود متوجه شدم نفهمیدید از پاسخ ها که کامل عکس چیزی که تو ذهنم بود برداشت شده

گفتم حوصلم نمیشه واسه این بود که معلوم بودم نامفهوم یا برداشت اشتباه شده از پست قبلیم ولی راستیاتش حوصلم نشد ادبیات نحوه نگارش پستامو درست کنم:sigh: پیر شدم دیگه:hanghead:

اخه موضوع کشیده میشه به خود همجنسگرایی نه نحوه نقد بررسی یه موضوع اینچنینی من فقط نمیخواستم موضوع خراب کنم :w16:

اتفاقا تو پست قبلی اول پست نوشته بودم تو باید بهتر بدونی با توجه به رشتش ولی بعد عوض کردم که یوقت سوتفاهم نشه

عزیزم جمله اخرت >>>> منظورم نظر ما گروه غالب جامعه بود نسبت به گروه خیلی کمتر جامعه ینی همجنسگراها که میزانی علاقه ای و تلاشی که نسبت به دونستن حقیقت داریم کمتر است از میزان علاقه به نهی نکر این موضوع ..............( منظورم نظر مثبت منفی دادن نبود مقایسه ای گفتم اینکه چقد میخوایم بیشتر بدونیم حقیقت چیه ) خلاصه شاروک جان من نگفتم کسی توهین کرده یا میکنه واسه همینم گفتم ما اینجوریم... اونم بخاطر اینه که مطالب و مقالات ضد این موضوع بسیار زیاده از گذشته های دور و به ندرت مقاله یا تحقیق بررسی منصفانه بیطرفانه پیدا میشه ولی میگم بازم هست ..)

الان در مورد پست قبلیم اینو ممیگم من گفتم قبول انسان خودش میخواد تا با یه همجنس وارد رابطه میشه همینطور که من خودم میخوام که با یه پسر رابطه داشته باشم این جمله که نقل کرده بودی کاملا مشکل داشت یه چیز کلی بود در مورد همه ی انسانها صادق بود

یه چیز دیگه من بگم همجنسگرایی فقط محدود به رابطه ج نسی نیست کلا در مورد زندگی مشترک و مسائل مختلفش

از اول این همه تایپ میکردی تا سوءتفاهم نشه :a030:

الان علاوه بر طبیعت اختیار انسان هم دخیله تو انتخاب شریک جنسیش !!

ولی شما راست میگی شامل همه نمیشه و نمیشه برای همشون یه دستور کلی داد:icon_gol:

لینک به دیدگاه
از اول این همه تایپ میکردی تا سوءتفاهم نشه :a030:

الان علاوه بر طبیعت اختیار انسان هم دخیله تو انتخاب شریک جنسیش !!

ولی شما راست میگی شامل همه نمیشه و نمیشه برای همشون یه دستور کلی داد:icon_gol:

:ws28: همیشه همینطوری میشه حوصلم نمیشه زیاد تایپ کنم ..بعد سوتفاهم میشه بعد مجبور میشم دو برابر تایپ کنم چراااااااا اخه w74.gif

درود بر شما:icon_gol::w02:

لینک به دیدگاه
آیا شما قبول داری هر سلول و هورمونی با توجه به یک خواستگاهی شکل گرفته؟

یعنی چون نیاز به ازدیاد نسل بوده هورمون جنسی بین دو جنس مختلف شکل گرفته، هورمونی که بخواد دو همجنس رو به سمت هم سوق بده، با چه خواستگاهی در موقع پیدایش شکل گرفته؟ :ws38:

(بحثم سر پیدایش اولیه هست)

من وقتی میگم نقصان هست، چون خواستگاهی طبیعی در اون نیست.

خواستگاه طبیعی هم نمیتونه بر مبنای چیزهایی مثل لذت تفسیر باشه، خواستگاه طبیعی تکثیر شدنه، اگر نخواست یعنی خلاف اون روند طبیعیه و یک نقصه.

خواستگاه یک سلول نمیتونه با گذشت زمان تغییر پیدا کنه؟

اوایل حیات که تمامی موجودات نیاز به تکثیر شدن داشتند این روند رشد شکل گرفته.چرا بعد از میلیونها سال بازم چنین هدفی دنبال کنه؟

به هر حال موجودات که نمیوتونن به طور بینهایت زیاد بشن این مورد مخصوصا برای انسانها پررنگتره.باید یک ابزار تعدیل کننده هم این وسط باشه.

اصن شاید طبیعت از دست ما انسانها به ستوه اومده میخاد مارو محو کنه.ایا دوشواری هست؟:w02:

لینک به دیدگاه
خواستگاه یک سلول نمیتونه با گذشت زمان تغییر پیدا کنه؟

اوایل حیات که تمامی موجودات نیاز به تکثیر شدن داشتند این روند رشد شکل گرفته.چرا بعد از میلیونها سال بازم چنین هدفی دنبال کنه؟

اصن شاید طبیعت از دست ما انسانها به ستوه اومده میخاد مارو محو کنه.ایا دوشواری هست؟:w02:

در صورتی میتونه تغییر کنه که صاحب اراده باشه یا یک موجود زنده خود آگاه باشه.

طبیعت یک موجود هوشمند هست یا تنها یک سیستم قانون مدار با قوانین از پیش تعیین شده در کنار تصادفات ؟!!!

لینک به دیدگاه
در صورتی میتونه تغییر کنه که صاحب اراده باشه یا یک موجود زنده خود آگاه باشه.

طبیعت یک موجود هوشمند هست یا تنها یک سیستم قانون مدار با قوانین از پیش تعیین شده در کنار تصادفات ؟!!!

گویا هوشمند

سر و کار تکامل ایا با سلولهای صاحب اراده بوده یا نه؟بجز این چه معنی میتونسته داشته باشه

لینک به دیدگاه

برادر اسی عزیز:ws3:

یه توضیحاتی میدم با توجه به اطلاعات ناقصم:hanghead:

آقایون کروموزوم x و y دارن و خانومها x و x هستن

روی کروموزوم y که مختص آقایون هست روی بازوی کوچیک نزدیک به سانترومر یه ژنی به اسم TDH هست ( thestis determining factor ) یعنی تعیین کننده اسپرم

این ژن باعث به وجود اومدن دستگاه تناسلی مردانه میشه در مردان

افراد ممکنه TDH+ ویا TDH - باشن که مسلما خانومها نباید این ژن رو داشته باشن

هنگام تقسیم سلول تخم ( پس از لقاح اسپرم و تخمک ) ممکنه در اثر crossing over هنگام تقسیمات این ژن انتقال پیدا کنه به جنینی که کروموزوم xx داره این یعنی اندام تناسلی مردانه روی بدن یک زن که اصطلاحا به این افراد هموفرودیت میگن

و گاهی هم جنین کروموزوم های x y داره یعنی مذکر هستش اما این ژن در اثر یک جهش به جنین منتقل نمیشه و ...

این رو برای من دقیق بگید.

فرض کنیم دوتا خانم همجنس باز هستند و نسبت به هم گرایش جنسی دارند.

دقیقا وجود چه هورمونی در هر دو سبب جذب میشه؟

مگه بنا نیست دو هورمون متضاد یا مکمل همدیگه رو جذب کنند، مثل قطب های مثبت و منفی آهنربا؟

وقتی هر دو زن، یکجورایی نقص در جذب مرد دارن، پس انگار هردوشون یا مثبت هستند یا منفی، دیگه چرا جذب هم میشن !!! :ws38:

لینک به دیدگاه

دوباره تاکید میکنم همجنس گراها از بدو تولد این مشکل رو ندارن چون اکثرا به علت مشکلات روانی که دارن به همجنس خودشون تمایل پیدا میکنن

اینو من الان دیدم فاطیما جان

اینو میشه کاملتر توضیح بدی :ws38:

لینک به دیدگاه
اینو من الان دیدم فاطیما جان

اینو میشه کاملتر توضیح بدی :ws38:

مسلما یه بچه خیلی تفاوت بین هم بازی دختر و پسرش قائل نیست اونم به علت اینه که شناخت کاملی از زن و مرد نداره

این اتفاق بعد از بلوغ پیش میاد با ترشح هورمون های جنسی و بلاخره برخی مشکلات روانی دیگه مه فرد ممکنه گرایشات مختلفی در کوتاه مدت ویا حتی طولانی مدت داشته باشه و یکی از همین گرایشات تمایل به همجنسش هست

پس نمیتونیم بگیم که این مشکل از بدو تولد همراه با فرد هستش .... مگر افرادی مثل هموفرودیت ها

لینک به دیدگاه
گویا هوشمند

سر و کار تکامل ایا با سلولهای صاحب اراده بوده یا نه؟بجز این چه معنی میتونسته داشته باشه

ببین اگه بخوای به وجود هوشمند بودن طبیعت اقرار کنی، حتما باید به وجود یک اندیشه برتری مثل خالق اعتقاد داشته باشی.

منظورم از خالق، خدای ادیان نیستا، اما نمیشه اینهمه سیستم فکری به صورت خودآگاه منتقل بشه.

از نظر من فرضیه تکامل در عین حال که منطقی تر از فرضیه خلقت هست، اما خیلی جاهاش میلنگه.

مثل همین هوشمند بودن ذاتی سلول ها.

اینکه سلولی بدونه باید اینطوری تکثیر بشه و بعدا برای دفع سموم بره فلان عضو رو بسازه و بعدش برای هضم غذا فلان عضو رو و برای دفاع فلان عضو و.... همه نشان از اندیشه و هدفمند بودن داره.

گرایش دو موجود همجنس به هم از نظر هورمونی، هیچ هدف طبیعی رو حتی دنبال نمیکنه.

هدف از کنار هم بودن دو همجنس از نظر طبیعتی چیه؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
مسلما یه بچه خیلی تفاوت بین هم بازی دختر و پسرش قائل نیست اونم به علت اینه که شناخت کاملی از زن و مرد نداره

این اتفاق بعد از بلوغ پیش میاد با ترشح هورمون های جنسی و بلاخره برخی مشکلات روانی دیگه مه فرد ممکنه گرایشات مختلفی در کوتاه مدت ویا حتی طولانی مدت داشته باشه و یکی از همین گرایشات تمایل به همجنسش هست

پس نمیتونیم بگیم که این مشکل از بدو تولد همراه با فرد هستش .... مگر افرادی مثل هموفرودیت ها

چرا نمیتونیم بگیم؟ مسئول تمام ترشح انزیم و هورمون ها همینطور که میدونی روی ژن که قسمتی از dna هست از همون بدو تولد نوشته شده و براساس اون پروتئین های بدن که یکیش هورمون ها است میشه

پس در بدن از همون بدو تولد وجود داره و بعد از رسیدن به بلوغ خودشو نشون میده:ws37:

من نمیدونم چرا میگین مشکلات روانی؟ من اینو متوجه نمیشم... کسی که همجنس گرا هست مشکل روانی نداره مشکلات جنسی که هممون میدونیم داره:4564:

لینک به دیدگاه
ببین اگه بخوای به وجود هوشمند بودن طبیعت اقرار کنی، حتما باید به وجود یک اندیشه برتری مثل خالق اعتقاد داشته باشی.

منظورم از خالق، خدای ادیان نیستا، اما نمیشه اینهمه سیستم فکری به صورت خودآگاه منتقل بشه.

از نظر من فرضیه تکامل در عین حال که منطقی تر از فرضیه خلقت هست، اما خیلی جاهاش میلنگه.

مثل همین هوشمند بودن ذاتی سلول ها.

اینکه سلولی بدونه باید اینطوری تکثیر بشه و بعدا برای دفع سموم بره فلان عضو رو بسازه و بعدش برای هضم غذا فلان عضو رو و برای دفاع فلان عضو و.... همه نشان از اندیشه و هدفمند بودن داره.

گرایش دو موجود همجنس به هم از نظر هورمونی، هیچ هدف طبیعی رو حتی دنبال نمیکنه.

هدف از کنار هم بودن دو همجنس از نظر طبیعتی چیه؟ :ws38:

چرا هدفها باید طبیعی باشند؟

با فرض مثبت گرفتن نظریه تکامل شاید حیات دیگه از اون مرحله طبیعی بودن خودش گذار کرده.

تو پست قبلیمم گفتم موجودات زنده که بطور بینهایت نمیتونند تکثیر بشن مخصوصا ادم.که خوب بلده با عوامل خطر مقابله کنه

شاید همجنسگرایی یک وسیله برای تعدیل جمعیت باشه.یعنی طبیعت به این نتیجه رسیده!

مرحله تازه ای از تکامل!

لینک به دیدگاه

اصن یه چیزی چرا باید فکر کنیم همجنسگرایی به توقف نسل ختم میشه:ws38:

... شاید فرد همجنسگرا بتونه با غیرهمجنسش ، باعث ازیاد نسل بشه:ws3:

اینو نمیدونم عایا قدرت بارور شدن و اینا دارن یا نه؟:whistle::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
چرا نمیتونیم بگیم؟ مسئول تمام ترشح انزیم و هورمون ها همینطور که میدونی روی ژن که قسمتی از dna هست از همون بدو تولد نوشته شده و براساس اون پروتئین های بدن که یکیش هورمون ها است میشه

پس در بدن از همون بدو تولد وجود داره و بعد از رسیدن به بلوغ خودشو نشون میده:ws37:

من نمیدونم چرا میگین مشکلات روانی؟ من اینو متوجه نمیشم... کسی که همجنس گرا هست مشکل روانی نداره مشکلات جنسی که هممون میدونیم داره:4564:

این مشکلات تو کودکی بروز نمیکنه چون هنوز هورمون های جنسی ترشح نشده اند بدون هیچ تمایل و گرایشی با همجنس یا غیر همجنسش رابطه داره مگر اینکه بلوغ زودرس اتفاق بیوفته

اگر اختلالی در ترشح هورمون باشه و این مشکل چشمگیر باشه از کودکی درمان آغاز میشه اما اغلب اختلالات هورمونی مثل تیروئید تو کودکی نمود پیدا میکنه نه هورمون های جنسی

اگه میگیم مشکل روانی دارن دلیلش اینه که از لحاظ جسمی و جنسی سالم هستن اما به علت برخی مشکلات روانی مثل اینکه والدینش دوست داشتن پسر داشته باشن اما اون دختر شده و ناخودآگاه رفتارها و خلق و خوی پسرونه میگیره و به دخترا تمایل پیدا میکنه چون از لحاظ روانی خودشو پسر میدونه در صورتی که از لحاظ جسمی دختره

الان متوجه شدی؟؟:ws3:

لینک به دیدگاه
این رو برای من دقیق بگید.

فرض کنیم دوتا خانم همجنس باز هستند و نسبت به هم گرایش جنسی دارند.

دقیقا وجود چه هورمونی در هر دو سبب جذب میشه؟

مگه بنا نیست دو هورمون متضاد یا مکمل همدیگه رو جذب کنند، مثل قطب های مثبت و منفی آهنربا؟

وقتی هر دو زن، یکجورایی نقص در جذب مرد دارن، پس انگار هردوشون یا مثبت هستند یا منفی، دیگه چرا جذب هم میشن !!! :ws38:

یک سری هورمون ها مردانه هستن یکسری هورمون ها زنانه ( اما هورمونی مثل استروژن هم در مردان ترشح میشه و هم در زنان اما چون در زنان بیشتر ترشح میشه به عنوان هورمون زنانه شناخته میشه تستوسترون هم در هردو ترشح میشه اما در مردان بیشتر پس هورمون مردونه محسوب میشه)

هور مون هاي جنسي زنانه و مردانه، باعث به وجود آمدن آثار جسمي و رواني متفاوت مي شوند:

1. آثار رواني: توليد هورمون جنسي زنانه (استروژن) موجب كمتر شدن خشونت ، كاهش پرخاشگري، ابراز وجود، رقابت و ... در زنان مي شود. افزون بر آن، توليد هورمون زنانه، پيوند جويي را در زنان تقويت مي كند.

توليد هورمون جنسي مردانه (تستوسترون) ميل جنسي،پرخاشگري، تهاجم، رقابت، اتكاء به نفس، حركت هاي تند و ... را در مردان سبب مي شود؛ توليد بيشتر اين هورمون، مردان را به سوي خشونت، تجاوز و بدرفتاري جنسي، حس رقابت، اتكاء به نفس، رسيدن به هدف و ...سوق مي دهد.

همیشه تو این روابط یکی نقش مرد رو باید بازی کنه ... شاید ظاهر مردونه نداشته باشه اما خلق و خوی مردونه داره که باعث میشه که یه زن دیگه بدون در نظر گرفتن همجنس بودنشون تمایل پیدا کنه به طرف مقابل

الانم دو هورمون متفاوت سبب جذب شده .... تو یکی هورمون مردونه بیشتره و تو اون یکی هورمون زنونه اینجوری میشه که یکی میشه مرد و یکی میشه زن:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...