رفتن به مطلب

پیراشکی گل

ارسال های توصیه شده

موادلازم برای خمیر:

ارد3پ...

شیر1پ...

روغن1پ...

خمیرمایه1ق س...

نمک1ق م...

تخم مرغ1عدد...

طرز تهیه:

آردونمک وخمیرمایه روباهم مخلوط کرده وسطشو گود میکنین و شیروروغن مایع و سفیده ی تخم مرغ رو وسط میریزین با هم مخلوط میکنین و 5 دقیقه ورز میدیم و1 ساعت استراحت میدیم.

در این فاصله مواد میانی رو آماده میکنیم ،با هر موادی که دوست داشتین...

مواد میانی رو من مقداری سینه مرغ +پیاز +فلفل دلمه ای + قارچ + جعفری انتخاب کردم مرغ و پیاز که سرخ شد(نمک و فلفل سیاه هم اضافه کرده بودم) فلفل دلمه ای و قارچ رو اضافه کردم و کمی که تفت خورد خاموش کردم و جعفری رو ریختم و مخلوط کردم....

h2g9asa9r5md9840rdsy.jpg

27m8a3g05ccosvan6ix.jpg

بعد از یک ساعت خمیر رو به شکل زیر برش میدیم و موادمون رو وسط خمیر قرارداده و میپیچیم...

dpthornorcg0yb9m0z3e.jpg

كف سيني فر كاغذ روغني ميندازيم و گلهامونو با فاصله از هم ميچينيم و ۲۰ دقيقه ديگه اينجوري بهش استراحت ميديم بعد روش زرده تخم مرغ(من کمی روغن مایع و زعفران هم اضافه کردم) ميماليم و كنجد ميپاشيم تو از قبل گرم شده با ۱۷۰ درجه تا روشون طلايي بشه ميپزيم .

بفرمایید....نوش جان...

vhifui5yfxf861micn54.jpg

لینک به دیدگاه
موادلازم برای خمیر:

ارد3پ...

شیر1پ...

روغن1پ...

خمیرمایه1ق س...

نمک1ق م...

تخم مرغ1عدد...

طرز تهیه:

آردونمک وخمیرمایه روباهم مخلوط کرده وسطشو گود میکنین و شیروروغن مایع و سفیده ی تخم مرغ رو وسط میریزین با هم مخلوط میکنین و 5 دقیقه ورز میدیم و1 ساعت استراحت میدیم.

در این فاصله مواد میانی رو آماده میکنیم ،با هر موادی که دوست داشتین...

مواد میانی رو من مقداری سینه مرغ +پیاز +فلفل دلمه ای + قارچ + جعفری انتخاب کردم مرغ و پیاز که سرخ شد(نمک و فلفل سیاه هم اضافه کرده بودم) فلفل دلمه ای و قارچ رو اضافه کردم و کمی که تفت خورد خاموش کردم و جعفری رو ریختم و مخلوط کردم....

h2g9asa9r5md9840rdsy.jpg

27m8a3g05ccosvan6ix.jpg

بعد از یک ساعت خمیر رو به شکل زیر برش میدیم و موادمون رو وسط خمیر قرارداده و میپیچیم...

dpthornorcg0yb9m0z3e.jpg

كف سيني فر كاغذ روغني ميندازيم و گلهامونو با فاصله از هم ميچينيم و ۲۰ دقيقه ديگه اينجوري بهش استراحت ميديم بعد روش زرده تخم مرغ(من کمی روغن مایع و زعفران هم اضافه کردم) ميماليم و كنجد ميپاشيم تو از قبل گرم شده با ۱۷۰ درجه تا روشون طلايي بشه ميپزيم .

بفرمایید....نوش جان...

vhifui5yfxf861micn54.jpg

گرسنه ام شد :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
هستی جان دو طرفه تایپیک میزنی؟:ws3:

نامرد ..........:banel_smiley_4:

دور از چشم من میای اینجام نونوایی وا میکنی.؟:banel_smiley_4:

خلاقیتهای منو دور میزنی؟:w02:

نه عزیزم....قرار شد هر چی جدید باشه و پختیمش دستورش رو هم جدا بذاریم تو آشپزخونه که هم پربار بشه و هم اینکه اگه کسی خواست راحت بتونه پیداش کنه....همین...:hanghead:

ما که اونجا خونه مونه.....:ws3:

لینک به دیدگاه
نه عزیزم....قرار شد هر چی جدید باشه و پختیمش دستورش رو هم جدا بذاریم تو آشپزخونه که هم پربار بشه و هم اینکه اگه کسی خواست راحت بتونه پیداش کنه....همین...:hanghead:

ما که اونجا خونه مونه.....:ws3:

ای نامردا اونجا رو با اسپم ترکوندین که :icon_pf (34):

برم بگم فاطمه و مهدی عملیات اسپم رو اینجا پیاده کنند :ws3:

خدا بداد برسه:ws28:

لینک به دیدگاه
ای نامردا اونجا رو با اسپم ترکوندین که :icon_pf (34):

برم بگم فاطمه و مهدی عملیات اسپم رو اینجا پیاده کنند :ws3:

خدا بداد برسه:ws28:

واقعا هم خدا به داد برسه....:ws3:

ببین یه تاپیک هم هست...

[h=3]مطبخ نواندیشان[/h]

میتونیم اونجا هم نقل مکان کنیم....:ws3:

لینک به دیدگاه
واقعا هم خدا به داد برسه....

:ws3:

ببین یه تاپیک هم هست...

مطبخ نواندیشان

میتونیم اونجا هم نقل مکان کنیم....:ws3:

عاقا هر کی تو این تایپیک اسپم کنه بابت هر اسپم یه امتیاز خوم رو بهش میدم:ws3:

هستی جات خالی امروز مادر یکی از دوستام یه چیزی درست کرده بود بهش میگن پانا کاکه خیلی خوشمزه بود ازش عکس گرفتم قراره دستور پختشو برام بفرسته درست کنم میذارم واقعا خوشمزه بود تو مایه های نون نمیدونم چیزی به ذهنم نمیرسه حالا دقیق بگم چی بود ولی نازک و خوشمزه:ws37:

لینک به دیدگاه
عاقا هر کی تو این تایپیک اسپم کنه بابت هر اسپم یه امتیاز خوم رو بهش میدم:ws3:

هستی جات خالی امروز مادر یکی از دوستام یه چیزی درست کرده بود بهش میگن پانا کاکه خیلی خوشمزه بود ازش عکس گرفتم قراره دستور پختشو برام بفرسته درست کنم میذارم واقعا خوشمزه بود تو مایه های نون نمیدونم چیزی به ذهنم نمیرسه حالا دقیق بگم چی بود ولی نازک و خوشمزه:ws37:

کدوم تاپیک؟بیچاره کسی که قراره بیاد این اسپم ها رو پاک کنه....:icon_pf (34):

دوستان به جای ما....چه خوب ..مرسی خانومی ...منتظریم...:ws37:

لینک به دیدگاه
کدوم تاپیک؟بیچاره کسی که قراره بیاد این اسپم ها رو پاک کنه....:icon_pf (34):

دوستان به جای ما....چه خوب ..مرسی خانومی ...منتظریم...:ws37:

همین تایپیک دیگه.......:ws3:

چشم حتما........:icon_gol:

لینک به دیدگاه
همین تایپیک دیگه.......:ws3:

چشم حتما........:icon_gol:

نه بابا اینجا مال پیراشکی گله...:ws3:

یا بریم خونه خودمون یا هم بگیم یه خونه جدید بسازن ...البته یه مدت تو فکرم بود همچین جایی بسازم...ولی به نظرم بگیم مدیر تالار برامون یه خونه جدید بسازه بهتره...:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...