رفتن به مطلب

برنامه 1 روزه پیاده روی ار روستای کلیگون به امامه - جمعه 30 فروردین 1392

M4jid

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 269
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حمید من نمیام اصرار نکن:whistle:

من با گروه خودمون جمعه میرم:gnugghender: لوزان چشمه:gnugghender:بارون هم هست همه کفشا گلی میشه:ws3:

تو مگه سال آقا بزرگت نبود؟:w000:ما رو دور میزنی حالا؟:whistles:

واسه خودم بود فکر کنم :ws3:

گفتم از تو بخاری بلند نمیشه:w000:یک بلایی من سر تو بیارم که کلیه هات منقبض شه از تشنگی:whistles:

جای من هم پیاده برویدددد ...هی :(

رو من حساب نکنws3.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه
تو مگه سال آقا بزرگت نبود؟:w000:ما رو دور میزنی حالا؟:whistles:

:banel_smiley_4: سالگرد 5 شنبه هست که جمیع اموات منتظرن!:sigh:

نمیتونم تو یه هفته دوبار بیام تهران که:w000: ولی میتونم جمعه برم کوه:evilsmile:

• Like 4
لینک به دیدگاه
حمید خان سی اف دی اتفاقا تو باید جای من بدویی ... مهسا از من سرش شلوغ تره و گرنه حتما می اومدیم باهممم

من میگم رو راه رفتنش حساب نکن،میگی بدو؟:w02:

:banel_smiley_4: سالگرد 5 شنبه هست که جمیع اموات منتظرن!:sigh:

نمیتونم تو یه هفته دوبار بیام تهران که:w000: ولی میتونم جمعه برم کوه:evilsmile:

جوون هم جوونای قدیم،یادش بخیر من یه زمانی 70 دفعه(اونم در روز)میومدم تهران و میرفتم:w02:

مجید جان بیا بگو ببنیم چند نفر شدیم شاید محسن و خانومش و سیاوش و یکی دیگه از دوستاشم بیان :ws37:

با من و متین حساب کن بگو ببینم چند نفر شدیم:ws38:

فک کنم با همه اینا 3-4 نفر کم باشه،حالا آمار دقیق رو مجیدعزیز بیاد بگه بهتره:hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

والا با این تعریف هایی که من شنیده بودم فکر نمیکردم اینقدر کم استقبال بشه از طرف دوستان

با این حال

الان 7 8 نفر کم داریم تا به حدنصاب رسیدن برنامه :w16:

• Like 6
لینک به دیدگاه
اگه الان این برنامه پیاده روی تو تبریز بودااااااااااااااااااااااااااا روز اول به حدنصاب میرسد:whistle:

یاشاسییییین ،پس لازم شد یه سفر حسابی تبریز بیایم:ws31:

سلام دوستان

والا با این تعریف هایی که من شنیده بودم فکر نمیکردم اینقدر کم استقبال بشه از طرف دوستان

با این حال

الان 7 8 نفر کم داریم تا به حدنصاب رسیدن برنامه :w16:

به به چه هیجان و استقبالی،همه پایه ان:icon_pf (34):

• Like 6
لینک به دیدگاه
یه برنامه ام بر دهات ما بزارید خوش میگذره ها

اختیار دارید قربان ،شما مختصات دقیق جغرافیایی بدید و مطمئن باشیم نمی مونیم پشت در ،ما حتما خدمت می رسیم:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

چند روز بود نیومده بودم اینجا(:hanghead:)...فکر کردم الان باید دوتا تور ببرن از بس که بچه ها مشتاق بودن واسه تور...الان دیدم یکی هم وضعیتش مشخص نیست...:ws38:

سارا جان تبریز رو حتما تو برنامه تون بذارین...(یه مناطقی داره که اردیبهشت ماه بهشتیه واسه خودش (کلیبر و...) تابستونا هم خوبه هواش خنکه....:ws37:)

• Like 6
لینک به دیدگاه
اختیار دارید قربان ،شما مختصات دقیق جغرافیایی بدید و مطمئن باشیم نمی مونیم پشت در ،ما حتما خدمت می رسیم

چطور دهات مارو نمیشناسی؟؟؟همه بچه های انجمن میدونن کجاس...واقعا که:ws3:

بر رفتن به اونجا ویزا میخواد ولی خب رو حساب من راتون میدون مشکلی پیش نمیاد...:w16:

اسم دهاتمون چرگر...بعد از شهرستان ابهر و در 60 کیلومتری زنجان قرار داره.....اگه خواستی عکساشم ببینی یه چندتای تو پروفم دارم بیا سر بزن:w16:

• Like 5
لینک به دیدگاه
چند روز بود نیومده بودم اینجا(:hanghead:)...فکر کردم الان باید دوتا تور ببرن از بس که بچه ها مشتاق بودن واسه تور...الان دیدم یکی هم وضعیتش مشخص نیست...:ws38:

سارا جان تبریز رو حتما تو برنامه تون بذارین...(یه مناطقی داره که اردیبهشت ماه بهشتیه واسه خودش (کلیبر و...) تابستونا هم خوبه هواش خنکه....:ws37:)

اولش من هم همچین حسی داشتم،این برنامه ها مخصوصا با این شرایط هر جا اجرا شده روز دوم پر شده نمی دونم چرا بچه ها استقبال نکردن:icon_pf (34):اینجوری فکر نمی کنم به برنامه های چند روزه برسیم:ws3:

یکی از شهرهای مورد علاقه من تبریزه، خیلی دوسش دارم ،هم طبیعتش هم آدماش هم محیط زندگیش،تبریز اومدم،خیلی هم بهمون خوش گذشت کلی هم دوست پیدا کردیم:hapydancsmil: احتمال خیلی زیاد هم خرداد باز می یام،من عاشق کندوان شدم:ws31:

چطور دهات مارو نمیشناسی؟؟؟همه بچه های انجمن میدونن کجاس...واقعا که:ws3:

بر رفتن به اونجا ویزا میخواد ولی خب رو حساب من راتون میدون مشکلی پیش نمیاد...:w16:

اسم دهاتمون چرگر...بعد از شهرستان ابهر و در 60 کیلومتری زنجان قرار داره.....اگه خواستی عکساشم ببینی یه چندتای تو پروفم دارم بیا سر بزن:w16:

اوا اوا اوا چرا حرف در میاری برادر من:banel_smiley_4: من کی گفتم نیومدم و نمی شناسم هوم؟:ws52:

آدم بعضی موقع ها به هوای طبیعت و محیط می ره یه جا،بعضی وقت ها به هوای دوستان،گاهی هم هر دو:ws3:منظور من گزینه 2 و 3 بود،برای همین گفتم یه وقت بیایم و از دیدن دوستان بی نصیب بشیم:whistle:بلهههههههههههههههه:sigh:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...