رفتن به مطلب

برنامه 1 روزه پیاده روی ار روستای کلیگون به امامه - جمعه 30 فروردین 1392

M4jid

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 269
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

بسیار برنامه خوب و شادی داشتیم،البته پیاده روی بسیار زیاد بود،ولی من کم نیاوردم وخوب ظاهر شدم:ws3:

جای همه اونا که نیومدن خیلی خیلی خیلی...خالی:icon_gol:

با تشکر از آقا مجید و سارا خانوم و همسرشون که برای خوب بودن برنامه هرکار از دستشون میومد انجام میدادن:icon_gol:

در ضمن،همه ورزشکارا:w02:

هنوز نیمدن که فائزه جون

الان خسته هرکی افتاده یه گوشه!

مینا داره شیطونی میکنه:ws3:

نه من که نیفتادم یه گوشه:w02:

اره احتمالا مینا امروز کلی شیطونی کرده:ws37:

عمرا مگه من گذاشتم جُم بخوره:w02:

• Like 13
لینک به دیدگاه

سلام

اول یه تشکر از مجید یه خسته نباشید بهش میگیم همه چی خوب و عالی:icon_gol:از سارا خانوم و همسرشون تشکر ویژه و از همهبچه های گلی که بهترین خاطره رو امروز باهاشون داشتیم:w16:

جای همه دوستانی که نبودن خالی و شرمندگی از همه اونایی میخواستن بیان و ظرفیت به دلیل اتمام زمان بیمه نتونستیم در خدمتشون باشیم ایشالا تور بعدی نزدیکه همه با هم میریم به زودی تاپیک کاملی میزنن بچها و خاطرات رو اونجا میگن زیاد خاطراتتون رو اینور هدر ندید بزارین توی اون تاپیک بگید:ws3::a030:

• Like 14
لینک به دیدگاه

هی خوش بحالتون:sigh:من که از صب برای به ثمر نشستن عارمان های عمام و انقلاب در سنگر کار و تلاش جهاد میکردم:hanghead:

• Like 8
لینک به دیدگاه

پیاده روی نبود که کوه نوردی:ws3: طبیعت بکر و زیبایی بودhapydancsmil.gif جای همه دوستان سبز:icon_gol:

آقا مجید، سارا خانم و همسرشون (ایشون قبل از اینکه همسر سارا خانم بشن محمود رضا بوده:whistle:) خسته نباشید:icon_gol:، ما بقی دوستان هم که میدونم پاتون خیلی درد میکنه ولی اشکال نداره می ارزید:icon_gol:

• Like 15
لینک به دیدگاه

دوستان این تاپیک بسته میشه

همگی خسته نباشید از پیاده روی:a030:

ایشاا... بقیه دوستان هم تو تاپیک جدیدی که واسه گفتن خاطره هاتون بزنید پست میدن:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...