رفتن به مطلب

نظرسنجی بهترین تصاویر مهندسی پزشکی-راند9

کدام تصویر؟ :دی  

137 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام تصویر؟ :دی

• 13
    • 22
    • 16
    • 13
    • 11
    • 21
    • 12
    • 17
    • 12

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 92
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فرانه دیگه بسه نطر سنجی رو ببند

زوده ببندم..من هردفه اومدم دیدم اضافه شده به آرا.. :ws37:

جایزه منو بدین برم:w02:

صوبت نباشه...:banel_smiley_4:

چه با حالن فرییییییییییییییییییییییییی.:ws3:

:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه

من یه زمانی دوست داشتم مهندسی پزشکی بخونم فکر کنم تا یک سال قبل کنکور....(اینو گفتم که نگید چرا شرکت کردم:ws3:)

رای داده شد....:ws37:

راستی یه سوال...پس شما ها کی ازینا میسازین؟ :banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

من اول از فرانه و همه ی شرکت کنندگان و رای دهندگان عزیز تشکر می کنم.

دم همگی هات :دی

بعدم اینکه واقعا تصاویر خیلی خوبی بودن.

توضیحاتم همینطور. :icon_gol:

شماره 8 معلوله ؟:w58:

فرانه من همیشه یه سوال تو ذهنم پدیدار میشد البته با دیدن همچین عکساییی .. که چرااا وقتی این وسیله هاا ساخته میشن تو همجای دنیااا پخش نمیشه .. بخاطر گرونی ؟ یا تحریم بودن کشور مااا ؟ یا ب اطلاع بودن من هستش ؟ ممنون میشم اگه کسی بیاد ج منو بده .. راستی یادمم رفت تشکر کنم بسیار زیبااا بودن ن به همه رای دادم

موفق باشین

چند تا دلیل داره.

یکیشون اینه که خیلی از این تجهیزات به خاطر پروژه های نظامی ساخته می شن و کلا برای مصارف عمومی نیستن.

یه دلیل دیگه هم اینه که این تجهیزات واقعا گرون هستن. چون موادی که بتونن با بدن بیمار سازگاری داشته باشن و توی دراز مدت هم آسیبی نرسونن و دوام داشته باشن، مواد گرون قیمتی هستن. مثل طلا، پلاتین، تیتانیوم و ...

به همین خاطر بعضی از تجهیزات پزشکی توی کل دنیا انگشت شمار هستن.

از طرفی ایرانم که بحثش جداست. :ws3:ما خودمون تولیدکنندگان قوی نداریم که بتونن خیلی از این تجهیزات رو تولید کنن. از طرفی هم به خاطر تحریم ها وارد کردنشون خیلی سخت شده و خیلی از تجهیزات خریدشون محدود شده به سرمایه دار هایی که برای مصارف شخصی تجهیزات رو می خرن و وارد میکنن.

البته بعضیاشون توی ایرانم هستن و اکثر ما چون (خدای را سپاس) معمولا کاربردی برامون ندارن، در جریان نیستیم.

من از قیافه ی عکسا یه سری توضیحات رو برای بعضی از عکسا به پست فرانه(پست های 6 و 7 و 8) اضافه میکنم. امیدوارم مفید باشه و ابهامی نمونه.

بقیشون به نظر کامل میان.

اگه سوالی بود من در خدمتم :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
من یه زمانی دوست داشتم مهندسی پزشکی بخونم فکر کنم تا یک سال قبل کنکور....(اینو گفتم که نگید چرا شرکت کردم:ws3:)

رای داده شد....:ws37:

راستی یه سوال...پس شما ها کی ازینا میسازین؟ :banel_smiley_4:

خواستن همیشه توانستن پس ما هم می تونیم بسازیم

• Like 4
لینک به دیدگاه
من یه زمانی دوست داشتم مهندسی پزشکی بخونم فکر کنم تا یک سال قبل کنکور....(اینو گفتم که نگید چرا شرکت کردم:ws3:)رای داده شد....:ws37:راستی یه سوال...پس شما ها کی ازینا میسازین؟ :banel_smiley_4:
ای‏ ‏ول‏ ‏دستت‏ ‏درد‏ ‏نکنه‏ ‏:دی
  • Like 2
لینک به دیدگاه

دلام دلام:62izy85:

با اجازتون منم رای دادم، اصن امروز افتادم تو دور رای دادن، تمرینی باشه برای حماسه اینا:ws3:

ولی خوب از اونجایی که فونت این علم به فونت ما نمیخونه:whistle: راستش اصن نفهمیدم باید به چی رای بدیم!:icon_pf (34):

خوب بابا کمی زیر دیپلم واسه امثال من توضیح میدادی:w000:

من به 6 رای دادم :icon_redface: شما مهندس پزشکیا آدم های خوبی هستید.:ws3: چون باعث میشوید که معلولین خوب بدوند.:ws3:

این تیکه آخری رو به یاد دبستان انشاء گفتم:ws37:

• Like 3
لینک به دیدگاه

اصن‏ ‏دلم‏ ‏نمیاد‏ ‏ببندم..خیلی‏ ‏تنگاتنگه..:دی‏ ‏با‏ ‏لپی‏ ‏اومدم‏ ‏نتیجه‏ ‏هارو‏ ‏میگم‏ ‏:‏)‏

• Like 2
لینک به دیدگاه
اصن‏ ‏دلم‏ ‏نمیاد‏ ‏ببندم..خیلی‏ ‏تنگاتنگه..:دی‏ ‏با‏ ‏لپی‏ ‏اومدم‏ ‏نتیجه‏ ‏هارو‏ ‏میگم‏ ‏:‏)‏

بذار باز بمونهههههههههههههههههههههههه

• w000.gif

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...