رفتن به مطلب

طراحی و چیدمان قفسه های خودمان

ارسال های توصیه شده

از دو دوست عزیـــز برای عکس های زیبــایی که قرار دارند،تشکـر می کنم. :icon_gol:

--------------------

در مورد عکس An@hita یِ عزیز:

به نظرم اگر همه ی عروسک ها در سمت چپ طبقه ی بالا چیده شوند بهتر هست. در مورد عروسک های کوچک تر هم اگر من جای ِ ایشان بودم حتماً همه را جمع می کردم. بین کتاب ها وسایل تزئینی کوچکی هست که به نظرم این ها هم باید برداشته شوند و یــا در جلوی عروسک های بزرگ قرار گیرند.

در طبقه ای که مخصوص وسایل آرایش شما هست؛وسایل کوچک مثل: لاک،رژ لب،آینه،موچین و... به صورت تک تک قرار گرفته اند و فضای زیاد و نامرتبی را به وجود آورده اند. به نظرم بهتر هست همه را در یک سبد یـا جعبه قرار دهید.

در مورد کتاب ها هم می توانید دوباره و با نظم بیشتری آن ها را بچینید. برای کلاه های لبه دار سمت راست طبقه ها هم به نظرم باید جای مناسب تری را انتخاب کنید.

--------------------

در مورد عکس behe عزیز:

مکان مناسب و خوبی را به عنوان میز آرایش خود در نظر گرفته اید. اما اگر نکاتی را در مورد چیدمان طبقه ها در نظر بگیرید،قطعاً زیباتـر به نظر خواهد آمد.

سطل زباله را در طبقه ی آخر قرار دادید که به نظرم باید از آنجـا برداشته شود،بهتر هست در گوشه ای از اتاق قرار گیرد تا آنجــا...! در طبقه ی آخر می توانید عروسک ها و وسایل تزئینی خود را قرار دهید. در طبقه ای که کرم ها را به حالت ایستاده چیده اید بهتر هست جعبه و یــا سبدی را تهیه کنید و کرم های خود را در آن قرار دهید. وسایل طبقه ی اول که در جلوی آینه قرار دارد را هم می توانید با دقت بیشتر و حوصله ی بیشتری بچینید.

چون عکس از دور گرفته شده و وسایل همه ی طبقات زیاد مشخص نیست؛همین نکات به ذهن من رسید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این شما و این هم جنگل من :ws3:

hmx0niwmwqxby5vdtjet.jpg

mx6fv3surxwlc0fcgxxf.jpg

میتونی از طبقه ها یا جعبه های کوچک برای قرار دادن وسایل استفاده کنی تا اینقدر شلوغ پلوغ نشه..

اگر میتونی عروسکهاتو از سقف آویزون کن یا از جاهای دیگه آویزون کن یا در نقاط دیگه قرار بده تا اینقدر درهم و برهم نشه..

wj09h9d2g1zi605x2wf4.jpg

اینم از طراحی قفسه ی من :ws37:

ایده ی خودم بود که از یه همچین جای کوچیک یه میز توالت در بیارم !!!! البته خیلی هم خلاقانه نیست .... :ws52:

اگه زشته ببخشید دیگه !!!! :w02:

خیلی کار خوبی کردی

از فضا استفاده کردی

میتونی جای اون سطله اگر چیزی داشتی بذاری چون اون فضا رو الکی اشغال شده..

بعد بازم چیزی به نظرم اومد بهتون میگم..

ممنون از همکاریتون.

لینک به دیدگاه

این هم طبقه لوازم آرایش بعد از مرتب سازی آخر

19x5mbdb08uvd1wls541.jpg

بچه ها شما ها هم میتونید با استفاده از جعبه های نوارکاست یا سی دی که استفاده ندارید از این جور فضاها درست کنید تا وسایلتون جا و مکان داشته باشه. و هزینه زیادی هم براتون برنداره..

لینک به دیدگاه
بقیــه توی ِ اتاقشـون طبقه ندارن؟! :banel_smiley_4:

انگاری ندارند سارا:banel_smiley_4:

راستی باقیه وسایلت رو کجا و چطوری چیدی ؟ از اونها نمیخوای برامون عکس بذاری خانمی:w02:

لینک به دیدگاه
انگاری ندارند سارا:banel_smiley_4:

راستی باقیه وسایلت رو کجا و چطوری چیدی ؟ از اونها نمیخوای برامون عکس بذاری خانمی:w02:

:ws28:

موافقـم... اگه داشتن میذاشتن دیگــه! خوبه این همه اطلاع رسانی کردم! :banel_smiley_4: ( دلتون هم بسوزه ماهـا طبقه داریم شماها ندارین! :w589: )

چرا حتمــاً میذارم. :hapydancsmil:

کتابخونه ام یک کمی کار میبــره، ولی از دو تا طبقه ی دیگه ام امشب عکس می گیرم و میذارم. :dancegirl2:

لینک به دیدگاه
:ws28:

موافقـم... اگه داشتن میذاشتن دیگــه! خوبه این همه اطلاع رسانی کردم! :banel_smiley_4: ( دلتون هم بسوزه ماهـا طبقه داریم شماها ندارین! :w589: )

چرا حتمــاً میذارم. :hapydancsmil:

کتابخونه ام یک کمی کار میبــره، ولی از دو تا طبقه ی دیگه ام امشب عکس می گیرم و میذارم. :dancegirl2:

این شب هنوز نیومده سارا؟:w02:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
ما طبقه نداریم:w02:

من همه ی وسایلمو رو میز دراورم گذاشتم خـــــو:5c6ipag2mnshmsf5ju3

همشون جا شدند؟

من که نصفه وسایلم در جاهای دیگه و در طبقه های مختلفی از جنس و مدلهای خاصی قرار دارند..:whistle:

خوب خودت طبقه بساز:w02:

لینک به دیدگاه
همشون جا شدند؟

من که نصفه وسایلم در جاهای دیگه و در طبقه های مختلفی از جنس و مدلهای خاصی قرار دارند..:whistle:

خوب خودت طبقه بساز:w02:

همشونو جا دادم:whistle:

اگه طالب بودین عکسشو میذارم:w02:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
لباسام گناه دارن له میشن :ws3: البته الان همینجورین فقط افقی هستند،ولی خیلی جا کم دارم :ws37:

خب این مدلی باعث میشه به راحتی بهشون دسترسی پیدا کنی و کل کشوت بهم نریزه..:w02:

یه کمد یا طبقه دیگه باید برای خودت دست و پا کنی یا تفکیک کنی از بعضیهاشون دل بکنی:whistle:

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

خیلی وقتها اینجا گذرم نیوفتاده بود.

گفتم با چندتا ایده بیام دست خالی نباشیم.

نزدیک عیده و ممکنه بخواهید یه حرکتی بزنید تنوعی ایجاد کنید حال و هواتون عوض بشه.

این تزئینی

pwz2mnguyjyrkb3768yg.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...