رفتن به مطلب

رفع اشکال فتوشاپ

ارسال های توصیه شده

مهدی اینو چطور زدی؟:|

یادت هست؟:ws52:

درود منظورتون یه همچین چیزیه تقریبا ؟

اگه اره که خب

کاری نداره بکگراندتون رو انتخاب میکنید.

تو گوگل هم میزنید magnifier و یدونه رو دانلود میکنید و با فتوشاپ میندازید رو همون بکگراندتون.

داخل ذره بین رو سلکت میکنید و از بکگراند ازش کپی میگیرید. (ctrl+j)

بعد لایه بکگراند رو با ctrl+t کمی کوچیک میکنید و از فیلتر ها gaussian blur رو انتخاب میکنید و مقداری بین 2 تا 3 بهش میدید.

rv2zmv3knk7pjkicltd.jpg

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 211
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود منظورتون یه همچین چیزیه تقریبا ؟

اگه اره که خب

کاری نداره بکگراندتون رو انتخاب میکنید.

تو گوگل هم میزنید magnifier و یدونه رو دانلود میکنید و با فتوشاپ میندازید رو همون بکگراندتون.

داخل ذره بین رو سلکت میکنید و از بکگراند ازش کپی میگیرید. (ctrl+j)

بعد لایه بکگراند رو با ctrl+t کمی کوچیک میکنید و از فیلتر ها gaussian blur رو انتخاب میکنید و مقداری بین 2 تا 3 بهش میدید.

ممنون ازشما

روش شما هم جالبه

من همچین روشی رو رفتم که شیشه ذربین حس بشه و کمی هم محدب به نظر بیاد و از گاژن بلور هم استفاده نکردم

Filter->Distort->Spherize

استفاده کردم

برای بزرگ تر شدن تصویر میتونید روش کلیک کنید

mus1q6t5sanq4btzvwj_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
سلام....روش ایجاد فلش(بردارهای جهت دار) و بیضی مثل شکل زیر چیه؟

l0f9_555555555555555.jpg

سلام

روی اون گزینه ای که توی عکس اول نشون دادم راست کلیک کنی، بیضی داره. با Custom shape toolش هم میشه فلش گذاشت.:a030:

h5d69r72zr2hdtgffa5y_thumb.png

f7negb84ebs35hupf7lo_thumb.png

لینک به دیدگاه

سلام ...به عکس زیر توجه کنین....من دو تا عکس رو با هم ادغام کردم و یه سری موارد دیگه هم به شکل اضافه کردم.....الان مشکل من اینه که شکل درون لایه دو(یک پره توربین هست)، کمی پایین تر قرار دارد(توجه به فلش قرمز رنگ درون ستاره آبی رنگ!)....من نمیخوام کادر لایه دو رو بزرگ کنم تا درست شه ...میخوام بدونم چطور میشه همین شکل لایه دوم(خود پره منظورم هست) رو جابه جا کرد؟

rzdr_3.png

تشکر از وقتی که میزارین

لینک به دیدگاه
سلام ...به عکس زیر توجه کنین....من دو تا عکس رو با هم ادغام کردم و یه سری موارد دیگه هم به شکل اضافه کردم.....الان مشکل من اینه که شکل درون لایه دو(یک پره توربین هست)، کمی پایین تر قرار دارد(توجه به فلش قرمز رنگ درون ستاره آبی رنگ!)....من نمیخوام کادر لایه دو رو بزرگ کنم تا درست شه ...میخوام بدونم چطور میشه همین شکل لایه دوم(خود پره منظورم هست) رو جابه جا کرد؟

rzdr_3.png

تشکر از وقتی که میزارین

خب مگه ادغام که کردین، چندتا لایه مختلف نیستن؟ :ws38: هر لایه رو جداگونه میتونید جابجا کنید دیگه :ws38:

اگه اون پره توربین و کادر و اینا همه یه لایه هستش:

با ابزار rectangular marquee یا lasso tool که کنار صفحه هست و برای انتخاب کردن یه کادر یا محدوده و اینا هستش، محدوده پره توربین رو انتخاب کنید، بعدش با ابزار move tool که واسه جابجایی هستش، جابجا کنید.

لینک به دیدگاه
حروف یونانی در فتوشاپ میشه تایپ کرد؟ مثل فی....امگا و...گزینه های مربوط برای استفاده از این حروف در فتوشاپ کجاست؟

از فونت symbol برای تایپ کردن حروف یونانی استفاده کنید. :a030:

لینک به دیدگاه
سلام....

راهی وجود داره ازین فلش های دو سویه در فتوشاپ ایجاد کرد؟ مثل شکل زیر:

rr5_999999999999.png

با استفاده از ابزار Line Tool می تونید خط های معمولی یا خط های فلش دار بکشید (یکسویه یا دو سویه)

9kvuhxuhei2r66y5iu27.jpg

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

سلام...من چند تا سوال دارم:

1. چرا وقتی در مرحله زیر Enter رو در کیبورد رو میزنم شکل حذف میشه؟ چطور باید دستور pen tool رو متوقف کنم؟

5s3v_11111.png

2. من با ابزار پین تول شکل زیر رو درست کردم...حالا میخوام ضخامت خطوطش رو بالا ببرم باید چکار کنم؟

c141_666666666666666.png

3. در فتوشاپ میشه مختصات نقاط یک شکل رو وارد کرد و سپس شکل رو رسم نمود؟ مثل اتوکد....من مختصات شکل شبیه فوق رو دارم خواستم بدونم میشه؟...چون وقتی دستی شکل رو در فتوشاپ میکشم دقتش میاد پایین....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...