رفتن به مطلب

رفع اشکال فتوشاپ

ارسال های توصیه شده

سلام

در صورتی میتونی ببری تو فتوشاپ که به شکل عکس باشه.

منظورت از افکت دادن چیه؟یعنی تغییر رنگ بدی ؟چه افکتی منظورته؟

عکس:ws52:png

منظورم اینه که برجستش کنم...بالا پایینش کنمو.....

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 211
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

عکس:ws52:png

منظورم اینه که برجستش کنم...بالا پایینش کنمو.....

دستورات زیادی توی فتوشاپ وجود داره که میتونه این قبیل افکت هارو ایجاد کنه. نمونه کارتون رو ندیدم ولی فکر کنم مدنظرتون شبیه این تصاویر باشه :

fr348cud1zfenst6myq.jpg

ipp6habamjnshtkfvmd.jpg

نمونه اول حالت کلاژ به کارتون میده، نمونه دوم هم با سایه ارتفاع هر حجم رو نشون میده. اگر این نمونه ها مدنظرتون هست تا توضیحات رو با تصویر براتون قرار بدم.

لینک به دیدگاه
دستورات زیادی توی فتوشاپ وجود داره که میتونه این قبیل افکت هارو ایجاد کنه. نمونه کارتون رو ندیدم ولی فکر کنم مدنظرتون شبیه این تصاویر باشه :

fr348cud1zfenst6myq.jpg

ipp6habamjnshtkfvmd.jpg

نمونه اول حالت کلاژ به کارتون میده، نمونه دوم هم با سایه ارتفاع هر حجم رو نشون میده. اگر این نمونه ها مدنظرتون هست تا توضیحات رو با تصویر براتون قرار بدم.

سلام مرسی...

فعلا شما شدید فرشته نجات اینجا:ws3:

دومی بیشتر منظورمه!دستورش اگه شد بزارید مرسی:a030:

لینک به دیدگاه
چرا دیگه. من می گم استادی، یعنی هستی دیگه :ws3:

:banel_smiley_4:

واقعا ک. لابد فلکه هم ندارین :ws3:

واقعا گویش مشهدی نبود زبان پارسی مرده بود تا الان :ws3:

نسخه نصبیم درسته، دارم باهاش کار می کنم :دی

ولی ی گیزی ه، ک دوس دارم این رو هم درس کنم ی چیزی یاد بگیرم :ws3:

ایشالا خدا بخواد امسال به این مرحله میرسم:w16:

فلکه داریم.اما felke نه:ws28:براستی چرا اینگونه صحبت میکنید؟:ws28:

با همون نسخه کار کن.خوب نیست زیادی به یه چیزی پیله کنی ها:whistle:

لینک به دیدگاه
سلام مرسی...

فعلا شما شدید فرشته نجات اینجا:ws3:

دومی بیشتر منظورمه!دستورش اگه شد بزارید مرسی:a030:

سلام

اولین کاری که باید انجام بدین اینه که از تصویر اولیه تون چندتا لایه بسازین چون هرقسمت از کار سایه جداگانه خودش رو میخواد مثل تصویر زیر:

px06h4rp8wcn69ic8rn9.jpg

حالا باید لایه هارو اونطوری که مدنظرتون هست از لحاظ بالا و پایین قرار گرفتن بچینید. بعد اون تصویری که قراره عمق داشته باشه (مثلا مستطیل آبی) روی لایه مربوطه اش دابل کلیک کنید تا پنجره layer style باز بشه حالا طبق تصویر گزینه inner shadow رو انتخاب کنین توی کادر 3 مقادیر لازم رو بهش بدید :

4d1qacsc16ak1j23b6.jpg

حالا فرض کنین اینبار مستطیل بالاتر از سطح زمین باشه لایه مربوط به اون رو انتخاب و روش دابل کلیک کنین تا پنجره استایل دوباره باز بشه اینبار گزینه drop shadow رو انتخاب کنین و توی کادر 3 مقادیر لازم رو بهش اعمال کنین :

esuvmv7441vsq3jpj0.jpg

به همین ترتیب به بقیه لایه ها هم میتونید افکت سایه رو اعمال کنین. نتیجه کار:

am2yo9mov0d0oxu0rwq3.jpg

لینک به دیدگاه
سلام

اولین کاری که باید انجام بدین اینه که از تصویر اولیه تون چندتا لایه بسازین چون هرقسمت از کار سایه جداگانه خودش رو میخواد مثل تصویر زیر:

px06h4rp8wcn69ic8rn9.jpg

حالا باید لایه هارو اونطوری که مدنظرتون هست از لحاظ بالا و پایین قرار گرفتن بچینید. بعد اون تصویری که قراره عمق داشته باشه (مثلا مستطیل آبی) روی لایه مربوطه اش دابل کلیک کنید تا پنجره layer style باز بشه حالا طبق تصویر گزینه inner shadow رو انتخاب کنین توی کادر 3 مقادیر لازم رو بهش بدید :

4d1qacsc16ak1j23b6.jpg

حالا فرض کنین اینبار مستطیل بالاتر از سطح زمین باشه لایه مربوط به اون رو انتخاب و روش دابل کلیک کنین تا پنجره استایل دوباره باز بشه اینبار گزینه drop shadow رو انتخاب کنین و توی کادر 3 مقادیر لازم رو بهش اعمال کنین :

esuvmv7441vsq3jpj0.jpg

به همین ترتیب به بقیه لایه ها هم میتونید افکت سایه رو اعمال کنین. نتیجه کار:

am2yo9mov0d0oxu0rwq3.jpg

ممنون از اینکه وقت گذاشتی:a030:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
من میخوام یک عکس رو که لایش جداست بچرخونم 90 درجه ولی هر دو لایه یعنی هم عکس هم بک گراند می چرخه چیکار کنم؟:ws52:

با انتخاب فقط لایه ، بازهم نمیشه؟

چون برای من ، لایه نود درجه میچرخه بدون تغییربک گراند..:ws52:

لینک به دیدگاه
با انتخاب فقط لایه ، بازهم نمیشه؟

چون برای من ، لایه نود درجه میچرخه بدون تغییربک گراند..:ws52:

آره با ترنسفرم چرخوندمش دیگه حل شد ولی با rotate نمیشه

لینک به دیدگاه
  • 11 ماه بعد...

چگونه می شودتصویرراازپسزمینه جداکردبدون حذف شدن کوچکترین اجزای عکس مثلا

Funny-Little-Gir-with-Teddy-Bear-Nature-Background-Wallpaper.jpg

بخواهیم دخترخانوم راازعکس جداکنیم طوری جداشودکه حتی یه تارموهم پاک یاحذف نشودهمچنین کتاب اورا.امیدوارم واضع گفته باشم.

لینک به دیدگاه
چگونه می شودتصویرراازپسزمینه جداکردبدون حذف شدن کوچکترین اجزای عکس مثلا

بخواهیم دخترخانوم راازعکس جداکنیم طوری جداشودکه حتی یه تارموهم پاک یاحذف نشودهمچنین کتاب اورا.امیدوارم واضع گفته باشم.

این آموزش رو ببین:a030:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

باسلام.

درطراحی بنرهای با سایز یک متر به بالا،حجم کار خیلی زیاد میشه و به شدت فضامیگیره...فایل انیمیشن نداره و فقط افکت های طراحی خودنرم افزارهستش...

اگه از علت این اتفاق اطلاعاتی دارید و یا راه حل خاصی برای این مشکل ،ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

سلام...من دو تا عکس رو با هم ادغام کردم در واقع کنار هم گذاشتم و لجندش رو هم پایینش قرار دادم....ولی وقتی عکس رو داخل ورد کپی میکنم حاشیه اضافی زیاد داره، میشه درستش کرد که اینطوری نشه؟....ممنون میشم راهنماییم کنین

ytix_ggggggggggggggggggg.jpg

لینک به دیدگاه
سلام...من دو تا عکس رو با هم ادغام کردم در واقع کنار هم گذاشتم و لجندش رو هم پایینش قرار دادم....ولی وقتی عکس رو داخل ورد کپی میکنم حاشیه اضافی زیاد داره، میشه درستش کرد که اینطوری نشه؟....ممنون میشم راهنماییم کنین

ytix_ggggggggggggggggggg.jpg

داخل همون ورد، عکس رو که انتخاب می کنید، روی تب format کلیک کنید. و از اونجا روی آیکن Crop کلیک کنید:

94fdsy54y76fw5z5lag_thumb.jpg

بعدش موس رو کناره های عکس که سفید هست، نگه دارید و به داخل بکشید تا قسمت های سفید از بین بره و محدوده عکس کمتر بشه:

5a9rtwlfcg6n8u9btot1_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

در شکل زیر من میخوام کلمه EG tot رو جابه جا کنم...وقتی با ابزار Rectangular marquee tool انتخابش که میکنم ، و سپس با ابزار move tool جابه جا میکنم زیر آن صفحه شطرنجی ظاهر میشود...میخوام اینطوری نشه...ممنون از وقتی که میزارین.

bqfp_555555555555.jpg

لینک به دیدگاه
در شکل زیر من میخوام کلمه EG tot رو جابه جا کنم...وقتی با ابزار Rectangular marquee tool انتخابش که میکنم ، و سپس با ابزار move tool جابه جا میکنم زیر آن صفحه شطرنجی ظاهر میشود...میخوام اینطوری نشه...ممنون از وقتی که میزارین.

صفحه شطرنجی نمیشه، چون حالت بک گراند صفحه روی Transparency هستش. هم موقع ایجاد صفحه جدید می تونی بک گراند رو تعیین کنی که چی باشه. اگه میخوای سفید باشه، روی White بذار. اگه رنگ دیگه ای میخوای که خودت بهش بدی، روی Background Color بذار و اگه Transparent باشه، بک گراندش همین حالت شطرنجی که میگی میشه.

uwnxpf0vtsfu61u1dj_thumb.jpg

حالا اگه صفحه قبلاً باز شده و صفحه جدید نمیخوای باز کنی، از منوی Image > Mode گزینه Indexed Color... رو انتخاب کن.

tofseqwywx62zyc9eiy_thumb.jpg

تو پنجره ای که باز میشه، تیک Transparency رو بردار. :a030:

q64n1gafj687uuft16d5_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
چرا من وقتی میخوام چیزی رو پاک کنم صفحه شطرنجی میاد؟؟؟!!

n1q0_8999999999999999.jpg

درود . دوست عزیز از پاک کن استفاده نکن ! همون عمل پاک کن رو با براش انجام بده تا رنگشو سفید کنه.

چون زیر سازی نشده و لایه ای زیرش قرار نداره خب طبیعتا این شکلی میشه که گفتم چی کنید.

لینک به دیدگاه
مهدی اینو چطور زدی؟:|

یادت هست؟:ws52:

الان که یادم نمیاد چطوری درستش کردم ولی یه جایی روش کار رو نوشته بودم باید بگردم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...