رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

فکر کنم عیدی خوبی واسه بچه های شهرسازی بود. جا داره از همه دوستانی که واسه تهیه و تدوین این مجله زحمت کشیدن تشکر کنم و خسته نباشید بگم :icon_gol:

همینجا هم سال نو رو به همه شهرسازای عزیز تبریک میگم :a030:

لینک به دیدگاه

از همه دوستانی که زحمت کشیدن و در اماده شدن مجله نقش داشتن تشکر میکنم .امیدوارم این رویه ادامه داشته باشه و شاهد کارای بیشتری باشیم

پ.ن: شخصا انتظار بیشتری از دوستان نواندیشان داشتم . امیدوارم در شماره های بعدی شاهد کیفیت هرچه بیشتر مجله باشیم

لینک به دیدگاه

راستی اضافه کنم واسه ارسال مطلب برای شماره های بعدی مجله، مطالبتون رو به ایمیل زیر ارسال کنید. مجله فعلاً به صورت دوفصلنامه تهیه میشه و شماره بعدی آخر شهریور منتشر میشه :w16:
shahr@noandishaan.com
مطالب شامل مقاله، ترجمه، پروژه، آموزش و ...
راستی خوشحال میشیم نظرات و پیشنهاداتتون هم درباره این شماره مجله تو تاپیک زیر بگین:
http://www.noandishaan.com/forums/thread110034.html
:a030:

لینک به دیدگاه

من تازه این فایلو دانلود کردم خیلی خوبه که یه همچین تلاشهایی از طرف بچه های سایت صورت بگیره

از همینجا هم به شخصه از همه دوستان تشکر میکنم

ایشالا بعد خوندن مقاله ها هم اگه چیز خاصی به نظرم رسید ذکر می کنم

موفق باشین

لینک به دیدگاه

با سلام و تبریک سال جدید به همه دوستان نواندیشان

جا داره به همه دوستانی که برای این مجله زحمت کشیدند، خسته نباشید بگم. مجله کیفیت خوبی داره

تنها یک مورد به نظرم میرسه که شاید بتواند در بهتر شدن مجله کمک کند. با توجه به آنکه مجله به صورت چاپی در اختیار دوستان نیست، بهتره مطالب بیش از این تلخیص بشه. شاید با یک مقدمه کوتاه و سپس نتیجه گیری بخش جستارها را بهتر بتوان خواند.

من نیز از طریق سایت شارنامه این مجله را به دیگر دوستان معرفی خواهم نمود.

لینک به دیدگاه

سلام
:icon_gol: سال نو مبارک :icon_gol:
عیدی خوبی برامون دادین، خیلی خوشحالمون کردین:ws49:
واقعا خسته نباشین
انشاالله تو چاپ دوم به کمک همدیگه مقالات زیادتری تو مجله چاپ کنیم.
موفق باشید

لینک به دیدگاه

جا داره به همه دوستانی که برای این مجله زحمت کشیدند، خسته نباشید بگم. مجله کیفیت خوبی داره
تنها یک مورد به نظرم میرسه که شاید بتواند در بهتر شدن مجله کمک کند. با توجه به آنکه مجله به صورت چاپی در اختیار دوستان نیست، بهتره مطالب بیش از این تلخیص بشه. شاید با یک مقدمه کوتاه و سپس نتیجه گیری بخش جستارها را بهتر بتوان خواند.

سلام. ممنون از پیشنهاد خوبی که دادین :a030: و همینطور ممنون از لطفی که تو معرفی مجله تو وبسایت خوب شارنامه دارین. :icon_gol:
لینک به دیدگاه

خسته نباشيد بچه ها! عيدي خيلي خوبي بود!:icon_redface:
به شخصه خيلي خوشحال شدم!:w02:
تو نگاه كلي كه كردم خيلي خوب بود:icon_pf (19):،ولي بازم با دقت بيشتري ميخونم و اگه چيزي به نظرم اومد ميگم!:w16:

لینک به دیدگاه

ممنون از لطف شما
لطفا آدرس لینک مورد نظر رو اینجا هم بذارید ... :w16:
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...