رفتن به مطلب

صندلی داغ شماره 56 با حضور محمد ( Mohammad.A )

Mr.101

ارسال های توصیه شده

پلچین سوالایی که بچه ها از من پرسیده بودن رو می پرسم ازت ف چون اصلا مهم نیس سوال چی باشه، مهم اینه که تو جواب بدی، انقدر تایپ کنی و جواب بدی که انگشتات سیاه بشن، قطع بشن وسط تایپ و بیوفتن رو کیبورد :w02:

از پست هرکدومشون چند تا رو انتخاب کردم گذاشتم برات:ws37:

آدم مذهبی هستی؟

خشک مذهب چی هستی؟

اعتقاداتت از رو تعصبه؟

اگر یه روز تعصبتو بذاری کنار و یکی برات ثابت کنه که خدایی وجود نداره چیکار میکنی؟

نماز میخونی تا حالا شده حس کنی از رو عادت میخونی؟

نماز میخونی سعی میکنی معنی فارسیشم تو ذهنت داشته باشی؟

نماز شب میخونی؟

تا حالا شده روزتو از قصد بخوری؟

قضاشم گرفتی؟

راستی مرجع تقلید داری؟

کیه؟

مسجد میری؟

اگر پیش نماز مسجد نشناسی حاضری پشت سرش به خاطر ثوابش نماز جماعت بخونی؟

دوست داری بچت به چه چیزت افتخار کنه؟

تا چند سالگی دوست داری عمر کنی؟نظرت در مورد پیری چیه؟ازش میترسی؟

دست خطت چطوریاست؟ :ws28::whistle:

بیرون بری چه چیزتو فراموش کنی ببری کلافه ای؟

زیبا ترین و بدترین کلمه ای که تا حالا شنیدی چیه؟

وضع مالیتون از 20 نمره ؟

بیشتر لباسات چه رنگیه؟

فكر ميكني كدوم خصوصيتت باعث جلب نظر ديگران میشود؟

با خوندن این کلمات اولین برداشت ذهنیت رو بنویس

بی وفائی:

بد قولی:

بدگوئی:

بدزبانی:

برداشت بد:

بد ذاتی:

بد نامی:

نظرت راجع به تبعيض بين زن و مرد چيه؟

نظرت درباره مهریه و مقدار اون چیه؟

كدوم يك بدتره؟

- خيانت

- طلاق

- سوختن و ساختن

- سرد شدن تو زندگی

چند تا چــــرا که توی زندگيت, كه هنوز جوابي براشون پيدا نكردي

پنج تا آرزوی مهم خودتون رو بنویس

بهترین همدم تنهایی ات؟ بدترین دوستی که تا حالا داشتی؟

بهترین تفریحت چیه؟ چرا؟

مدل گوشیت؟

رتبت تو کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد؟

معدل ترم قبلت؟

چند واحد افتاده داری تو کل دوران تحصیلت؟

نی نی ها رو دوست داری؟

مامانتو بیشتر دوس داری یا باباتو؟

رفتار و برخوردت با ادمای بی منطق ؟

چرا انقد دوره زمونه بد شده؟

اون دنیا وجود داره یا نداره؟

به قسمت اعتقاد داری؟

به چه چیزا اعتقاد نداری؟ نظرت درباره فال قهوه چیه؟چند بار فال گرفتی؟

چه موقعه ها حسادتت گل میکنه؟

تو مدرسه بچه شری بودی؟

بهترین روزای عمرت تو چه سنی داشتی و خواهی داشت ؟

دوست داشتی قیافت شبیه کدوم بازیگر میشد ؟

چقدر تو کارای خونه به مامانت کمک میکنی ؟

چه غذاهایی بلدی درست کنی ؟

کدوم شخصیت کارتونی رو خیلی دوست داری؟

بهترین چیزی ککه توو انجمن یادگرفتی به عنوان یه شهرساز؟

همون سوال بالا ، اما به عنوان یه دوست؟

تو زندگیت سعی میکنی چه جور آدمی باشی؟ عادل، راستگو، منضبط؟

از دوستات چه انتظاری داری؟

بیشتر با چجور آدمایی میجوشی؟

شکلکای زیر تورو یاد کیا میندازه؟

:w02:

w000.gif

vahidrk.gif

:gnugghender:

hapydancsmil.gif

203319_3120.gif

749919_128fs387890.gif

56219_1055246z99lj5uaf.gif

314219_afnu1qmj1p9ox67a.gif

چقدر سعی میکنی توو دوستی اعتماد طرف مقابلتو جلب کنی؟

موقع سخنرانی تو جمع صدات میلرزه و عرق می کنی؟

اصولا سخنور خوبی هستی یا سخن دان خوب؟

نظرت در مورد حضرت محمد چیه؟

الگو داری واسه زندگی؟اگر داری کیه؟

زیاد داد میزنی تو خونه؟

تا حالا تنها تو شب رفتی قبرستون؟اگر رفتی چه حسی داشتی؟

مورچه زیاد دارین تو خونتون؟

پاسور بازی بلدی؟چه بازی هاییشو؟

نظرت در مورد حجاب و میزانش؟

وقتی خانوادت درباره موضوعی که برات خیلی مهمه مخالفت میکنن چیکار میکنی؟ اگه اره چی بوده؟ برخوردتو میخوام بدونم

اگه بگم برام یه نام کاربری انتخاب کن چی میزاری؟

چه رنگي رو بيشتر دوس داري؟

آيا تا حالا دلتو اينجا شكوندن؟چرا؟

حسودي؟

سمج هستي؟

يه دنده چی؟

راجع به گذشت وبخشش نظرت چيه؟

بهترين سن ازدواج برا دختر خانومها وآقا پسرون؟

ورزش مي كنيی ؟

چه ورزشي رو بيشتر دوس داري؟

كدوم خواننده رو بيشتر دوس داري؟ ایرانی و خارجی

ترانه اي كه خيلي ازش خوشت اومده ؟

نظرت راجه به صداقت چيه ؟

نظرت راجع به ادامه تحصیل تو خارج چیه ؟

تو خارج زندگي كردن چطور؟

كدوم كشور؟

چه رنگ لباسي رو بيشتر دوس داري؟

كدوم غذا رو بيشتر؟

كدوم ميوه رو بيشتر ؟

حالا فعالا همینا بسه، دلم سوخت واست :hanghead:

:whistle:

• Like 17
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 147
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلاممم محمد جان ... اول اینکه سال نو رو پیشاپیش تبریک می گم هم به خودت و هم به خانواده محترم ...

سلام. سال نو تو هم پیشاپیش مبارک :a030:

محمد جان همیشه هم شما هم بچه هایی که تو انجمن هستن رو دوست داشتمممم و دارم از جمله دوستایی خیلی خوبم که از مهندسان هم به اینجاا اومدن ..

خیلی دوست داشتم من هم در انجمن فعال باشم و بتونم کمک های مفیدی بکنم و لی بخدااا این مساله وقت بوده اخه کار بنده اجازه این کاراارو نمی ده بخاطر همین این سوال ها به ذهن من رسید البته اینم بگم چون به زندگی خصوصی شما ربط پیداا میکنه میتونی جواب ندی داداش ..

ما هم از بودنت تو انجمن خوشحالیم. خواهش بابا این چه حرفیه.

اهم اهم اول حالت عصبانی بگیریم:w000:

بگیر :w000:

1 تنظیم اوقات عمرت رو چطور انجام میدی ؟ که شامل ( استراحت ، اینترنت ، خرید ، تفریح ، درس ، شغل ، دید و بازدید خانوادگی ، ورزش ، ....) برای هر کدوم از اینهااا مثال بزن و در اخر یه هفته خودت رو توضیح بده که چکار کردی ؟ بعد مثلا بگو در هفته فلان ورزش رو میرم فلان جاااا دیگه خودت بگیر قضیه رو :w000:

چه سوال کوتاهی :imoksmiley:

تنظیم نمیکنم. میگذره :ws3:

صبحا معمولاً 8:30 بیدار میشم. اینترنت شروع میشه تا ظهر موقع ناهار و بعدشم دوباره اینترنت تا عصر :ws3: بعدش یه کمی استراحت و خوندن واسه پایان نامم و کانال عوض کردن تلویزیون. آخر شبم دوباره اینترنت تا ساعت 1:30 اینا که میخوابم :putertired:

نمیشه آخه گفت. مثلاً اینی که گفتم الان یه روز کاملاً بیکاریم بود. ولی اون وسطا که گفتم اینترنت با درس، دید و بازدید خونوادگی و اینا پر میشه.

2 سوال دوممم خیلی خصوصیه ...برنامه ات واسه زندگی اینده ات چیه ... مثلا ازدواج که خودش شامل ( اعتقاد داری ازدواج تو چه سنی باید باشه وو اینکه خودت کی میخوای اقدام کنی ؟ کلا اگه ازدواج کردی بعد همسرت گفت نمی خوام بشینی پا اینترنت چی میگی ؟ اصلا از چه دختر هایی خوشت میاد ؟ و اینکه در کل رابطه های دوستی دختر و پسر و قبول داری یا نه ؟ چندتاشو داشتی ؟:w58: خواهشا توضییح کامل بدهید واسه تک تک سوال ها

هر سوال شونصدتا سوال توشه :imoksmiley:

سن عددی نمیشه گفت. هروقت شرایط فرد از هر نظر کامل بشه. چه از نظر مادی، چه از نظر عقلی. اینکه تو خودش واقعاً ببینه میتونه اون موقع یه خونواده رو اداره کنه. تا قبل اونم هرچیزی ممکنه. اینترنت نرفتن که یه جورایی هرچی زمان جلوتر میره غیرممکن تر میشه با توجه به اینکه خیلی از کارا از همون طریق انجام میشه و میزان این کارا در آینده بیشتر هم میشه. واسه همین اینترنتو در حالت کلی نمیشه گفت (غیرعادیه) ولی اگه بحث انجمن اینا باشه، طبیعیه که کلاً اصلاً زمان هم واسه حضور کمتر میشه. ولی خب قطع که نمیشه. مخشو میزنم :whistle:

از دخترایی که متشخص باشن. :ws3: یعنی چی از چه دخترایی خوشت میاد. :ws3: کسی که اخلاق و رفتارش خوب باشه. هر خصوصیت اخلاقیش به اندازه کافی باشه. دوستی دختر و پسر اگه منظور اون تیریپ دوست پسر دوست دختری که میگن، نه قبول ندارم. ولی خب دوستی عادی میتونه هم بین دوتا پسر یا دوتا دختر باشه و هم بین یه دختر با یه پسر. این نوع دوم زیاده. ولی نوع اول نیست.

3 شغل ؟ ایا شاغل هستی ؟ اگه هستی کجااا و چه سمتی ؟ اگر اینکه نیستی خوب کی میخوای اقدام کنی ؟ و دوست داری در چه زمینه ای اقدام کنی ؟ مثلا اگه دوست داری تو زمینه رشته ات باشه بگو ؟ و اگه یه کاری باشه که به رشته ات نخوره چکار میکنی میری ؟ کلا با چقدر حقوق راضی میشی ؟ دوست داری دولتی باشه یا ازاد ؟ کلا الان که 26 سال واندی سن داری چقدر سرمایه داری ؟ اگه رفتی سر شغلت و نتونستی بیای نت چکار میکنی ؟ اصلا دوست داری کافی نت بزنی ؟

یعنی یه موضوع میگی 40تا سوال ازش در میاریا :ws28:

متأسفانه شاغل نیستم فعلاً :icon_pf (34):اقدام کردم، احتمال داره بعد عید بشه. چون تازه تقریباً دانشگاهم تموم شده و اومدم. دیگه دم عید بوده و نیرو پیرو نمیگرفتن. واسه همین احتمالاً میفته بعد عید. تو زمینه ای که تحصیل کردم دیگه. :ws3: اگه کاری باشه که به رشتم نخوره خیلی زور داره 6،7 سال درسو بیخیال بشم پاشم برم :ws3:

حقوقم هرچی بیشتر بهتر. ولی واسه شروع با 600 ، 700 راضیم. آزاد منظورت خصوصیه دیگه :ws3: جفتش کنار هم :ws3: دوست دارم دولتی باشه که کارش راحته و حقوقش ثابت و در کنارش کارا و پروژه های شخصی بگیرم انجام بدم که پولشم بیشتره :ws3: سرمایه خیلی زیاااد. صفر :icon_pf (34):خب نمیام نت دیگه. کاری نمیشه کرد. :ws3: کار اولویتش بالاتره.

4 تحصیلات ؟ اگه بشه معدل اول دبستان تا پیش دانشگاهی رو برامون بگو و اینکه کجا ها بودی ؟ از معلمات کتک خورده بودی ؟ سر چه موضوعی ؟ تا حالا از این برگه های دعوت اولیاااا که برای مسائل انضباطی بود بهت داده بودن سر چه موضوعی ... ؟ کلا در مورد نظام اموزشی سخنی داری بگووو ؟ تا حالا تو دانشگاه حراست گیر داده بهت ؟

فحش دادیا :ws3: دبستان سه سالش 20 بودم دو سالشم 19.90 اینا. راهنمایی حدود 19.60 اینا. دبیرستان 19.40 اینا. پیش دانشگاهی هم همینطور. دانشگاهم 16.80 اینا

کتک نه. ولی یه بار همینطوری چون معلمه گفت باید همه روز آخر یه کتکی بخورن. همینجوری یدونه خوردم. نه نبوده.

نظام داغونیه. البته الان نمیدونم چطوری شده. ولی زمان ما که خوب نبود. به اون اندازه ای که باید یاد بدن یاد نمیدن. خیلی درسا همش تکراری :banel_smiley_4: خیلی کمبودا هم هست که بهشون توجهی نمیشه. حراست به کی گیر نداده :ws3: نه حالا. گیر اون شکلی ندادن. ولی تو دوره فوق لیسانس معمولاً با نگهبانا بحث داشتم واسه باز کردن در سایت دانشکده :ws3:

5 طریقه نشستن پشت کامپیوتر و زمان ان ... ؟ در روز معمولا چند ساعت میشینی ؟ برنامه ریزی کردی به چه شکل ؟ رو صندلی میشینی یا رو زمین ، کلا اینکه توضییح بده ؟

تا حالا شده فامیل بیان خونه و تو سرت همش تو سیستمت باشه ؟ اگه رو زمین میشینی طریقه نشستنت رو بگو ... ؟ شماره چشمت چنده ؟ یه خاطره از پا سیستم بودنت بگو ؟

تو سوال اول زمانشو گفتم چطوریه. طریقه نشستن هم میشینم پشت میز رو صندلی :ws3: پشت کامپیوتر که خیلی وقتا میشینم. چون اینترنتم که نیام اکثر کارام با کامپیوتره. ولی خب اینترنتم هروقت کاری ندارم میام دیگه. نه فک و فامیل بیان نمیشینم. البته مگه اینکه مثلاً با پسردایی یا ... بیایم دوتایی بشینیم :ws28: نمیدونم شماره چشمم چنده ولی خدا رو شکر فعلاً به عینک نرسیده. زمان قدیم که ADSL نبود و با دیل اپ میومدیم من و داداشم. تلفن اکثر وقتا اشغال بود. تا یه سال بعدشم که ADSL گرفته بودیم هروقت اشغال میشد فحش به ما میدادن که باز رفتن اینترنت :ws3:

6 عمومی ؟ چه غذایی دوست داری ؟ اگه بری جایی و غذاهایی باشه که شما نمی خوری چکار میکنی ؟ در هفته چند بار حمام میری ؟ اهل فوتبال نگاه کردن هستی ؟ اگه هستی طرفدار چه تیمی هستی ؟ داخل و خارج ؟ اهنگ گوش میدی ؟ از چه نوع موزیکی حوشت میاد ؟ تا حالا کنسرت رفتی ؟ با کی و کجااااا ؟ از اهنگ های بندری و جنوبی خوشت میاد ؟ رقصیدن بلدی ؟ چه رقصی ؟ گوجه تو محله شما کیلو چنده ؟

قرمه سبزی :gnugghender: یکی دوتا غذا هست که واقعاً نمیتونم بخورم. یعنی خواستمم نشده. اگه اونا باشه نمیخورم. :ws3: سه بار. آره. طرفدار بارسلونا و پرسپولیس و هلند :ws3: کم. هر موزیکی که قشنگ باشه. بعضی وقتا میتونه یه آهنگ آروم باشه بعضی وقتا تند :ws3: نه. نرفتم بابا :ws3: اگه واسه رقص باشه آره اما واسه گوش دادن عادی نه :ws3: بلد بودن که نمیشه گفت. ولی میرقصم :w02: قر تو کمر سخت میمونه :ws3: با گوجه چیکار داری دیگه :w58: دو تومن اینا :icon_pf (34):

سوال دیگه ای به ذهنم نمی رسه اگه باز رسید می پرسم ...

چیزی موند که به ذهنت برسه دیگه :banel_smiley_4:

... محمد جان از همین جا شما و همه ی بچه های نواندیشان رو برای تعطیلات عید به خانه امون دعوت میکنم .. بیاین خوشحال میشم اهواز شهر بدی نیست .. خوش میگذره

قربانت. شما بیا تهران کرج :ws3:

اگه هم پرویی کردم که 100 درصد کردممم به بزرگی که کوچکتر از منی اما به اقاییت که از من بیشتره منو ببخش

هر سوال(16.66666) بارم دارد در پایان به جوابات نمره داده خواهد شد

نمرمو بده من برم. دقیق حساب کنیا وگرنه اعتراض میزنم :ws28:

• Like 20
لینک به دیدگاه

نفس گفت بیام زت سوال بپرسم :ws3:

به نظرت اگه محمدِ 26 اردیبهشت ، محمدِ 26 شهریور بود، بازم همین محمدی میبود که داریم میبینیم؟

یا تغییر میکرد؟

شهرساز از نظر محمد؟

پوَن های مثبت یه شهرساز چی میتونه باشه؟

چرا همش میسوزی تو؟

به نظرت دیوارت کوتاهه؟

تا حالا شده با تلقین یه موفقیت به خودت، واقعا توو کاری موفق شده باشی؟

اصلا به نظرت تلقین چقد توو زندگی ما ادما نقش داره؟

کدوم از بچه های انجمن توو زندگیت خیلی تاثیر گذار بودن؟از کدومشون درسهای زیادی یاد گرفتی؟

از اینکه این انجمن رو راه انداختی چه حسی داری؟

فکر میکردی روزی برسه که این همه کاربر پیدا کنه؟

چرا خیلی از بچه ها با انجمن مشکل دارن میرن دیگه نمیان؟

فعلا همینا:w02:

• Like 13
لینک به دیدگاه
به به سلام:ws3:

علیک سلام :w02:

درود بر شما محمد اقا.. امیدوارم خاکستر بشی s14.gif

خیلی لطف داری :banel_smiley_4: ولی خوابشو ببینی :w02:

اگه قرار بود اسمت یه چیز دیگه به جزمحمد باشه..دوست داشتی چی باشه؟؟

محمد :whistle: از اسم علی هم خوشم میومد

خودتو تو یه کلمه خلاصه کن s24.gif

محمد :2rqfst4:

فرض كن يك آدم كور ازت ميخواد كه دنيا رو براش تعريف و تصوير كني ، چي ميگي ؟:banel_smiley_4:

اولین سوال فلسفی شروع شد :confused: بهش میگم دنیا همون چیزیه که خودت حس میکنی و فکرشو میکنی و تصورش میکنی. چون کسایی هم که می بینن، یکی اونو پر از چیزای خوب میدونه و یکی چیزی جز مصیبت و بدبختی نمیدونه. یکی دنبال خوبیها هستش و دنیا هم واسش با همه بدی هایی که داره خوبه. و یکی فقط به بدیهاش فکر میکنه و دنیا هم واسش چیزی جز بدی و مصیبت نمیشه.

از چه حیوونی می ترسی؟؟ s12.gif

حیوون انسان نما :ws3:

چرا می ترسی؟؟ s23.gif

چون خطرناک ترین حیوونا هستن. نیش و زهرشونم از هر حیوونی خطرناک تره. :icon_pf (34):

چندبار تاحالا کچل کردی؟؟ s34.gif

فکر کنم دو،سه بار :ws3: یکی موقع سربازی. دوبارم دوران طفولیت :ws3: (نه خیلی طفولیتا. 7،8،9 ساله بودم :ws3: )

تاثیرگذارترین افراد تو زندگیت؟؟ s26.gif

به غیر از پدر و مادر و برادرم که خب تأثیرگذارترینا بودن، یکی از دوستای هم دانشگاهیم و یکی از بچه های انجمن

روزهای هفته رو چه رنگی میبینی؟

:banel_smiley_4:

مگه قراره رنگین کمون باشه :ws3:همه روزا سبزن مگه اینکه اتفاق بدی رنگشونو عوض کنه :icon_pf (34):

دلت واسه کی خیلی تنگ میشه معمولا؟؟

خودم :w02:خب بستگی داره یکیو چقدر نبینم یا ازش خبر نداشته باشم :icon_pf (34):

دوتا سوال فنی هم هس که خیلی وخته ذهنمو به خودش مشغول کرده...

1_توک با عشوه گری از همه دل میبری منو شیدامیکنی چرا نمی رقصی؟؟؟

ب نظرت دقیقا مشکل طرف چیه ک نمیرقصه؟؟

واقعاچرا خب؟؟ s12.gifs12.gifs12.gif

خیلی فنی و تخصصیه این:ws28:بابا خب رقص بلد نیست خب. باید اول بهش یاد بدن بعداً. این شکلی باید برقصه :w31:

2_بعضیارو میگن انگاری تو بچگی 3بار انداختن بالا 2 بار گرفتن s12.gif

خداییش محمد اقا شمارو بیشتر از یبار گرفتن؟؟؟؟؟ s12.gifs12.gifs12.gif

بترکی :ws28: کلاً نگرفتن hrqr6zeqheyjho1f9mx8.gif

میرم برمیگردم باز تاهلاکت نکنم ولکنت نیستم اقامحمد:ws3:

انصافاً فکر نمیکردم سوالا اینطوری سخت باشه :icon_pf (34): اصلاً هم نپیچوندم :whistle:

• Like 19
لینک به دیدگاه
درود بر مهندس بزرگوار:icon_gol:

پیشاپیش فرار رسیدن نوروز باستانی مبارکا:w000:

سوالی نیست فقط تشکر از زحمات شما،اخوی بزرگوار و مدیران تالار مکانیک

پیروز و قدرتمند باشید:icon_gol:

سال نو تو هم پیشاپیش مبارک :w000:

خواهش میکنم. دستت مرسی. :a030:

• Like 13
لینک به دیدگاه
بـــــــــــه بـه :gnugghender: بلاخره رسید روز انتقام من، از این موجود داغــــــــــــون :gnugghender:

اه اههههههههه :whistles: مگه کاری کرده بودم که حالا انتقام باشه؟ :whistle:

یادته تو صندلی داخ من انقد سوال پرسیدی که خون از انگشتام میزد بیرون موقع تایپ کردن ؟! می خوام الان یه کاری کنم که تو این یه هفته، روزی 5 بار آرزو کنی کاش به دنیا نمیومدی :w02:

من؟ سوال؟ هیچی یادم نمیاد :whistle: مظلومیتو نگاه کن خودت :5c6ipag2mnshmsf5ju3

:ws3:

خب، طبق روال خودت، اول عین سوالایی که تو از من پرسیده بودی رو کپی می کنم :

بترکی :ws28: شیطونه میگه برم جواباتو کپی کنم بذارم اینجا که زحمتی هم نشه ها :ws28:

1- محمد توی تاریخ 9 مرداد 1400 ( که متأسفانه اگه زنده باشه :ws37:) چقد با الانش فرق داره ؟ ( همه نظر ، مادی ، معنوی ، زندگی ، ... )

آخه لامصب حداقل 9 مردادو میکردی 26 اسفند که تاریخ زدن پست باشه :ws28: الان چه سالی هستیم؟ :ws52: یعنی 8 سال دیگه زنده بمونم؟ :w58:

تو اون تاریخ زندگی متأهلانشو شکل داده و تونسته به یه ثبات نسبی از نظر مادی رسیده باشه و یه آرامش خاطری رو پیدا کرده.

2- فکر می کنی تا الان به چند درصد از چیزایی که می خواستی رسیدی ؟

نهایتاً فقط 20،30 درصد :4564:

3- در حال حاضر چقدر آمادگی مستقل شدن داری ؟ ینی اگه بیان بگن از این به بعد دیگه باید تنها زندگی کنی و خودتی و خودت ، دقیقا چه حسی بهت دست میده ؟ :ws38:

خب دیگه زندگی خوبی بود خوش گذشت. خداحافظ شما :icon_pf (12):کسی که هنوز نتونسته یه کار مناسبی رو پیدا کنه یعنی یه درصد هم این آمادگی رو نداره :hanghead:

4- اولین چیزی که با شنیدن این کلمات به ذهنت میرسه چیه ؟

- شهرسازی: بهترین رشته ای که وجود داره :ws3:

- کرج: شهر مظلوم :ws3:

- مترو: شلوغی :banel_smiley_4:

- درس: مصیبت :ws3:

- نت: اعتیاد :icon_pf (34):

- ایران: عشق نابود شده :sigh:

5- به عنوان یه مهندس شهرساز چه نمره ای به خودت میدی از 1 تا 20 ؟ خودت فک می کنی چقد بارته ؟ :ws38:

5.75 :ws3:

:w000:

خودتی :w000:

چرا انقد کم شرکت می کنی تو صندلی داغا ؟! پیدا نکردم چیزی بجز این :w000: فقط نوبت من که شده بود شاخ شده بودی دیگه ؟! :banel_smiley_4:

من کلاً اون چندباری هم که شرکت کردم اکانتمو کش رفته بودن :whistle: وگرنه من و صندلی داغ؟ :whistle:

عیب نداره، من که کوتاه نمیام، سوالای خودمو می پرسم یا راهای دیگه پیدا میکنم :vahidrk:

کار و زندگی نداری مگه تو :w000:

• Like 20
لینک به دیدگاه
درود

درود علیکم :ws3:

خوبین؟:w02:

مرسی. شما خوبی؟ :ws3:

چرا این شکلکو دوست دارین؟(:ws3:)

کلاً شکلک باحالیه. انرژی میده :ws3: مخصوصاً موهاش :ws3:

این سوال اصلیم بود بریم سراغ سوالای بعدی:

1. انگیزتون برای ایجاد این سایت چی بوده؟:icon_redface:

انگیزه خاصی نداشتم. خودش ایجاد شد :ws3: انگیزم بیشتر آشنایی با شهرسازای بیشتر و پیشرفت بیشتر از این طریق بود. ولی خب بقیه رشته هام قاطی شدن دیگه :ws3:

2. چجوری اینقدر کاربر خرخون برای انجمن پیدا کردین؟:whistle:

خودمم نمیدونم این همه خرخون از کجا اومدن :ws3: لامصب اصلاً بهشونم نمیاد :ws3:

3. دلتون میخواست توانایی ماوراء الطبیعه داشته باشین؟w58.gif

دارم :whistle:

4. نمره پایان نامه کارشناسیتون چنده؟:ws38:

پایان نامه کارشناسی؟ :ws52: چرا انقدر با این حافظه من شوخی می کنین :4564: فکر کنم 18.75 بود یا 19.25 یا 18.5 :ws52:

5. چرا شما دوتا برادر هیچ وقت با هم آنلاین نیستین؟:ws3:

اگه جفتمون خونه باشیم که نمی تونیم :ws3: اما بعضی وقتا یکیمون از یه جا دیگه آنلاین میشه. مثلاً من وقتی دانشگاه بودم از دانشگاه آنلاین میشدم :ws3:

6. تکیه کلامتون؟:banel_smiley_4:

توجه نکردم خودم :ws3: فکر کنم بابا زیاد میگم و اینا :ws3:

ولی خب یه سری تیکه کلاما هم تو جمع دوستا میگم که خب از رو عمد هستش. ولی اون دوتا بالایی بیشتر ناخودآگاهه :ws3: مثلاً ولمون کن یا ساده ای یا ساده گیر آوردی؟ :banel_smiley_4:

و در آخر یه جمله به یاد موندنی به بچه های تالار مکانیک؟:girl_angel:

ای خودشیفته های دائمی انقدر خودبرتربین نباشین :ws3:

....دیگه خیلی سوال پرسیدم..همینا 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

موفق باشید:a030::icon_gol:

ممنون. شمام همینطور :a030:

• Like 19
لینک به دیدگاه

سلامممم خوبی محمد؟

من خیلی کم پیش میاد بیام سوال بپرسم ولی دیدم دعوت کردی واقعا خوشحال شدم گفتم حیفه خدمت نرسم:w02:

ایام بکامه؟

برنامه عیدت چیه؟منظورم تفریحو این حرفاست

چرا من دیگه انجمن برام جذاب نیست؟

تو سال جدید 3تا از بزرگترین هدفات چیه؟

چرا من حس میکنم پسر کم حرفی هستی؟درست فکر میکنم؟

تا حالا چند تا دخترو سر کار گذاشتی؟

عشقو قبول داری؟عاشق شدی؟چند سالت بود ؟

تا حالا شده حس درموندگی کنی بعد یهو حس کنی خدا دوست داره و هواتو داره؟

قشنگترین روز توی سال 91چه روزی بود؟چرا؟

ممربونترین فرد زندگیت کیه؟

از کی خیلی بدت میاد؟

اعتقادات مذهبیت در چه حده؟

غذای مورد علاقت چیه؟

اسم منو میبینی یاد چی میفتی؟

بزرگتریننننن ارزوت چیه؟

دیگه چی؟

امیدوارم سال 92سالی سرشار از خوبی و برکت برای خودت و خانوادت باشه

ممنون

• Like 12
لینک به دیدگاه

به به میبینم که مدیر سوزانه:ws3:

سلام اقا محمد:w02:

چند درصد سوختی تا حالا؟:ws38:

بیشتر از همه دلت میخواد کدوم شهرو بسازی؟:ws37:

داغون ترین شهری که دیدی کدومه؟

اونوقت بهترینش کدوم بوده؟:ws3:

اصلا چرا معماری به این خوبی رو ول ردی رفتی شهرسازی؟( الان جنگ جهانی راه میافته:gnugghender:)

چی شد رفتی شهرسازی؟ علاقه داشتی بهش یا پیش اومد؟:ws37:

چرا اسم نواندیشانو انتخاب کردین برای سایت؟:whistle:

حالا واقعا نواندیش هم هستی؟:ws3:

چند با تا حالا با داداشت دعوا کردین؟:ws3:

همدیگه رو هم زدین؟:vahidrk:

خواهر هم دارین؟به نظرت خواهر و برادرها بیشتر دعوا میکنن با هم یا دو تا داداش؟( این سوال برام دغدغه ذهنیه ها!!:hanghead:)

فعلا دیگه همین:ws37:

راستی اینو یادم رفت؛ به نظرت من چجور ادمی ام؟:w02:

• Like 12
لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:

علیک :ws3:

ممنون از دعوتتون (فقط یادتون باشه خودتون خواستیدااااااااا:gnugghender:)

من چیزی نخواستم که :w000:

الان خوبید ؟

کم کم دارم از خوبی در میام :imoksmiley:

1. بری کافی شاپ چی سفارش میدی؟w12.gif

خب بستگی داره چی هوس داشته باشم اون موقع. بعضی وقتا چیز خنک میچسبه بعضی وقتا گرم. ولی بیشتر میلک شیلک یا قهوه سفارش میدم.

2. لباس حتما باید مارک دار باشه یا قشنگ باشه کافیه؟xbex7jmjnhtbacgrr3xn.gif

قشنگ باشه کافیه. اتفاقاً مارک دار زیاد خوشم نمیاد. :ws3: البته اگه منظورتون از مارک، برندش نباشه و یه مارکی رو لباس باشه.

3. تا حالا شعر گفتی؟ اهل شعر و شاعری هستی؟ :girl_in_dreams:

کلاً توانمندی خاصی تو شعر و شاعری دارم :whistle: شعر بقیه هم به زور می فهمم، حالا بخوام شعرم بگم :ws28:

4. چرا بعضی ها لیسانس دارن ولی شعور ندارن و بعضی ها شعور دارن ولی لیسانس ندارن؟w000.gif

چون این دوتا اصلاً رابطه مستقیمی با هم ندارن :ws52: تحصیلات تا حدی تأثیر روی شعور داره ولی فقط یه تأثیر کوچیک. نه اینکه فقط همین بخواد عامل بودن یا نبودن شعور باشه.

5. دوست داری 13 بدر کجا بری؟ با کی بری؟:w42:

13 بدر اعضای فامیل هرچی بیشتر باشن بهتره. :ws3: شده که ساده ترین جاها هم وقتی جمعیت زیاد بودیم بهترین خاطرات 13 بدر رقم خورده و با تعداد زیاد تو بهترین جاها یه خاطره خیلی عادی بوده. واسه همین جاش خیلی واسم مهم نیست.

6. گیلان بهتر بود یا کردستان؟:ws38:

100 درصد گیلان :ws3:

7. اگه یه پول قلبمه داشتی کجا سرمایه گذاری می کردی؟( تو بانک؟ تو خرید زمین؟تو بساز و بفروشی؟یا....):girl_in_dreams:

فکر اقتصادی زیاد ندارم :icon_pf (34): زدن رستوران تو یه جای خوب. ولی اینو الان میگم. قبلش حتماً تحقیقات خیلی زیادی میکنم. وقتی نزدیک این پولا هم نیستم چرا الکی ذهنمو مشغول کنم :ws3:

8. کتابای روانشناسی میخونی؟ رمان چی؟:whistle:

کلاً کتاب کم میخونم. ولی اگرم بخوام بخونم روانشناسی رو بیشتر ترجیح میدم. از رمان خوشم نمیاد. :viannen_38:

9. جمله ای بوده که تو دوران تحصیلت از استادا شنیده باشی و متحولت کرده باشه؟چی بوده؟:JC_thinking:

باز رفتن رو این حافظه من :4564: چیزی که الان یادم اومد این بود که یکی از استادای فسیلیمون که مثل پدربزرگ خودم میدونستم و خیلی دوسش داشتم یه بار خودش سرکلاس دید ماژیک نیست، خودش وسط کلاس رفت آموزش ماژیک گرفت اومد (در حالیکه معمولاً یکی از دانشجوها میرفتن) بعد اینکه یکی از دانشجوها بهش گفت میگفتین میرفتیم میگرفتیم. گفت: چرا کاری رو که خودم می تونم انجام بدم به خاطر موقعیتم به یکی دیگه بگم که خدایی نکرده یه آه کوچیک تو دلش بکشه.

10. تا حالا شده دست به یقه بشی...دعوا و داد و بیداد کنی؟کتک و کتک کاری؟:w13:vahidrk.gif

دعوام شده. اما دست به یقه و کتک کاری نه :ws3:

11. چقدر به این جمله توجه داری" چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید"؟Ghelyon.gif

خیلیییی :ws3: بعضی وقتا واقعاً باید اینکارو کرد. البته خود منم بعضی وقتا چشمام کثیف میشه و نمیشورم :ws3:

12. به نظرت شناخت خانوما سختره یا آقایون؟:banel_smiley_4:

خانوما :banel_smiley_4:

13. یه جمله بانمک بساز با اینا: آش...هواپیما...خط کش...خواستگاری:ws3:

خواستگاری از آش خوردن با خط کش تو هواپیما سخت تره :w58:

الان دیگه چطورید؟بازم خوبید؟:w02:

کم کم نفس داره بند میاد :mpr:

شاید بازم بیاماااااااا:icon_redface:

مزاحم نمیشما :w768:

• Like 19
لینک به دیدگاه

بنده بازم اومدم23212_(2).gif

تو قرآن اومده خدا از رگ گردن بهتون نزدیک تره چقدر این و درک کردین و حسش کردین از تو زندگیتون؟25291_connie_twiddle.gif

نماز میخونین؟روزه میگیرین؟:ws3:

عینکی هستین؟

کارتون نگاه میکنین؟بچگیا کدومشونو بیشتر دوس داشتین؟

چرا ادما فکر میکنن میتونن حیونا رو زیر پاشون له کنن؟شما تا حالا این کارو انجام دادین؟

چه موضوعی تا حالا فکرتونو بیشتر درگیر خودش کرده؟

تا حالا سوال بی جواب تو زندگیتون داشتین؟

تو انشا بچگی بین علم و ثروت کدومو انتخاب کرده بودین؟حالا نظرتون همونه؟

وقتی خیلی عصبی هستین چیکار میکنین؟

راحت گریه میکنین یا سخت؟غرورتون میذاره تو جمع گریه کنین؟

فکر میکنم آدم شوخ و بی ریایی هستین اما یکم پیچیده در عین سادگی درست فکر میکنم آیا؟:w02:

دما؟59292_(5).gif

• Like 14
لینک به دیدگاه

بهههههههههههههههه ببین کی قراره جیز بشهه

سلامن ملیکم

1- کجا بودی چند وقتی نبودی؟

2- کی بیایم خونتون شام عروسی رو بخوریم

3- کی دعوتمون میکنی هتل دوباره شام عروسی رو بخوریم

4- چرا عنوان عمه انجمن رو به من ندادی؟

5-به نظرت چرا من واسه ارشد نمی خونم؟

6-واسه این کاربرا بارز ترین خصوصیتشون و بگو

[h=4]*Mina*[/h][h=4]*mini*[/h][h=4]*Rain*[/h][h=4]*sepid*[/h][h=4]bpcom[/h]ستی

goddess_s

7- واسه این شکلک ها اسم ی کاربرو بگو

:sad0:

hapydancsmil.gif

:ws3:

8-به نظرت من کاربر مفیدیم واسه انجمن؟( گفتی نه فردا بیا پشت انجمن بات کار دارم )

9-شیرین ترین و تلخ ترین خاطره ای که از انجمن داری رو بگو ( هوهوهوهو)

10-دوس داری در این لحظه چه سوالی ازت بپرسم؟:w02:

11-سوال خودتو جواب بده

12-حالت چطوره؟

13- چه پیامی واسه کاربرای انجمن به مناسبت چهارشنبه آخر سال داری ؟ :whistle:

14-چرا مهدی انقد گوشه گیره :ws28:

15-کی بیایم شیرینی عروسی برادرتونو و تناول کنیم :ws3:

16-عمری باشه؟

17-دوس داری الانن خداحافظی کنم؟

• Like 13
لینک به دیدگاه

یه سری سوال تخصصی دارم:ws52:

ممد میگم ها تا حالا چند بار اقدام به خودکشی کردی؟ چند بارش با موفقیت روبرو شدی و چند بار شکست خوردی؟:ws3:

چند فقره قتل عمد داشتی؟ چون میدونم غیر عمد دیگه کلاس نداره و تو خیلی با کلاسی:w02:

بیشتر میری بالا شهر واسه دزدی و سرقت مسلحانه یا میری از دست فروشا دزدی میکنی نامرد بی معرفت بی مرام مگه اون دست فروشه چیکار کرده که تو میری وسایلشو هاپولی میکنی:4564: یه رانی پرتقال هم روش بعضی وقتا هم نسکافه میزنی ولی من از قهوه ترک بیشتر خوشم میاد نظر مثبتت مساعده؟

چند بار تا حالا خواستی به من پیشنهاد بدی ادمین بشم ولی من به دلیل مشغله کاری رد کردم؟:whistle:

چند بار از من درخواست وام های کلان میلیاردی کردی و من بهت گفتم با اینکه دوستمی ولی این بیت الماله نمیتونم به تو بدمش چون بیت یعنی مال و مال یعنی خودم پس بیت المال یعنی مال خودم و به تو نمیدمش؟:icon_pf (34):

ممد یادته یه بار بهم قول دادی که همه پروژه هام رو انجام بدی که من خسته نشم و استراحت کنم؟ اگه این وعده وعیدات گردن داشت همین الان پس گردنی رو نثارش می کردم:gnugghender:

ممد قبول داری بعضی استادا خیلی خسته ن در حدی که اگه 2 سال بخوابن باس 3 سال استراحت کنن تا خستگیشون در بره؟:ws3:

قبول داری بعضی استادا حتی اگه این دوره 5 ساله رو طی کنن باز خستن اصلا یه وضعی

قبول داری استادا دو دستن یه دسته خستن یه دسته در حال استراحتن و یه دسته هم خوابن؟

دانشجوها هم 3 دستن یه دسته به شدت مشغول کار علمی توی فیس بوکن و یه دسته هم با شدت کمتری مشغول کار علمی توی فیس بوک هستن؟:hapydancsmil:

• Like 13
لینک به دیدگاه

به به عارف زرشکی!

فعلا سوال های دوستان و جواب های تو رو می خونم تا بعد ببینم از چه طریقی بیشتر می سوزی از همون راه بیامک سراغت :gnugghender:

• Like 10
لینک به دیدگاه
پلچین سوالایی که بچه ها از من پرسیده بودن رو می پرسم ازت ف چون اصلا مهم نیس سوال چی باشه، مهم اینه که تو جواب بدی، انقدر تایپ کنی و جواب بدی که انگشتات سیاه بشن، قطع بشن وسط تایپ و بیوفتن رو کیبورد :w02:

پلچین بپرس :whistle: همه رو کپی میکنی دیگه. خودت تایپ کنی، خوراک این سوتی گرفتناس :w02:

نااااامرد :4564:

از پست هرکدومشون چند تا رو انتخاب کردم گذاشتم برات:ws37:

زحمت کشیدی :whistles:

آدم مذهبی هستی؟

نه به اون شکل :ws3: بعضی اعتقادای مذهبی رو دارم ولی نه به اون شکل که بگن آدم مذهبیه

خشک مذهب چی هستی؟

نه. خیلی عادیه اعتقاداتیم که دارم

اعتقاداتت از رو تعصبه؟

نه. اونقدری که اعتقاد دارم چیزیه که با دید خودم بوده نه رو تعصب الکی

اگر یه روز تعصبتو بذاری کنار و یکی برات ثابت کنه که خدایی وجود نداره چیکار میکنی؟

خب از رو تعصب نبوده که حالا بذارمش کنار :ws52:خیلی از حرفایی هم دیدم که بخواد نبودن خدا رو ثابت کنه و دلیلاشون اونقدر کافی نیست و فقط یه سری حرفای نو هست که بخواد تو ظاهر به شکل قشنگ گفته بشه.

نماز میخونی تا حالا شده حس کنی از رو عادت میخونی؟

اگه بشه اسمشو گذاشت نماز خوندن آره. اون دومی هم آره :sigh: اون موقع هم خیلی حس بدی بوده. و حتی شده چند روزم نخوندم که ببینم اصلاً واسه چی میخونم.

نماز میخونی سعی میکنی معنی فارسیشم تو ذهنت داشته باشی؟

آره. ولی کلاً خیلی وقتا هم حواسم پرته وسط نماز :icon_pf (34):

نماز شب میخونی؟

این یکیو دیگه نه :ws3:

تا حالا شده روزتو از قصد بخوری؟

نه بابا مگه مرض دارم :ws3:

قضاشم گرفتی؟

شده که روزمو بخورم (نه از قصد)، بعدش آره قضاشو گرفتم.

راستی مرجع تقلید داری؟

آقا چه وضعیه بعداً بر علیهمون استفاده میکنن :w000:نه :whistle:

کیه؟

گیر نده دیگه :ws3:

مسجد میری؟

یه زمانی میرفتم. اوایل دبیرستان بودم فکر کنم.

اگر پیش نماز مسجد نشناسی حاضری پشت سرش به خاطر ثوابش نماز جماعت بخونی؟

بعضی جاها مثل وقتی تو مشهد تو حرم اینا هستم میخونم. ولی حالت عادی میرم ته فرادا میخونم میره :ws3:

دوست داری بچت به چه چیزت افتخار کنه؟

طفلک بچم :sigh: هیچی ندارم که بخواد بهش افتخاری هم بکنه :shame:

تا چند سالگی دوست داری عمر کنی؟نظرت در مورد پیری چیه؟ازش میترسی؟

تا 30 سالگی :ws3: آخه با این وضعیت آدم دلش نمیخواد زیاد عمر کنه که :banel_smiley_4: وگرنه میگفتم تا هروقت که از پا نیفتادم. اصلاً از پا افتادن خوشم نمیاد که اینطوری اطرافیانمو اذیت کنم :icon_pf (34):

دست خطت چطوریاست؟ :ws28::whistle:

ای کوفت :ws28: خیلی عالی و خوانا :whistle:

بیرون بری چه چیزتو فراموش کنی ببری کلافه ای؟

خودمو :w58: ولی الان به گوشی عادت کردم :icon_pf (34):

زیبا ترین و بدترین کلمه ای که تا حالا شنیدی چیه؟

زندگی - تهمت

وضع مالیتون از 20 نمره ؟

لب مرز میدم 10 :ws3:

بیشتر لباسات چه رنگیه؟

بیشتر پیراهنام آبی و سفید راه راه :ws3:

فكر ميكني كدوم خصوصيتت باعث جلب نظر ديگران میشود؟

لامصب رنگ و فونتم عوض نکردیا :ws28: گیجیم :ws3:

با خوندن این کلمات اولین برداشت ذهنیت رو بنویس

بی وفائی: وقتی از یه دوست دیده بشه خیلی نامردی و بی معرفتیه :sigh:

بد قولی: آزار دهندس وقتی تکرار شه

بدگوئی: اعتمادو کم میکنه

بدزبانی: شخصیت و ارزش طرف رو پایین میاره

برداشت بد: باعث کدورت الکی میشه

بد ذاتی: تا جایی که میشه باید ازشون دور شد که درست بشو نیستن

بد نامی: خیلی بده چون تغییر ذهنیت مردم خیلی سخته

نظرت راجع به تبعيض بين زن و مرد چيه؟

نظر خاصی ندارم :ws3: تفاوت باید باشه ولی تبعیض نه. مخالف تبعیضم.

نظرت درباره مهریه و مقدار اون چیه؟

چیزیه که بودنش لازمه. مقدارش هم نه زیاد باشه نه خیلی کم. در حد معقول با توجه به توان افراد

كدوم يك بدتره؟

- خيانت

- طلاق

- سوختن و ساختن

- سرد شدن تو زندگی

خیانت. چون میتونه باعث همه اونای دیگه هم بشه.

چرا پاشدی اومدی تو این تاپیک :banel_smiley_4:

چرا کلاً متولد شدی تو :banel_smiley_4:

پنج تا آرزوی مهم خودتون رو بنویس

سلامتی همه اعضای خانوادم و دوستام و خودم

موفقیت همه اعضای خانوادمو دوستام و خودم تو همه زمینه ها (چه تو زندگی، چه از نظر مالی، چه تو کار، چه تو درس، چه ....)

فکر کنم آرزوی قبلی خودش شامل خیلی چیزا میشه.

آدم شدنم (این یکی آرزوی دست نیافتنیه :ws3:)

بهترین همدم تنهایی ات؟ بدترین دوستی که تا حالا داشتی؟

خدا. دوست بد؟ :ws52: کسی که اسمش دوست باشه و بد باشه فکر کنم نداشتم خدا رو شکر :ws52:بهترین تفریحت چیه؟ چرا؟

کامپیوتر. میشه نت گشت و خیلی چیزای جالب دید و خوند، فیلم دید، بازی کرد و ... مدل گوشیت؟

Nokia 5220 XpressMusic

رتبت تو کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد؟

5300 منطقه 1 تو کنکور کارشناسی بود. تو ارشد مجموع مرحله اول و دوم حدوداً 150

معدل ترم قبلت؟

هنوز حتی یه درسم نمرشو نگرفتم :ws28: اما دو ترم قبل 16

چند واحد افتاده داری تو کل دوران تحصیلت؟

به این افتخار نائل نشدم :ws3:

نی نی ها رو دوست داری؟

یه رنج سنی خاصو آره. خیلی دوس دارم. :ws3:

مامانتو بیشتر دوس داری یا باباتو؟

به قول خودت عمتو :w02:

رفتار و برخوردت با ادمای بی منطق ؟

میذارم واسه خودشون با منطق خودشون خوش باشن. :ws3:

چرا انقد دوره زمونه بد شده؟

دست رو دلم نذار حالا :4564:

اون دنیا وجود داره یا نداره؟

آری :ws3:

به قسمت اعتقاد داری؟

آری. البته نه به شکلی که آدم بشینه دست رو دست بذاره بگه هرچی قسمت شد دیگه :w58:

به چه چیزا اعتقاد نداری؟ نظرت درباره فال قهوه چیه؟چند بار فال گرفتی؟

به تو اعتقاد ندارم :ws3: به فال مال اعتقاد ندارم. ولی به دید تفریح و خنده باحاله :ws28:

وقتی که خوب بهش آب و نور و غذا برسه گل میکنه :ws3:

تو مدرسه بچه شری بودی؟

کلاً مظلوم تر از من وجود خارجی نداره :5c6ipag2mnshmsf5ju3 شر نبودم ولی آب زیر کاهی کار میکردم یا تو شرارتای جمعی پایه بودم :ws3: از اونجایی که درسمم بد نبود، کاری نداشتن زیاد. :ws3:

بهترین روزای عمرت تو چه سنی داشتی و خواهی داشت ؟

طفولیت انقدر حال میداد :4564: 6 تا 10 سالگی بهترین دوران زندگیم بود. یادش بخیر :4564:

دوست داشتی قیافت شبیه کدوم بازیگر میشد ؟

بازیگرا باید شبیه من میشدن :w02:

چقدر تو کارای خونه به مامانت کمک میکنی ؟

اولا خیلی بیشتر بود. الان کمتر. به نظر خودم کم :icon_pf (34):

چه غذاهایی بلدی درست کنی ؟

زیاده. همه رو اسم ببرم؟ :icon_pf (34):

نیمرو، املت، تخم مرغ آب پز، سیب زمینی سرخ کرده، سیب زمینی آب پز، سیب زمینی تخم مرغ، الویه، ماکارانی، عدسی، تخم مرغ و تن ماهی، لوبیاچیتی، کوکو سیب زمینی، کوکو سبزی.

تنوع رو داشتی :ws3:

کدوم شخصیت کارتونی رو خیلی دوست داری؟

اگه خود کارتونو میگفتی، میگفتم چوبین. اما شخصیت کارتونی پسرخاله به خاطر اون معرفتش :ws3:

بهترین چیزی ککه توو انجمن یادگرفتی به عنوان یه شهرساز؟

نمی تونم یه چیز خاص رو جدا کنم. هم بحثای شهرسازی که شده و هم پروژه هایی که دیدم بهترین چیزا بودن. جوری که واسه کنکور ارشد بیشترین چیزی که کمکم کرد بحثای همین انجمن بود :ws3:

همون سوال بالا ، اما به عنوان یه دوست؟

اینم نمیشه چیز خاصی رو جدا کرد. خیلی چیزا بوده که از دوستام یاد گرفتم که بتونم یه سری نواقصمو جبران کنم و هنوزم ادامه داره :w16:

تو زندگیت سعی میکنی چه جور آدمی باشی؟ عادل، راستگو، منضبط؟

یعنی یکیشو باید انتخاب کنم؟ :ws3: دومی واسم بیشتر از همه مهمه :ws3:

از دوستات چه انتظاری داری؟

اینکه اشتباهاتی که دارم بهم بگن و جایی که واقعاً نیازمند کمک میشم تنهام نذارن.

بیشتر با چجور آدمایی میجوشی؟

با آدمای خوب :ws3:

شکلکای زیر تورو یاد کیا میندازه؟

:w02: محمدرضا

w000.gif مهناز

vahidrk.gifسپید

:gnugghender: اوریون

hapydancsmil.gif خودت :ws3:

203319_3120.gif یوحنا

749919_128fs387890.gifنهال

56219_1055246z99lj5uaf.gifخرزوخان :ws3:

314219_afnu1qmj1p9ox67a.gifمینا آرتیست

چقدر سعی میکنی توو دوستی اعتماد طرف مقابلتو جلب کنی؟

خیلی زیاد. چون داشتن اعتماد تو دوستی خیلی مهمه.

موقع سخنرانی تو جمع صدات میلرزه و عرق می کنی؟

بعضی وقتا آره :icon_pf (34): بعضی وقتام نه :ws3:

اصولا سخنور خوبی هستی یا سخن دان خوب؟

نه اصلاً :ws3:

نظرت در مورد حضرت محمد چیه؟

خیلی دوسش دارم

الگو داری واسه زندگی؟اگر داری کیه؟

پدر و مادرم بهترین الگوهام هستن و خیلی قبولشون دارم

زیاد داد میزنی تو خونه؟

نه بابا. :banel_smiley_4: من هی میگم مظلومم باز تو هی بگو :5c6ipag2mnshmsf5ju3

تا حالا تنها تو شب رفتی قبرستون؟اگر رفتی چه حسی داشتی؟

نه نرفتم. فکر کنم یه حس خیلی بد و گرخناکی باشه :ws3:

مورچه زیاد دارین تو خونتون؟

نه. تو یکی از خونه های قبلیمون بوده که زیاد بوده. ولی اینجا نه. اینجا بعضی وقتا سوسک هست. کلید پریزا رو یه بار باز کردیم. یه بار پشت کلید برقم جنازه سوسک بود. :w58: تو سیما میچرخن :w58:

پاسور بازی بلدی؟چه بازی هاییشو؟

آره. مگه میشه آدم خوابگاه نشین باشه و بلد نباشه :ws3: از چهاربرگ و حکم و 7 خبیث گرفته تا 21 و شلم و بلوف و ریم و بی بی سلام و ..... :ws3:

نظرت در مورد حجاب و میزانش؟

نباید اجبار باشه. از نظر خودم تا حد معقولش بهتره که باشه. نه در حدی که طرف چشماشم معلوم نباشه. نه در حدی که کلاً بود و نبودش فرقی نداره :ws3:

وقتی خانوادت درباره موضوعی که برات خیلی مهمه مخالفت میکنن چیکار میکنی؟ اگه اره چی بوده؟ برخوردتو میخوام بدونم

باهاشون میحرفم یا اونا قانع بشن یا من :ws3: اگه نشه ناراحت میشم و ساکت میشم. بالاخره اون موقع باید کوتاه اومد دیگه. یادم نمیاد موضوعی که بخوام بگم آخه :icon_pf (34):

چایی شیرین :whistle:

چه رنگي رو بيشتر دوس داري؟

سبز :ws3:

آيا تا حالا دلتو اينجا شكوندن؟چرا؟

آره. بعضی تهمتایی که میشنوم یا نامردی هایی که می بینم واقعاً دلمو میشکنه

حسودي؟

فکر کنم تا حدی هستم :ws3:

سمج هستي؟

نه خیلی. اما نه اینکه کامل نه باشه. رو بعضی چیزا گیر میدم که بالاخره انجام بدم :ws3:

يه دنده چی؟

فکر کنم نه

راجع به گذشت وبخشش نظرت چيه؟ چیز خوبیه. اگه باعث پر رو تر شدن نشه :hanghead:

بهترين سن ازدواج برا دختر خانومها وآقا پسرون؟

اینو تو یه سوالم گفتم. نمیشه عدد خاصی گفت. اون شرایط اگه تو سن پایین تر کامل بشه که خیلی بهتره

ورزش مي كنيی ؟

کم :icon_pf (34): ولی قراره زیاد بشه :ws3:

چه ورزشي رو بيشتر دوس داري؟

پینگ پونگ - فوتبال

كدوم خواننده رو بيشتر دوس داري؟ ایرانی و خارجی

معین و شادمهر تو ایرانیا. خارجیا شخص خاصی نیست. هرکسی یه سری آهنگ قشنگ داره. اینکه بگم فقط فلانی نه :ws3:

ترانه اي كه خيلي ازش خوشت اومده ؟

تقدیر شادمهر فوق العاده بود

نظرت راجه به صداقت چيه ؟

به شدت بهش علاقه دارم

نظرت راجع به ادامه تحصیل تو خارج چیه ؟

کلاً نظرم با ادامه تحصیل مخالفه :ws3: داخل و خارج نداره :ws3: خارج اگه بخواد هر دانشگاه درپیتی باشه (فقط به اسم اینکه خارجه) فایده نداره.

تو خارج زندگي كردن چطور؟

اینو موافقم :ws3:

كدوم كشور؟

کانادا :ws3:

چه رنگ لباسي رو بيشتر دوس داري؟

آبی و سفید :ws3:

كدوم غذا رو بيشتر؟

قرمه سبزی :ws17:

كدوم ميوه رو بيشتر ؟

موز بیشتر به خاطر راحت الحلقوم بودنش :ws3:

گوجه سبزم خیلی دوست میدارم :ws3:

حالا فعالا همینا بسه، دلم سوخت واست :hanghead:

:whistle:

نه تو رو خدا بازم بپرس :banel_smiley_4:

سوال دیگه ای مونده مگه :w000:

یک ساعت و نیم فقط همین یه سوال طول کشید :imoksmiley:

• Like 21
لینک به دیدگاه
پلچین بپرس :whistle: همه رو کپی میکنی دیگه. خودت تایپ کنی، خوراک این سوتی گرفتناس :w02:

عه؟ اینجوریاس دیگه ؟! :banel_smiley_4: باشه، خودت خواستی دوباره بیام آتیشت بزنم :w02:

چرا پاشدی اومدی تو این تاپیک :banel_smiley_4:

چرا کلاً متولد شدی تو :banel_smiley_4:

بترک :ws28:

برای اینکه تو رو دق بدم :ws37::whistles:

وقتی که خوب بهش آب و نور و غذا برسه گل میکنه :ws3:

اینجوریه دیگه؟ پس میخوای بپیچونی جوابا رو ، باشه ، باشه ... :gnugghender:

چایی شیرین :whistle:

مـــــــــــــــــــــــرگ :ws28:

حسودي؟

فکر کنم تا حدی هستم :ws3:

:ws38:

اینو بیشتر توضیح بده :ws38: چی توی خودت دیدی که احساس می کنی تا حدی حسودی ؟ vahidrk.gif

نه تو رو خدا بازم بپرس :banel_smiley_4:

سوال دیگه ای مونده مگه w000.gif

یک ساعت و نیم فقط همین یه سوال طول کشید imoksmiley.gif

نه پس ، خیال کردی نمی پرسم ؟! :w000: راحتت نمی ذارم vahidrk.gif باید سزای اعمالتو ببینی icon_razz.gif

.

.

خب، این سوالا رو هم خودت پرسیده بودی تو صندلی داخ از من، یهویی دیدشون ، داشت از دستم در می رفت :w02:

این جوابا شعارگونه نباشه ها. چون شاید بر علیهت استفاده بشه :w02:

1- اگه از دوستت عصبانی شده باشی، چه برخوردی باهاش میکنی؟

2- وقتی عصبانی باشی، انتظار چه برخوردی از اطرافیانت داری؟ چطور آروم میشی؟

3- با دوستای مجازیتم می تونی در حد دوستای دانشگاه و اینا دوست باشی؟ واقعاً اون اعتماد و دوستی که تو فضای واقعی هست رو میشه تو فضای مجازی لمس کرد؟ این بیشتر به نظرت یه نوع تلقین یا احساس درونی نیست؟

4- بنظرت وقتی بین بچه ها تو یه جای انجمن بحثی پیش میاد باید چیکار کرد؟ مثل فیلم سینمایی دنبال کرد و دید تهش چی میشه یا کلاً دیگه اون سمت نرفت؟ یا سعی کنیم آرومشون کنیم؟

5- این انجمن های مجازی غیر از زیاد کردن ارتباطات و آشنایی با چند نفری که شاید بهم دیگه کمک هم کنن چه مزیت دیگه ای داره؟ اگه فقط همینه مزیتشون این مسئله اونقدر مهم هست که خیلی از ماها وقت زیادی رو واسش صرف می کنیم؟ یا اینکه مجبوریم و از روی عادت یا همون اعتیاده؟

6- اگه با چند نفر تو انجمن به مشکل بخوری، طوری که حتی پستاشونم اذیتت کنه، چیکار میکنی؟ اصلاً واست مهمه؟ جوابشونو میدی؟ کلاً میذاری میری؟ شوتشون میکنی لیست سیاه که قیافشونم نبینی یا ....

7- بقیه باشه واسه بعد. :w02:

• Like 14
لینک به دیدگاه

چرا راننده ها زیر بارون دلشون فقط برای زنها می سوزه؟

چرا استادها به دخترها بهتر نمره میدن؟

.چرا تو خونه ۴٠ متری ال سی دی ۵٢ اینچی میذارن؟

چرا تو فروشگاه شهروند و هایپراستار و … چشم میدوزن به سبد همدیگه؟

:hapydancsmil:

• Like 14
لینک به دیدگاه

سلاممم ممددددد

خوبی؟ خوشی؟

دوس ندارم ت واین تاپیک ازت سوال بپرسم...چون سوالیایی میپرسم که مطمئنم میپیچونی :whistle::w02:و شاکی میشم اگه بپیچونی :banel_smiley_4:

فقط بگو ببینم تو چرا اینو میبینی یاد من میفتی؟؟؟--------------->

314219_afnu1qmj1p9ox67a.gif

مینا آرتیست

قبلا ام اینو به من نسبت دادن:w58:
  • Like 9
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...