رفتن به مطلب

من و تو سختی تحریم را درک نکردیم

M!Zare

ارسال های توصیه شده

اتفاقا هیچ دخولی به اینا نداره

ایران با 3 هزار کشته انقلاب میکنه اونم تو کشوری با اون همه دبدبه و کبکبه و حکومت نظامی گرا

سوریه 50 هزار نفر آدم کشته شده ولی انگار نه انگار...میگن تا دوسال دیگه هم اسد تضمینه

عزیزان من ما فقط یک روی سکه رو میبینیم

تو که سهیلمی، ولی اینو قبول ندارم

روی بعدی سکه همون سیاسته که مسولای ما ندارن، ولی مسولای اونا دارن

سیاسته کثیفیه واسه تو و من ولی هر کی باید به فکر منافع خودش باشه

تو یه قرارداد ساده کاری، دو طرف نگاه می کنن که هر کدوم از این قرارداد چه منفعتی دارن

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 41
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چی رو واسه کی قراره جا بندازم ؟

اونایی که نوشتم نظر شخصیم بود

با این حال نمی فهمم این جمله چه ارتباطی به حرفای من داره ؟

واسه هیچ کس.

از آتیش زدن پرچمها و سخنرانی ها گفتید یاد یه حقه تکراری افتادم.

قبل از برنامه های انتخابات باز هم از این برنامه اجرا میشه و عکس العمل دشمن و گوشزد این جمله و یورش مردم به خیابونها و پای صندوقها.

من برخلاف شما این برنامه ها رو در اینجور مواقع خریت نمیدونم حقه کثیف .........

لینک به دیدگاه
تو که سهیلمی، ولی اینو قبول ندارم

روی بعدی سکه همون سیاسته که مسولای ما ندارن، ولی مسولای اونا دارن

سیاسته کثیفیه واسه تو و من ولی هر کی باید به فکر منافع خودش باشه

تو یه قرارداد ساده کاری، دو طرف نگاه می کنن که هر کدوم از این قرارداد چه منفعتی دارن

خب منم تموم حرفم اینه که همینا هم دست نشونده اونان

اگه اینجوری نبود ما الان جز 5 کشور صنعتی دنیا بودیم-مصاحبه تاریخ - اوریانا فالاچی

کارگردانان اصلی سیاست به تبعیت از چرچیل علیه السلام که میگه برا کنترل مسلمونا ایرانی جماعت رو گشته نگه دارین و عرب ها رو سیر عمل کردن و اینجا یک و نیم بامداد صدای ما را از جهنم میشونید:دی

لینک به دیدگاه
فرمایش شما متین البته:ws3: ولی نمیتونی بشی! :w02: مگه الکیه؟:w02:

یهود نه اجازه خروج از دین رو میده نه به نژاد من و شما اجازه ورود؟:|

حالا سوال آقای پیمان رو تکرار میکنم:ws3:

کی گفته یهود اجازه خروج از دین و ورود افراد جدید به دینشون رو نمیده؟ پس زردپوستا و سیاه پوستای یهودی رو رنگ کردن؟ :w58:

خیلی از سران اسراییل بی دین و بیخدان، اصلا هرتزل موسس اسراییل یک بیخدا بوده.

لینک به دیدگاه
خب منم تموم حرفم اینه که همینا هم دست نشونده اونان

اگه اینجوری نبود ما الان جز 5 کشور صنعتی دنیا بودیم-مصاحبه تاریخ - اوریانا فالاچی

کارگردانان اصلی سیاست به تبعیت از چرچیل علیه السلام که میگه برا کنترل مسلمونا ایرانی جماعت رو گشته نگه دارین و عرب ها رو سیر عمل کردن و اینجا یک و نیم بامداد صدای ما را از جهنم میشونید:دی

برو بخواب،

سلام منم به جنیفرا، فرقی نداره هر کدومشون رو دیدی، برسون

این چیزی که می گی نمونه بارزش تو جریان مصر و لیبی بود

تفاوت تو برخورد جهانی با این دو کشور جالب بود !

لینک به دیدگاه
کی گفته یهود اجازه خروج از دین و ورود افراد جدید به دینشون رو نمیده؟ پس زردپوستا و سیاه پوستای یهودی رو رنگ کردن؟ :w58:

خیلی از سران اسراییل بی دین و بیخدان، اصلا هرتزل موسس اسراییل یک بیخدا بوده.

:w58::w58: خو اونا از اول یهودی بودن!!!:w58::w58:

اسراییل که همه یهود نیستن!!!:w58::w58:

یهود کمیت براش مهم نیست کیفیت براش مهمه.

لینک به دیدگاه

ژاپنم کم نخورده عزیز دل ....جنگ با چین . با کره . با روسیه تلفات سنگینی دادن

هنوزم تو ژاپن ناقص الخلقه به دنیا میاد

منتهی همون حرفی که دیروز بهم گفتی اینا هر کی رو که باج بده دوست دارن

اصلا به من چه بابا ....به منور الفکریت ادامه بده دکتر:دی

لینک به دیدگاه
:w58::w58: خو اونا از اول یهودی بودن!!!:w58::w58:

اسراییل که همه یهود نیستن!!!:w58::w58:

یهود کمیت براش مهم نیست کیفیت براش مهمه.

نه عزیزم. نژاد یهود که نازی ها در زمان جنگ جهانی دوم علیه شون نسل کشی راه انداختن، ویژگی های ظاهری مشخصی داشتن، موهای مشکی، سفیدپوست، دماغ عقابی و ... یهودیان برای دینشون تبلیغ نمیکنن ولی مانع یهودی شدن کسی هم نمیشن. هرتزل یهودی زاده بوده. انیشتین هم و بسیاری از دانشمندان و نویسندگان و هنرمندان بیخدای دیگر از نژاد یهودن.

لینک به دیدگاه
نه عزیزم. نژاد یهود که نازی ها در زمان جنگ جهانی دوم علیه شون نسل کشی راه انداختن، ویژگی های ظاهری مشخصی داشتن، موهای مشکی، سفیدپوست، دماغ عقابی و ... یهودیان برای دینشون تبلیغ نمیکنن ولی مانع یهودی شدن کسی هم نمیشن. هرتزل یهودی زاده بوده. انیشتین هم و بسیاری از دانشمندان و نویسندگان و هنرمندان بیخدای دیگر از نژاد یهودن.

:ydm47612zsesgift969

البته بین دین و نژاد یهود و صهیونیست تفاوت میشه گذاشت.

ولی من در این مورد اطلاع دقیق ندارم نمیتونم چیزی بگم. :icon_redface:

این دانسته های من بود تا این لحظه که باید ظاهرا یه مطالعه ای داشته باشم.

ولی ادواردو هم یهود مسلمان شده ای بود که کشته شد!

لینک به دیدگاه
:ydm47612zsesgift969

البته بین دین و نژاد یهود و صهیونیست تفاوت میشه گذاشت.

ولی من در این مورد اطلاع دقیق ندارم نمیتونم چیزی بگم. :icon_redface:

این دانسته های من بود تا این لحظه که باید ظاهرا یه مطالعه ای داشته باشم.

ولی ادواردو هم یهود مسلمان شده ای بود که کشته شد!

یهودیای حزب راستی صهیونیستن. در کل اونقد که شنیدیم خطرناک نیستن. یه یهودی صهیونیست ایرانی الاصل میشناسم که خیلی نازنینه.

ادواردو به خاطر مواد مخدر مرد البته گمان کنم، تو کار قاچاق مواد بود دیگه... البته من چندان اطلاعاتی در این مورد ندارم، فقط طبق اطلاعات قبلیِ خیلی قدیمی اینو میگم.

لینک به دیدگاه

میدونید یه زمانی هست که شما یه سری سختی هارو به جون میخرید در مقابل به چیزی که میخواید میرسید و به هدفتون دست پیدا میکنید.

اما الان سوال اینجاست که آیا فکر میکنید زمانی که ایران به انرژی هسته ای دست پیدا کنه تمام کشورهای مخالف ایران مثل آمریکا انگلیس و فرانسه و...... میشینن به ایران نگاه میکنن و ایران به ریش اونها میخنده و خیلی راحت از انژی استفاده می کنه؟

(نظر شخص من اینه که لحظه ای که ایران بخواد به انرژی دست پیدا کنه با خاک یکسانه......ایران با یک کشور طرف نیست با یک دنیا طرفه!)

مسئله دوم اینه که ما سختی هارو به چه قیمتی تحمل میکنیم؟

به قیمت نابودی زندگی هامون؟

تفریح و خوش گذرونی یک جوون تو ایران چیه؟؟

هیچی.کسانی که در خارج از کشور زندگی کردن یا آشنایانی در خارج دارن خیلی خوب حرفم رو می فهمن.

به نظر من به جز افراد خیلی خیلی مرفه در ایران که تعدادشون هم خیلی زیاد نیست بقیه مردم کشور زندگی نمیکنن ، روزو شب میکنن و شب رو روز میکنن تا گرسنه نمونن تا از بد بختی هاشون کم کنن....

لینک به دیدگاه

چند روز پیش داشتم اخبار ایران رو نگاه میکردم. رئیس سازمان انرژی اتمی اعلام کرد که از طریق انرژی اتمی تاحالا 11 میلیارد تومن تونستیم برق تولید کنیم. میگفت 20 میلیارد تومن هزینه کردیم تو همین چند وقته 11 میلیاردش برگشته. پس انرژی هسته ای چیز خوبیه!

ینی کلی حرف میشه زد. ولی واقعاً اعتقاد داری ما 20 میلیارد تومن بابت نیروگاه بوشهر هزینه کردیم؟!

لینک به دیدگاه

من یکی از بهترین دوستانم رو که سرطان خون گرفت از دست دادم واقعاً خانواده ای نداری بود و نتونستن آمپولها رو فراهم کنن و سر دو ماه بار سفر رو بست رو رفت

آقای گرجی همیشه به یادت هستم:sad0:

لعنت بیاد بهشون لعنت

لینک به دیدگاه
من به این نتیجه رسیدم این مردم حقشون همینه ، ملتی که صب میگه زنده باد و شب میگه مرده باد باید بدتر از این سرش بیاد

دقیقاً جمله استالین هم همین بود

درسته استالین یکی از دیکتاتورین تاریخ بود ولی جمله ش در مورد مردم کشور هندوستان و هم اکنون مردم ایران بسیار درست بوده:w16:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
دقیقاً جمله استالین هم همین بود

درسته استالین یکی از دیکتاتورین تاریخ بود ولی جمله ش در مورد مردم کشور هندوستان و هم اکنون مردم ایران بسیار درست بوده:w16:

توی کتاب جامعه شناسی نخبه کشی بود که خوندم اصل این جمله از یک خبرنگار فرانسوی بوده و در مورد مردم فرانسه بوده...! اینکه صبح برای یکی فریاد می زنن و عصر از دشمنش حمایت می کنن...

اقلا می تونیم امیدوار باشیم که همه می تونن عوض شن :ws3:

لینک به دیدگاه
چند روز پیش داشتم اخبار ایران رو نگاه میکردم. رئیس سازمان انرژی اتمی اعلام کرد که از طریق انرژی اتمی تاحالا 11 میلیارد تومن تونستیم برق تولید کنیم. میگفت 20 میلیارد تومن هزینه کردیم تو همین چند وقته 11 میلیاردش برگشته. پس انرژی هسته ای چیز خوبیه!

ینی کلی حرف میشه زد. ولی واقعاً اعتقاد داری ما 20 میلیارد تومن بابت نیروگاه بوشهر هزینه کردیم؟!

میلیارد تومن یا دلار:w58:؟زیاده؟

بوشهرو که زمان شاه روسها درست کرده بودن.....

نه نه یادم اومد از 8 سال پیش استارت خورد....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...