رفتن به مطلب

مشکلات بزرگ کارشناسی ناپیوسته معماری...!!

ارسال های توصیه شده

من موندم یه احمق یه تصمیمی گرفته چرا دیگرون که میفهمن تو سرش نمیزنن!!اخه کی الفبای معماری رو تو هنرستان خونده؟

چی کسی 2 سال قبل دانشگاه رو با خطکش t و ماکت سازی و غیره کار کرده؟

چه کسی 2 سال تمام فقط تو دوره هنرستان واحدهای معماری گذرونده؟

حالا کجای دنیا اومده که این طور آدمایی که اینطور زحمت کشیدن حقشون این باشه!!!اخه احمقی که تصمیم گرفتی برو یه نگاه تو دانشگاهای پیوسته بنداز!!!ببین دانشجوهای معماری که بعد 2 ترم هنوز نمیدونن خطکش و اتود و ... چیه و چطور باید ازش استفاده کنن!!!برو ببین 7 ترم رو گذروندن هنوز بلد نیستن یه طرح بزنن!!!برو ببین که هنوز مبانی ندونسته و اصول رو نمیدونن و حتی یه بار هم کاراموزی رو نگذروندن چطور طراحی و نظارت میکنن و چه بلایی دارن سر جامعه میارن!!

چرا ما نباید ناظر باشیم!!1اخه چیه یه گروه مهندسان پیوسته از ما بیشتره؟

واحد که ما بیشتر از اونا گذروندیم

کارآموزی و کارورزی که ما 6 واحد در 3 دوره گذروندیم

ما که 2 سال حداقل بیشتر از اونا یاد گرفتیم و تو معماری بودیم!!!

اخه کجای دنیا تا الفبا رو یاد نگرفته میرن کتاب مینویسن!!!

الان کشور ما همین شده !!!فقط یه بار کار گروه معماری پیوسته و نا پیوسته رو با هم مقایسه کنین!!!!

فقط یکی بهم بگه چیه این پیوسته از ناپیوسته بیشتره!!من که بیشتر بودن معماری ناپیوسته رو تا حدی گفتم!!حالا یکی بیاد از پیوسته ها بگه!!!

لینک به دیدگاه
:a030:

بچه ها من نمیخوام قضاوتی کنم..هرچندکه همیشه خوب و بد همه جا هست....

ولی تو دانشگاههای اینجا و اساتید ما همیشه مینالن از ناپیوسته ها...حالا علت و نمیدونم...ضعف یا هرچی ولی میدونم همه مثل هم نیستن..

برای همتون آرزوی موفقیت دارم....

:icon_gol:

هیچ وقت نمیشه همه رو با یک چوب زد.

همیشه همه جا و در همه زمینه ها هم خوب وجود داره و هم بد.

تو کارشناسی ناپیوسته بچه هایی هستن که از پیوسته ها و سراسری ها خیلی خیلی بهترن.

همینطور اساتید ما هم در دانشگاه هایی مثل علم و صنعت و دانشگاه تهران تدریس می کنن.پس تفاوت چندانی وجود نداره.

تنها نقطه ضعفی که ناپیوسته نسبت به پیوسته ها دارن اینه که ریاضیشون ضعیف تره که خیلی به معماری و طراحی این حرفا ارتباط نداره.

اما در مقابل شما باید به یک دانشجوی ترم اول پیوسته یاد بدی که خط کش تی ، پلان ، نما ، مقطع ، ماکت و.... چیه؟

لینک به دیدگاه
هیچ وقت نمیشه همه رو با یک چوب زد.

همیشه همه جا و در همه زمینه ها هم خوب وجود داره و هم بد.

تو کارشناسی ناپیوسته بچه هایی هستن که از پیوسته ها و سراسری ها خیلی خیلی بهترن.

همینطور اساتید ما هم در دانشگاه هایی مثل علم و صنعت و دانشگاه تهران تدریس می کنن.پس تفاوت چندانی وجود نداره.

تنها نقطه ضعفی که ناپیوسته نسبت به پیوسته ها دارن اینه که ریاضیشون ضعیف تره که خیلی به معماری و طراحی این حرفا ارتباط نداره.

اما در مقابل شما باید به یک دانشجوی ترم اول پیوسته یاد بدی که خط کش تی ، پلان ، نما ، مقطع ، ماکت و.... چیه؟

اگه خوند باشید منم گفتم خوب و بد وجود داره....:banel_smiley_4:

بقیه رو نمیدونم ولی خودم قبل دانشگاه مدک فنی گرفتم:ws37:

ولی میگن خلاق ترن:ws3:

حالا این حرفا چیزی رو درست نمیکنه.....که اعتراض نامه ای چیزی بنویسیدوحضوری برید.....

به نظر من نشستنو حرف زدنو حرص خوردن دورا دور فایده نداره....

برید از نزدیک بالاخره تکلیفتون معلوم میشه..

موفق باشید:ws37:

لینک به دیدگاه
اگه خوند باشید منم گفتم خوب و بد وجود داره....:banel_smiley_4:

بقیه رو نمیدونم ولی خودم قبل دانشگاه مدک فنی گرفتم:ws37:

ولی میگن خلاق ترن:ws3:

حالا این حرفا چیزی رو درست نمیکنه.....که اعتراض نامه ای چیزی بنویسیدوحضوری برید.....

به نظر من نشستنو حرف زدنو حرص خوردن دورا دور فایده نداره....

برید از نزدیک بالاخره تکلیفتون معلوم میشه..

موفق باشید:ws37:

میدونم.مخاطب من شما نبودی.:icon_gol:

من اینو در جواب حرف استادتون گفتم.

آره دیگه هدف منم ایجاد وحدت بین بچه هاست...:hanghead:

لینک به دیدگاه

خب من نمیدونم دوستامون روی چه حسابی میگن بچه های ناپیوسته تنبلن! من هم توی اصفهان و هم توی یزد که بودم همیشه استادها معتقد بودن ظلمی که به بچه های فنی میشه عادلانه نیست!:sigh:

بچه های فنی همونهایی هستن که همه با انگیزه و از 16 سالگی این راهو انتخاب کردن!:hanghead:

حالا از این بحث ها بگذریم

من خودم ورودی 91 تکنولوژی معماری ام، اصلا هم همچین قانونی اعمال نشده!:ws3:

علاوه بر این مطمئنا بعد از این که مدارک ورود ما به دانشگاه با عنوان تکنولوژی بوده غیر ممکنه عنوان فارق التحصیلی رو عوض کنن که!! احتمالا اگر هم چنین اری بخوان بکنن برای بعد از اینه!:icon_pf (34):

درباره نظارت هم من حدود یک ماه پیش از یه منبع نسبتا موثق شنیدم که بعد از 3 سال از تاریخ فارق التحصیلی کاردانی هم ما میتونیم مهر نظارت بگیریم!

مهر طراحی هم جدیدا نظام مهندسی های هر شهر بسته به شرایط و تعداد داوطلبهای شرکت توی ازمونشون توی بعضی شهر ها مهر میدن به ناپیوسته ها:ws37:

مثلا میدونم در حال حاضر نظام مهندسی یزد مهر طراحی به ناپیوسته ها میده ولی اصفهان نه!:sigh:

راستش من به این نتیجه رسیدم به هیچ قانونیشون توجه نکنم! مطمئن باشین فردا صبح هم یه ماجرای جدید راه میندازن!ما سر کاردانی هم یه دور همین کارا رو باهامون کردن اونقدر اعتراض کردیم خودمونو کشتیم اخرش هم هیچی نشد خودشون نظرشون عوض شد!:ws37:

لینک به دیدگاه
اشکال نداره اگه حق امضا بگیریم 5 سال نه 6 سال هم باشه قبوله فقط بتونیم:a030:

با این دید به مسائل نگاه میکنیده که اینا هم هر کاری دلشون میخواد می کنن!

یه جوری صحبت می کنید که انگار اگه به ما حق امضا بدن یه لطف و بخششی در حق ما کردن!!

این موارد حق مسلم ماست.

لینک به دیدگاه
با این دید به مسائل نگاه میکنیده که اینا هم هر کاری دلشون میخواد می کنن!

یه جوری صحبت می کنید که انگار اگه به ما حق امضا بدن یه لطف و بخششی در حق ما کردن!!

این موارد حق مسلم ماست.

اره حق مسلم ماست!

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...