رفتن به مطلب

تشکر و خسـته نباشید به سه تن از مدیران سابق انجمن_ (هانیه،پوریا،مینا)

setare.blue

ارسال های توصیه شده

سلام، یه روز نیستی چه اتقافاتی میوفته..........:ws3:

چقدر تاپیک های تبریکـــ و خسته نباشید زیاد شدند، قرار بود همه در یک تاپیکــــــــ باشندhanghead.gif

از همه دوستانی که که این تاپیک ها رو استارت زدند بسیار ممنونم.:a030:

چند تن از مدیران انجمن از گروه مدیریت رفتند .

Pantalasa :

هانیه عزیز حدودا 6ماه سمت مدیریت روابط عمومی انجمن رو بر عهده داشتند، که حدودا 3ماه به صورت خودجوش و فعال در این حیطه به من و تیم مدیریت کمک کردند.

میدونین که کارهای مدیر روابط عمومی طوری هستش زیاد تو چشم نیست و دیده نمیشه، این رو کسانی که در این حیطه در انجمن های مختلف فعالیت داشتند بیشتر حس میکنند. به شخصه با اینکه از ابتدا مخالفت کردم اما بعد از گذشت 3ماه به دلیل پروژه و مسائل شخصی ، درخواست استعفا کردند که بعد از کلی صحبت کردن قـبول شد.( بالاخره کار خودتو کردی، اگز تو پیری، پس من چیم؟!!!):banel_smiley_4:

عزیزم به خاطر تمام زحماتی که در طول این مدت (هرچند کوتاه )کشیدی ممنونم...خسته نباشی.........heartshape2.gif:w02:

آقا پوریا هم برای ارتقاء تالار مهندسی فناوری اطلاعات و IT

خیلی زحمت کشیدند، ممنونم بابت تمام زحماتی که برای این تالار کشیدی..........خسته نباشی.:icon_gol::icon_gol:

VINA:

مینا جان هم از میتونم بگم از مدیران قدیمی انجمن هستند، به دلایل شخصی و مشغله هایی که داشتند، نمیتونستند در حیطه مدیریت حضور داشته باشند.

خیلی خسته نباشی، از همه زحماتی که برای تالار مهندسی صنایع کشیدی ،ممنونم وخسته نباشی.flowerysmile.gif

امیدوارم این دوستان مانند گذشته هرچند اندکــــــــ هم شده در انجمن حضور پیدا کنند....

دوستان موفق باشین.:icon_gol::icon_gol:

( مدیریت انجمن نواندیشان)

• Like 24
لینک به دیدگاه

منم خسته نباشی میگم به همه

به خصوص به پوریای عزیز ...

واقعا میدونم چقدر زحمت که چه عرض کنم چه زجری کشیده ... :whistle:

پوریا جان دستت طلا برادر .. :ws3: ایشالله که هرجا هستی شاد و تندرست باشی

لینک به دیدگاه

خسته نباشید:icon_gol:

شرمــــنــــده ولـــــی مــــجبـــــور شدم اینجا بهـــت پیام بـــــدم.sigh.gif

پـــــدر پـــــــوری؟؟؟:sigh:

دلــــم واســــت تنگـــــــــه خو:sigh:

پـــــــروفــــتــــو بــــاز کــــن دیــــگــــــه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

دوستان خسته نباشید :icon_gol:

ببخشید من یه سوال دارم ولی نمیخوام براش تاپیک بزنم. مهندسی معماری با معماری دانشکده هنر فرق داره؟ سپاس

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...