رفتن به مطلب

یه خسته نباشی توپل به محمدرضای گل مدیری که معدن دار شد و مایه دار

Alireza Hashemi

ارسال های توصیه شده

سلام:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

خیلی سخت بود این مملمون [h=1]Silence.[/h]رو برداریم از مدیریت تالار اما باتوجه به فعالیت های زیادی که تازه گیا داره و مشقلات فراوونش تالار معدن رو هوا بود

محمدرضا از روز اولی که این تالار بود مدیرش بود همچنین کمک و یار انوشه هم تو تالار گردشگری بود

خیلی واسه تالار معدن زحمت کشیده و این تالار 6 دانگ به اسم خودشه یادش به خیر یه مدت تالار معدن مثل توپ صدا کرد

با ایده های من و محمدرضا دو یاری که معدن رو بردیم اون بالا بالا ها:ws3:

images?q=tbn:ANd9GcQvdc2DRs4T1rs7FTKsHKZTwzGQMpkdExkPTBMmw3Ha6iqnl0okBQ

یه مدت مرخصی گرفته تا به کارای شخصیش بیشتر برسه و از اونجایی که دلش برای تالارش میتپید درخواست استعفاشو چند ماهی بود که داده بود اما دیگه محمدرضا ست نمیشد به سادگی بیخیالش شد خلاصه که قول داده زودتر معدنی که داره میزنه رو به بهره برداری برسونه بیاد پیش ما

بهش خسته نباشی زیاد نمیگم چون خیلی باهاش کار دارم

تا اون روز براش آرزوی موفقیت میکنیم و بهش میگیم ممل دوست داریم:w16:

[h=1]Silence.

user-offline.png[/h][h=1]171.gif[/h][h=1]star1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gif[/h]profilepic17120_30.gif

یه رفیق گل یه همکار دوست داشتنی یه مهندس با استعداد نوازندگی یه داداش واقعی

میخوامت ممدرضا:icon_gol:

خسته نباشی مدیر

images?q=tbn:ANd9GcQ26ODjfRL4KXEHa1nRlNay1-CVnn1IbcuHrc0KLifOJuBAowAnAA

• Like 44
لینک به دیدگاه

درودعلكم

محمدرضا دستت درد نكنه. :ws3:

اميدوارم توي كاراي خودت از هميشه موفق‌تر باشي و واقعا از كاري كه مي‌كني و جايي كه هستي راضي و خوشحال باشي. :icon_gol:

من ميگم برچسبا رو سرچ كنيم زحمت دوستمون هدر نره :دي

لینک به دیدگاه

درود.....

من هم بهتون خسته نباشید میگم و امیدوارم که اینبار با خاطره ها و دستاوردهایی که از موفقیت هاتون در زندگی واقعی بهشون خواهید رسید ،پیش ما برگردین.....:ws37:

برای شما دوست عزیز موفقیت بی حد و حصر و سلامتی و شادمانی رو آرزومندم.....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...