رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

برای برقراری مسابقه هم میشه همان تحلیل عکس صنایعی را داشته باشیم و هم میشه داستان یک خط تولید را بیان کنیم و از دوستان بخواهیم درباره اش نظر بدهند و از دانششون در حل مشکل این خط کمک بگیرند و جایزه هم امتیاز تشویقی در نظر بگیریم مثل یه case study میشه خوبه؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ممنون آقا حمید

همه نظراتتون خوب بود

من تا جایی که بتونم کمک میکنم

فقط لطف میکنید درمورد این جشنواره که گفتید بیشتر توضیح بدید ، من اطلاعاتی در مورد این موضوع ندارم

لینک به دیدگاه
ممنون آقا حمید

همه نظراتتون خوب بود

من تا جایی که بتونم کمک میکنم

فقط لطف میکنید درمورد این جشنواره که گفتید بیشتر توضیح بدید ، من اطلاعاتی در مورد این موضوع ندارم

این جشنواره در قالب چند برنامه انجام شد که همانطور که عرض کردم تحلیل عکس صنایعی و بانک جزوات آموزشی تالار صنایع بود که در قالب پی دی اف گنجانده شد و در همه تالار ها تبلیغ شد و عده زیادی به جزوات وحتی منابع اصلی که همان تاپیکها بود دسترسی پیدا کردند

و یه برنامه هم بود که تحت عنوان عمو نوروز جایزه میده برگزار شد که راستش را بگم یادم نیست چی بود؟فکر کنم طرح ایده بود

همچنین طوفان فکری تالار صنایع هم گذاشته شده بود که جشنواره جالب و پرباری بود

امسال هم میتونیم این کارها را با شکل نو انجام بدیم

لینک به دیدگاه

ممنون از لطفتون

من موافقم و به نظرم خیلی خوبه اگه همچین کاری بشه، فقط دوستان دیگه هم بیان نظراتشون رو سریعتر بگن که زودتر کار شروع بشه

یه موضوع اینکه جزواتی که تهیه شده بود تو چه مباحثی بوده؟

چه چیز جدیدی میتونیم بهش اضافه کنیم؟

مقاله های جدید که مربوط به صنایع بوده هم تو این جشنواره معرفی شدن؟

و ....

فایل این جشنواره هنوز هم هست؟

لینک به دیدگاه

دوستان فکر میکنم بغیر از ما 4 یا 5 نفر کسی نیست که نظری داشته باشه

پس لطف کنید یه جمع بندی از پیشنهاد های خودمون انجام بدیم و دست بکار بشیم

چون اگه بخوایم دوباره جشنواره داشته باشیم فرصت زیادی نداریم

به نظر من اگه بتونیم زمانی رو هماهنگ کنیم که همه بتونن حضور داشته باشن بهتره

لینک به دیدگاه

دوستان کسی نظری نداره...

الان موافق هستید یا مخالف؟؟؟؟:JC_thinking:

کسی برای روز خاصی نظری نداره؟؟

جمعه خوبه ؟؟؟ که دوستانی هم که سرکار هستند بقیه روزهارو مشکلی نداشته باشن!!!

لینک به دیدگاه

به نظر من جمعه خوبه ،اگر بقیه دوستان هم موافق باشن ....:w16:

درباره این که فعالیت تالار بیشتر عملی باشه یا تئوری ،بنظرم هر دو این ها باید در کنار هم ادامه پیدا کنند ....

چون نزدیک عید هستیم ،برای شروع فعالیت با جشنواره شروع میکنیم ...

برنامه ای که برای جلسه در نظر داریم مشخص کردن وظایف هست ،هر کس یک بخشی از کار رو برای جشنواره نوروزی بر عهده میگیره ....

پس قرار بر این باشه که تا روز جمعه فکر کنیم که میخواهیم چه بخش هایی این جشنواره داشته باشه و چه کارهایی میشه انجام داد.....

دوستان اگر موافق روز جمعه هستند اعلام کنند تا ساعت برای برقراری جلسه از طریق کنفرانس در یاهو مشخص بشه....

ممنون....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
به نظر من جمعه خوبه ،اگر بقیه دوستان هم موافق باشن ....:w16:

درباره این که فعالیت تالار بیشتر عملی باشه یا تئوری ،بنظرم هر دو این ها باید در کنار هم ادامه پیدا کنند ....

چون نزدیک عید هستیم ،برای شروع فعالیت با جشنواره شروع میکنیم ...

برنامه ای که برای جلسه در نظر داریم مشخص کردن وظایف هست ،هر کس یک بخشی از کار رو برای جشنواره نوروزی بر عهده میگیره ....

پس قرار بر این باشه که تا روز جمعه فکر کنیم که میخواهیم چه بخش هایی این جشنواره داشته باشه و چه کارهایی میشه انجام داد.....

دوستان اگر موافق روز جمعه هستند اعلام کنند تا ساعت برای برقراری جلسه از طریق کنفرانس در یاهو مشخص بشه....

ممنون....:icon_gol:

سلام بر دوستان عزیز

منم با جمعه موافقم البته بستگی به ساعتش داره ولی فعلا هنوز جمعه من پر نشده و برنامه خاصی ندارم

فقط یه موردی بگم

اگر بتونید میلاد را بیاریدش خیلی خوب میشه داره تنبلی میکنه یه کم ازش کار بکشیم بدعادت شده:ws3:

داره به بهانه ارشد شما از زیر کار درمیره بهش بگید امتحانمو دادم

ویه مورد دیگه اینکه خانم مدیر چطور باید با یاهو مسنجر باهم مرتبط بشیم چون تعداد بچه ها یه کم زیاده و چت باید چند منظوره باشه و سخت میشه؟

لینک به دیدگاه
بعد از ظهر روز جمعه ساعت 5 خوب هست؟

این ایمیل من هست : intelligent_ie1988@YAHOO.com

آقا حمید از طریق کنفرانس نمیشه؟:ws38:

ببینید همه باید آی دی همدیگه را توی لیست اد کنند

مشکلی که هست اینه که تعدادمون واسه یاهو مسنجر زیاده اگر بخواهیم از طریق یاهو مسنجر گفتگو کنیم خیلی سخت میشه

من نمیدونم میشه از طریق مسنجر کنفرانس گذاشت یاخیر

لینک به دیدگاه

من فکر میکنم بشه کنفرانس رو از طریق مسنجر گذاشت، چون تو کنفرانس تعداد مهم نیست

فکر میکنم کافیه یه نفر ای دی ها رو تو addlist داشته باشه و برای بقیه پیغام میاد و باید اکسپت کنن

فقط شاید کنترل کردن بحث یه مقدار مشکل باشه

حدودا چند نفر هستیم؟؟؟

لینک به دیدگاه

آقا حمید 5-6 نفر هستیم ، سخت نمیشه انشالا ،حداقلش این هست که به امتحانش میارزه....:w16:

من تو یاهو مسنجر آتنا جان و علی آقا رو تونستم اد کنم ،چون بقیه دوستان جیمیل داشتن و آقای linktaz هم ایمیلی ازشون در پروفایلشون پیدا نکردم. لطفا همگی با آی دی یاهو من و بقیه دوستان رو تو لیستتون اد کنید ....:a030:

ممنون....

لینک به دیدگاه
آقا حمید 5-6 نفر هستیم ، سخت نمیشه انشالا ،حداقلش این هست که به امتحانش میارزه....:w16:

من تو یاهو مسنجر آتنا جان و علی آقا رو تونستم اد کنم ،چون بقیه دوستان جیمیل داشتن و آقای linktaz هم ایمیلی ازشون در پروفایلشون پیدا نکردم. لطفا همگی با آی دی یاهو من و بقیه دوستان رو تو لیستتون اد کنید ....:a030:

ممنون....

هستی جان فکر نمی کنم برای کسانی که gmail دارند هم مشکلی پیش بیاد

شما اگر ادد کنید براشون ایمیلی فرستاده میشه که از طریق اون میتونن ادد بشن

فقط باید مسنجر رو داشته باشن...:w16:

لینک به دیدگاه
هستی جان فکر نمی کنم برای کسانی که gmail دارند هم مشکلی پیش بیاد

شما اگر ادد کنید براشون ایمیلی فرستاده میشه که از طریق اون میتونن ادد بشن

فقط باید مسنجر رو داشته باشن...:w16:

ما که جیمیل داریم نمی تونیم وارد یاهو مسنجر شیم چون یاهو مسنجر یاهو ایدی می خواد نه گوگل ایدی.در ضمن شما بزرگان که با هم تو مسنجربه توافق برسید ما نظر شما رو هر چی که باشه می پذیریم

لینک به دیدگاه

با درود و سلام خدمت دوستان عزیز....

جلسه اول تالار صنایع با مشارکت Ali Akbar.J ،a_ghadimi ،MOH4MM4D.44 و اینجانب با موضوع جشنواره نوروزی تالار صنایع تشکیل و در طی آن پیرامون مسائل مختلف پیرامون این جشنواره بحث و تصمیمات لازم در این راستا با همکاری دوستان اتخاذ گردید...

با تشکر....:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...