رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

درود خدمت دوستان عزیز....

جلسه دوم تالار صنایع

موضوع :انتشار مجله

زمان :چهارشنبه 20 فروردین ساعت 22 شب

مکان :یاهو مسنجر

از دوستان عزیز تقاضا دارم در این جلسه شرکت نمایند .

با تشکر...:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

متاسفانه شب گذشته اینترنت من قطع بود و نشد جلسه شرکت کنم ، البته به نظر میرسه طبق روال برگزار نشده:ws3:

سلام بر متخصص انجمن:icon_gol:

نه برگزار شد و قرار شد فعلا شماره جدید مجله به یاری خدای متعال انشالله اواسط اردیبهشت بیاد بیرون

حالا فعلا این شماره جدید بیاد بعدش اطلاعات تکمیلی به سمعتون خواهد رسید

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

من متوجه نشدم این جلسات حول چه موضوعیه؟ کاش امکانش بود که موضوعی را مشخص کنیم . و همگی مطالبی که برای شیر کردن داریم یا سوالاتی که در ان زمینه داریم را جمع می کردیم و درموردش صحبت می کردیم.

لینک به دیدگاه
من متوجه نشدم این جلسات حول چه موضوعیه؟ کاش امکانش بود که موضوعی را مشخص کنیم . و همگی مطالبی که برای شیر کردن داریم یا سوالاتی که در ان زمینه داریم را جمع می کردیم و درموردش صحبت می کردیم.

سلام دوست عزیز...خیلی خوش اومدی :icon_gol:

ممنون از اینکه نظرتون رو گفتید....شما میتونید هر نظر یا پیشنهادی که دارید رو در دفتر مدیر تالار صنایع بیان کنید

اگه بعد از بررسی نظری که دادین، تصمیم بر این شد که جلسه ای برگزار بشه اینجا برگزار و یا اطلاع رسانی میشه :w16:

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...