رفتن به مطلب

حذف کشتی از المپیک (نظر سنجی)

hamid_hisystem

نظرتان درباره حذف رشته ورزشی کشتی از المپیک چیست؟  

21 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظرتان درباره حذف رشته ورزشی کشتی از المپیک چیست؟

ارسال های توصیه شده

کار به جنبه های دیگه این رویداد ندارم ولی واقعا تمام شوق ایرونیا نسبت به المپیک همین کشتی بود / شدیدا ناراحت شدم با شنیدن این خبر

لینک به دیدگاه

دقیقا منم نظر مهندس رو دارم - تمام شوق ایرانی ها به المپیک به خاطر همین کشتی بود

منم ناراحت شدم

به نظرم لابی کردن - بخصوص که به خاطر همین کشتی و قهرمانی در المپیک بارها پرچم مقدس کشورمون به اهتزاز در اومد

و بد خواه ها سوختن - از طرفی مدالهای کشتی در رتبه خوب کشورمون بسیار تاثیر گذار بود

الان رتبه ها دقیق یادم نیست ولی کشورهای منطقه و علی الخصوص بدخواهها حرفی برای گفتن نداشتن

لینک به دیدگاه
جالب اینه که به غیر ازایران کشورهایی مثل امریکا و روسیه هم خیلی رو مدال کشتی حساب باز میکنن

خداروشکر که آمریکا و روسیه هم تو این قضیه نفع دارن و نمیذارن حذف بشه وگرنه از این بی عرضه ها که بخاری بلند نمیشه.

مارتینتی هم خداروشکر انداختنش بیرون. برای اولین بار لابی آمریکا و روسیه تو فدراسیون کشتی با هم متحد شدن.

واقعاً با حذف کشتی از المپیک این رشته تو ایران از بین میره.

لینک به دیدگاه

حذف شدن کشتی بیش از هر کشوری به ضرر ایران و آذربایجان خواهد بود.

به نظر من این کار ، کار کشورهای ابر قدرت دنیا مثل انگلیس و آمریکا و آلمان و فرانسه است.

چون تو المپیک در این زمینه حرفی برای گفتن نداشتن و وجود این رشته براشون سودی نداشت پس برای چی باید این رشته وجود داشته باشه تا کشورهایی مثل ایران و روسیه و جدیدا آذربایجان بیان و مدال ببرن؟؟

جالب اینه که به غیر ازایران کشورهایی مثل امریکا و روسیه هم خیلی رو مدال کشتی حساب باز میکنن

به نظر من آمریکا هم موافق حذف شدنه کشتیه و گرنه حذف کردن یه رشته که آمریکا خواهان اونه خیلی سخته.

تعداد مدالهای امریکا تو کشتی در برابر رشته های دیگه خیلی کمه.

درسته که قهرمان شد اما از نظر تعداد ، مدال هاشون زیاد نبود همینطور باید این رو در نظر گرفت که نا داوری هاهم مزید بر علت شد وگرنه شاید حتی همین 3تا مدال رو هم نمیگرفت.

در مجموع عقیده ی من اینه که اگه آمریکا واقعا مخالف باشه نمیتونن حذف کنن.

لینک به دیدگاه

به نظرم این تصمیم بیشتر از اینکه یک تصمیم عملی باشه، جنبه ی جنگ روانی داره. یه جورایی شاید میخوان واکنش های مختلف رو محک بزنن و اینکه یه مدت افکار عمومی رو هم سرگرم میکنن. خیلی دوست دارم دلایلی منطقی برای این اقدام پیدا کنم..:ws52:

فقط زمان مشخص میکنه که چی تو سرشون میگذشته واقعا!:ws3:

درسته که ما تو کشتی خیلی حرفا برای گفتن داریم ولی باید قبول کنیم که متاسفانه ما در ورزش های انفرادی مثل همین کشتی و وزنه برداری بدون برنامه ریزی های اصولی و سرمایه گذاری های درست، تنها با تکیه به استعدادهای خودجوش یکه تازی میکنیم...اما حقیقتا در انجام کارهای تیمی مشکل داریم، هرچی تعداد نفرات یک تیم بیشتر میشه، احتمال رسیدن به موفقیت در سطوح بالا کاهش پیدا میکنه... این یه مشکل اساسی هست که میشه در شرایط بوجود اومده بیشتر روش تأمل کرد...

لینک به دیدگاه
به نظرم این تصمیم بیشتر از اینکه یک تصمیم عملی باشه، جنبه ی جنگ روانی داره. یه جورایی شاید میخوان واکنش های مختلف رو محک بزنن و اینکه یه مدت افکار عمومی رو هم سرگرم میکنن. خیلی دوست دارم دلایلی منطقی برای این اقدام پیدا کنم..:ws52:

فقط زمان مشخص میکنه که چی تو سرشون میگذشته واقعا!:ws3:

درسته که ما تو کشتی خیلی حرفا برای گفتن داریم ولی باید قبول کنیم که متاسفانه ما در ورزش های انفرادی مثل همین کشتی و وزنه برداری بدون برنامه ریزی های اصولی و سرمایه گذاری های درست، تنها با تکیه به استعدادهای خودجوش یکه تازی میکنیم...اما حقیقتا در انجام کارهای تیمی مشکل داریم، هرچی تعداد نفرات یک تیم بیشتر میشه، احتمال رسیدن به موفقیت در سطوح بالا کاهش پیدا میکنه... این یه مشکل اساسی هست که میشه در شرایط بوجود اومده بیشتر روش تأمل کرد...

البته دلیلشون رو عدم درآمد زایی عنوان کردن که تا حد زیادی درسته.

لیگ کشتی ایران از قویترین لیگ های دنیائه.

وضعیت تیم هاشو ببینید یه عده سرمایه دار عاشق کشتی و ورزش هستن که میان یه تیم درست میکنن بعد یه مدت هم تیم منحل میشه.

مثل فوتبال نیست. این ورزش از لحاظ مالی سربار حساب میشه. حرفه ای از اون لحاظ نیست. حمایت دولتی پشتش نباشه از بین میره. اونا میگن نباید اینجوری باشه.

لینک به دیدگاه

کشتی جام جهانی خوبه، ولی کشتی المپیک یه سطح بالاتره

اگه حذف کنن، کشتی تو دنیا روند نزولی پیدا می کنه

بجاش این ورزشایی مثل رقص باطناب و رقص تو آب و اینجور چیزا رو باید حذف کنن !

لینک به دیدگاه

مخالفم 500 درصد

دوستان دعا کنید کشتی آزاد فینال حریف روسیه:sad0: بشیم بلکه جبران باخت فرنگی بشه..

البته هنوز به فینال نرسیدیم. صبخح 7 بر 0 زاپن رو بردیم

لینک به دیدگاه

گزارش لحظه به لحظه کشتی آزاد:ws3:

بلغار هم بردیم 6-1 مونده گرجستان و امریکا تا قریب به یقین فینال با روسیه:sad0: دسته و پنجه نرم کنیم

دود دو دود ایران:w14:

لینک به دیدگاه
گزارش لحظه به لحظه کشتی آزاد:ws3:

بلغار هم بردیم 6-1 مونده گرجستان و امریکا تا قریب به یقین فینال با روسیه:sad0: دسته و پنجه نرم کنیم

دود دو دود ایران:w14:

از روسیه انتقام بگیریم که هیچ / دوس دارم این گودرزی حال جردن باروفس آمریکایی رو بگیره / شرکت کرده دیگه باروفس نه؟

لینک به دیدگاه
یعنی خدایی حال کردم با کشتی الان بچه ها / اسماعیلی پور و گودرزی خیلی مشتی کشتی گرفتن حیفه بخدا حذف بشه

به جنبه فرهنگی کشتی گیرا هم نگاه کن. 1% از بی اخلاقی هایی که تو فوتبال میشه هم تو کشتی اتفاق نمی افته.

فوتبال لیگ دسته 2 نوجوانان هم نگاه کنی تو زمین رو هم خطا میکنن پامیشن فحش و ... ولی این چیزا واقعاً تو کشتی نیست.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
از روسیه انتقام بگیریم که هیچ / دوس دارم این گودرزی حال جردن باروفس آمریکایی رو بگیره / شرکت کرده دیگه باروفس نه؟

آره

به جنبه فرهنگی کشتی گیرا هم نگاه کن. 1% از بی اخلاقی هایی که تو فوتبال میشه هم تو کشتی اتفاق نمی افته.

فوتبال لیگ دسته 2 نوجوانان هم نگاه کنی تو زمین رو هم خطا میکنن پامیشن فحش و ... ولی این چیزا واقعاً تو کشتی نیست.:icon_gol:

مرسی مرسی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...