رفتن به مطلب

مشاوره جهت راه اندازی انجمن و مشکلات وی بولتین

Mohammad Aref

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز

بعضی از دوستان شاید انجمنی داشته باشن که با سیستم وی بولتین راه انداختن یا بخوان راه بندازن.

این تاپیک رو زدم تا اگه کسی سوالی تو هر زمینه ای داشت بپرسه و تاحد توان اگه بلد باشم یا تجربه ای داشته باشم به همراه دوستانی دیگه ای که بلد هستن در خدمت دوستان هستیم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

خیلی خوشحال شدم وقتی این تایپیک رو دیدم ... ممنون

حالا با اولین سوال افتتاح میکنم: من میخوام یه سایت طراحی کنم به خاطر همین هم با فتوشاپ قالبش رو بصورت psd درست کردم ولی نمیدونم که چه طوری آمادش کنم برای استفاده در وی بولتین....

ممنون میشم که راهنماییم کنید .../

لینک به دیدگاه

حالا با اولین سوال افتتاح میکنم: من میخوام یه سایت طراحی کنم به خاطر همین هم با فتوشاپ قالبش رو بصورت psd درست کردم ولی نمیدونم که چه طوری آمادش کنم برای استفاده در وی بولتین....

من البته بگم همچین حرفه ای نیستما :ws3:

با توجه به سیستم کدنویسی قالبی که وی بولتین یا کلاً فروم ها دارن متفاوت با مدیریت محتواهایی مثل وردپرس و ... هست، فکر نکنم بشه قالب رو تو فتوشاپ طراحی کرد و یکباره آورد تو وی بولتین.

مگه اینکه تک تک قسمت ها به صورت مجزا تو فتوشاپ طراحی بشه و آورده بشه تو وی بولتین. چندین بخش هستش، دکمه ها جدا، هدری که بالای هر پاسخ هستش. خود پیش زمینه ای که پست ها توش قرار میگیره یا مشخصات کاربری توش قرار میگیره. استایلی که هر کدوم از اینا می تونن داشته باشن. یا منوهای بالا، فوتر و هدر کلی، پروفایل ها، بخش آلبوما، گروه های دسته جمعی، کنترل پنل و ......

البته بازم میگم که یه کدنویس نیستم. که اگه بودم یه قالب اختصاصی طراحی میکردم. :ws3:

لینک به دیدگاه

درود :icon_gol:

با فتوشاپ شما قاعدتا باید پلن رو طراجی کنید بعد اجزا رو slice کنید یعنی تبدیل بشه به html و css / بعد این کدهاتون رو تو یه روال خاص vb بچینید / البته من با چندتا فروم که کار کردم دیدم تو قالب ها xml هم دخیل هست

لینک به دیدگاه

آقا از همگی ممنون ولی من به طور مجزا هم درست کردم همونطور که آقا محمد عرض کردند ولی مرحله ی بعدی چیه ... چون من اولین باره کاره طراحی سایت رو انجام میدم!

لینک به دیدگاه
آقا از همگی ممنون ولی من به طور مجزا هم درست کردم همونطور که آقا محمد عرض کردند ولی مرحله ی بعدی چیه ... چون من اولین باره کاره طراحی سایت رو انجام میدم!

خیلی عالیه / چند تا فیلم آموزشی زبان اصلی از طراحی قالب وی بی پیدا کردم سعی میکنم آموزشش رو به قلم فارسی تو یه تاپیک بزنم خیلی دوست دارم خودمم یاد بگیرم

مرسی از تاپیکتون:icon_gol:

حالا شما از وژن 4 ویبولتین استفاده میکنید؟

بله ورژن 4 هست

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

با سلام.

من یه سوال دارم. نظرسنجی انجمن ما، بیشتر از 10 گزینه نمیتونه داشته باشه و قابلیت چند انتخابی رو هم نداره.

من چیکار کنم که این 2 قابلیت رو داشته باشه ؟

مرسی از دوستان

لینک به دیدگاه
با سلام.

من یه سوال دارم. نظرسنجی انجمن ما، بیشتر از 10 گزینه نمیتونه داشته باشه و قابلیت چند انتخابی رو هم نداره.

من چیکار کنم که این 2 قابلیت رو داشته باشه ؟

مرسی از دوستان

واسه بیشتر کردن گزینه 10 به قسمت تنظیمات اصلی انجمن برو گزینه تنظیمات نظرسنجی و امتیاز موضوع رو انتخاب کن تو تنظیمات این قسمت، مورد اولش مربوط به تعداد گزینه هایی هست که میشه تو نظرسنجی گذاشت.

حداکثر تعداد انتخاب هاي نظر سنجي

پیش فرض رو 10 هستش که می تونی خودت رو عددی که تمایل داری بذاری و حداکثر رو تعیین کنی.

در مورد چندانتخابی بودن هم موقعی که نظرسنجی داره ایجاد میشه خودش چندتا گزینه باشه اینکه نتیجه عمومی باشه یا نه یا اینکه چند انتخابی باشه یا نه. اون موقع می تونی با زدن تیک یا برداشتن تیک مشخص کنی.

به صورت پیشفرض نظرسنجی عمومی هستش و یک انتخابی که می تونی تیک چندانتخابی رو بزنی :a030:

لینک به دیدگاه

طبق آموزش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
اومدم تاریخ انجمن رو شمسی کنم ترکیدش و الان تدمین سی پی باز نمیشه.کسی میدونه باید چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه
طبق آموزش
اومدم تاریخ انجمن رو شمسی کنم ترکیدش و الان تدمین سی پی باز نمیشه.کسی میدونه باید چیکار کنم؟

قبلاً هم گفته بودم شمسی کردن تاریخ زیاد به ریسکش نمیارزه. کلاً هکایی که ایرانیا میشینن مینویسن دستکاری میکنن ایراد معمولاً زیاد داره. چه این باشه چه اون پرداخت آنلاین باشه چه ....

چون با این هک کار نکردم نمیدونم چیه. ولی پیشنهادم اینه کمتر سراغ هکایی بری که معتبر نیست.

لینک به دیدگاه
قبلاً هم گفته بودم شمسی کردن تاریخ زیاد به ریسکش نمیارزه. کلاً هکایی که ایرانیا میشینن مینویسن دستکاری میکنن ایراد معمولاً زیاد داره. چه این باشه چه اون پرداخت آنلاین باشه چه ....

چون با این هک کار نکردم نمیدونم چیه. ولی پیشنهادم اینه کمتر سراغ هکایی بری که معتبر نیست.

آره زد ترکوند:دی.آخه اینطوری هم تاریخش یه طوری هست:دی.مجبور شدم از 4.2 به 4.2 آپگرید کنم تا درست شد:a030:

لینک به دیدگاه

چطوری میتونم وقتی یکی از پستی تشکر کرد،برای اون فردی که تشکر شده توی قسمت جهت اطلاع من بیاد که مثلا شما یک تشکر جدید دارید؟

لینک به دیدگاه

چطوری میتونم وقتی یکی از پستی تشکر کرد،برای اون فردی که تشکر شده توی قسمت جهت اطلاع من بیاد که مثلا شما یک تشکر جدید دارید؟

از این هک باید استفاده کنی:

لینک به دیدگاه

سلام محمد چطوری؟

آقا چند تاسوال دارم

1-چجور به پست بیت فیلد اضافه کنم؟

2- نمیتونم درجه کاربری اضافه کنم، البته یه بار ستاره اضافه کردم ولی برای عنوان ها کار نمیکنه یا بهتر بگم تصویر رو نمیاره چکارش کنم؟

3-داخل پروفایل کاربر سمت راست که نوشته پیغام خصوصی، آخرین ارسال ها و ... اینا فونتشون بزرگ شده چجور کوچکشون کنم؟

لینک به دیدگاه

دوستان، من یه مشکلی دارم. میخوام اجازه حذف کلی تاپیک، به غیر از ادمین، برای هیچ گروه کاربری باز نباشه. حتی مدیران ارشد که سوپر مدیر هستن. چیکار کنم؟ چه روش و یا پلاگینی رو پیشنهاد میکنید ؟

در ضمن، یکی از مدیران، یه تاپیک رو حذف کلی کرده. راهی وجود داره برای برگردوندنش؟ البته به غیر از ریکاوری توسط هاست.

لینک به دیدگاه
سلام محمد چطوری؟

آقا چند تاسوال دارم

1-چجور به پست بیت فیلد اضافه کنم؟

2- نمیتونم درجه کاربری اضافه کنم، البته یه بار ستاره اضافه کردم ولی برای عنوان ها کار نمیکنه یا بهتر بگم تصویر رو نمیاره چکارش کنم؟

3-داخل پروفایل کاربر سمت راست که نوشته پیغام خصوصی، آخرین ارسال ها و ... اینا فونتشون بزرگ شده چجور کوچکشون کنم؟

سلام. مرسی. ممنون. تو خوبی؟

تو کنترل پنل مدیریت بخش فیلدهای مشخصات کاربر. اونجا میتونی فیلد جدید اضافه کنی. تو عکس زیر نشون دادم. البته تو این عکس درجه های کاربری هم که تو سوال دو پرسیدی هست:

akupshma4c716afkjlum.jpeg

بعد اینکه فیلد مورد نظرت رو اضافه کردی، واسه آوردن تو بخش پست بیت باید قالب رو ویرایش کنی. کدش بستگی به قالبت داره.

اگه خواستی کد قالب postbit_legacy استایلت رو بذار تا کد رو بهت بگم.

در مورد درجه های کاربری نمیدونم دقیقاً به چه شکلی میخوای. منظورت همین ستاره ها هستش که بعد مثلاً 200 پست یه ستاره اضافه بشه؟ :ws38:

اگه منظورت اینه تو همین عکسی که نشون دادم درجه های کاربری هم مشخصه.

تو اونجا اضافه کردن درجه جدید رو میزنی:

تعداد تکرار درجه: میشه همون تعداد ستاره یا آیکن (بستگی داره خودت چی میخوای بذاری)

گروه کاربری: که خب مشخصه تنظیم میکنی رو چه گروه کاربری ست بشه.

حداقل پست ها: تعیین میکنی از چند پست به بعد این درجه رو داشته باشه.

درجه دسته ای: وقتی مثلاً میزنی 3تا ستاره، بهتره درجه دسته ای روی بله باشه. گزینه چندان مهمی نیست

نوع نمایش: اینم زیاد مهم نیست. من خودم ثابت میذارم

مسیر فایل درجه کاربر: اینم که خب مشخصه لینک اون آیکن یا ستاره رو میذاری

استفاده از کد html هم خالی بذار

همینطوری به ترتیب می تونی درجه های مختلف کاربری رو تعریف کنی.

سوال سوم هم بعداً میگم. الان واقعاً خسته ام و سوالا هم یهویی دیدم گفتم بیام این دوتای اولو فعلاً بگم :icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...