رفتن به مطلب

جملات دانشجویان این ترم در ورقه امتحانی

ارسال های توصیه شده

معمولاً دانشجویانی که در طول ترم خوب درس نخوانند، یا با تأخیر می آمدند و غیبت داشتند، در امتحان با استرس مواجه می شوند و نگران نمره شان هستند. این ها تصور می کنند با نوشتن جملاتی که ربطی به امتحان ندارد، استاد را تحت تأثیر قرار می دهند. چند نمونه از دست نوشته های دانشجویانم را در ترمی که گذشت در وبلاگ قرار می دهم که خواندنشان خالی از لطف نیست.

emtehan-Fun-98.png

· سلام استاد .... قبول دارم، خیلی تنبلی کردم که در طول سال زیاد نخوندم. اما باور کنید من چون دانشگاه سراسری یا همون دولتی قبول نشدم، مجبور شدم برم سر یه کاری تا بتونم حداقل نصف شهریه ام را خودم پرداخت کنم. داخل یک گوشی فروشی کار می کنم و با هزار التماس برای روزهای امتحانم مرخصی ساعتی می گیرم. من دیشب فقط نصف جزوه را خوندم.... ازتون می خوام کمکم کنید. این رو می دونم ، یعنی با اخلاق شما آشنایی دارم که شما حتی اگر در زمینه ی امتحان به من ارفاق و کمک نکنید هم، حتماً صلاح من بوده. ولی ازتون خواهش می کنم به من کمک کنید... تو رو خدا یک فرصت بهم بدهید.

· سلام استاد عزیرم... شرمنده استاد، من چند جلسه ای نتونستم تو کلاس حضور پیدا کنم و تحقیقم را به شما ارائه دهم. خدا شاهد استاد، پدرم تصادف کرد و فوت کرد. به خاطر همین، سرم گرم کارهای ختم پدرم بود.

· با عرض سلام و خسته نباشی شرمنده بابت اینکه خط خوردگی زیاد داشت. به قول شما مدیریت خوبی نداشتم. (البته روی برگه)

· استاد عزیزم خواهشمندم عنایت فرمایید و با دست باز تصحیح فرماییدنسبت به تصحیح برگه و پروژه و حضور غیاب. استاد خواهش می کنم. خیلی خوندم یادم رفته. خواهشاً 10 بدهید.

· با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد بزرگوار، استاد اول از همه ببخشید اگه اذیتتون کردیم. استاد این درسو ما خیلی خوندیم ولی به دلیل شباهت زیاد سؤال، کلاً قاطی کردیم. استرس زیادی که داشتم. از این ورم کارم که بهم مرخصی ندادن. امیدوارم کمی ارفاق کنید ولی اگر ارفاق نکردید، مطمئن باشید ترم بعد با شما بر می دارم. خیلی ممنون از لطف شما

· خدایا! مبدأ خوبی ها، نعمت عافیت و مقصد خوبی ها، عاقبت به خیری است. بین این مبدأ و آن مقصد، خوشبختی و دلخوشی است. خدایا! به بزرگی ات سوگند آن را برای استاد عزیز و خوبم عطا فرما.

· استاد یک مقدار کمکمون کنید نمره مون بالا بشه، به خدا شاغلیم. · استاد عزیز! چرا دروغ بگویم؟ من فقط 14 ساعت مانده به امتحان را درس خواندم، ولی با این حساب که فوق العاده تیزهوش هستم و هر نوشته ای را حداکثر با 3 بار روخوانی می فهمم، سؤالاتی را هم که پاسخ ندادم کاملاً می دانم و خوانده ام، ولی استرس موجب شد تمرکزم را از دست بدهم و گرنه تمام سؤالات را خوانده و پاسخ هایش را بهتر از دیگران می دانم. امیدوارم که رضایت شما را جلب کرده باشم...... امضاء: شاگردی که همیشه تأخیر داشت.

· با سلام خدمت استاد عزیز. استاد ما از شما درسهای زیادی یاد گرفته ایم. اگر امکانش هست نمره ی این درس ما را خوب بدهید. ایشاله هرچه از خدا می خواهید به شما بدهد.

· با تشکر فراوان از زحمات شما استاد گرامی، از خداوند منان عمری با عزت را برای شما خواستارم. مهربانی شما برافروختنی است.

· با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما. اینجانب ........ همان دانشجویی که با شما در رابطه با مسائل زندگی صحبت کردم. استاد در حقیقت من خوب خوانده بودم، اما سر جلسه کمی اضطراب داشتم و درست هنگام نوشتن، برخی مطالب از یادم رفت و این هم از بدشانسی من بود. استاد من در رابطه با پروژه، یک تحقیق در مورد زندگی خود و کل مدیریت سازمان خدمتتان ارائه کردم و در تمامی جلسات حضور یافتم، علی رغم مشکلات خانوادگی. امیدوارم این اشتباه مرا ببخشید و حتی الامکان مرا در این امتحان کمک کنید. مرسی. خیلی ممنون.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

· خدایا! مبدأ خوبی ها، نعمت عافیت و مقصد خوبی ها، عاقبت به خیری است. بین این مبدأ و آن مقصد، خوشبختی و دلخوشی است. خدایا! به بزرگی ات سوگند آن را برای استاد عزیز و خوبم عطا فرما.

· با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما. اینجانب ........ همان دانشجویی که با شما در رابطه با مسائل زندگی صحبت کردم. استاد در حقیقت من خوب خوانده بودم، اما سر جلسه کمی اضطراب داشتم و درست هنگام نوشتن، برخی مطالب از یادم رفت و این هم از بدشانسی من بود. استاد من در رابطه با پروژه، یک تحقیق در مورد زندگی خود و کل مدیریت سازمان خدمتتان ارائه کردم و در تمامی جلسات حضور یافتم، علی رغم مشکلات خانوادگی. امیدوارم این اشتباه مرا ببخشید و حتی الامکان مرا در این امتحان کمک کنید. مرسی. خیلی ممنون.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اولی رو یه نمره کم میکنم و دومی نمره میدم. بقیه هم خنثی

لینک به دیدگاه
اولی رو یه نمره کم میکنم و دومی نمره میدم. بقیه هم خنثی

یعنی بین آدما فرق میذاری؟

من یا به هیچکس نمره نمیدم یه به کل کلاس نمره اضافه میکنم.

من که قاضی نیستم! ببینم کی راست میگه کی نمیگه. دانشجو و استاد در قبال هم وظایفی دارن که باید انجام بدن.

لینک به دیدگاه
اولی رو اگه من باشه با سقوط ازاد میندازم :banel_smiley_4:

دومی رو احتمالا کمک میکنمممم :ws37:

یعنی فقط از رو چند خط نوشته در مورد آدم ها قضاوت میکنی؟

لینک به دیدگاه
خب حتما مشکل داشته دیگههه ... مبنا رو صداقت میگیریم :icon_redface:

ولی یکی دیگه چون انشای بدی داشته حذف بشه؟

استاد که قاضی نیست. وظیفه اش این نیست ببینِ کی مشکل داشته کی نداشته.

شاید یه نفر مشکلش از همه بیشتر بوده ولی اصلاً خوشش نمیاد نامه بنویسه.

پس حق اون ضایع شه؟

یه مبنای برتری بین دانشجوها هست و اون هم برگه امتحان و کار کلاسیه. حالا هر کی مشکل داشت. باشه من با تمام وجود به عنوان یه استاد در خدمت مشکلش باشم ولی نه حق دیگران رو ضایع کنم.

من باشم اگر حتی ببینم در توانمه بهش کمک مالی هم میکنم ولی نمره نه!

لینک به دیدگاه
ولی یکی دیگه چون انشای بدی داشته حذف بشه؟

استاد که قاضی نیست. وظیفه اش این نیست ببینِ کی مشکل داشته کی نداشته.

شاید یه نفر مشکلش از همه بیشتر بوده ولی اصلاً خوشش نمیاد نامه بنویسه.

پس حق اون ضایع شه؟

یه مبنای برتری بین دانشجوها هست و اون هم برگه امتحان و کار کلاسیه. حالا هر کی مشکل داشت. باشه من با تمام وجود به عنوان یه استاد در خدمت مشکلش باشم ولی نه حق دیگران رو ضایع کنم.

من باشم اگر حتی ببینم در توانمه بهش کمک مالی هم میکنم ولی نمره نه!

نمیدونم والا ... ی جاهایی رو درست میگین ...ولی حالا اگه استاد ی نخره به یکی از بچه ها کمک کنه بد میشه ؟؟؟:ws37:

لینک به دیدگاه
نمیدونم والا ... ی جاهایی رو درست میگین ...ولی حالا اگه استاد ی نخره به یکی از بچه ها کمک کنه بد میشه ؟؟؟:ws37:

درست متوجه نشدم. اگه منظورتون نمره است. من اگه باشم به همه نمره اضافه میکنم. اگر واقعاً یه نفر من رو راضی کرد که باید بهش کمک بشه هر چند نمره که بهش دادم به همون میزان به بقیه هم نمره اضافه میکنم.

لینک به دیدگاه
یعنی بین آدما فرق میذاری؟

من یا به هیچکس نمره نمیدم یه به کل کلاس نمره اضافه میکنم.

من که قاضی نیستم! ببینم کی راست میگه کی نمیگه. دانشجو و استاد در قبال هم وظایفی دارن که باید انجام بدن.

رفیق 40 روز پشت سر هم قرآن بخون. قرآن فرقانه(دقت کن فرغون نه فرقان:قوه ی تشخیص حق از باطل)

بعدش ردیفه:ws37:

لینک به دیدگاه

من چه نامه بنویسن چه ننویسن نمره میدم :ws37:

همه رو هم به یه اندازه مگر اینکه کسی ورقش واقعا سفید باشه :hanghead:

این کارم کردما :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...