رفتن به مطلب

فراخوان همکاری در سری دوم کتابخوری نواندیشان

ارسال های توصیه شده

دوستای گل شهرساز سلام :w73:

به کتابخوری شمار ی 2 خوش اومدین :w139:

هدف از ایجاد این تاپیک مطالعه و نکته برداری دروس و کتب شهرسازی و جذب و اشتیاق واسه مطالعه بهتر .
به این صورت که
بر اساس اینکه دوست شهرساز که اعلام امادگی میکنن ترم چند هستن و تو اون ترم بر اساس انتخاب واحدش چه درسی داره که جز منابع اصلی و کتب مهم هست و تو طول ترم باید بخونه ، بهش کتاب رو معرفی میکنم و ایشون تعداد صفحه ای که مشخص میکنم رو میخونه و خلاصه اش رو اینجا قرار میده . و بعد با همکاری بقیه اعضا شرو به بررسی موارد مطرح شده میکنیم
که با این شیوه مطالب رو بطور عمیق مطالعه و یاد میگیریم و تو حافظه میسپریم .
سعی میکنیم جوری برنامه بریزیم که کتابا تا آبان تموم بشن و کنکوری ها هم خلاصه و نکاتِ مهم کتابای منبع و الویت دار رو تا آبان یه دور خونده باشن .

توجه داشته باشین که هر چی استقبال بهتر و بیشتر باشه کتابا زودتر تموم میشن و گامی جلوتر به سمت موفقیت خواهیم برداشت .

دوستانی که علاقه به همکاری و فعالیت دارن بصورت لطفا اطلاع بدن و بگن که ترم چند هستن .

منتظر اعلام آمادگیتون هستم .:a030:

لینک به دیدگاه
اعلام امادگی میکنم:w02:

البته الن که ترم شروع نشده و منبعی نمیتونم در اختیار مشتاقان قرار بدم 701119_127fs2692074.gif

خوب شما میگید ترم چندین من منبع معرفی میکنم :ws3:

لینک به دیدگاه

منم شدیدا موافقم

خیلی روش جالب و باحالیه فقط اگه کتابیو نداشتیم چی میشه؟شما خودت صفحه ها رو میفرستی برامون؟:ws52:وای من عاشخخخخخخخخ این سایتم مرسی یه دنیا:ws3:

اهان منم ترم 6 هستم

لینک به دیدگاه
منم شدیدا موافقم

خیلی روش جالب و باحالیه فقط اگه کتابیو نداشتیم چی میشه؟شما خودت صفحه ها رو میفرستی برامون؟:ws52:وای من عاشخخخخخخخخ این سایتم مرسی یه دنیا:ws3:

اهان منم ترم 6 هستم

دوستمون به نكته خوبي اشاره كرد!چيكار كنيم اگه كتابو نداشتيم؟!:ws52:

منم دوس دارم شركت كنم!:hapydancsmil:ولي چيزاي آسون بهم بدين!:whistle:

ترم سه:ws37:

لینک به دیدگاه
منم شدیدا موافقم

اهان منم ترم 6 هستم

فکر همه جاشو کردیم وستا جان، اگر کسی کتاب رو نداشته باشه، سعی می کنیم از صفحاتی که مقرر شده مطالعه بشن، عکس بگیریم و آپلود کنیم . یا اگه نسخه pdf کتاب هست برای همه قرار بدیم که دانلود کنن :w16:

این ترم پایان نامه میدی یعنی؟:icon_pf (34):

آره :4564::4564:

دوستمون به نكته خوبي اشاره كرد!چيكار كنيم اگه كتابو نداشتيم؟!:ws52:

منم دوس دارم شركت كنم!:hapydancsmil:ولي چيزاي آسون بهم بدين!

:whistle:ترم سه:ws37:

جوابی که به وستا دادم رو بخون عزیزم :ws37:

.

سعی می کنیم کتابایی که فهمشون راحت تره و در اولویت قرار دارن رو شروع کنیم و آروم آروم بریم جلو .

فعلا هم منتظریم تعداد افرادی که اعلام امادگی می کنن به یه تعداد مناسبی برسه و تحویل کارای بچه ها هم تموم بشه، ایشالا از هفته بعد ( اسفند ) شروع می کنیم .

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

خب، بعد از یه وقفه ی طولانی بخاطر تعطیلات عید و .. :gnugghender:

موافقید تاپیک رو با خوندن کتاب "محیط های پاسخده " شروع کنیم ؟!

البته همه ش نه ها، من نظرم اینه که تا صفحه 56 بخونیم این هفته (یعنی تا آخر بخش اول؛ نفوذپذیری) .

اگر موافقید همین جا اعلام کنید تا یه محدوده زمانی برای خوندنش اعلام کنیم و شروع کنیم کارمونو :w16:

پ.ن: هر کتابی رو که معرفی کنیم ، بهرحال برخی ممکنه اون رو خونده باشن :5c6ipag2mnshmsf5ju3 برای همین من نظرم اینه که هر بار یه کتاب رو شروع کنیم تا آخرش بریم دوستانی که قبلا خوندن هم دوباره بخوننش ضرری نداره که مسلط تر میشن :ws38:

لینک به دیدگاه
خب مرسی از دعوتت من شهرسازی نمیخونم ولی خب علاقه ای دارم:ws3:این کتاب پی دی اف اون موجود نیست؟:ws38:

درود

نه متاسفانه پی دی اف ش موجود نیس . فقط این جا خلاصه ش هست:

[h=3]خلاصه کتاب محیط های پاسخده[/h]

اما اگر لازم بشه، شاید من بتونم از رو صفحاتش تا جایی که لازمه عکس بگیرم و آپلودشون کنم :ws38: البته نمی دونم مشکلی از لحاظ قانونی وجود داره یا نه :ws38:

لینک به دیدگاه

متاسفانه به خاطر فشردگي كارام و اين وضع ناجور امتحانا اصلا فرستشو ندارم!:5c6ipag2mnshmsf5ju3خيلي ام دوس داشتم باشم...:sigh:

ولي فايل كتابو گرفتم كه در اولين فرصت بخونم!:w16:

لینک به دیدگاه

خیلی خب ، پس با توجه به موافقت دوستان و اعلام آمادگیشون، اولین کتابخوری رو با "محیط های پاسخده" شروع می کنیم:w16:

امروز 5 اردیبهشت 92 هستش، یه هفته فرصت داریم که مقدمه + بخش اول این کتاب رو بخونیم ( از صفحه 1 تا 56 ).

ینی تاپیک در تاریخ جمعه، 13 اردیبهشت زده میشه ایشالا :a030:

.

دوستانی که با روال کتابخوری آشنا نیستن، می تونن روند دور قبلی رو مشاهده کنن:

[h=3]کتابخوری و مقاله خوری نیوترون[/h]به صورت کلی اینجوری هستش که ما همگی یه کتاب رو می خونیم، بعد از یه هفته میایم با هم صحبت می کنیم راجع بهش، هم نظراتمون رو میگیم هم اشکالات همدیگه رو برطرف می کنیم و اینجوری هممون خیلی بهتر از قبل متوجه مفهوم و منظور کتاب میشیم :ws37:

من این پست رو به افرادی که اعلام آمادگی کردن + افرادی که پست رو مشاهده کردن (تشکر زدن) با پیغام خصوصی اطلاع رسانی می کنم ، سایر دوستان هم اگر علاقه داشتن می تونن به این جمع بپیوندن و کتاب رو مطالعه کنن:a030:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
سلام ,خسته نباشین منم هستم:a030:

این تاپیک قدیمی شده آقا محمد ولی خودمون دوباره می تونیم راش بندازیم.. مسئولیتشو قبول می کنی؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...