رفتن به مطلب

تشکر و خسته نباشید به خانومهای مدیر( افسانه و سارا و ماتینا)

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان

متاسفانه به دلیل مشکلات دوستان مدیر و حضور کمترشون در انجمن به دلیل کارها و درسها از مدیریت کنار رفتند انشالا در تمام مراحل زندگیشون موفق باشن بعدا بیشتر در کنارمون باشن

افسانه عزیز

Afsaneh.M

مدیری خوب و قدیمی و آروم و زحمت کش با ایده های بسیار عالی مدیر آتلیه عکاسی انجمن که در زمان فعالیتشون به نحوه شایسته این تالار رو گردوند و عکسهای 3*4/5 6*9 و پرتره و ....ازمون گرفت ما که راضی بودیم ازش خدا ازش راضی باشه ما کی باشیم:ws3:

امیدوارم زودتر کاراش کمتر شه و بیشتر بیاد کنارمون باشه و دوربینشم فیلم بندازه دوباره :w02:

Ssara

مدیر بخش تغذیه بی حاشیه مهربون و فعال مدیری که در زمان حضورش از نظر علمی تغدیه فراوانی این بخش رو کردن

امیدواریم بتونیم از این به بعد هم بیشتر ببینمشون و خسته نباشید:a030:

ماتینا

مدیر بخش سخت افزار که سخت کار کردن برای این بخش و با حضور گرمشون در جمع مدیریت هرچند در زمان کم انجمن را یاری کردن و انشالا بازم فعال بشن و بتونیم در جمع مدیران ببینیمشون:w16:

با تشکر

مجموعه مدیریتی انجمن:icon_gol:

vbulletin4_logo.png

• Like 27
لینک به دیدگاه

خسته نباشید همگی :icon_gol::ws37:

خوش بحالتون ، بازنشستگی خیلی خوبه :4564: یه دستی هم به سر ما بکشید شاید فرجی شد :4564:

لینک به دیدگاه
Ssara

مدیر بخش تغذیه بی حاشیه مهربون و فعال مدیری که در زمان حضورش از نظر علمی تغدیه فراوانی این بخش رو کردن

خسته نباشیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد:banel_smiley_4:
لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان :icon_gol:ایشالا روزی تک تکتون :ws3:

نمیدونید چه حالی میده بازنشستگی. با پاداشی که گرفتم میخوام برم کل دنیا رو تو 80 روز بگردم :hapydancsmil:

افسانه عزیز

Afsaneh.M

مدیری خوب و قدیمی و آروم و زحمت کش با ایده های بسیار عالی مدیر آتلیه عکاسی انجمن که در زمان فعالیتشون به نحوه شایسته این تالار رو گردوند و عکسهای 3*4/5 6*9 و پرتره و ....ازمون گرفت ما که راضی بودیم ازش خدا ازش راضی باشه ما کی باشیم:ws3:

امیدوارم زودتر کاراش کمتر شه و بیشتر بیاد کنارمون باشه و دوربینشم فیلم بندازه دوباره :w02:

مرسی مرسی خجالتمون ندید

از ما که گذشت. نوه هامون که بزرگ شدن میگیم بیان خدمتتون :ws3:

بچه های خوبی بودن آرزوی غفران الهی دارم:ws21:

مرسی شما هم بچه خوبی بودی. خدا بیامرزتتون :whistle:

خسته نباشید همگی :icon_gol::ws37:

خوش بحالتون ، بازنشستگی خیلی خوبه :4564: یه دستی هم به سر ما بکشید شاید فرجی شد :4564:

مرسی عزیزم. :icon_gol:

باید پشتکار داشته باشی گلم، من 8 ماه تلاش کردم تا بالاخره بازنشست شدم شما از الان اقدام کنی تا آخر شهریور بازنشستی :w02:

حالا بیا جلو یه دستی هم رو سرت میکشم شاید زودتر به نتیجه رسیدی smilie_girl_103.gif

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...