رفتن به مطلب

مشکل در نصب سیستم اعلام حریق

ارسال های توصیه شده

سلام.متشکرم. ببینید : مگه کلید محافظ جان نباید سیم فاز ونول از بالا وارد شده سپس از پایین خارج واز انجا سیم های فاز به فیوزها وصل شود وسیم نول هم به سیم های نول؟ پس این چرا بعد از فیوزها کلید محافظ جان گذاشته؟

خب دوست عزیزم م ماو

ل

ا اون سه فاز که از اون کلید میناتوری سر فیوز ها رفته ه ه مشکلی نداره ه فقط وایرینگش مشکل داشت که راهنمایی کردم چطور وایرینگ کنید

بعدش اون کلید حفاظت جان چه ما بگیم حسن کچل چه بگیم کچل حسن هیچ فرقی نداره ه

فیوز هم هین طوره چه از بالا ما برق بدیم از پایین خروجی بگیریم

چه از پایین برق بدیم از بالا خروجی بگیریم

استاندارد میگه برق از بالا وارد بشه از پایین خارج بشه ه

این کسی که این تابلو رو بسته استاندار رو رعایت نکرده ه ه

قبلا هم به شما گفتم برق رو از بالا به این کلید بدید :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 53
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام. ممنونم. حالا یک سوال دیگه....پس چرا این سیم فاز کلید محافظ را به همه فیوزها وصل نکرده وفقط به سه تاش وصل کرده؟مگه نباید سیم فاز ازفیوز محافظ به همه فیوزها وصل شود؟

لینک به دیدگاه
سلام. ممنونم. حالا یک سوال دیگه....پس چرا این سیم فاز کلید محافظ را به همه فیوزها وصل نکرده وفقط به سه تاش وصل کرده؟مگه نباید سیم فاز ازفیوز محافظ به همه فیوزها وصل شود؟

کجا از اون فیوز ه به سه تا رفته

منظور شما فیوز سه فاز که سمت چپ پایین هستش؟؟

لینک به دیدگاه
سلام. سیم فازی که از محافظ جان میاد فقط به سه تا فیوز بغلیش وصله وبه فیوزهای دیگه نرفته؟چرا؟

سلام م م م

تو این عکس هایی که گزاشتید که این طوری نیسسسس

جدید سیم کشی کردید

اون سه تا فاز از کلید مینیاتوری سه فاز اومده ه ه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:ws37:

لینک به دیدگاه

سیم فاز ه از سه تا فیوز پایینی به 9 فیوز اول وصل شده .......سه فیوز اخری فاز بهشون وصل نشده.فقط از محافظ جانه یه سیم اومده به این سه تا که با شونه به هم وصلن

لینک به دیدگاه

12 تا فیوز بالا هست........سه تا کولر.......یکی ابگرمکن........یکی پنکه ها......یکی روشنایی......یکی پریزها................... سه تا هم اسپیسه........بغلشون سمت راست هم کلید محافظ جانه............حالا از سه فیوز پایینی همه سمت چپ فاز به هشت فیوز رفته ........به سه تای اسپیس خوب طبیعتا نباید بره مگر به دلخواه برقکار...............اما سوال اینه چرا از کلید کحافظ سیم فاز به همین سه فیوزی رفته که اصلن فاز قرار نیست بهشون وصل بشه وحالت زاپاس دارند....؟

لینک به دیدگاه
12 تا فیوز بالا هست........سه تا کولر.......یکی ابگرمکن........یکی پنکه ها......یکی روشنایی......یکی پریزها................... سه تا هم اسپیسه........بغلشون سمت راست هم کلید محافظ جانه............حالا از سه فیوز پایینی همه سمت چپ فاز به هشت فیوز رفته ........به سه تای اسپیس خوب طبیعتا نباید بره مگر به دلخواه برقکار...............اما سوال اینه چرا از کلید کحافظ سیم فاز به همین سه فیوزی رفته که اصلن فاز قرار نیست بهشون وصل بشه وحالت زاپاس دارند....؟

صد در صد اشتباه سیم کشی شده...

به نظر من باید از سه تا حفاظ جان استفاده میکرد چون برق سه فاز آورده داخل تابلو....ولی حالا که از یه حفاظ جان استفاده کرده فقط میتونه به یه سری از مصرف کننده ها بده نه به همش....پس به احتمال زیاد اون مینیاتوری هایی که اسپیس در نظر گرفته شدن رو میخواد یه جایی ازشون استفاده کنه...

حالا چرا به سه تا داده؟؟؟چون روی حفاظ جان یه آمپری زده و بیش تر از اون نمیشه کشید

لینک به دیدگاه

سلام. کنتور تک فاز است و کابلی که به تابلو از کنتور اوردیم کابل دو در ده می باشد.......من میخوام سه تا کولر گازی با ابگرم کنه از کلید محافظ جان جدا کنم. کلید محافظ جان فقط بدم به پریزهای معمولی وسیستم روشنایی.......حالا سیم نول یا سیم ارت به اون شینه پایین سمت چپ وصل میشه؟

لینک به دیدگاه
سلام. کنتور تک فاز است و کابلی که به تابلو از کنتور اوردیم کابل دو در ده می باشد.......من میخوام سه تا کولر گازی با ابگرم کنه از کلید محافظ جان جدا کنم. کلید محافظ جان فقط بدم به پریزهای معمولی وسیستم روشنایی.......حالا سیم نول یا سیم ارت به اون شینه پایین سمت چپ وصل میشه؟

کولر گازی هات و ابگرمکن نمیدونی چند امپر میکشن ؟؟

به نظرم دو در ده کم باشه :ws38:

سیم نون به شین وصل کن

سیم ارت هم بهت گفتم چیکار کن ن ن

یه شین خودت درست کن نصب کن:icon_gol:

لینک به دیدگاه

ما تا دوتا کولر گازی روی کنتورتک فاز 25 آمپر به علاوه سایر وسایل خونه میدیم روی کابل دو در شیش...... اگه سه تا کولر به بالا بشه کنتور میکنیم 50 آمپر و کابل ورودی از کنتور به تابلو رو کابل دو در ده میذاریم. همون کابلی اداره برق ا زچوب برق میاره تا کنتور.

لینک به دیدگاه

کولر گازی ها 18000 هستند.......

دوست عزیز راستی یه مورد دیه:

من اولین بار بود سیستم حریق نصب میکردم...فعلن لوله کشی مربوط به سیماش کردم.....نگاه کن اینجوری کردم:

سقف کلاس اول یه زون ..........بعد ادامه دادم لولش به کلاس دوم.........بعد از کلاس دوم این لول وصل کردم به پانل مرکزی .......درسته؟

یعنی اینجوری میشه سقف اول به دوم ودوم به پانل مرکزی .......همین.....درسته یا اشتباهه؟

کسی نبود جواب بده؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...