رفتن به مطلب

تقدیر و تشکر از فاطیما وآتروس عزیز

ارسال های توصیه شده

چند ماهی هست که آتروس و فاطیمای عزیز بعنوان مدیران ارشد این انجمن فعالیت میکنند. مدیرانی که کمتر ارزش کارشون دیده میشه و بار مسئولیتی سنگین رو بعهده دارند

. تلاشها و زحمتهای که با وجود حضور کمتر من و محمد به نحوی شایسته توانستند این مدت انجمن و ما را برای پیشرفت روزافزون کمک و یاری کنند . لازم میدونم درهمینجا

از هر دو عزیز تقدیر و تشکری شایسته کنم و امیدوارم که همیشه همراه ما باشند:icon_gol:

• Like 31
لینک به دیدگاه

من که کار مثبتی نمیبینم از این دوتا:ws3:

این فرهنگ ضعیف هندونه دهی تا کی آخر؟:w000:

کسی از دیوار به خاطر محکم بودنش تشکر میکنه آخه؟:w02:

تا زمانی که به من مدال ندید اینطوری میزنم تو برجکتون ...گفته باشم:whistles:

لینک به دیدگاه

من هم به نوبه ی خود ازشون تشکر میکنم وخسته نباشید میگم به فاطیما و آتروس عزیز :ws3:

انشالا بتونن به وظایفشون به نحو احسن ادامه بدن و در تمام شرایط عدالت را رعایت کنند:w02:

یه خسته نباشید هم به مدیریت عزیز محمد ومهدی گلم میگم که با اخلاق خوب شایستشون باعث شدن امروز انجمن نواندیشان جزو برترین سایت های آموزشی باشه

و یه تشکر ویژه به تمام مدیران و کاربران انجمن که با تمام ناملایمت های ما کنار میان:icon_gol::icon_gol:

قربون همگیتون که جزو بهترین ها هستین:a030:

لینک به دیدگاه

من هم از این دو دوست عزیزم تشکر میکنم ، خیلی اذیتشون کردم . امیدوارم منو ببخشن و همیشه تو تمام مراحل زندگی موفق و پیروز باشن :a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه

فاطيما خسته نباشي كه با اين 3 تا مي سازي و كنار مياي

مي دونم كه چه كار طاقت فرسايي هست.محمد مهدي آتروس

هر كدومشون براي خراب كردن يك شهر كافي هستند حالا تو با 3تاشون مجبوري كنار بياي.

كار طاقت فرسايي هست و جدا بهت خسته نباشيد مي گم و از خدا برات صبر و پشتكار آرزو مي كنم.

:ws3:

براي آتروس هم پيغامي خاص دارم ::vahidrk::vahidrk::vahidrk:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...