رفتن به مطلب

کافه معمارا

* v e n o o s * مهمان

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 998
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فك كنم اينا دبيرستان فني بودن اونجا همچين چيزايي داريم!!!!:hanghead:

مهم نیست فنی هم باشن پایه کارشناسی گرایش ندارن همون معماری رو میخونن

لینک به دیدگاه
فدای شما:a030:

بازم به کافه معمارا. کافه شهرسازا داره خاک میخوره:icon_pf (34):

اینجام خاک میخوره بعضی وقتا میایم خاکاشو پاک میکنیم بعد میریم تا ماه دیگه :ws28:

لینک به دیدگاه
اینجام خاک میخوره بعضی وقتا میایم خاکاشو پاک میکنیم بعد میریم تا ماه دیگه :ws28:

نمیدونم چرا اکثر شهرسازا ادمای خشکی هستن :ws38: توی لیست دوستامو نیگا میکردم یکی دو نفر فقط هم رشته ی داشتم :ws37: تازه سوال درسی هم که د اشته باشم فقط میتونم از مرتضی و نسیم بپرسم که مرتضی که سرش شلوغه نسیم طفلی از دستم عذاب میکشه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
نمیدونم چرا اکثر شهرسازا ادمای خشکی هستن :ws38: توی لیست دوستامو نیگا میکردم یکی دو نفر فقط هم رشته ی داشتم :ws37: تازه سوال درسی هم که د اشته باشم فقط میتونم از مرتضی و نسیم بپرسم که مرتضی که سرش شلوغه نسیم طفلی از دستم عذاب میکشه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

نه خشک نیستن فقط شاید زیاد فعالیت نمیکنن:w16:به نظر من دوتاشونم ول نکن :ws3:

منم که کمکی از دستم برنمیاد اما اسکیس و ... خواستی بگو واسه طراحی شهریم یه چی بکشم حال کنی:ws3:

لینک به دیدگاه
نه خشک نیستن فقط شاید زیاد فعالیت نمیکنن:w16:به نظر من دوتاشونم ول نکن :ws3:

منم که کمکی از دستم برنمیاد اما اسکیس و ... خواستی بگو واسه طراحی شهریم یه چی بکشم حال کنی:ws3:

معمولا مزاحمشون میشم :icon_redface:

جدی؟ کاش اینجا بودی . من دستم قوی نیس :4564:

لینک به دیدگاه
معمولا مزاحمشون میشم :icon_redface:

جدی؟ کاش اینجا بودی . من دستم قوی نیس :4564:

من تو درس تحلیل فضای شهری نزدیک 20تا مقاله خوندم یعنی مجبور بودم:icon_pf (34):مجبورمون کردن هر هفته اسکیس بزنیم استادشم فامیل دختر باران بود اونم واقعا استاد بوداااااااااااا واسه همین یاد یکم میفهمم رشته تونو خواستی بگو بهم حتما:w16:

لینک به دیدگاه
من تو درس تحلیل فضای شهری نزدیک 20تا مقاله خوندم یعنی مجبور بودم:icon_pf (34):مجبورمون کردن هر هفته اسکیس بزنیم استادشم فامیل دختر باران بود اونم واقعا استاد بوداااااااااااا واسه همین یاد یکم میفهمم رشته تونو خواستی بگو بهم حتما:w16:

آخخخخخخخخخخخخخخخخ جووووووووووووووون . حتمنننننننننننننننننن :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
فرناز جون سلام :w02:

نمیشد طراحی میخوندی؟ :hanghead:

سلام عزیزم

ای بابا رشته ی ما برنامه ریزی و طراحیش خیلی فرقی نداره که :ws37: مگر اینکه سوالت خیلی تخصصی باشه

خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم

لینک به دیدگاه
سلام عزیزم

ای بابا رشته ی ما برنامه ریزی و طراحیش خیلی فرقی نداره که :ws37: مگر اینکه سوالت خیلی تخصصی باشه

خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم

فدای تو بشم من . حتما مزاحم میشم عزیزم :icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه

دوستان از اینکه چند مدته کم کار شدم و نمیتونم در خدمت دوستان عزیز باشم ببخشید در اولین فرصت بازم کارامو از سر میگیرم:a030:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...