رفتن به مطلب

نظرسنجی مسابقه : متنی برای شب " یلدا "

برترین متن های یلدایی ؟  

153 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. برترین متن های یلدایی ؟

ارسال های توصیه شده

تبریک می گم به دوستای خوش قلمم...از سحر بانو تا پیرهاید عزیز...تا پیمان بزرگوار...و نسترن بانو گرامی...و دوستای خوب دیگه ام:icon_gol:

من مثه همیشه تو هر نوشته یک حسی رو واسه ستایش نوشته پیدا کردم و به همه شون رای دادم...به جز نوشته ی خودم...

نوشته ام سفارشی بود...یک هدیه ی ناقابل واسه یک دوست...

جایزه ام رو قبل از شروع مسابقه گرفته بودم...

از دوستانی که حسشون به نوشته ی من گره خورد ممنون هستم...بدونن این حس مشترک بوده....

در ضمن در مورد نظر یکی از دوستان خوب و خوش قلممون که گفتن بعضی به همه رای می دن و نقد کردن این عمل رو....و باید یک انتخابی صورت بگیره و تفاوتی بین نوشته ها قائل بشیم..

با احترام به دوستمون و ارج نهادن به اون و اینکه در اصل نظر و منطقش با ایشون موافق هستم..

البته من به همه ی نوشته ها رای دادم به جز شماره دو که مربوط به خودم بود...

دلیلم واسه این کار تو هر مسابقه این هست که هیچ وقت واسه خودم...واسه شخص خودم..متر و معیار تعیین نمی کنم تو نوشته ها...من از هر نوشته به اندازه ی ظرف احساس و ظرف واژه ای که منتقل می کنه لذت می برم...:icon_redface:

اگر این امکان محدود می شد...شاید خودم رو مجبور می کردم که کمتر انتخاب کنم..تازه اونم به صورت رندمی و تصادفی باز...در غیر این صورت با رضایت خاطر به تک تک دوستانم رای می دهم..و این یک اعتقاد هست...

و از اون بالاتر این یک حق هست برای من...که بتونم براساس اونچه اعتقاد دارم..عمل کنم...:icon_redface:

من در این مواقع احساسم بر منطقم پیروز است...البته در حوزه ی ادبیات این طوری هستم:icon_redface:

در مورد سایر دوستانم نمی دونم..ولی دلیل من این بود...

.

.

.

نهال خانوم...ممنونم از حضور خوبتون تو تالار و برگزاری این مسابقات خوب...:icon_gol::icon_redface:

• Like 8
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شما برو خوشحال باش ازت امتیاز کم نمیکنم :whistles:

میخوای تمام امتیازاتو ازت بگیرم ؟؟؟:banel_smiley_4:

میخوای بالای اسمت بنویسم کاربر تازه وارد؟؟؟:icon_razz:

• Like 3
لینک به دیدگاه
میخوای تمام امتیازاتو ازت بگیرم ؟؟؟:banel_smiley_4:

میخوای بالای اسمت بنویسم کاربر تازه وارد؟؟؟:icon_razz:

آرزومه :w02:دستت مرسی :w02:

کمتر اسپم کن :banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه

من آخر شدم:ws3:

تبریک به همه شرکت کنندگان:icon_gol:مخصوصا نفر اول و آخر:ws3: دقت کنید که آخر شدن هم خیلی سخته تو کنکور هم همینطوره:whistles:

• Like 6
لینک به دیدگاه
هان؟بله؟ :w58:

:banel_smiley_4::whistles::vahidrk:

همش دنبال امتیاز و مدال باشین :banel_smiley_4:

میگم سارایی این patriot. کیه امتیازشو خوردی ؟:ws38:

خو برنده شده چرا جایزشو نمیدی آخه:banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...