رفتن به مطلب

آیا شب یلدای امسال پایان دنیاست؟

ارسال های توصیه شده

الهی بمیرن ، پ چرا هیچی نشد :4564:

هزارتا نقشه داشتم :w000:

اگه دنیا به اخر میرسید دیگه الان مریض نبودم ، استرس کنکور نداشتم و ..... میخوام خفشون کنممممممممممممممم .... جن ها :vahidrk:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 76
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یعنی واقعا سپاس گزارم از پیش بینی شون:banel_smiley_4:

خوب الان من این همه امتحان دارم نمیگن رو حرفشون حساب کردم :banel_smiley_4:

توم به درد من گرفتاری امین :ws28:

چقد ارزوهامون کوچیکه .... الهی ... بمیرم واسه دلمون

• hanghead.gif

لینک به دیدگاه

دیشبم گذشت

11.11 دقیقه به وقت یو اس ای یا به عبارتی 2 بعد از ظهر هم گذشت هیچی نشد

لااقل یه بمب اتمی چیزی مینداختن عقده ای نمیشدیم والا به خداااا:sigh:

لینک به دیدگاه

اگه دنیا به اخر میرسید دیگه الان مریض نبودم ، استرس کنکور نداشتم و ..... میخوام خفشون کنممممممممممممممم .... جن ها :vahidrk:

و اینگونه شد که دنیا به پایان رسیدددددددددددددددد :ws3:

لینک به دیدگاه

و اینگونه شد که دنیا به پایان رسیدددددددددددددددد :ws3:

لولو لولولولولولولولولولولولولولولولولولولو :dancegirl2:

امین کجایی که انگار راحت شدیممممممممممممممممم:hapydancsmil:

میگم من الان کجام ؟:w58:

یه لحظه هنگ کردم :ws52:

لینک به دیدگاه
لولو لولولولولولولولولولولولولولولولولولولو :dancegirl2:

امین کجایی که انگار راحت شدیممممممممممممممممم:hapydancsmil:

میگم من الان کجام ؟:w58:

یه لحظه هنگ کردم :ws52:

خب مشخصه دیگه اون دنیا بیدی !!! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

یعنی واقعا سپاس گزارم از پیش بینی شون:banel_smiley_4:

خوب الان من این همه امتحان دارم نمیگن رو حرفشون حساب کردم :banel_smiley_4:

:ws28::ws28:

فکر کنم این درد بین همه مشترک باشه.

لینک به دیدگاه
خداوند جزای کسانی که این درد رو بوجود اوردن بده :4564:

خودمون مقصریم.خود من احساس میکنم چاره ای جز این ندارم.

وگرنه دوستام چند سالی هم ازم بزرگترن .قید درسو زدن.یا اینکه میگن سال آینده شرکت میکنن.

لینک به دیدگاه

سه روز تاريكي در کار نخواهد بود

جام جم آنلاين: از چند ماه پيش كه براي نخستين بار يكي از دوستان از من درباره اين رويداد وحشتناك سوال كرد، مثل روز برايم روشن بود كه بزودي بايد مثل داستان ديده شدن دو ماه در آسمان يا نقش بستن لوگوي يك كارخانه توليد‌كننده نوشابه گازدار بر سطح ماه يا هر شايعه علمي ديگري از اين دست، وقت و انرژي فراواني را بايد به كار گيريم تا به همه بگوييم اين داستاني كه مي‌گوييد، شايعه‌اي بيش نيست. اما اين بار موج كوبنده‌تر و باورمندان به آن قدرتمندتر بودند.

100803061150.jpg

«نه آقاجان مثل اين‌كه شما اصلا در جريان نيستي!»

استاد دانشگاه بود و حالا داشت با رگ‌هاي برآمده از خبري كه به خيال او ناسا تائيدش كرده بود، ملكه ژاپن درباره آن سخنراني كرده بود و خودش فيلم دانشمندي را ديده كه درباره آن صحبت مي‌كرده، براي من حرف مي‌زد.

اصرارش غمگينم كرده بود و بشدت احساس نااميدي مي‌كردم، ياراي پاسخ دادن نداشتم و صدايم به‌وضوح مي‌لرزيد.

ناگهان جوانكي در جمع به حرف درآمد و با چند مثال ساده و عاميانه همه را قانع كرد كه همترازي با مركز كهكشان راه شيري يا هم‌خطي مراكز جرم سيارات منظومه شمسي خطرناك نيست و اصولا چيزي به نام رفتن به دنياي چهاربعدي و برگشت به بعد سوم، مفهوم فيزيكي ندارد.

كسوف سه روزه به هزار دليل غيرممكن است و حالا هر آنچه آقاي دكتر رشته بودند، پنبه شده بود.

دوباره كمرم راست شد. حالا احساس مي‌كردم همه تلاش‌هاي من و ديگراني مثل من در گروه‌هاي علمي روزنامه‌ها، مجلات و شبكه‌هاي تلويزيوني بي‌اثر نبوده و حالا ميوه‌هاي آن در قلب روشن يك جوان، جلوي يك شايعه را در جمع خانوادگي ما گرفته بود.

با افتخار نگاهش كردم و براي اين‌كه تائيدش كنم افزودم كه اصولا راه‌هاي پايان دنيا نه‌تنها محدود و دور از ذهن نيست، بلكه زمين زيباي ما هر روز از حيات شكننده ساكن خود در برابر صدها تهديد كوچك و بزرگ محافظت مي‌كند.

گفتم كه زمين آسيب‌پذير است و خورشيد هم عمري محدود و مشخص دارد، اما براي آسايش خيال مهمانان افزودم كه هر رويداد ويرانگري هم سراغ زمين بيايد، آنقدر مهلت خواهيم داشت كه براي رويارويي با آن آماده شويم.

زمين در شب يلداي امسال سه روز تاريك نخواهد شد و تاريخ پايان جهان نيز به اين زودي‌ها نخواهد بود، حداقل اين‌است كه ما نمي‌دانيم دنيا چه زماني به پايان راه خود مي‌رسد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...