رفتن به مطلب

تصاوير: زشت ترين مرد دنيا

ارسال های توصیه شده

هوانگ چونجاي 32 ساله هيچ وقت نمي توانست از خانه بيرون بيايد چون زشت ترين مرد دنيا لقب گرفت

وضعيت جسمي و روحي اين مرد استثنائي به خاطر تومور 23 کيلوگرمي در صورتش روز به روز بغرنج تر مي شد تا جايي که ديگر نمي توانست حتي غذا بخورد و حرف بزند .

هوانگ سال گذشته جراحي و 13 کيلوگرم از تومور صورتش برداشته شد .

او اما همچنان با 10 کيلوگرم ضايعات روي چهره زندگي مي کرد تا اينکه قرار شد طي جراحي ديگري چهار کيلو از تومور برداشته شود .

شهروند خرافاتي ، سالها پيش به دنبال زخم صورتش اجازه نداد تيغ جراحان به کار بيفتد و همين مساله روزگارش را سياه کرد . هوانگ مي گفت اگر تيغ جراحي به صورتش بخورد به جهنم مي رود .

10575_136.jpg

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
amin 202 مهمان

هیچ چیز تو این دنیا زشت نیست... اینو همیشه به یاد داشته باشید!

شاید ظاهر این شخص زیبا نباشه...ولی شاید اگر سر صحبتو باهاش باز کنید،از زیبایی درونیش لذت ببرید.

زشت ترین افراد کسانی هستن که برای دیده نشدن زشتی خود،در پی ایراد های دیگران هستن!:w139:

لینک به دیدگاه

شاید ظاهر این شخص زیبا نباشه...ولی شاید اگر سر صحبتو باهاش باز کنید،از زیبایی درونیش لذت ببرید.

زشت ترین افراد کسانی هستن که برای دیده نشدن زشتی خود،در پی ایراد های دیگران هستن!:w139:

این بیچاره فکر نکنم بتونه حرف بزنه....:ws44:

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان

مرسی ولی ناراحت شدم . زشت نیست بیماره . تیترش رو عوض کن .. میتونستی در تالار پزشکی زیرتالار تصاویر استارتش کنی ..من قبلا این رو در جایی دیگه استارت کرده بودم :icon_gol:

لینک به دیدگاه

ممنون امین جان

واقعا حرف خوبی زدی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...