رفتن به مطلب

مسابقه کامپیوتری

ارسال های توصیه شده

نه دیگه همین بود ... من سوال سخت بلد نیستم بپرسم :ws3:

بعدی :gnugghender:

خوبه:ws3:

سوال:

خب فرض کنیم یه فایلی می خوایم دانلود کنیم، لینکش ف ی ل ت ر ه، تنظیماتی IDM رو چجوری تغییر بدیم که بتونیم فایل رو از طریق ف ی ل ت ر شکن دانلود کنیم. ف ی ل ت ر شکنمون هم مثلا FreeGate باشه.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 106
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوبه:ws3:

سوال:

خب فرض کنیم یه فایلی می خوایم دانلود کنیم، لینکش ف ی ل ت ر ه، تنظیماتی IDM رو چجوری تغییر بدیم که بتونیم فایل رو از طریق ف ی ل ت ر شکن دانلود کنیم. ف ی ل ت ر شکنمون هم مثلا FreeGate باشه.

بعد از اینکه فیل ترشکن رو فال کردیم میریم به تنظیمات و بعدش از تب Prox-y گزینه get from ie رو میزنیم. اگرم لازم بود میتونیم همونجا دستی تنظیمات رو تغییر بدیم :a030:

d4hy1pzxl9g2urgmhx13.jpg

سوال:

چطور میشه تسکبار رو به سمت چپ صفحه منتقل کرد ؟؟ hanghead.gif

لینک به دیدگاه
بعد از اینکه فیل ترشکن رو فال کردیم میریم به تنظیمات و بعدش از تب Prox-y گزینه get from ie رو میزنیم. اگرم لازم بود میتونیم همونجا دستی تنظیمات رو تغییر بدیم :a030:

d4hy1pzxl9g2urgmhx13.jpg

سوال:

چطور میشه تسکبار رو به سمت چپ صفحه منتقل کرد ؟؟ hanghead.gif

خیلی ساده....

برای اینکار روی تسکبار کلیک راست میکنیم و گزینه یlouck the taskbar رو غیر فعال میکنیم حالا کافیه با موس تسکبار رو به سمت چپ صفحه منتقل کنیم که برای اینکار با موس تسکبار رو به سمت چپ میکشیم:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
سوال:

چطوری میشه یه فایل برنامه رو طوری تنظیم کرد که هروقت کامپیوتر رو شن میشه اون برنامه خود به خود اجرا بشه؟:icon_redface:

START ---> AllProgram----> StartUp

برنامه را قرار می دهیم و بعد از هر بار loud شدن برنامه اجرا میشود

لینک به دیدگاه
سؤال : چگونه سربرگ های پنجره ی Display Properties را که موقع راست کلیک در Desktop و رفتن به Properties باز می شود، بردارم؟

ویندوز XP ؟

سوالتون رو متوجه نشدم راستش 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

لینک به دیدگاه

چگونه سربرگ های پنجره ی Display Properties را که موقع راست کلیک در Desktop و رفتن به Properties باز می شود، بردارم؟

پاسخ: این کار از طریق تغییر ارزش گذاری Registry امکان پذیر است. ابتدا به Start رفته و Run را باز کنید و سپس در آن عبارت Regedit را تایپ و تأیید کنید. در پنجره ی باز شده مسیر زیر را باز کنید:

HKEY-CURRENT-MACHINE\ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ System

اکنون در سمت راست، Right Click کرده و یک New DWORD باز کنید. آن را باز کرده و مقدار ارزشی آن را از صفر به یک تغییر دهید. اکنون با تغییر نام این DWORD به یکی از نام های زیر، سربرگ های مشخص شده حذف می گردند:

نام NoDispScrSavPage سبب حذف سربرگ ScreenSaver می شود.

نام NoDispBackgroundPage سبب حذف سربرگ Desktop می شود.

نام NoThemesTab سبب حذف سربرگ Themes می شود.

نام NoDispSettingsPage سبب حذف سربرگ Settings می شود.

نام NoDispAppearance سبب حذف سربرگ های Themes و Appearance می شود.

نام NoDispCpl سبب حذف کلی پنجره ی Display Properties می شود.

لینک به دیدگاه

کلیک راست میکنیم. از منوی option وارد preference میشیم و از سمت چپ پنجره ای که باز میشه روی subtitle processing و بعدش font stlye کلیک میکنیم.

حالا تو گزینه های سمت راست charset رو روی arabic میزاریم و فونت های قسمت primary و subtitude رو روی arial تنظیم میکنیم.

بعد نرم افزارو میبندیم و دوباره باز میکنیم :ws3:

سوال: قسمت grabber تو نرم افزار Internet download manager به چه درد میخوره ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
کلیک راست میکنیم. از منوی option وارد preference میشیم و از سمت چپ پنجره ای که باز میشه روی subtitle processing و بعدش font stlye کلیک میکنیم.

حالا تو گزینه های سمت راست charset رو روی arabic میزاریم و فونت های قسمت primary و subtitude رو روی arial تنظیم میکنیم.

بعد نرم افزارو میبندیم و دوباره باز میکنیم :ws3:

سوال: قسمت grabber تو نرم افزار Internet download manager به چه درد میخوره ؟؟؟؟

محتویات یه پیج اینترنتی مثل ویدئو یا عکس رو میشه باهاش دانلود کرد، لینک هاشون رو پیدا می کنه.

فکر کنم قبلنا (4 - 5 سال پیش منظورمه) واسه دانلود ویدئو ازش استفاده می کردم، البته دقیق یادم نیست.:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام

نوبت منه، اوکی.

من یه ویدئویی رو توی کروم آنلاین تا آخر نگاه می کنم (یه ویدئوی کوتاه مثلا)، از این ویدئو چیزی جایی ذخیره میشه که بتونم ازش استفاده کنم؟

لینک به دیدگاه
سلام

نوبت منه، اوکی.

من یه ویدئویی رو توی کروم آنلاین تا آخر نگاه می کنم (یه ویدئوی کوتاه مثلا)، از این ویدئو چیزی جایی ذخیره میشه که بتونم ازش استفاده کنم؟

خب خودم جواب میدم.

من این پیجی باز می کنم، هم عکس داره و هم ویدئو:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ویدئوش هم خیلی جالبه. :ws3:

خب ویدئو پلی میشه تا آخرش، بعد به فولدر Cache کروم میرم، بر اساس تاریخ هم مرتبش می کنم، آدرسش هم توی عکس مشخصه:

3md272hcp5kja6g67u8a.png

اینجوری مشخص میشه که کدوم فایل ها جدید تر هستن، همشون هم پسوندی ندارن. فایل آخر حجمش بیشتره، همون ویدئویی هست که توی کروم پلی شده، مثلا می تونم توی KMPlayer بندازم، پلی میشه:

4pii2w1meg16hzcyz83h.png

می تونم پسوند هم بهش بدم، البته اگه پسوندش رو بدونم، معمولا یا mp4 هستن یا flv، ولی برای استفاده به پسوندش هم نیاز نیست. بقیه فایل ها هم می تونن عکس باشن، با photo viewer ویندوز میشه بازشون کرد، یا مثلا پسوند jpg بهشون داد، ممکنه همین پسوندشون باشه:

vdmb2q11ef0xdnpkit9l.png

پسوند 5 تاشون همون jpg هست یا میشه گفت عکس هستن:a030:

لینک به دیدگاه

سلام

بازم من بپرسم، خب می پرسم. توی ویندوز سون چجوری میشه این گجت ها رو این شکلی کرد:

t9eqveqhz5ksw8ujo25.png

برای گجت بالایی هم موس روش قرار گرفته این شکلی نمایش داده شده.

لینک به دیدگاه
سلام

بازم من بپرسم، خب می پرسم. توی ویندوز سون چجوری میشه این گجت ها رو این شکلی کرد:

t9eqveqhz5ksw8ujo25.png

برای گجت بالایی هم موس روش قرار گرفته این شکلی نمایش داده شده.

سلام

روی گجت راست کلیک، Opacity رو 20 درصد میذاریم.

سوال ندارم :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
خب خودم می پرسم

وقتی توی ورد، یه آدرسی رو می نویسیم تبدیل به لینک میشه ، چیکار کنیم که اینجوری نشه ؟ :w02:

خودم بجوابم :banel_smiley_4:

اگه یه کلمه باشه، وقتی که نوشتم و تبدیل به لینک شد، اگه ctrl+z بزنیم، لینک غیرفعال میشه

اما اگه بخواهیم اونو کلا غيرفعال کنيم، در Options، از قسمت سمت چپ پنجره، Proofing را انتخاب و روي دکمه AutoCorrect Options کليک می کنیم.

44192_676.jpg

حال در پنجره AutoCorrect به تب AutoFormat as You Type میریم و سپس تيک گزينه Internet and Network Paths with Hyperlinks را برمی داریم .

44193_224.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...