رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

درود...متاسفانه من هنوز با ورژن 12 دارم کار میکنم و در بخش platform ها خیلی تفاوت با 11.6 داره...مثلا نمیتونم نوع platform رو تعیین کنم..شما میتونید؟:4564:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 114
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود.....

دوستان این pdms12 رو وقتی می خواین لاگین کنید و وارد نرم افزار بشید چه اطلاعاتی رو وارد می کنید!!!؟

یادمه 11.6 sam,sample میزدیم وارد میشد!!!

ممنون:a030:

لینک به دیدگاه
درود.....

دوستان این pdms12 رو وقتی می خواین لاگین کنید و وارد نرم افزار بشید چه اطلاعاتی رو وارد می کنید!!!؟

یادمه 11.6 sam,sample میزدیم وارد میشد!!!

ممنون:a030:

درود...برای 12 فقط کافیه SAMPLE رو تایپ کنید:w16:
لینک به دیدگاه
ممنون بابت پاسختون:a030:

تمام گزینه ها رو SAMPLE وارد کنم!!؟

پیغام میده این پروژه و نام کاربری تعریف نشده:ws38:

خواهش میکنم....گزینه های من اینجوری تنظیم شده

i4piwpp7tsalls63sfjm.png

پسورد هم SAMPLE

لینک به دیدگاه
درود...متاسفانه من هنوز با ورژن 12 دارم کار میکنم و در بخش platform ها خیلی تفاوت با 11.6 داره...مثلا نمیتونم نوع platform رو تعیین کنم..شما میتونید
:4564:
:ws28: چه شكلك هاي قشنگي داره . قشنگ مي تونيم باحاشون احساستمون رو بيان كنيم.

چرا شما داريد خودتون رو به 12 عادت ميديد؟

ورژن 12 توي ايران اصلا كاربرد نداره ، به نظر من بهتره با 11.6 كار كنيد تا با هم هماهنگ باشيم.

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم....گزینه های من اینجوری تنظیم شده

i4piwpp7tsalls63sfjm.png

پسورد هم sample

ممنون بابت پاسختون:a030:

تمام گزینه ها رو sample وارد کنم!!؟

پیغام میده این پروژه و نام کاربری تعریف نشده:ws38:

zbrobn8iuj9yljpl7kvh.png

از اين user & pass هم ميتونيد استفاده كنيد.

فرقش در اين هستش كه دسترسي بالاتري نسبت به يوزر sample داره و شما شايد با يوزر sam نتونيد بخش هاي

پيش فرض نرم فزار مثل بعضي از tmp ها رو del كنيد اما با يوزر system اين كار رو ميتونيد انجام بديد.

و اين كه يوزر system يك يوزر free هستش ، و به تمامي ماژول ها دسترسي داره .

يه چيزي شبيه يوزر admin تو پروژه ، اما خوب با دسترسي محدود تر ، البته اگه براش سطح دسترسي تعريف نكرده باشند.

لینک به دیدگاه
:ws28: چه شكلك هاي قشنگي داره . قشنگ مي تونيم باحاشون احساستمون رو بيان كنيم.

چرا شما داريد خودتون رو به 12 عادت ميديد؟

ورژن 12 توي ايران اصلا كاربرد نداره ، به نظر من بهتره با 11.6 كار كنيد تا با هم هماهنگ باشيم.

آره خودم هم به این نتیجه رسیدم که باید برم 11.6 رو نصب کنم فقط 10 گیگ حجم از سیستمم میگیره چون نتونستم روی XPM که قبلا نصب و پاک کردم دوباره این ورژن رو نصب کنم باید روی یک ویندوز مجازی دیگه نصب کنم...اما دنبالشم:hanghead:

سلام به دوستان،الان شما صفحه چند این جزوه هستین ن ن ن ن ن ن؟:ws38:

درود....مفاهیم رو از جزوه خوندیم و بعد از آن با تدریس آقا حامد و رفع اشکال جلو میریم...شما صفحات 4 به بعد رو مطالعه کنید، میتونید فیلم های آموزشی رو هم دانلود کنید.

لینک به دیدگاه
1kgj87x3kjey0cwx120.png

نمونه ای از لوله کشی :whistle:

بسيار عالي ، پس بالاخره struc تموم شد

من روي pipework تعصب دارما ، خودتون رو آماده كنيد ، هر pipe كه مدل مي كنيد ، iso هم بايد بگيريد، اگه Failed بده ديگه :gnugghender:

الان iso اين pipe كه مدل كرديد رو هم عكسش رو قرار بديد لطفا.

لینک به دیدگاه

این هم iso

kk333bod4c2v65pwt1x3.png

Draft رو هم میخواستم تهیه کنم ولی اصلا با کیفیت نمیشد از نمای بالا فقط 4 تا شیر رو نشو ن میداد:w58:

لینک به دیدگاه

Draft كه معمولا از pipe ها نمي گيرند، اما خب جهتش رو مي تونستيد تنظيم كنيد از يك نماي ديگه مي گرفتيد.

الان جهت جريان اين pipe كدوم طرفيه ؟

تمام نازل ها بايد اسم داشته باشند، الان نازل پمپ رو بايد اسم بگذاريد ، ورودي و خروجي پمپ هم بايد هميشه تعيين كنيد ،مثلا :

FOR PUMPS:

P-403-SUCTION or P-403-DISCHARGE

FOR COMPRESSORS :

C-101-INLET

C-101-OUTLET

پايپ به روش EXPLICIT هم كه بلديد مدل كنيد؟

لینک به دیدگاه
Draft كه معمولا از pipe ها نمي گيرند، اما خب جهتش رو مي تونستيد تنظيم كنيد از يك نماي ديگه مي گرفتيد.

الان جهت جريان اين pipe كدوم طرفيه ؟

تمام نازل ها بايد اسم داشته باشند، الان نازل پمپ رو بايد اسم بگذاريد ، ورودي و خروجي پمپ هم بايد هميشه تعيين كنيد ،مثلا :

FOR PUMPS:

P-403-SUCTION or P-403-DISCHARGE

FOR COMPRESSORS :

C-101-INLET

C-101-OUTLET

پايپ به روش EXPLICIT هم كه بلديد مدل كنيد؟

منظورتون اینه که در ایزودرفت label بزنم؟

نه نمیدونم:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
منظورتون اینه که در ایزودرفت label بزنم؟

نه نمیدونم:icon_pf (34):

به عكس iso توجه كنيد ،‌ اون قسمت كه نوشته :

connect to nozzle...

اونجا بايد نازلتون رو در ماژول Design روش كليد كنيد و بهش Name بديد ، اين طوري وقتي ايزو مي گيريد اسمش رو هم ميندازه.

Label براي Draft هست ، ISO Draft فقط توانايي نمايش پايپ هاي شما رو داره ، توانايي تغيير وتحول رو نداره .

منظور از روش Explicit اينه كه شما يه پايپ مدل كنيد ولي هيچ گونه Component اي بهش وصل نباشه.

مثلا وقتي بخوان از شما تست بگيرن ، ميگن يه پايپ به طول 2 متر براي ما مدل كن.

لینک به دیدگاه
به عكس iso توجه كنيد ،‌ اون قسمت كه نوشته :

connect to nozzle...

اونجا بايد نازلتون رو در ماژول Design روش كليد كنيد و بهش Name بديد ، اين طوري وقتي ايزو مي گيريد اسمش رو هم ميندازه.

Label براي Draft هست ، ISO Draft فقط توانايي نمايش پايپ هاي شما رو داره ، توانايي تغيير وتحول رو نداره .

منظور از روش Explicit اينه كه شما يه پايپ مدل كنيد ولي هيچ گونه Component اي بهش وصل نباشه.

مثلا وقتي بخوان از شما تست بگيرن ، ميگن يه پايپ به طول 2 متر براي ما مدل كن.

بله ، در اولین فرصت باهاشون کار میکنم و نتیجه رو اینجا میزارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

دو لوله از طریق explicit رسم کردم.برای Isodraft من وارد ماژول آن میشوم و فقط می تواند لوله رسم کند...اگر میشه یکم بیشتر توضیح بدید ممنون میشم..

mwcz9ags3bljip9ivi9a.png

0z1n2i10ul868pu6joo.png

خودم میدونم افتضاحهicon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه

واقعا درک بعضی از ویژگیهای این نرم افزار برام تعجب آوره......آدرس های تکراری و مثل هم...واسه چی آخه؟

مثلا

در حالت Equipment برای ساخت یک تجهیز،

Create-> primitive

Utilities-> Equipment->Create

تفاوت این دو در چیست؟

لینک به دیدگاه

hfusre5h1m99iynggqd.png

این رو طبق دستور یک کتاب کشیدم...ریزه کاری زیاد داشت:putertired: برای اتصال دو قسمت بالا گفته که connect->Branch بریم و انتها رو سه راهی مقابل انتخاب کنیم تا بهم بچسبن ولی نشد...شما راه دیگه ای سراغ ندارید؟

فکر کنم با explicit جواب بده نه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...