رفتن به مطلب

پربازدیدترین سایت ایران کدام سایت است؟

شقایق31

ارسال های توصیه شده

ربازدیدترین سایت ایران کدام سایت است؟

ارتباطات - سیتنا نوشت:

سایت نام آشنای "تارنماهای مفید ایرانی” یا پیوندها (peyvandha.ir) بعد از سایتهای گوگل، یاهو و بلاگفا پربازدیدترین سایت در ایران است و در رتبه بندی کشوری الکسا، مقام چهارم را دارد!؟

آیا می*دانید؛ این سایت با شعار زیبای "پیوندها متعلق به همه ایرانیان است و در آن هزاران تارنمای مفید ایرانی به کاربران ایرانی و علاقمندان ایران در سراسر جهان معرفی می*شود” و ارائه خدمات وعده داده شده توانست تا امروز رتبه جهانی 421 را در سایت آلکسا به خود اختصاص دهد!؟

آیا می*دانید؛ بر اساس آمار آلسکا، رتبه این سایت در انگلیس 1513 و در آمریکا 14512 می*باشد؟!

آیا می*دانید؛ تا امروز 1269 سایت، به پیوندها دات آی آر پیوند داده اند!؟

آیا می*دانید؛ 100% کاربران ایرانی اینترنت حداقل یکبار با این سایت روبرو شده اند! این خصوصیتی است که سایت بلاگفا با اینکه رتبه سوم کشوری را دارد چنین ویژگی را دارا نیست!

آیا می دانید؛ این سایت در بیشتر اوقات، بی آنکه شما وارد سایت ***** شده ای شوید ، برایتان باز می شود؟ آنهم به شکل کاملاً اجباری؟! (البته به جز کلیک کردن بر روی آدرس های ***** شده که طبعاً باید تماشای این سایت را پذیرا باشید)

رتبه این سایت محبوب در گوگل 4 می*باشد.5656

لینک به دیدگاه
ربازدیدترین سایت ایران کدام سایت است؟

ارتباطات - سیتنا نوشت:

سایت نام آشنای "تارنماهای مفید ایرانی” یا پیوندها (peyvandha.ir) بعد از سایتهای گوگل، یاهو و بلاگفا پربازدیدترین سایت در ایران است و در رتبه بندی کشوری الکسا، مقام چهارم را دارد!؟

آیا می*دانید؛ این سایت با شعار زیبای "پیوندها متعلق به همه ایرانیان است و در آن هزاران تارنمای مفید ایرانی به کاربران ایرانی و علاقمندان ایران در سراسر جهان معرفی می*شود” و ارائه خدمات وعده داده شده توانست تا امروز رتبه جهانی 421 را در سایت آلکسا به خود اختصاص دهد!؟

آیا می*دانید؛ بر اساس آمار آلسکا، رتبه این سایت در انگلیس 1513 و در آمریکا 14512 می*باشد؟!

آیا می*دانید؛ تا امروز 1269 سایت، به پیوندها دات آی آر پیوند داده اند!؟

آیا می*دانید؛ 100% کاربران ایرانی اینترنت حداقل یکبار با این سایت روبرو شده اند! این خصوصیتی است که سایت بلاگفا با اینکه رتبه سوم کشوری را دارد چنین ویژگی را دارا نیست!

آیا می دانید؛ این سایت در بیشتر اوقات، بی آنکه شما وارد سایت ***** شده ای شوید ، برایتان باز می شود؟ آنهم به شکل کاملاً اجباری؟! (البته به جز کلیک کردن بر روی آدرس های ***** شده که طبعاً باید تماشای این سایت را پذیرا باشید)

رتبه این سایت محبوب در گوگل 4 می*باشد.5656

آخه اینا نه به روح اعتقاد دارن نه عمه دارن واسه همین پربازدیدن:ws3:

لینک به دیدگاه
آخه اینا نه به روح اعتقاد دارن نه عمه دارن واسه همین پربازدیدن:ws3:

:w58::ws28:

خب چون اکثر سایتای ایرانی فیلیه بخاطر همین پربازدید ترینه:w02:

لینک به دیدگاه
:w58::ws28:

خب چون اکثر سایتای ایرانی فیلیه بخاطر همین پربازدید ترینه:w02:

والا من تا حالا هیچ سرچ ناجوری نداشتم ولی حتی زمانی که ایمیلمو باز میکنم نصف صفحه ، پیوندهاست!w58.gif

البته چند روزه اینجوری شده:banel_smiley_4:

نصف بازدید کننده ش منم ، همینجوری الکی میاد واسه خودش:w02:

لینک به دیدگاه
والا من تا حالا هیچ سرچ ناجوری نداشتم ولی حتی زمانی که ایمیلمو باز میکنم نصف صفحه ، پیوندهاست!w58.gif

جهت پیشگیری بوده زیاد جدی نگیر:ws3:

لینک به دیدگاه

حالا اون نصفش شاید یه چیزی داشته باشه که نباید داشته باشه.

من جیمیلم (ایمیل اصلیم و ایمیل انجمن هم هست) هروقت ازش sign out میشم این صفحه میاد :icon_pf (34):

قبلاً sign in هم میشدم اول این میومد بعدش باید یه بار دیگه رفرش میکردم تا ایمیل باز میشد. اما الان فقط خدا رو شکر این یکی درست شده و فقط موقع خروج اینطوریه.

معلوم نیست موقع ورود و خروج بین راه کجاها میره که این صفحه میاد:ws3:

لینک به دیدگاه
به قول یکی از دوستان:whistle: همه چی نسبیه!

واسه من هر چیزی باید پیلتر بشه:ws3:

شایدم یه سنسوری چیزی داره که متوجه میشه تویی دیگه میزان پیشگیریو برات افزایش میده:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...