رفتن به مطلب

رفع اشکال پوستر سازی

*Cloudy sky*

ارسال های توصیه شده

ممنون از همگی ...اما من فتوشاپو بلدم اما شیت بستن رو بلد نیستم....یعنی چیدمان پلان ، نما، برش و رندرها و ... رو نمیتونم به درستی انجام بدم.

من همه این چیزایی که گفتین رو بلدم اما موقع شیت بستن نمیتونم یه شیت باحال ببندم،اصلا نمیتونم هماهنگی ایجاد کنم بین اجزای شیت...ممنون میشم در این مورد کمکم کنین...مثلا اینکه رندر یا همون پرسپکتیو توی شیت بزرگتر باشه از بقیه و ....

یه سر اینجا بزن

[h=1]نمونه شیت بندی - جدید :w16:[/h]

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
chjuri mitunam planam sefid konam tu shit?

متوجه منظورتون نمیشم!منظورتون تو فتوشاپه؟

خب اول پلاناتو تو کد به pdf تبدیل کن.بعد تو فتوشاپ اونو open کن (مثل عکس ها)بعد هم درک کن و عکس رو ببر تو شیت!

لینک به دیدگاه
chjuri mitunam planam sefid konam tu shit?

روی لایه مورد نظرت دابل کلیک کن پنجره layer style باز میشه سمت چپ این پنجره یه سری گزینه وجود داره از بینشون color overly انتخاب کن یه پنجره با همین نام برات باز میشه که یه کادر داره جلوش نوشته نرمال و جلوی اون یه کادر مه معمولا بطور پیش فرض نارنجی رنگه روی اون رنگ کلیک کن جدول انتخاب رنگ ها میاد و هر رنگی و که دوست داشتی انتخاب کن و بعد ok.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام

کسی میدونه چیجوری میشه این خط چینا رو مثل این عکس تو کار گزاشت؟و اینکه برای شیت بندی کارم واسه پایان نامم اندازه کاغذمو 2متر در 90 میگیرم میخوام بدونم رزولوشن 150 خوبه براش یا بیشتر باید بگیرم؟مرسی

greenschool_poster_design_by_royyan.jpg

لینک به دیدگاه
سلام

کسی میدونه چیجوری میشه این خط چینا رو مثل این عکس تو کار گزاشت؟و اینکه برای شیت بندی کارم واسه پایان نامم اندازه کاغذمو 2متر در 90 میگیرم میخوام بدونم رزولوشن 150 خوبه براش یا بیشتر باید بگیرم؟مرسی

این براش رو دانلود کنید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

رزولوشن رو 300 بزارید تنظیمات رنگ رو هم CMYK بزارید.

لینک به دیدگاه

سلام

وقتی دارم با فتوشاپ کار میکنم بعضی وقتا میخوام کارو نصفه بزارم و سیستمو خاموش کنم اما وقتی کار رو میبندم بعد از اینکه دوباره بازش میکنم دیگه نمیتونم تغییری توش انجام بدم.گزینه ای هست که من بزنم و لایه ها رو برای من بیاره؟ و من بتونم از اول تو کارم تغییراتو بدم؟

لینک به دیدگاه
سلام

وقتی دارم با فتوشاپ کار میکنم بعضی وقتا میخوام کارو نصفه بزارم و سیستمو خاموش کنم اما وقتی کار رو میبندم بعد از اینکه دوباره بازش میکنم دیگه نمیتونم تغییری توش انجام بدم.گزینه ای هست که من بزنم و لایه ها رو برای من بیاره؟ و من بتونم از اول تو کارم تغییراتو بدم؟

با چه فرمتی کار رو ذخیره میکنین؟

لینک به دیدگاه
jpg:ws3: با چی باید ذخیره کنم؟ tif?

:ws3:

اونکه تبدیل به عکس اش میکنه

با فرمت خود فتوشاپ بابد ذخیره کنی

--

jpg بری آخر کار هست که تبدیل به عکس کنی پلات بگیری :)

لینک به دیدگاه
jpg:ws3: با چی باید ذخیره کنم؟ tif?

باید psd ذخیره کنین که بتونین دوباره روش کار کنین.jpeg یا tif رو آخر کار اونم save as بگیرید که بتونید چاپ کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...