رفتن به مطلب

قرارداد ۱۸ میلیون دلاری ماریا کری با امریکن آیدل

ارسال های توصیه شده

قرارداد ۱۸ میلیون دلاری ماریا کری با امریکن آیدل

138535.jpg

ماریا کری برای حضور در هیئت داوران برنامه استعداد یابی امریکن آیدل مبلغ هنگفتی کسب خواهد کرد.

بنا به گزارش یو اس ویکلی، این خواننده و سوپر استار مشهور، ۱۸ میلیون دلار دریافت می کند تا در امریکن آیدل داوری کند، این مبلغ ۶ میلیون دلار بیشتر از مبلغی است که جنیفر لوپز برای هر فصل از این برنامه دریافت می کرد."

روز دوشنبه، ماریا کری خودش هم تایید کرد که در این برنامه به عنوان داور حضور خواهد داشت.

کری دربیانیه ای گفت: "به عنوان یک خواننده ، ترانه نویس و تهیه کننده ، خیلی برایم جالب است که به کشف استعدادهای جدید کمک کنم."

او در ادامه حرفهایش گفت: "من در حال حاضر در استودیو ، روی آلبوم جدیدم کار می کنم و اولین آهنگ این آلبوم که "پیروزی" نام دارد ماه آینده منتشر خواهد شد. این برنامه در همه جای جهان شهرت و محبوبیت دارد و من بی صبرانه در انتظار آغاز فعالیتم در این برنامه هستم."

منبع: aftabir.com

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...