رفتن به مطلب

CATIA v6 R2012x x86/x64 - نصب نرم افزار کتیا

milad6120

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

من این نرم افزار رو دانلود کردم dvd 1 و dvd3 رو ....اما متاسفانه نسخه ‏ Server برای ویندوز 32 کار نمی کنه....اگر کسی از دوستان اینو نصب کرده لطفا راهنمایی کنه....

dvd1 به راحتی نصب میشه ولی موقع باز شدن برنامه host conection & user name va pass می خواد...

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

منم همین مشکل رو دارم سلام من نسخه 6 2012 رو از سایت p30download دانلود کردم یه dvd server داشت و یه dvd 32bit و یه dvd 64bit من اول سرور رو نصب کردم طبق آموزشی PDF که در اینجا

هست بعد خواستم enovia رو نصب کنم که با خطایی مواجه شدم که امکان نصب روی 32bit وجود نداره(آخه سیستم من 32بیتی) بعد dvd 1 رو داخل گذاشتم طبق دستور نصب r21 نصب کردم v6 2012 رو پس از پایان کرکی نبود که در محل گفته شده(c:\program files\dassualt systems\b*\intel_a\code\bin) نصب کنم حالا هم هر وقت رو شرتکات برنامه کلیکک میکنم یه پنجره باز میشه که 3تا فیلد داره 1data source 2.user 3.pass خوب حالا چی کار کنم در قسمت setting managmetn هم که رفتم و در تب license هم لیسانس ها رو تیک زدم لطفا کمکم کنید اگه امکان داره اصل سرسی هم که p30download واسه دانلود گذاشته فکر کنم از اینجاست ولی دقیق نمیدونم
اینم لینک خود p30download
اگه کسی تا به حال ورژن 2012 رو نصب کرده لطفا راهنمایی کنه ممنون آیا اصلا v6 2012 رو میشه نصب کرد؟ یا باید از ورژن های v5-v6 یا v5 استفاده کرد؟

لینک به دیدگاه

من این نرم افزار رو دانلود کردم dvd 1 و dvd3 رو ....اما متاسفانه نسخه ‏ Server برای ویندوز 32 کار نمی کنه....اگر کسی از دوستان اینو نصب کرده لطفا راهنمایی کنه....

dvd1 به راحتی نصب میشه ولی موقع باز شدن برنامه host conection & user name va pass می خواد...

منم همین مشکل رو دارم سلام من نسخه 6 2012 رو از سایت p30download دانلود کردم یه dvd server داشت و یه dvd 32bit و یه dvd 64bit من اول سرور رو نصب کردم طبق آموزشی PDF که در اینجا
هست بعد خواستم enovia رو نصب کنم که با خطایی مواجه شدم که امکان نصب روی 32bit وجود نداره(آخه سیستم من 32بیتی) بعد dvd 1 رو داخل گذاشتم طبق دستور نصب r21 نصب کردم v6 2012 رو پس از پایان کرکی نبود که در محل گفته شده(c:\program files\dassualt systems\b*\intel_a\code\bin) نصب کنم حالا هم هر وقت رو شرتکات برنامه کلیکک میکنم یه پنجره باز میشه که 3تا فیلد داره 1data source 2.user 3.pass خوب حالا چی کار کنم در قسمت setting managmetn هم که رفتم و در تب license هم لیسانس ها رو تیک زدم لطفا کمکم کنید اگه امکان داره اصل سرسی هم که p30download واسه دانلود گذاشته فکر کنم از اینجاست ولی دقیق نمیدونم
اینم لینک خود p30download
اگه کسی تا به حال ورژن 2012 رو نصب کرده لطفا راهنمایی کنه ممنون آیا اصلا v6 2012 رو میشه نصب کرد؟ یا باید از ورژن های v5-v6 یا v5 استفاده کرد؟

دوستان عزیز سعی کنید از نسخه های تست شده استفاده کنید

من همین الان خیلی از اساتید رو میشناسم که نسخه r18,r19 مطمئن (service pack ) بالا دارن و به ریلیزهای بالاتر ترجیح میدن

یه نسخه r20 یا r21 تست شده خیلی عالیه

به این سایت هم سر بزنید

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

برای توضیحات کامل در باره catia v6 و طریقه نصب این نرم افزار و شناخت کامل به سایت طهاکو و بخش طریقه نصب catia v6 2012 بروید در انجا بطور کامل در باره این نرم افزار بحث شده است و مطلب بسیار مفیدی دز زمینه این نرم افزار بدست خواهید اورد این توضیحات ارائه شده بهترین توضیحات ممکن در کلیه سایت ها میباشد

اگر این نرم اقزار را نصب کردید بسیار از جوابهای سوالات خود را میگیرید

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...
برای توضیحات کامل در باره catia v6 و طریقه نصب این نرم افزار و شناخت کامل به سایت طهاکو و بخش طریقه نصب catia v6 2012 بروید در انجا بطور کامل در باره این نرم افزار بحث شده است و مطلب بسیار مفیدی دز زمینه این نرم افزار بدست خواهید اورد این توضیحات ارائه شده بهترین توضیحات ممکن در کلیه سایت ها میباشد اگر این نرم اقزار را نصب کردید بسیار از جوابهای سوالات خود را میگیرید
با سلام و احترام به استحضار می رسانم بعد از گذشت چندسال تلاشه همه جانبه، برای اولین بار در کشور: ***کتاب اموزش کاربردی مدیریت چرخه عمر (PLM) با نرم افزارهای catia.v6 و enovia.v6 منتشر شد*** این مجموعه ترکیبی و ارزشمند از دو نرم افزار کتیا و انوویا به همراه دیتابیس واحد اطلاعاتی sql اخرین تکنولوژی مدیریت چرخه عمر شرکت داسو است که بطور گسترده در شرکت های بزرگ دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و بصورت کاملا تست شده و با اتوران اختصاصی عرضه شده تا هم سازمانها و شرکتها و هم تمامی کاربران معمولی، دانشجویان و اساتید نیز بتوانند از آن استفاده کنند و جایگیزینی بسیار مناسب برای ورژن قبلی آن یعنی catia.v5 است. این دو نرم افزار هسته اصلی و مرکزی مجموعه نرم افزاری مدیریت یکپارچه سه بعدی چرخه عمر محصول با نام 3DPLM.2 را تشکیل داده و وظیفه انجام فعالیتها در حوزه های PDM یا مدیریت اطلاعات و CAD-CAE یا طراحی و مهندسی به کمک کامپیوتر را برعهده دارند..نرم افزارهای دیگر از این مجموعه delmia هست که در حوزه CAM و Simulia.Abaqus در حوزه تخصصی CAE فعالیت کرده و همگی با هم در یک محیط گرافیکی و دیتابیس واحد اطلاعاتی فعالیتهای مختلف در چرخه عمرمحصول را انجام می دهند. برای درک بهتر اینطور میتوان گفت که کاربران با استفاده از این مجموعه تمامی قابلیت های نرم افزارهای abaqus، 3dvia و delmia را در محیط گرافیکی نرم افزار catia در کنار سایر قابلیتها و ماژول های بسیار پیشرفته تر خوده نرم افزار catia از منوی start در کتیا قابل دسترس هستند و به راحتی میتوان به عنوان مثال از محیط پارت در نرم افزار کتیا به محیط تحلیل المان محدود رفته و تحلیل استحکامی قطعه مدل شده را انجام داد. امیدوارم با اینکار خدمت کوچکی به شما کاربران نرم افزار کتیا و جامعه صنعتی کشور کرده باشيم...
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...