رفتن به مطلب

گلشیفته در نقش یک روسپی

ارسال های توصیه شده

فیلمی که نویسنده اش عتیق رحیمی باشه...صد در صد دیدنیه...مهم نیست کی توش بازی می کنه...

کاری به بقیه پست ها ندارم اما این تنها پستی بود که مربوط به این تالار هست

بچه ها بذارید هر کس بر اساس تفکر خودش حرفش رو بزنه.این نباید شما رو ناراحت کنه.هر کس هر حرفی که میزنه یعنی اونجور فکر میکنه.سطح درکش در همون حد هست.پس خودتون رو بیخودی ناراحت نکنید با حرفای مفت یع عده که همه ی مسائل رو با یه ترازو میسنجن

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
با حمایت شما دوستداران خانم فراهانی که تو این انجمن کم هم نیستند ایشان در آینده نزدیک و با پیشرفت روزافزون و با تشویقهای بی دریغ شما به درجه بازیگری فیلمهای پورنو دست خواهند یافت مطمئنا در این فیلمها هم به عنوان بازیگر نقش آفرینی خواهد کرد و این بار نه دست به سینه بلکه تمام قد لخت و به صورت کلوز آپ خواهید دید باشد که این نوع نقش آفرینی مورد افتخار شما دوستداران ایشان قرار گیرد. والسلام علیکم حسین.ب 11/4/1391

قیافه امثال تو دیدن داره

خیلی علاقه مند به برهنگی زنان هستی؟

جیگرتو خام خام

اشهد ...... آفرین

لینک به دیدگاه

اَی بابا آخه به شما چه ربطی داره که گلشیفته لخت میشه یا نه؟! :icon_razz:

هرکس واسه خودش هی نظر میده من موافقم من مخالفم... واقعا تو این مملکت همه به هم کار دارن!! :icon_razz:

لینک به دیدگاه
اَی بابا آخه به شما چه ربطی داره که گلشیفته لخت میشه یا نه؟! :icon_razz:

هرکس واسه خودش هی نظر میده من موافقم من مخالفم... واقعا تو این مملکت همه به هم کار دارن!! :icon_razz:

من نظر ندادم:girl_blush2:

لینک به دیدگاه

من نمی دونم این ملت چرا اینطوری میکنن.تا طرف اینجا بود کسی کارش نداشت رفت اونطرف هروز درباره اش بحث می کنن

واقعا خنده داره

لینک به دیدگاه

من کاری ندارم که گلشیفته بازیگر دوست داشتنیه سال های قبل من چی کار داره میکنه! فقط برام یه خاطره ی غم انگیزه!

اما یه سری جمله اینجا دیدم که فکر میکنم نظر منم در کنار نظر بقیه دوستان قرار بگیره بد نیست!

اول از همه اینکه اگر کسی یه کاری میکنه به ما ربطی نداره من نمیدونم از کجا اومده! سر در سازمان ملل یه شعری نوشته شده و از بین همه ی فرهنگ ها ، فرهنگ مردم ایران اون بالا نوشته شده که همه به هم ربط دارن!... حالا من نمیدونم ما چطوری شدیم که اینطوری حرف میزنیم!

از طرف دیگه ... حالا فرض میگیریم که فرهنگی که ما داریم اینجوری به ما دیکته میکنه که هیچ کس به هیچ کس ربط نداره!

اما این برای فردی هست که سرش تو لاک خودشه و خلافشم برای خودش میکنه و کسی بویی نمیبره!

یک بازیگر و یا کارگردان پرنوگرافی به هدف تحریک قوای جنسی انسان برای کسب درآمد فیلم می سازه.. این یعنی بازی دادن انسان! بذارید خیلی غم انگیز بگم: دیدین یه سگ گرسنه حاضره دنبال یه تکه گوشت کیلومتر ها بدوه؟!!!! اون سگ گرسنه ست و حق هم داره که غذا بخوره... اما کسی که اون رو برای کسب منفعت خودش می دونه خیلی انسان وحشتناکیه!

به نظر من بازیگر و هر دست اندر کار یه فیلم پرنوگرافی به مراتب بدتر از گروه های مافیایی هستن که مواد مخدر رو بین مردم پخش میکنن... چون ما خیلی معتاد جنسی داریم در جهان که مغزشون دیگه قوای تحلیل هم نداره و حتی نمیتونن بفهمن که چی به سرشون میاد! خیلی هم ظاهر موجه ی دارن!

امیدوارم که هیچ وقت نه گلشیفته وارد این بازی مافیایی بشه .....و نه شما دوستان عزیزم در اعتیادی بیافتین که خودتونم نتونین تحلیل کنین که چی به سرتون اومده!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...