رفتن به مطلب

طرفدار کدوم تیم باشگاهی ایران هستی؟

طرفدار کدوم تیم باشگاهی ایران هستید؟  

41 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار کدوم تیم باشگاهی ایران هستید؟

• 20
    • 14
    • 3
    • 4
    • 0
    • 0

ارسال های توصیه شده

همین علی دائی که شما میگین به زور امسال پروین رفت پرسپولیس که بتونه توی تیم ملی بازی کنه در حالی که شاگرد حجازی بود یه دلیل دیگه اینکه پرسپولیس توی فدراسیون نفوذ داشت امسال پاشازاده پشت بازیکنای معمولی وایستادن

و به شما توصیه میکنم برین ببینین که امسال مهاجرانی.روشن. اسکندریان.دانایی فرد و خیلی کسای دیگه کی بودن

و من نمردم و معنیه 2و3 سال ناکامیرو فهمیدم

ما قهرمان میشیم نه با اینکه با تیمای لیگ یکی بازی بکنیم نه اینکه برق ورزشگاه رو قطع کنیم (پیروزی =صبا)

و فوتبال روزو نمیشه با گذشته مقایسه کرد.

:ws28::ws28::ws28:باتشکر:icon_gol:اخ حرف دل منو زدی:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ضمن احترام به استارتر ولی نظرسنجی تون خیلی غیرمنطقیه . یا اسم تیم های معروف هر شهری رو تو نظرسنجی قرار میدادی و یا تیم های های حاضر در همون سال لیگ رو .

آقا من هم متوجه نمی شم این ملوان از کجا اومد به نظر من به جای ملوان ذوب آهن بود بهتر بود

آخه ذوب آهن به زور و با کلی وعده وعید میره کارگراشو میاره ورزشگاه . بعدا هواداراش بیشترند؟؟؟

چرا داماش نیست؟

چره من ایسم آبرار :a030:

فقط داماش شهرباران - آبی و قرمز نریم هرکی بیه ترکنیم :w16:

لینک به دیدگاه
همین علی دائی که شما میگین به زور امسال پروین رفت پرسپولیس که بتونه توی تیم ملی بازی کنه در حالی که شاگرد حجازی بود یه دلیل دیگه اینکه پرسپولیس توی فدراسیون نفوذ داشت امسال پاشازاده پشت بازیکنای معمولی وایستادن

و به شما توصیه میکنم برین ببینین که امسال مهاجرانی.روشن. اسکندریان.دانایی فرد و خیلی کسای دیگه کی بودن

و من نمردم و معنیه 2و3 سال ناکامیرو فهمیدم

ما قهرمان میشیم نه با اینکه با تیمای لیگ یکی بازی بکنیم نه اینکه برق ورزشگاه رو قطع کنیم (پیروزی =صبا)

و فوتبال روزو نمیشه با گذشته مقایسه کرد.

هیچ زوری نبوده و هر کسی ممکنه برای رسیدن به اهدافش شرایط مختلفی رو تجربه کنه - اگر دلش با پرسپولیس نمیبود نمیومد پرسپولیس

علی دایی اسطوره پرسپولیس و یه پرسپولیسی دو آتیشه اس

ما کسایی مثل علی انصاریان رو دیگه پرسپولیسی نمیدونم دیگه چه برسه در باد این باشیم که کی شاگرد کی بوده

با احترام به پیشکسوتان استقلال و مرحوم حجازی , پرسپولیس ترافیک اسطوره هاس که نیاز به معرفی هم نداره

من نخواستم به گذشته برگردم و فقط اشاره ای به شخصیت فوتبالی علی دایی اسطوره پرسپولیس و تیم ملی کردم

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...