رفتن به مطلب

تهراني ها فقط بيان

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 761
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اسم تاپیک کرج و تهران میشه :ws3:

یعنی اعلام استقلال نکنیم؟؟؟

ما اینجا تو کرج دوتا پارتی کلفت داریما:w02:

لینک به دیدگاه
اگه دوست دارید اعلام استقلال کنیم

پارتی کی میباشند ؟؟؟؟

یعنی پارتی هامونو نمیدونی؟؟:w58:

لینک به دیدگاه
آره آره اصن یادم نبود گفتم حضور ذهن ندارم

کل انجمن کرجی هستن :ws28:

اصن کودتا کنیم:gnugghender:

لینک به دیدگاه

از همه دوستان عذر خواهی میکنم،اما مجبور به حذف پست جاوید عزیز و پست های سایر دوستان بعد از ارسال پست ایشون هستم...

هرنوع اطلاع رسانی میتینگی تو فضای عمومی باید با هماهنگی قبلی باشه.

چون اگه خدایی نکرده مشکلی به هر شکلی پیش بیاد نمیشه به هیچ نوعی توجیه کرد که یه کار شخصی بوده و انجمن نقشی توش نداشته.

[h=1]

قوانین جدید تالار گردشگری نواندیشان[/h]

ایجاد هرگونه تاپیک میتینگ و دیدارهای جمعی بدون هماهنگی با مدیران تالار ممنوع و در صورت مشاهده تاپیک بسته خواهد شد.

• در صورتی که هر یک از اعضای انجمن تمایل به برگزاری برنامه ای داشته باشد بعد از اطلاع رسانی و هماهنگی با مسئولین تالار، تمامی هماهنگی ها با مسئولیت خود ایشان (استارتر تاپیک) صورت می گیرد.

خواهشا به این مورد توجه بیشتری کنید ، از دوستان قدیمی انتظار بیشتری میره :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

اضافه کنم، بچه ها هر هماهنگی که میخواین از طرف انجمن نباشه، لطفا به صورت پیام خصوصی هماهنگی کنید، هر مشکلی پیش بیاد ،هم برای مسئولین سایت مشکل ساز میشه و هم برای خودتون...... ممنون میشم رعایت کنید...:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...