رفتن به مطلب

تهراني ها فقط بيان

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 761
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام به همگی:w02:

قبلا با من هماهنگ کن از این فخرا می خوای بفروشی

هماهنگ نمی کنید این جوری میشه که شرمنده شما می شیم

اشتباه در اینجاست که همیشه به ظواهر امر نگاه میکنیم، من هیچ وقت این جملرو به کار نمیبرم که کاش شما جای من بودی . بازهم میگم خداروشکر ،من نسبت به خیلی از افراد مشکلاتم کمه ،اما گاها بی انصافی هارو دیدم، از ظاهر قضاوت کردن( در این حرفم هم منظوری نداشتم)

@M!N هستم که :icon_pf (34):

حالا به کی بگم درستش کنه ؟:sad0:

چرا خو گیج بازی درآوردم نمیدونم خو :ws28:

عجب ابتکاری ،البته اخرش اومده فکرو مشغول میکنه:ws3:

لینک به دیدگاه
صبی دانشگا رفتنی سیوشرت پوشیده بودم ملت همچین نگاه میکردن انگار دما 50 درجه بالای صفره icon_pf%20(34).gif

خو لامصبا داشتم میلرزیدم از سرما دیگه icon_pf%20(34).gif

عه اون پسره شما بودین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جلوی مجتمع چمران؟؟؟؟؟؟؟راس میگه منم دیدمش:ws3:

لینک به دیدگاه
كدومو ميگي :ws28:

مشخصات بده شايد من بودم :ws3:

پسرای خودمونو نمیشناسم.برقیارو بشناسم!:ws3:امروز اومده بودم دانشکدتون با دوستم.گرایشتون چیه؟
لینک به دیدگاه
پسرای خودمونو نمیشناسم.برقیارو بشناسم!:ws3:امروز اومده بودم دانشکدتون با دوستم.گرایشتون چیه؟

پس حتما از ديدن دانشكده برق لذت بردين :ws3:

من الكترونيكم :a030:

لینک به دیدگاه
پس حتما از ديدن دانشكده برق لذت بردين :ws3:

من الكترونيكم :a030:

نه بابا.دانشکده ی خودمون بهتره.مجبور شدم برم برق.:ws3: 2 تا دختر الکترونیکی میشناسما.ورودی امسالن. اسمتون عباس بود دیگه اره.:whistle:
لینک به دیدگاه
من رسما از جامعه ورزشکاران عذر می خوام .....

:icon_pf (34):

منم میخواستم خودم عذرخواهی کنم!!!

سلام من اومدم من تازه اینجا عضو شدم خو :girl_blush2:

سلام

خوش اومدین خانوم @M!N

لینک به دیدگاه

اشتباه در اینجاست که همیشه به ظواهر امر نگاه میکنیم، من هیچ وقت این جملرو به کار نمیبرم که کاش شما جای من بودی . بازهم میگم خداروشکر ،من نسبت به خیلی از افراد مشکلاتم کمه ،اما گاها بی انصافی هارو دیدم، از ظاهر قضاوت کردن( در این حرفم هم منظوری نداشتم)

دل پُری داریا!!!

حرفا من چه ربطی به اینا داشت ؟ :ws3:

مرگ بر ظاهر بین ها :whistle:

لینک به دیدگاه
عه اون پسره شما بودین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جلوی مجتمع چمران؟؟؟؟؟؟؟راس میگه منم دیدمش:ws3:

درسارو انقدر با به دقت می خوندن جوونای ایرانی الان جلوتر از ژاپنی ها بودیم:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

بلند شید بیاید اینجا ببینم:w000:

خجالت نمیکشین؟؟؟:w000:

یه ماهه تاپیک بچه های تهران داره خاک میخوره ...انگار نه انگار که یه پرچمی هست باید بالا نگه داشته بشه:w000:

(البته داخل پرانتز عرض کنم که...بس که ما بچه های تهران درسخون تشریف داریم.........وقت نداریم تاپیک آپ کنیم):w16::ws3:

لینک به دیدگاه
بلند شید بیاید اینجا ببینم:w000:

خجالت نمیکشین؟؟؟:w000:

یه ماهه تاپیک بچه های تهران داره خاک میخوره ...انگار نه انگار که یه پرچمی هست باید بالا نگه داشته بشه:w000:

(البته داخل پرانتز عرض کنم که...بس که ما بچه های تهران درسخون تشریف داریم.........وقت نداریم تاپیک آپ کنیم):w16::ws3:

:th_running1: اومدم

:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...