رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

طرح تفصیلی مناطق تهران در حال حاضر آماده شده و در سایت شهرداری تهران قرار گرفته. جزئیات طرح تفصیلی هر یک از مناطق رو می تونید تو لینک زیر ببینید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • پاسخ 60
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این لینک مربوط به طرح تفصیلی منطقه 20 است.به دلیل حجم بالا در این سایت آپلود کردم، ایشالا که همگی بتونین استفاده کنید:ws2:

اینم لینک مستقیمشه که آقای محمد زحمتشو کشیدن :ws2:

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

محمد مناطقي كه نذاشتي جريانش چي هست؟

من الان ماه ها هست براي يك زمين تو منطقه 15 دنبال طرح تفضيلي هستم كه ببينيم نوع كاربري در نظر گرفته شده براش چي هست

هر چي مي گردم نيست

ديروز ديدم تيتر زدند كه كار طرح تفضيلي كامل شده و به زودي براي اجرا به مناطق ابلاغ ميشه

الان براي منطقه 15 در دسترس نيست هنوز؟

لینک به دیدگاه

محمد مناطقي كه نذاشتي جريانش چي هست؟

من الان ماه ها هست براي يك زمين تو منطقه 15 دنبال طرح تفضيلي هستم كه ببينيم نوع كاربري در نظر گرفته شده براش چي هست
هر چي مي گردم نيست
ديروز ديدم تيتر زدند كه كار طرح تفضيلي كامل شده و به زودي براي اجرا به مناطق ابلاغ ميشه
الان براي منطقه 15 در دسترس نيست هنوز؟

اینایی که گذاشته شده از سایت شهرداری تهران هستش.
واسه مناطق 3،4،،15،17،19 هنوز گذاشته نشده.
اینم شانس توئه :ws3:
البته شاید دوستان دیگه واسه اون چندتا منطقه رو داشته باشن به صورت فایل pdf و خیلی تکمیل تر از اینایی که هست.
لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام من برای پروژه درس کارگاه نیاز به اطلاعات طرح تفصیلی تهران ومحله ده ونک دارم لطفه راهنمایی کنید ممنونم

سلام

من طرح تفصیلی منطقه 3 را می خواهم از کجا می تونم دریافت کنم؟ممنونم

سلام . به انجمن خوش اومدید .
برای دانلود طرح تفصیلی منطقه 3 ( تمام pdf ها ) می تونید از تالار طلایی انجمن استفاده کنید :

دانلود: طرح تفصیلی منطقه 3 تهران

برای دسترسی به تالار طلایی و استفاده از مطالب موجود توی این تالار می تونید با پرداخت 5000 هزار تومن ، اشتراک یک ساله داشته باشین .
( با استفاده از این لینک: http://www.noandishaan.com/shop/?page_id=264 )

:a030:
لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام.من دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی منطقه ای هستم. برای پایان نامه ام احتیاج مبرم به طرح تفضیلی منطقه 3 دارم. میتونید کمکم کنید؟؟؟؟ ایمیلم هست : unique_leo_87@yahoo.com

اگه موجوده میشه برام ایمیل کنید؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام.من دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی منطقه ای هستم. برای پایان نامه ام احتیاج مبرم به طرح تفضیلی منطقه 3 دارم. میتونید کمکم کنید؟؟؟؟ ایمیلم هست : unique_leo_87@yahoo.com

اگه موجوده میشه برام ایمیل کنید؟؟؟

سلام . به انجمن خوش اومدید .
برای دانلود طرح تفصیلی منطقه 3 ( تمام pdf ها ) می تونید از تالار طلایی انجمن استفاده کنید :

دانلود: طرح تفصیلی منطقه 3 تهران

برای دسترسی به تالار طلایی و استفاده از مطالب موجود توی این تالار می تونید با پرداخت 5000 هزار تومن ، اشتراک یک ساله داشته باشین .
( با استفاده از این لینک: http://www.noandishaan.com/shop/?page_id=264 )

لینک به دیدگاه

با سلام

من دانشجوی ارشد مدیریت شهری هستم

برای پروژه درسی GIS احتیاج به لایه اطلاعاتی منطقه 6 شهرداری تهران که آدرس خیابانها را هم به عنوان فیلد اطلاعاتی داشته باشد دارم

اگر بتوانید در اختیارم قرار دهید یک دنیا ممنون می شوم

pgolabian@yahoo.com ایمیل من است

لینک به دیدگاه

با سلام

من دانشجوی ارشد مدیریت شهری هستم
برای پروژه درسی GIS احتیاج به لایه اطلاعاتی منطقه 6 شهرداری تهران که آدرس خیابانها را هم به عنوان فیلد اطلاعاتی داشته باشد دارم
اگر بتوانید در اختیارم قرار دهید یک دنیا ممنون می شوم
pgolabian@yahoo.com ایمیل من است

سلام دوست عزیز
برای تهیه نقشه gis این منطقه باید به شرکت مشاوری که طرح تفصیلی ش رو تهیه کرده ( اگر اشتباه نکنم مهندسین مشاور نقش جهان - پارس ) مراجعه کنید .
البته مطمئن نیستم این لایه اطلاعاتی که مد نظرتون هست رو هم داشته باشه یا نه :ws38:
من نقشه های GIS بعضی از مناطق رو دارم ، اما توی همشون این لایه وجود نداره ، بستگی به اون شرکت مشاور داره که تا چه حد کار کرده باشه :a030:
لینک به دیدگاه

سلام , دوست عزیز من طرح تفضیلی منطقه 17 رو دارم, اما فرمتش pdf نیست. حالا من قرار میدم امیدوارم که به کارتون بیاد:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلاام.من نقشه کد منطقه22 رو میخوام.کمکم کنید لطفا:5c6ipag2mnshmsf5ju3

تو بخش طلایی هستش:
http://www.noandishaan.com/forums/forum1219.html

برای دسترسی به این بخش هم می تونید با ارائه مطالب ویژه 10 امتیاز طلایی کسب کنید که جزئیاتش تو لینک زیر گفته شده:
http://www.noandishaan.com/forums/thread80577.html
یا با پرداخت 5000 تومان از طریق لینک زیر اشتراک یکساله اونو خریداری کنید:
http://www.noandishaan.com/shop/72/%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D8%A7%D9%84%D9%87.html

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

من نقشه های مکانیابی اماکن ایمن جهت اسکان اضطراری پس از زلزله نیاز دارم که مربوط به مدیریت بحران میشه

برای هر کدوم از مناطق تهران که باشه فرق نمی کنه چون هنوز منطقه مورد مطالعه باسه پایان نامه رو انتخاب نکردم

پایان نامه کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری

موضوع:جانمایی اماکن ایمن جهت اسکان اضطراری

لینک به دیدگاه

سلام

من نقشه های مکانیابی اماکن ایمن جهت اسکان اضطراری پس از زلزله نیاز دارم که مربوط به مدیریت بحران میشه
برای هر کدوم از مناطق تهران که باشه فرق نمی کنه چون هنوز منطقه مورد مطالعه باسه پایان نامه رو انتخاب نکردم
پایان نامه کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری
موضوع:جانمایی اماکن ایمن جهت اسکان اضطراری

تا جایی که من دیدم و اطلاع دارم نقشه ای با این عنوان برای مناطق تهران یا جاهای دیگه تهیه نشده
اما در رابطه با موضوعی که مطرح کردین پایان نامه خیلی کار شده ، انقدر شاید بشه گفت نزدیک 25 درصد از پایان نامه های کارشناسی دانشگاه ما موضوعشون اینه .
( چون ترم پیش یه موضوع مشابه به این رو کار می کردم و خیلی توی پایان نامه ها سرچ کردم اطلاع دارم ) .
پیشنهاد می کنم دنبال پایان نامه ها باشید . ( حالا نه صرفا دانشگاه ما ، کلی بود منظورم )
لینک به دیدگاه

راستی برو بچ عزیز و دوست داشتنی:icon_gol:

ها قربونشون برم:a030:

خب دیگه چاپلوسی بسه بریم سر اصل مطلب:whistle:

کسی از شما اطلاعات کامل یه شهر جدید اطراف تهان مثل پرند و پردیس ا هشتگرد رو دارید (مخصوصا جی آی اس و نقشه بلوک بندی آماری):gnugghender:

اگه دارید بدبد در راه علم مصرف میشه ها:w02:

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییت

منظورم نقشه های جی ای اس مدیریت بحران بود که فکر کنم تو سایت شهرداری تهران گذاشتن به تفکیک مناطق که همون جانمایی سایت های مدیریت بحران مناطقه
طرح تفصیلی مناطق تهران بر اساس طرح جامع 85 نهیه شده؟
امار جمعیتی سرشماری 90 به تفکیک مناطق تهران پیدا می شه؟

خواهش میکنم .
این نقشها هایی که میگید داخل سایت شهرداری گذاشتن رو ندیدم :ws38: اطلاع ندارم چجورین .
طرح تفصیلی مناطق تهران هم مطالعاتشون بین سال های 80 تا 85 توسط مشاورای مختلف انجام شده، اما گزارش نهایی طرح تفصیلیشون عمدتا توی سال 85 ارائه شده ، حالا اینکه دقیقا بر اساس طرح جامع تهران در سال 85 باشه یه نه ش رو نمی دونم . ( اصولش اینه که بر اساس اون باشه و از اون تبعیت کنه البته ، اما خب ... ).
در رابطه با آمار نامه جمعیتی هم، باید به خود مرکز آمار یا به سایتش مراجعه کنید :
http://www.amar.org.ir/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...