رفتن به مطلب

اشتراک جزوات و کتابها و دست نویسهای شما برای کنکور ارشد

ارسال های توصیه شده

با سلام و کسب اجازه از بزرگان تالار مکانیک

امروز این فکر به ذهن این حقیر خطور کرد که بیام و این تاپیک رو بزنم

هدف از برقراری این تاپیک اینه که دوستانی که قصد شرکت در کنکور ارشد 92 رو دارن با به اشتراک گذاری جزوات و دستنویس های خودشون دانشپژوهان دیگر را در رسیدن به هدق قبولی راهنمایی نمایند

به عنوان نمونه من حاضرم جزوات دستنویس خودم رو کپی بگیرم و به آدرس پستی دوستانی که علاقه دارند بفرستم یا اینکه اسکن کنم و لینکش رو اینجا قرار بدم

فقط از عزیزان عاجزانه خواهش میکنم اینجا رو تبدیل به مغازه کپی جزوات دانشجویی نکنید

کیا موافق این حرکت اسمی هستند؟

لینک به دیدگاه
کلا اشتراک گذاشتن که خیلی عالیه اما آیا کسی برای کنکور جزوات دستنویس یا در کل اصلا جزوه میخونه؟ یا همه دنبال کتابهای کنکوری متفاوتند...

داداش حسین درست میگی کسی جزوه نمیخونه

ولی یه جزوه خوب در کنار رفرنس میتونه برای 3 ماه آخر خیلی مفید باشه

به هر حال توی جزوات دستنویس گاهی مسائل و فرمولهایی هست که برگرفته از تحلیل درست ذهنی دانشجو یا استخراج یک فرمول مهم از مابین تستها است که ممکنه توی کتابها اصلا نباشه

مثلا خود بنده جزوه طراحی اجزا شریعت پناهی رو که دوست عزیزم hamid.cfd واسم فرستاد خوندم و انصافا توی کنکور امسال 4 سوال مطابق سرفصلهای اون جزوه اومده بود

لینک به دیدگاه

منم هستم.

واسه بعضی درسام خلاصه برداشتم.

میتونم اونا رو بفرستم واسه عزیزان.

خوش خط و تروتمیز هم هست:ws3:

حرکت قشنگیه

چون توی روزای آخر واقعا نیاز پیدا میکنیم به این خلاصه ها.

لینک به دیدگاه

سلام

تاپیم خوبیه اگه درست هدایت بشه و البته مورد استقبال قرار بگیره.

من حدودا"2 ماه دیگه شروع به خوندن میکنم.

البته با توجه به نجربه ای که از کنکور دارم هر درس و مبحثی رو نمیخونم. فقط درسهایی که در آنها قوی هستم رو میخونم.

مثل ریاضیات 1و2، معادلات، قسمتهایی از ریاضی مهندسی، ارتعاشات، دروس حرارتی و سیالاتی و کنترل (نمیدونم جز مواد امتحانی هست یا نه.. قبلا که بود:ws3:)

زبان رو هم اگه وقت بشه میرم سراغش...

لینک به دیدگاه
سلام

تاپیم خوبیه اگه درست هدایت بشه و البته مورد استقبال قرار بگیره.

من حدودا"2 ماه دیگه شروع به خوندن میکنم.

البته با توجه به نجربه ای که از کنکور دارم هر درس و مبحثی رو نمیخونم. فقط درسهایی که در آنها قوی هستم رو میخونم.

مثل ریاضیات 1و2، معادلات، قسمتهایی از ریاضی مهندسی، ارتعاشات، دروس حرارتی و سیالاتی و کنترل (نمیدونم جز مواد امتحانی هست یا نه.. قبلا که بود:ws3:)

زبان رو هم اگه وقت بشه میرم سراغش...

دادا این که شد همه درسها:hanghead:

لینک به دیدگاه

جاوید عزیز مثل همیشه کارش درسته

من فقط یه نکته رو ذکر کنم

در تالار هیئت علمی طرحی در حال بررسیه که برای اولین بار در فرومهای مهندسی ایران اجرا میشه و طرح جاوید عزیز هم زیر مجموعش قرار میگیره

لینک به دیدگاه
دادا این که شد همه درسها:hanghead:

طراحی..دینامیک .. استاتیک.. قسمتهایی از ارتعاشات.. قسمتهایی از کنترل.. قسمتهایی از ریاضی 2 - قسمتهایی از ترمو 2

اینا رو ضعیفم هنوز:ws3:

لینک به دیدگاه
داداش حسین درست میگی کسی جزوه نمیخونه

ولی یه جزوه خوب در کنار رفرنس میتونه برای 3 ماه آخر خیلی مفید باشه

به هر حال توی جزوات دستنویس گاهی مسائل و فرمولهایی هست که برگرفته از تحلیل درست ذهنی دانشجو یا استخراج یک فرمول مهم از مابین تستها است که ممکنه توی کتابها اصلا نباشه

مثلا خود بنده جزوه طراحی اجزا شریعت پناهی رو که دوست عزیزم hamid.cfd واسم فرستاد خوندم و انصافا توی کنکور امسال 4 سوال مطابق سرفصلهای اون جزوه اومده بود

خوبه منم تا جایی که تونستم و جزوه ی به دردبخور داشتم میذارم...

به امید موفقیت همه دوستان عزیز...

لینک به دیدگاه
با سلام و کسب اجازه از بزرگان تالار مکانیک

امروز این فکر به ذهن این حقیر خطور کرد که بیام و این تاپیک رو بزنم

هدف از برقراری این تاپیک اینه که دوستانی که قصد شرکت در کنکور ارشد 92 رو دارن با به اشتراک گذاری جزوات و دستنویس های خودشون دانشپژوهان دیگر را در رسیدن به هدق قبولی راهنمایی نمایند

به عنوان نمونه من حاضرم جزوات دستنویس خودم رو کپی بگیرم و به آدرس پستی دوستانی که علاقه دارند بفرستم یا اینکه اسکن کنم و لینکش رو اینجا قرار بدم

فقط از عزیزان عاجزانه خواهش میکنم اینجا رو تبدیل به مغازه کپی جزوات دانشجویی نکنید

کیا موافق این حرکت اسمی هستند؟

ایده جالبیه :w16:

منم چند تا از جزوه های ساخت و تولیدا دارم

سعی میکنم زودتر اسکنشون کنم و اینجا بزارم

لینک به دیدگاه

من تا اواسط تیرماه دو تا جزوه توپ مقاومت و طراحی اجزا رو اسکن میکنم میزارم برای دانلود دوستان:a030:

دست خطم هم خوبه:w16:

آقا جزوه دروس سیالاتی برسونید که وقت تنگه:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
:w58::ws52:

میگم دادا بزار برسی یه نفس تازه کنی

تا شما سری به تالار بزنی و گرم فعالیت بشی

جزوه هم میدیم خدمتتون:a030:

khob begu chikar konam faaliat mahsub beshe begu hamunkaro bokonam hala bebin khasis khasti 1 jozve bedi haaaaaa:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

جاوید جان کار بسیار خوبی کردی این تاپیکو گذاشتی.

کتاب که هر کی بخواد میره میخره ولی این جور جزوه ها و دست نویس ها در هیچ مغازه ای یافت نمیشود و به همت بچه ها بستگی داره.

لینک به دیدگاه
جزوه طراحی اجزا شریعت پناهی

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

امیدوارم همگی موفق باشید :icon_gol:

haji damet garm vali in testai ro k tu jozvash javab dade o hal karde khodet testasho nadari bezari??

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
haji damet garm vali in testai ro k tu jozvash javab dade o hal karde khodet testasho nadari bezari??

:banel_smiley_4:

دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید:icon_gol:

قانون شماره 3) کاربران انجمن مجاز به ارسال پست به صورت فینگلیش نمی باشند و تمامی پست های ارسالی می بایست فارسی تایپ شوند. در صورت صورت مشاهده به کاربر خاطی تذکر داده خواهد شد و در صورت تکرار اخطار خواهد گرفت.
لینک به دیدگاه

اینم جزوه دستنویس دینامیک ماشین مهندس حنانه :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

راستش اینو از یه سایتی خریدم ، در مورد خوب و کامل بودنش هم اطلاعاتی ندارم ، هنوز هم نخوندمش ، انشالله براتون مفید باشه

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...