رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 82 ... Ha.mi.D

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

بعد از 2 سال که در اینجا حضور دارم فکر میکنم حداقل بعضی از شما یه شناختی از من پیدا کردین.به همین دلیل دوست داشتم که برداشت شما رو از خودم بدونم.یا به قول زهرا خانم شخصیتم مورد تحلیل قرار بگیره.

دیگه فکر کنم نیازی نباشه که بگم اینجا برای نقد هست.ممنون میشم هر چی به ذهنتون میرسه رو بگین.اون قسمت دعوت کاربران رو هم برداشتن.پس همه ی دوستان دعوت هستند.

منتظر نظرات شما هستم

شاد و سربلند باشید

با تشکر:icon_gol:

حمید

پ.ن : من همون حمید صفا هستم

• Like 34
لینک به دیدگاه

اه چه حالب من اولین نفر هستم:ws37:

اول سلام

خوبی شما؟:w02:

نقدت کنم واقعااااااااااا حاضری؟:ws38:

خوب حمید یکم متفاوته شخصیتش

دنیای مجازی هاش هم متفاوته

یکم زیادی رکی یا میشه گفت ناشیانه حرفهاتو میزنی

میخوای بدترین حالت و در هرچیزی به وجود بیاری ولی خب یه وقتهایی نمیشه خود زنی میکنی:icon_pf (34):

مهربونی و دقیقی و میتونی هرچیزی رو به زیباترین حالت ممکن ببینی ولی خب شاید دربیانشون بعضی وقتها از کلمات درست استفاده نمیکنی...:vahidrk::w58:

نق نزن خودت خواستی نقدت کنیم:whistles: من هیچ تعارفی ندارم و هرکسی رو بیشتر دوست خودم بدونم ممکنه بیشتر کوبیده بشه از طرفم... به روی خودت نیار دیگه شدت ضربه هاشو:whistle:

میتونی مهربون تر و با ادب تر باشی ( خصومت دارم جدی نگیرد بچه مودبی هست من امشب میمیرم:icon_pf (34):)

دلت میخواد کمک کنی ولی ممکنه در بیشتر موارد موفق نباشی و این میتونه بخاطر همون نکاتی باشه که بالا گفتم...:vahidrk:

خب تحلیلت یکم زیادی سخته ..... همش منو اذیت باید بکنی حالاهم با تحلیلت:w000:

یک نصیحت میکنم مادرانه بهت : صبور تر باش و در برابر مشکلات الکی زندگی تسلیم نشو.. و...

یکم شاید زیادی پیله کنی به بعضی از مواردی که اصلا خودشو با تو کاری نداشته باشه... نه بخاطر فوضولی یا کنجکاوی ها فقط دلسوزی هست و برای کمک هست ولی اصلا خوب نیست ...

یکم بهتره حد و حدود رو با افراد نگه داری...:hanghead: یه حرفها و حریم هایی خصوصی هست بهتره همینطور بمونه....

خب فعلا همینقدر بسته ...

چون پسره خوبی هستی چیزهایی رو که ازت دیدم و حس کردم میتونه در اینده مشکل سازت بشه بیان کردم...

امیدوارم ناراحت نشده باشی و نشی چون اصلا همچین حقی نداری از حرفهای من ناراحت بشی فهمیدی:vahidrk:

همشو آویزه گوشت کن بعد بیا تست کنم ببینم خوب شدی یا نه:w02:

امیدوارم بهتر و بهتر از همیشه بشی و باشی...:a030:

برو سرکار تا زندگیت زیباتر بشه...:w16:

• Like 11
لینک به دیدگاه

واه واه واه!

تحلیل تو؟

فکر کردی الان همه میان تعریفتو می کنندو تو تا چند وقت بادب به غب غب می اندازی همی؟

حالا اگه تعریف خونت پاییناومده بگوها.تعارف نکن!

:ws28::ws28:واقعیتش تصورم از حمید همونی بود که دیدم!جالبه!

به نظر مهربون و در عین حال خشن هست!

:whistle:کت و شلوارش منو کشته!

:ws28:مودب و سربه زیر!البته فکر کنم از اون آب زیرکاه هاست که زیرزیرکی آتیش میسوزونه!

:ws3:حمید عزیز برات بهترین هارو آرزو دارم.امیدوارم یه کار خوب که لیاقت داشته های تورو داره پیداکنی و همیشه دلت خندون پسر بابا!:icon_gol::hapydancsmil:

• Like 14
لینک به دیدگاه

تمام سعیمو کردم که انتقاد کنم

اما طی برخوردهای من باایشون فهمیدم که خیلی شهامت دارن!

غرور دارن اما غرور بیجا ندارن!

سنجیده صحبت میکنن و همچنین دو پهلو:whistle:

به اعصاب خودشونم کاملا مسلط هستند

بازم میام:a030:

• Like 10
لینک به دیدگاه

مرسی از دعوتت حمید جان:(87):

راستش فکر میکردم یه کم میشناسمت اما الان که میخوام بنویسم انگار که هیچی به ذهنم نمیاد:girl_in_dreams:

تا جایی که من متوجه شدم حمید پسریه عاقل و خوش اخلاق.....رکه(خیلی:ws3:).....اوم....به خودش مطمئنه (اعتماد به نفس خوبی داره) سخاوتمنده و مهربون :icon_pf (17):

اما نقاط ضعفش اینه که بعضی وقتها می خواد خواسته هاشو تحمیل کنه به آدم:vahidrk:

و اینکه از زمانی که داره بهتر می تونه استفاده کنه و خیلی ارزش روزهایی رو که داره میگزرونه رو(از نظر من البته ) نمیدونه....:girl_yes2:

:flowerysmile:

• Like 10
لینک به دیدگاه

اه

من بیشتر از سه سال هست که میشناسمت بچه:w000:

حمید یه پسر خوب با ذهن روشن ، کسی که زود نا امید میشه وقتی مشکلات بزرگی رو سرراهش میبنه،احساساتی هست وبیشتر از اینکه پایبند منطقش باشه تابع احساساتش هست والبته احساسات لطیفی هم داره(کجا دیدم به خودم مربوطه اقا/خانم قضیه گاها سکرت میشه:ws3:) ، عجولانه تصمیم میگیره وبه نظرم این بدترین خاصیتش هست ، اهل مطالعه هست وبدون اگاهی حرفی رو نمیزنه واین نقطه قوتش دربرابر ادمایی هست که حرف مفت زیاد میزدن وقبلا اجبارا پای منبرشون نشستیم

اولین برخوردش با من تو این فروم زمانی بود که صدی نودونه بچه های الان اینجا نبودن ومنم صبح تا شب تو همه تالارا داشتم تاپیک بازی میکردم!یادمه قشنگ گفت نمیتونی این کاررو بکنی وصدالبته با کمک خودش شد

به قول یکی بگو یاعلی...اها اومد بیرون:whistle:

دردایره تعلقات خاطرش نسبتا متعصب هست والبته با گذر زمان این قضیه داره کمرنگتر میشه ولی هنوز هم رگه های پررنگی از اون رو میشه تو نوستالژی های پنهانش پیدا کرد

یه چیز بدی هم داره که مدتیه نمیبینم ازش(شاید بخاطر اینکه فعلا بحثی نمیکنه) زبان سرخ هست...گفتن حقایق با رک گویی وبی واسطه حرف زدن یخورده متفاوته وحمید یه ذره تو این باب تنده

مطمئنم اگه ذره ای تلاش کنه به بیشتر از اون چیزی که باورشو داره میرسه واین نیازمند اینه که استرس وتنبلی رو بزاره کنار

من فکر نمیکردم کسی از من هم عجول تر باشه ولی حمید دست منو تو این زمینه از پشت بسته اما یه تفاوتی که هست داشتن ونداشتن استرس بین حمید ومن هست!

دوست دارم دربالاترین جایی که میشه تصور کرد حمیدرو ببینم چون هم ظرفیتشو داره هم سوادشو ومطمئنم روزی درهمین حوالی این مسئله اتفاق میفته

موفق باشیم:icon_gol:

• Like 11
لینک به دیدگاه

سلاااام

معمولاً آرومه، ولی خدا نکنه قاط بزنه :ws3:

یه کمی صبرش کمه. البته جنبش بالاس

شیطنت زیرزیرکی داره :ws3:

رک و راحت حرفاشو میزنه.

راحت و خوب ارتباط برقرار میکنه با بقیه

تا جایی که بتونه به بقیه کمک میکنه

اطلاعات خوبی داره اگه وارد گود بشه :ws3:

حرف مرد یکیه. کوتاه نمیاد :banel_smiley_4:

حالا فعلاً همینا باشه :w02:

• Like 12
لینک به دیدگاه

ممنون برای دعوت

حقیقتش من اونقدر بخورد نداشتم که بخوام تحلیل دقیقی کنم

ولی چیزی که مشخصه اینکه با شخصیت و خوش اخلاق هستی و تقریبا ندیدم آزارت به کسی برسه، (شایدم رسیده من ندیدم :whistle:)

:ws3:

موفق باشی... :icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه

حمید رو از باشگاه میشناسم

از قدیمی های خودمونه

یه کاراکتر فوق العاده رک و نترس باشگاه

با اون اسم کاربری godmaycryش :w02:

وقتی که ادرس ای پیشو مثل مال من بسته بودن و انداخته بودنش بیرون :ws3:

بعدش یه جریانی شد ازش به کل بدم اومد اون موقع ها به نظرم یه پسر جلف و @@#^&*)((( اومد

اما بعدش نمی دونم چی شد تغییر کرد (منظورم شخصیت مجازیش ) خوب شد عمیق تر شد پخته تر شد

حرفاش باعث به فکر رفتن شد :whistle:

ولی بزرگترین عیبش اینه که دنیا رو درحین اینکه میدونه شوخیه خیلی این شوخی رو جدی گرفته شاید بخاطر کار پیدا نکردنش یا بیکار گشتن و بیهوده روز رو شب کردنش باشه که خب واسه همه ماها ممکنه یه دوره ای این حالت پیش بیاد

همین

درکل امیدوارم راهتو که مخصوص توست پیدا کنی و موفق بشی و احساس شادی و خوشبختی رو تو هر نفست تجربه کنی :icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

سلام...مرسی برای دعوت...

پایه اسپم...شوخی و جدیش مشخص نیست....

گاهی اخلاقت.... خیلی 0 و 1 میشه...

علاقمند به سینما....

اهل نقد و بحث اما تا حدودی یکدنده...

مهربون...احساساتی...ولی خیلی مغرور...

خیلی هم رک حرفش رو میزنه....

آی هو بست ویشس فور یو...:icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه

با درود و تشکر از دعوتتون

متاسفانه من زیاد با شما برخورد نداشتم...ولی چند مورد رو میتونم بگم.

هم شوخ طبع و هم جدی:ws3:

بسیار دوستدار اینکه خانم ها از حقوق خودشون آگاه بشن.

دوستاتون خیلی دوستتون دارن و این نشون دهنده روابط اجتماعی قوی شما و دوستی خوب بودن هست.

اما نقدی که دارم گاهی اوقات زیاد تریپ غم و افسردگی میگیرید....مخصوصا آواتورهاتون:icon_pf (34):دیگه تکرار نشه:icon_gol:پاینده باشید.

• Like 11
لینک به دیدگاه

با اینکه خیلی وقته که هم شما و هم خودم اینجا عضو هستیم ولی به طرز عجیبی با هم برخورد نداشتیم :w58:

تا چند وقت پیش که خیلی اتفاقی باهم برخورد داشتیم که خیلیم خوشایند نبود :whistle:

چیزی که تو این مدت کوتاه متوجه شدم و میگم البته شایدم اشتباه باشه چون برخوردامون خیلی کم بوده

به نظرم یه کم مغرور و یه دنده اومدی

یه کمی هم بدبین و ناامید

در عین تندی باادب

و به شدت پی گیر برای از بین بردن کدورت

برات ارزوی موفقیت و شادی خیلی زیاد میکنم :w16:

• Like 7
لینک به دیدگاه

خب بعد از سه سال ارتباط مجازی من کمی تا قسمتی با روحیات این پسر اشنا شدم!!

حمید با معرفت، مهربون، بسیار احساساتی و کمی تا قسمتی مودی (با موذی اشتباه گرفته نشه!)هست...:icon_gol:

اطلاعاتش در مورد بحثایی که شرکت میکنه بالاست ولی بیشتر از اطلاعات ادعا داره یا مدعیانه رفتار میکنه:ws37:

اکثرا برای اثبات حرفش تا جایی پیش میره که طرف مقابلش رو بکوبونه و به شدت هم اصرار داره که حرفش رو اثبات کنه:whistles:

نمیتونه بیخیال و بی تفاوت باشه حتی نبست به کم اهمیت ترین مسائل

دوست خوبیه میشه رو کمکش و حرف زدن باهاش حساب کرد:a030:

گاهی دیدش خیلی صفر و یکی میشه و اکثر مواقع زود ناامید و خسته میشه، به اندازه کافی در برابر مشکلات از لحاظ روحی قوی برخورد نمیکنه:vahidrk:

به نظرم کمی منفی نگر هست ولی دید فاشیستی اصلا نداره....از معدود پسرهاییه که به نظرم تا حدی به تفکر روشنفکرانه ای که در قبال زنها داره عمل میکنه(مطمئن نیستم!):ws37:

خیلی خیلی خیلی زیاد باجنبه است...اهل تظاهر نیست..رکه و گاهی جایی که لازم نیست احساسات خرج میکنه:w16:

وقتی یه چیزی تو سلیقه و نظر شخصی اون خوب نباشه وحی منزله که اون چیز خوب نیست و انگ به درد نخور بودن میزنه بهش و برعکسش :banel_smiley_4:

فعلنا اینا به ذهنم رسید اگه بیشتر شد میام میگم!:ws3:

• Like 12
لینک به دیدگاه

درود...

سپاس از دعوتت.....:icon_gol:

اولین چیزی که به ذهنم اومد وطن پرستی و علاقه به ایران و افتخاراتشه..البته ایران باستان!!!!

با ادب ،مهربون و میخوایی هر کمکی از دستت برمیاد به طرف بدی...

اما یهو عصبانی میشی و بداخلاخخخخخخخخ!!!!!

همینا یادم بود!!!!

• Like 6
لینک به دیدگاه

ای بابا خوب خودتو معرفی کن دیگه ادم بشناسه ما که نیستیم زیاد تو انجمن وقتی میایم اگر کسی اسمشو عوض کرده باشه نمیشناسیمش دیگه

حمید پسر خوبیه من که زیاد باهاش ارتباطی نداشتم فقط انعطافش خیلی کمه به نظر من

رک هست که گاهی اوقات هم خوب نیست این رک بودن

خیلی خصوصیاتش به اون حمید نزدیکه ها ولی خداییش

چهرشم که ندیدم تا حالا وگرنه بهتر میتونستم تحلیلش کنم

شاد باشی:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

:w02:

جدی تو دوسالِ عضویی!!:ws3:

من ک خیلی باهات برخورد نداشتم ولی همون قدری ک داشتم و تا اونجایی ک شناختم بهت میخوره مهربون باشی ولی نشون نمیدی:w02:

رک...اعصاب خورد کن:whistles::whistles:...مغرور...:banel_smiley_4:

بهش میخوره با جنبه باشه:whistle:اعصاب ندار:w000:

بعضی وقتا ک به نفعش باشه بشه ی خوب و مودبی میشه:whistle:

دیگه همینا...خواستم فقط با همون یه کلمه به تحلیلمت گفتم گناه داری بشه ی خوبی هستی:w02::icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

ممد این تحلیل شخصیتو بفرست بخش طلایی راحت شیم ! :whistle: خداییش هر بار منو به تاپیکهای تحلیل شخصیت دعوت میکنن ماتم میگیرم چی بگم! :sad0:

حمیدصفا توی نت آدم خنثی ایه ، مرموز و شاید تا حدودی مارموز ... بیرون نت شخصیتشو دوست دارم آروم و کم حرف و با شخصیت ( عاشق اینجور آدمام جدی چرا تا حالا دقت نکرده بودم تو هم اینجوری ؟! :w02: ) اگه کمکی از دستش بر بیاد بی دریغ به آدم کمک میکنه کلا از معدود پسرای با معرفت و با محبت انجمنه

من تمام تحلیل ها رو خوندم تحلیل فروغ به نظرم از همه درست تر بود تقریبا تمام چیزایی که گفت رو منم باهاش موافق هستم :w16: (دستت درد نکنه فروغ کارمو راحت کردی :whistle:)...آها فقط یه چیزیو که باید تاکید کنم اینکه دپسردگی خونت خیلی بالاست واقعا خیلی زود به زود میری تو لک ، یه ذره جنگنده تر باش در برابر مشکلات:ws37:

مرسی از دعوتت :icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...