رفتن به مطلب

تفاوت افتخارات بارسلونا با رئال مادرید (بارسایی ها ببینن)

Dr.soroush

ارسال های توصیه شده

رئال مادرید

باشگاه فوتبال رئال مادرید (به اسپانیایی: Real Madrid Club de Fútbol) یک باشگاه حرفه‌ای فوتبال است که در مادرید، پایتخت اسپانیاقرار دارد. رئال موفق‌ترین تیم تاریخ فوتبال اسپانیا و موفقترین تیم فوتبال قرن ۲۰ به انتخاب فیفا است. آن‌ها دارای رکورد ۳۱ بار قهرمانی درلالیگا، ۱۸ قهرمانی در کوپا دل ری (جام حذفی)، ۸ سوپرکاپ اسپانیا، ۹ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، ۲ جام یوفا، ۱ سوپرکاپ اروپا و ۳ قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان هستند.

بارسلونا

باشگاه بارسلونا باشگاه ورزشی این شهر است که بیشتر بخاطر تیم فوتبال آن شهرت جهانی دارد. تیم فوتبال بارسلونا یکی از سه تیمی است که هرگز به دسته‌ای پایین تر از لالیگا سقوط نکرده است، و نیز با۲۰ قهرمانی در لالیگا، ۲۵ قهرمانی در جام حذفی، ۷ قهرمانی در سوپرکاپ و ۲ قهرمانی در لیگ کاپ، بعد از رئال مادرید پرافتخارترین تیم اسپانیا است. آنها همچنین با بردن در مجموع ۹ عنوان اصلی در اروپا، یکی از موفق‌ترین تیم‌های حاضر در اروپا می باشند.[۲۸] 4 قهرمانی در لیگ قهرمانان، ۳ قهرمانی در جام یوفا، ۴ قهرمانی در جام در جام اروپا و ۲ قهرمانی در سوپرکاپ اروپا دستاورد بارسلونا در اروپا تا به امروز می‌باشد.

خودتون قضاوت کنید :ws28:

لینک به دیدگاه
به نظر من این نظر ها نشون میده که طرفداران بارسا کم اوردن

اون لکه ننگ ژنرال فرانکو رو از تاریختون هروقت تونستید پاک کنید اون وقت بگین رئال یک تیم فوتبال هست

برد به زور تفنگ چه ارزشی داره اخه؟

لینک به دیدگاه

اون لکه ننگ ژنرال فرانکو رو از تاریختون هروقت تونستید پاک کنید اون وقت بگین رئال یک تیم فوتبال هست

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

ای بابا بزار بگن ملت خودشونو خالی کنن!

هیچی دیگه نداشتن این قضیه رو کشیدن وسط

بازم گفتم بارسلونا در حد و اندازه های رئال برای مقایسه نیست...

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

برد به زور تفنگ چه ارزشی داره اخه؟:4chsmu1:

لینک به دیدگاه

کم اوردن از چی؟

وقتی داریم اماری صحبت میکنیم باید با بازه های مشخص صحبت کنیم

به نظرت الان داربی کانتی تیم شاخصی درفوتبال جزیره هست یا اصلا اسم ناتینگهام فارست به گوشتون خورده؟

این تیم ها یک زمانی غولهای فوتبال جزیره بودن ولی الان چی؟

درمورد اماری که ارائه میکنید ماسوای احساسات وکل کل اگر علاقه مند به بحث باشید میتونیم خیلی از واقعیات رو روشن کنیم:icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...