رفتن به مطلب

رئال مادرید در خانه زایید!!!

Hossein.T

ارسال های توصیه شده

یکی دیگر از افتخاراتامون اینه که اگه شورت کریس رونالدو رو بفروشیم میتونیم کل باشگاه بارسلونا رو بخریم:ws28:(میتونی آمار فروش فقط پیرهن رئال مادرید توژاپن رو دربیاری تا بدونی چی دارم میگم)

آقا جون پول داریم پکیجی میخریم مشکلیه؟....شما هم اگه پول داشتید الان نمیذاشتید یه توپ جمع کن بمونه رو نیمکت مربیگریتون با این مدل ارنج کردن تیم

بازم باید 11 تایی شدنتونو بهتون بگم؟

حالا هی بیا بگو ژنرال فرانکو....داداش اونم لیاقت میخواد که ما داشتیم و الان رو کاغذ ما 9 بار قهرمانی اروپا رو داریم حاالا هی بسوزید و بامبول دربیارین

به قول عزیزی هنر یه تیم گل زدن به دروازه بستس وگرنه عمه جنتی هم میتونه دروازه خالی رو گل کنه

بازی رئال چی که 4 تا موقعیت 100% گل داشتیم و لطف کردیم دو تا زدیم

تو بازی دیشبم باز رونالدو یه بار از پنالتی گل زد ولی اون مسی بدبخت که تا دیروز دست دکو رو میگرفت میرفتن خرید نتونست بزنه

بارسلونا اگه عرضه داشت برنده میشد که نداشت و نشد:w16:

خوبه از این لکه سیاهی که رو پیشونی رئال هست به عنوان نشونه برتری هم استفاده میکنید :ws28: البته خب حقم دارین چون چیز دیگه نداره که بخواد بهش افتخار کنه :whistle: مجبورید همونو تکرار کنید و بهش افتخار کنید. :ws3:

فعلاً نمیخواد موضوع تاپیکم عوض کنی :w02:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 147
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یکی دیگر از افتخاراتامون اینه که اگه شورت کریس رونالدو رو بفروشیم میتونیم کل باشگاه بارسلونا رو بخریم:ws28:(میتونی آمار فروش فقط پیرهن رئال مادرید توژاپن رو دربیاری تا بدونی چی دارم میگم)

آقا جون پول داریم پکیجی میخریم مشکلیه؟....شما هم اگه پول داشتید الان نمیذاشتید یه توپ جمع کن بمونه رو نیمکت مربیگریتون با این مدل ارنج کردن تیم

بازم باید 11 تایی شدنتونو بهتون بگم؟

حالا هی بیا بگو ژنرال فرانکو....داداش اونم لیاقت میخواد که ما داشتیم و الان رو کاغذ ما 9 بار قهرمانی اروپا رو داریم حاالا هی بسوزید و بامبول دربیارین

به قول عزیزی هنر یه تیم گل زدن به دروازه بستس وگرنه عمه جنتی هم میتونه دروازه خالی رو گل کنه

بازی رئال چی که 4 تا موقعیت 100% گل داشتیم و لطف کردیم دو تا زدیم

تو بازی دیشبم باز رونالدو یه بار از پنالتی گل زد ولی اون مسی بدبخت که تا دیروز دست دکو رو میگرفت میرفتن خرید نتونست بزنه

بارسلونا اگه عرضه داشت برنده میشد که نداشت و نشد:w16:

ببخشیدها! خانواده اینجا نشسته من خیلی نمیخوام وارد مسائل خصوصی زندگی کریس بشم ولی اونطوری که پنالدو پشت توپ وایمیسه موقع زدن ضربه ایستگاهی، بایدم شورتش کلی ارزش داشته باشه!!!! :ws28::ws28::ws28::ws28:

بله! اتفاقاً واسه همین پنالتی گل کردنها هم هست که کریستیانو پنالدو، اسمش شده پنالدو! اگر میتونست مثل مسی هفت نفرو روی یه دستمال دریبل بزنه و توپ رو بزنه به سه جاف دروازه که اسمش میشد بهترین بازیکن قرن!!! البته بنده خدا همین پنالتی زدن رو هنر داشت که اونم دیشب خرابش کرد رفت دیگه. حالا مگر اینکه به همون فروش شورتش بنازید شما!! :ws28::ws28::ws28:

رئالی های عزیز، یه مقدار رو کری خونیتون کار کنید! من نمیفهمم چرا دارید خودزنی میکنید آخه! البته حق هم دارید. مدتها زیر سایه بارسا بودید و اجازه نفس کشیدن بهتون داده نمیشده. حالا که یه فصل بهتون اجازه دادیم برای جذاب شدن فضای فوتبال 1-2 تا جام بالای سرتون ببرید (البته اگر دوباره نندازیدش زیر چرخ!) تازه میخواید کری خونی یاد بگیرید. باشه عزیزم، ایشالا درست میشه...! :دی

لینک به دیدگاه

یعنی سنگ پای قزوین جلوی این طرفدارای رئال وچلسی کم میاره

یا از فوتبال سردرمیارین که مطمئنا همینطوریه ومنتظر شنیدن نقد منطقیتون از فوتبال هستم یا به زیرتوپ زدن وسیستم علی اصغری میگین فوتبال که درنتیجه من نوعی هیچی از فوتبال نمیفهمم

سال 2002 مجله گل دراستانه جام جهانی تیتری زده بود وهفت ستاره جام جهانی رو روی جلدش کارکرده بود

مضمون تیترش این بود

جامی که ستاره ندارد!

برزیل قهرمان شد وبه زعم کارشناسان فوتبال با افول فوتبال ایتالیا ونتیجه گرایی محضی که دست وپای همه مربیان وبازیکنان رو بسته بود روح فوتبال اسیب دیده و اون زیبایی که دلیل توجه وهیجان فوتبال هست دیگه وجود نداشت

رئالمادرید که ان روزها دراوج بود با هنرنمایی رائول وتیم یکدستشان دراستانه دوران افولشان بودند واشتباه همیشگی سردمداران منفعت گرای باشگاه که به پشتوانه دلار فکر میکردند میتوانند همیشه دراوج بمانند سقوط بازی هایشان سرعت بیشتری گرفت

وچه اتفاقی این پروسه را به هم زد

وجود مربیان صاحب سبک ومغزهای جوانی که عاشق فوتبال بودند

ارسن وانژه - رونالد کومان(بازی های اژاکس درجام باشگاههای اروپارا به خاطر بیاورید) - فرانک ریکارد و...

ودر سوی دیگر ضد فوتبال نتیجه گرا حتی از سوی بزرگترین مربیان دنیا مثل کاپلو که حتی رئال هم تحملش نکرد!

درادامه از ستاره های کوچک تیمی به وجود امد که تحسین تمامی کارشناسان فوتبال را برانگیخت...تیمی که درسانتیاگو برنابئو توسط هواداران افراطی رئال مادرید وحتی ایکر کاسیاس دروازه بانی که گل میخورد تشویق میشد

مورینیو بجز درزمانی که درپورتو بود وهنوز تاثیرات ذهنیت رابسون درافکارش جاری بود ثابت کرد که نه فوتبال را میفهمد ونه از زیبایی فوتبال درکی دارد

اتوبوس دفاعی دراینترمیلان که ابروی فلسفه کاتانچیو وفوتبال دفاعی سیال را برد با ادامه اسف بارش ازچلسی که با هنرنمایی وانژه وفرگوسن از دور وجود خارج شد وشکست های تاسف بارش دررئال مادرید که حتی بی عرضه ترین مربی رئال هم چنین نتایجی را دربرنابئو بعد از سلاخ خانه فرانکو به دست نیاورده بود!(شش گل خوردن درزمین خودی وجلوی صدهزار نفر از هنرهای ویژه مورینیو هست!!)

ما فوتبال را تماشا میکنیم چون علاقه مندیمان به فوتبال نتیجه مستقیمی از هیجانیست که از تماشای ان عایدمان میگردد ولی تجمیع ستارگان وافول انها(نمونه بارزش کاکا که دیشب با بازیکنان محلات دارقوزاباد سفلی تفاوتی نداشت واین همان کاکای محبوبیست که درمیلان یک اسطوره شده بود!) به همراه ضد فوتبال ولفاظی ژورنالیستی مورینیو تمام خاطرات زیبای فوتبال را محو میکند

سالهای سال هست که بیننده پروپاقرص وبدون ادعا درحرفه ای بودن ان هستم

دقیقا از جام جهانی نود وپیروزی ها وشکست های متعددی را به تماشا نشسته ام اما هیچ تیم وهیچ مربی درتمام این زمان به اندازه مورینیو به فوتبال خیانت نکرده است

حتی باعث شد علاقه ام به تیم دوم میلان را ازدست بدهم!

ودیروز بایرن وروباه پیر یوپ هاینکس درس بزرگی به حباب های بی وجود دادند!

هرچقدر دررسانه ها بزرگ شوید کسانی هستند هنوز که سیستم جدیدی رو کنند وضد فوتبال شمارا برباد دهند

دیروز رئال چهارده نفره نتوانست از روح منظم المانی ها عبور کند ومردان پرتلاش باواریا با یک تاکتیک ساده تمامی داشته های رئال را به بازی گرفتند

اقای بیچاره دیروز برای چندمین بار له شد تا بداند برای بزرگ شدن لفاظی لازم نیست واندیشه وداشتن روح بزرگ سبب ساز بزرگی انسانهاست

ستاره کاغذی رئال هم ثابت کرد چیزی از مربی خود بیشتر ندارد و محصول حبابی روزنامه هاست و یکی دوسال دیگر به همان جایی خواهد رفت که قبلا بزرگانی چون اوون - کاکا - شوچنکو و... رفته اند

رئال مادرید برباد رفت :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
شما اون وقت ک خونه تکونی میکردی کسی‌ بت گف قابلمه هارو با چی‌ شستی؟:w02:

شما کدوم ورزشگا رفتی‌؟:biggrin:

حامد جان بت برنخوره ولی‌ ایشون دسته هرچی‌ ترکه از پشت بسته!:whistle: البته فقط منظورم تو قسمته جهان سومی‌ بی‌ تمدن بودنه هااااا!:whistle:(روی حرفم فقط فقط فقط ایشونه ب بقیتون ارادت ویجه دارم:دی)

آقا جون بی‌ احترامی نکن... نزار من یه چیزی بگم ک بد بشه بعدش نزار:w02:در مورد فوتبال اگه میتونی‌ صحبت کن:w02:

حرفو بنداز زمین صاحبش برداره

اصولن بنده با خیارشور ترشیده صحبت نمیکنم

ولی محض اطلاع سرکار علیه ما ورزشگاه های زیادی رفیتم شما هم تو کدوم ورزشگا ها بودین؟

در مورد قسمتی هم که قرمز کردم شرمنده علاقه ای به این کار ندارم

برو خدا روزیتو جای دیگه ای بده

matrix_spa

برای جلوگیری از تشنج جواب چرندیاتتو نمیدم ولی اگه خواستی بشنوی میتونی با آیدی فوق در تماس باشی هانی:boos:

لینک به دیدگاه
حرفو بنداز زمین صاحبش برداره

اصولن بنده با خیارشور ترشیده صحبت نمیکنم

ولی محض اطلاع سرکار علیه ما ورزشگاه های زیادی رفیتم شما هم تو کدوم ورزشگا ها بودین؟

در مورد قسمتی هم که قرمز کردم شرمنده علاقه ای به این کار ندارم

برو خدا روزیتو جای دیگه ای بده

matrix_spa

برای جلوگیری از تشنج جواب چرندیاتتو نمیدم ولی اگه خواستی بشنوی میتونی با آیدی فوق در تماس باشی هانی:boos:

بی‌ ادب:biggrin: (جهان سومی‌:whistle:)خانواده رد میشه:biggrin:

خودشو ناراحت نکن حالا.. یکیم می‌شه مثل تو دیگه... توازن باید برقرار شه!:w02:

فک کن بت همچین افتخاری بدم‌:biggrin: ای دی میده!:w02:

لینک به دیدگاه
قابل توجه خانومای بارسایی

حداقل بذارید کسی از فوتبال حرف بزنه که یه بار ورزشگاه رفته باشه و یه بار تونسته باشه توپو شوت کن

تا حالا دیدید که ما بیایم درباره روش های بهینه شویی قابلمه نظر بدیم؟:banel_smiley_4:

برید همون آشپزیتونو بکنید که سنگین ترید مخصوصا شما ننه عزیز:دی

بارسایی نیستم و از همه لیگ ها هم بدم میاد...مای لاو کالچووووووووووووووووheartshape2.gif

20110905160951_serie-a-logo.jpg

اما اومدم بگم همون بهتر که نمیایم ورزشگاه...چون آقایون تماشگر نمای بی ادب بی فرهنگ،فقط بلدند فحش بدند :ubhuekdv133q83a7yy7و کمبود فرهنگ آقایون و مشکلی که در به خطر انداختنه اسلام عزیزه،نمیزاره خانومها منت بزارند تشریف بیارن ورزشگاه!!!biggrin.gif

شماهم بدو ظرفای شام رو بشور!!!!!!!!!!!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
بارسایی نیستم و از همه لیگ ها هم بدم میاد...مای لاو کالچووووووووووووووووheartshape2.gif

20110905160951_serie-a-logo.jpg

اما اومدم بگم همون بهتر که نمیایم ورزشگاه...چون آقایون تماشگر نمای بی ادب بی فرهنگ،فقط بلدند فحش بدند :ubhuekdv133q83a7yy7و کمبود فرهنگ آقایون و مشکلی که در به خطر انداختنه اسلام عزیزه،نمیزاره خانومها منت بزارند تشریف بیارن ورزشگاه!!!biggrin.gif

شماهم بدو ظرفای شام رو بشور!!!!!!!!!!!:banel_smiley_4:

:ws3:

عصبانیتتون قابل درکه:a030:

اتفاقا توی تحقیقی تو آمریکا معلوم شد که خانوما بیشتر فحاشی میکنند

البته اون بازی های هاکی بود شماید فوتبال فرق میکنه

لینک به دیدگاه
:ws3:

عصبانیتتون قابل درکه:a030:

اتفاقا توی تحقیقی تو آمریکا معلوم شد که خانوما بیشتر فحاشی میکنند

البته اون بازی های هاکی بود شماید فوتبال فرق میکنه

چه ربطی داشت؟؟؟فحاشی کجا بود؟؟؟؟:ws37:

بحث رو عوض نکنید...حقایق مربوط به خودتان را هم به ماخانوم ها نسبت ندهید تماشگر نمایان محترم....:ws37:

آخ گفتی...دلم میخواد یه بار بسکتبال NBAبرم ببینم!!!کلیولند!!!!!!!!!TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لینک به دیدگاه
چه ربطی داشت؟؟؟فحاشی کجا بود؟؟؟؟:ws37:

بحث رو عوض نکنید...حقایق مربوط به خودتان را هم به ماخانوم ها نسبت ندهید تماشگر نمایان محترم....:ws37:

آخ گفتی...دلم میخواد یه بار بسکتبال NBAبرم ببینم!!!کلیولند!!!!!!!!!:4564:

خانومها و کلیولند کاوالیرز چه ربطی به زاییدن رئال داره؟ لطفاً فقط در مورد زایش ریال مالدیو صحبت کنید! :دی

لینک به دیدگاه

بچه ها بچه ها!!!

اینا ففططططط فوتباله !!! مهمترین فایده اش هم سود مالیشه که تو جیب ما نمیره و به غیر هیجان و فانش چیزی به ما نمیرسه!!!

خواستم یادآوری کنم، ارزش هر حرفیو نداره.

پستاتون هم اگه خواستید ویرایش کنید

اگه بحث و جدل جای کلکل فوتبالی رو بگیره و ادامه پیدا کنه، تاپیکو میبندم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
بچه ها بچه ها!!!

اینا ففططططط فوتباله !!! مهمترین فایده اش هم سود مالیشه که تو جیب ما نمیره و به غیر هیجان و فانش چیزی به ما نمیرسه!!!

خواستم یادآوری کنم، ارزش هر حرفیو نداره.

پستاتون هم اگه خواستید ویرایش کنید

اگه بحث و جدل جای کلکل فوتبالی رو بگیره و ادامه پیدا کنه، تاپیکو میبندم. :icon_gol:

ضمن اینکه استقلال و چلسی سوراخن موافقم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
ضمن اینکه استقلال و چلسی سوراخن موافقم :icon_gol:

4 تا زدین به پرسپولیس مفلوک شاخ شدی الان؟

باخت 2 - 0 تو تبریز به استقلال رو یادت بیاد ... :w02:

برو بچه ، اعصاب من خورد نکن ، فش میدما! w000.gif

لینک به دیدگاه
4 تا زدین به پرسپولیس مفلوک شاخ شدی الان؟

باخت 2 - 0 تو تبریز به استقلال رو یادت بیاد ... :w02:

برو بچه ، اعصاب من خورد نکن ، فش میدما! w000.gif

هنوز روت میشه بگی اون بازی رو شما بردین؟ :banel_smiley_4: شما رو بُردوندن :whistles: تو هم فصل قبل یادت بیاد تو آزادی لهتون کردیم بدون کمک داور :w16:

لینک به دیدگاه
هنوز روت میشه بگی اون بازی رو شما بردین؟ :banel_smiley_4: شما رو بُردوندن :whistles: تو هم فصل قبل یادت بیاد تو آزادی لهتون کردیم بدون کمک داور :w16:

باشه باشه. تو راس میگی! :banel_smiley_4:

ضمنا این مربیتون رو هم دیدمش سوار ماشینش. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

رئال مادرید بدبختو قیافه فلک زده‌ی مورینیو و اون رونالدو جلبک بحث این تاپیک بود!:w000:

یه هفته این جشنه باخته افتضاح رئال ادامه داره!228319_nerdylaff.gif نپیچونین!:biggrin:

چلسی هم لولس!:biggrin:

شوتبال ایرانم به درد عمش میخوره!:icon_razz::w02:

لینک به دیدگاه
رئال مادرید بدبختو قیافه فلک زده‌ی مورینیو و اون رونالدو جلبک بحث این تاپیک بود!:w000:

یه هفته این جشنه باخته افتضاح رئال ادامه داره!228319_nerdylaff.gif نپیچونین!:biggrin:

با تمام این حرفایی ک گفتی موافقم p9d24yykn4nwxeifjn9o.gif

یدونه تشکر کمش بود ، باید نقل قول میگرفتم d2hbdwtivmxh1857rg6w.gif

من هنوز در شادی باخت دیشب این رئالی ها به سر میبرم p9d24yykn4nwxeifjn9o.gif

لینک به دیدگاه

ترو خدا در مورد چلسی صوبت نکن :biggrin: واسه خودتون میگم! آبروریزی میشه! 703921_LaieA_057.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...